Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Fanatičnost

fanatik fanatičnost dogma religija duhovnost dvom komunikacija spoštovanje

  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
157 komentarjev na to temo

#101 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 4. avgust 2013, 09:53

Saj v hare krišna organizaciji obstaja več gurujev, ki so trdili enako na svojih predavanjih, potem pa kao "padli" in zamenjali tole direktno služenje z običajnim življenjem, s tem da so se prej še dobro materialno osigurali, verjetno na račun vernikov brez dvoma. smile.png

Dvom je čist dobra stvar in kaže predvsem to, da oseba, še zna razmišljati samostojno in kritično, ter se je ne da voziti okoli.

 

Ja, tud to se dogaja, sam ne vsem in tud ti pridejo pol čez čas nazaj, sedaj bolj iskreni.



pol pa mogoče dobr preberi teli 2 svoji misli... in sam sebe kej upraš.

dobr bod pozoren na tisto, da je bog onkraj vseh tvojih občutkov in predstav.

ker če je tko, potem tvoje slepo služenje njemu in še prepričevanje drugih v nekaj, kar je onkraj tvojih občutkov in predstav... dobi pomoje en mal čuden smisel.

 

Hotu sem povedat, da na Boga ne limam svojih posvetnih občutkov in predstav, ker sedaj vem, da je onkraj tega. 



#102 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 4. avgust 2013, 10:06

da še enkrat ponovim sledeče izjave, ker so precej bistvene, glede na kontekst:

 

pol pa mogoče dobr preberi teli 2 svoji misli... in sam sebe kej upraš.

dobr bod pozoren na tisto, da je bog onkraj vseh tvojih občutkov in predstav.

ker če je tko, potem tvoje slepo služenje njemu in še prepričevanje drugih v nekaj, kar je onkraj tvojih občutkov in predstav... dobi pomoje en mal čuden smisel.

 

to je tudi praktična posledica spoznanja, da bog/absolut/vesolje presega človeško predstavo in sposobnost dojemanja.

potem ti je jasno, da so vsi opisi samo delna resnica in nekaj takega kot absolutna resnica ne obstaja, vsaj ne na človeku dostopen način.

 

posledica tega pa je, kot je janko že nakazal, da lahko na osnovi tega spoznanja vemo, da ne vemo vsega, oz. z besedami harekrišnovcev:

da postanemo ponižni.

 

...

 

v bistvu lahko vidimo isti fenomen pri vseh religijah oz. njihovih pripadnikih...

lastijo si pravico do posploševanja osebnih resnic,

ker menijo, da so le-te absolutne.

verjetno je to podoben mehanizem, ki levu da občutek, da je šef savane...

dokler ne pride drug lev, hehe.



#103 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 4. avgust 2013, 10:10

To ne velja za atmo, ampak za nižja subtilna telesa...atma že ima te kvalitete...atma jih samo prenese navzdol kot neke vrste posrednik oz. distributer...biggrin.png

 

Se mi zdi, da ti celo teorija šepa, potem bi pa celo praktični del učil druge...No ja, vsaj nasmejat znaš ljudi...smeh je pol zdravja...biggrin.png

 

Z atmo sem tuki mislu jivatmo, pravi jaz individualnega živega bitja. Res, da je sama po sebi večna, zavestna in blažena, ampak to zavedanje izgubi (se zmotno poistoveti s subtilno (um, inteligenca, lažni ego) in gosto materijo (fizično telo), če ni v naklonjenem služenju Boga, Paramatme, iz kogar izhaja in je od Njega odvisna. Niti ji samo bit večna, zavestna in blažena ni dovolj za polno izpolnitev. Res, da za svoj obstoj, zavedanje in blaženost ne rabi materialne hrane ali uma (niti telesa, niti uma), ampak samo to ji še ni dovolj. Zares izpolnjena, oz. notranje nahranjena je le v naklonjenem odnosu do svojega Izvora, Boga. Če jivatma meditira na neosebni večni aspekt ali Brahman, pri tem pa zanika obstoj Bhagavana (večne osebe Boga, ki je vzrok Brahmana) ali pa misli, da je Krišna neosebni Brahman v materialni obliki, ne more v celoti in trajno spoznat niti tega, da je naravno večna, zavestna in blažena. 



#104 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 4. avgust 2013, 10:25

to je tudi praktična posledica spoznanja, da bog/absolut/vesolje presega človeško predstavo in sposobnost dojemanja.

 

Se strinjam.

 

potem ti je jasno, da so vsi opisi samo delna resnica in nekaj takega kot absolutna resnica ne obstaja, vsaj ne na človeku dostopen način.

 

Ja, človek absoluta ne more spoznat brez da sprejme milost absoluta. In le če ga spozna na ta način, ga lahko po njegovi milosti tudi opisuje absolutno tak kakršen je.

 

posledica tega pa je, kot je janko že nakazal, da lahko na osnovi tega spoznanja vemo, da ne vemo vsega, oz. z besedami harekrišnovcev:

da postanemo ponižni.

 

Glede absoluta lahko po njegovi milosti hkrati veš vse o njemu (ker to zaznavanje ni omejeno z omejenimi čutili, umom, inteligenco, lažnim egom, jivatmo), a hkrati ne veš vsega o njemu, ker je neomejen. Ampak kako so te kontradikcije čudovito sharmonizirane, lahko spoznaš spet le če si pripravljen sprejet milost Boga preko katere se ti razodeva. Ob čutenju Božje milosti si naravno ponižen, ker se zavedaš, da si le njegov večni služabnik in da je on edini Gospodar in uživalec vsega. V občutenju svojega pravega-jaza, tj. da si od Boga uživani, si končno oddahneš od pritiska maye in končno dosežeš pravo srečo.  

 

...

 

v bistvu lahko vidimo isti fenomen pri vseh religijah oz. njihovih pripadnikih...

lastijo si pravico do posploševanja osebnih resnic,

ker menijo, da so le-te absolutne.

verjetno je to podoben mehanizem, ki levu da občutek, da je šef savane...

dokler ne pride drug lev, hehe.

 

To je do določene mere prisotno le v tistih, ki še niso čisti sledilci Boga. Ampak po njegovi vzpodbudi in zaščiti bojo tudi to hmalu prešli. Hare Krišna



#105 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 4. avgust 2013, 10:37

jaz sem po milosti absoluta spoznal, da se absoluta ne da spoznati v celoti.

 

in sedaj?

 

lev proti levu?



#106 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 4. avgust 2013, 10:43

jaz sem po milosti absoluta spoznal, da se absoluta ne da spoznati v celoti.

 

in sedaj?

 

lev proti levu?

 

To je res, ampak ob sprejetju nadaljnega razodetja boš spoznal še nekaj več. 



#107 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 4. avgust 2013, 10:53

Z atmo sem tuki mislu jivatmo, pravi jaz individualnega živega bitja. Res, da je sama po sebi večna, zavestna in blažena, ampak to zavedanje izgubi (se zmotno poistoveti s subtilno (um, inteligenca, lažni ego) in gosto materijo (fizično telo), če ni v naklonjenem služenju Boga, Paramatme, iz kogar izhaja in je od Njega odvisna. Niti ji samo bit večna, zavestna in blažena ni dovolj za polno izpolnitev. Res, da za svoj obstoj, zavedanje in blaženost ne rabi materialne hrane ali uma (niti telesa, niti uma), ampak samo to ji še ni dovolj. Zares izpolnjena, oz. notranje nahranjena je le v naklonjenem odnosu do svojega Izvora, Boga. Če jivatma meditira na neosebni večni aspekt ali Brahman, pri tem pa zanika obstoj Bhagavana (večne osebe Boga, ki je vzrok Brahmana) ali pa misli, da je Krišna neosebni Brahman v materialni obliki, ne more v celoti in trajno spoznat niti tega, da je naravno večna, zavestna in blažena. 

 

Jaz sem tudi mislil jivatmo...in kot sem rekel- teorija ti zelo šepa pri tehničnih detajlih...duša se ne more poistovetiti z nižjimi subtilnimi telesi, poistoveti se nekaj drugega, kar je pod nivojem duše...da se kao duša poistoveti je le laično pogovorno rečeno...Tako kot nekateri ljudje pravijo ta človek ima pa "pokvarjeno" dušo. Duša ne more biti pokvarjena...basic stuff of esoteric teachings...biggrin.png

 

Na kratko povedano..ne sanja se ti kaj preveč o naravi duše...tako kot marsikateremu človečku ne...zato pa obstajajo samo približni opisi, ki so jih podali človečki, ki so to spoznali...zato da bomo mi tupasti človečki malo bolj kapčili zadevce, ko bomo prišli do tistega nivoja in se srečali s tem...do takrat se pa ene in iste bajke lahko tolmači na 1001 način...in kdor ima srečo, da naleti na tapravega gurudžija, ta bo slej ko prej dobil tudi razlago oz. podnapise...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#108 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 4. avgust 2013, 11:03

neskončnega ne moreš poznati do popolnosti, dokler ne preizkusiš vseh možnosti, ki jih je neskončno, torej jih ne zmanjka ...

 

Če neskončnega ne morš poznat do popolnosti, od kje ti pol drugje trdiš, da si ti on v vseh pogledih? In če je neskončen res neskončen, tudi te omejitve nima, da se ne bi mogu nam narest poznanega v popolnosti. In to je točno to kar počne, mi pa se lahko odločamo kolk njegove milosti bomo sprejel ali odklonil.



#109 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 4. avgust 2013, 11:12

Jaz sem tudi mislil jivatmo...in kot sem rekel- teorija ti zelo šepa pri tehničnih detajlih...duša se ne more poistovetiti z nižjimi subtilnimi telesi, poistoveti se nekaj drugega, kar je pod nivojem duše...da se kao duša poistoveti je le laično pogovorno rečeno...Tako kot nekateri ljudje pravijo ta človek ima pa "pokvarjeno" dušo. Duša ne more biti pokvarjena...basic stuff of esoteric teachings...biggrin.png

 

Duši (ali meni) se zmotno zdi, da sem svoje telo, um. To sem mislil z zmotnim poistovečanjem. Je pa duša pod vplivom neznanja še vedno duša ja, ni postala telo ali um, s katerima se je le zmotno poistovetila. Če ponoč vidiš vrv pa jo zmotno zamenjaš za kačo je to zmota. Vrv je še zmeri vrv, kača je še zmeri kača, ampak ker je bla noč si ti eno stvar zamenjal za drugo. Tako se duši pod vplivom neznanja zmotno zdi, da je telo, um.

 

Duša nikol ne more bit pokvarjena v smislu, da je postala um in telo. Ampak če izgubi zavedanje same sebe, zaradi zlorabe svoje svobode izbire, če je nenaklonjena svojemu Izvoru, Bogu, je ta duša iz tega vidika pokvarjena, ker ta duša ne doživlja svoje naravne in najvišje sreče kot bi jo lahko. 

 

Na kratko povedano..ne sanja se ti kaj preveč o naravi duše...tako kot marsikateremu človečku ne...zato pa obstajajo samo približni opisi, ki so jih podali človečki, ki so to spoznali...zato da bomo mi tupasti človečki malo bolj kapčili zadevce, ko bomo prišli do tistega nivoja in se srečali s tem...do takrat se pa ene in iste bajke lahko tolmači na 1001 način...in kdor ima srečo, da naleti na tapravega gurudžija, ta bo slej ko prej dobil tudi razlago oz. podnapise...biggrin.png

 

Ja, taprav Guru da lahko pravo razlago in tudi omogoč osebno realizacijo, če slediš njegova navodila.



#110 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 4. avgust 2013, 11:17

jaz nisem on ... "on" ne obstaja na tak način ... sem projekcija vira ... torej neskončni jaz ...

to čemur praviš "on" , sem tudi jaz, si ti, je vsakdo ... a se sliži zmedeno scratchchin.gif  ???

gre za mojo v sebino, ki jo odkrivam in spoznavam skozi izkušanje ... navidezno odkrivam skozi telesno obliko ...

 

Ne sam da se sliš zmedeno, tud je zmedeno :)

 

Po mojem mnenju, je boljš sprejet milost Boga in bit na jasnem :)



#111 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 4. avgust 2013, 11:42

da še enkrat ponovim sledeče izjave, ker so precej bistvene, glede na kontekst:

 

 

to je tudi praktična posledica spoznanja, da bog/absolut/vesolje presega človeško predstavo in sposobnost dojemanja.

potem ti je jasno, da so vsi opisi samo delna resnica in nekaj takega kot absolutna resnica ne obstaja, vsaj ne na človeku dostopen način.

 

posledica tega pa je, kot je janko že nakazal, da lahko na osnovi tega spoznanja vemo, da ne vemo vsega, oz. z besedami harekrišnovcev:

da postanemo ponižni.

 

...

 

v bistvu lahko vidimo isti fenomen pri vseh religijah oz. njihovih pripadnikih...

lastijo si pravico do posploševanja osebnih resnic,

ker menijo, da so le-te absolutne.

verjetno je to podoben mehanizem, ki levu da občutek, da je šef savane...

dokler ne pride drug lev, hehe.

 

to je bilo mogoče včasih zelo res, ampak zdaj, v informacijski dobi pa se tudi to zelo spreminja. verniki, še bolj pa njihovi voditelji se vse večkrat srečujejo in si izkazujejo medsebojjno spoštovanje. vsaj tak občutek imam, kolikor pač spotoma ujamem, ker u resnici kej dost te scene ne spremljam, ker me pač ne zanima.


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#112 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 4. avgust 2013, 11:46

laugh.png

prebujanje ni enostavno, če si zelo zaspan ...

in ko se prebudiš, se prebudiš v nove sanje ...

vse do tedaj, ko si prebujen ...

in ko si prebujen ... zavedaš ... vse je vir ...

vir si "ti", vir je vse okoli tebe ... kaj drugega ne obstaja

 

                                                    ... budha ...

 

Ja, vse je vir in jaz sem njegov specifični delček. 



#113 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 4. avgust 2013, 11:46

laugh.png

prebujanje ni enostavno, če si zelo zaspan ...

in ko se prebudiš, se prebudiš v nove sanje ...

vse do tedaj, ko si prebujen ...

in ko si prebujen ... zavedaš ... vse je vir ...

vir si "ti", vir je vse okoli tebe ... kaj drugega ne obstaja

 

                                                    ... budha ...

 

prav tebi sem enkrat napisal nekje...

da če zamenjaš eno religijo z drugo, nisi naredil ničesar drugega, kot samo zamenjal avtoriteto, u resnici pa ostajaš u istem zosu.

sej zdej ne pravim, da se greš budista namest rimo-kristjana, ker pač citiraš budo.

ampak šinfanje krišne in mal kasneje citiranje bude me spominja točno na to, kar sem napisal zgoraj.


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#114 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 4. avgust 2013, 11:48

kaj pa jeee milost boga ???

 

Da ti omogoč njegovo služenje za večno dobrobit vseh, da te k temu vzpodbuja in ti ustrezno pomaga glede na tvoj trenutni korak. 



#115 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 4. avgust 2013, 11:57

Duši (ali meni) se zmotno zdi, da sem svoje telo, um. To sem mislil z zmotnim poistovečanjem. Je pa duša pod vplivom neznanja še vedno duša ja, ni postala telo ali um, s katerima se je le zmotno poistovetila. Če ponoč vidiš vrv pa jo zmotno zamenjaš za kačo je to zmota. Vrv je še zmeri vrv, kača je še zmeri kača, ampak ker je bla noč si ti eno stvar zamenjal za drugo. Tako se duši pod vplivom neznanja zmotno zdi, da je telo, um.

 

Duša nikol ne more bit pokvarjena v smislu, da je postala um in telo. Ampak če izgubi zavedanje same sebe, zaradi zlorabe svoje svobode izbire, če je nenaklonjena svojemu Izvoru, Bogu, je ta duša iz tega vidika pokvarjena, ker ta duša ne doživlja svoje naravne in najvišje sreče kot bi jo lahko. 

 

A si se probal kdaj malo drugače vprašati...koliko se tvoja duša izraža skozi tebe oz. svoja nižja telesa...icon1_question.gif tongue.png biggrin.png

 

Duša nikoli ne izgubi zavedanja...Kaj ko bi raje naštudiral energijski ustroj človeka in pojem "duša"...in ko boš naučio te tehnične podrobnosti in jih tudi razumel v zadovoljivi meri potem bodo bajke dobile čisto nov pogled...in se boš lahko sam sebi smejal "budalavštinam", ki si jih govoril...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#116 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 4. avgust 2013, 11:59

jaaa pa jaaa ....

 

tudi jaz sem bog ... podarim ti mojo milost ... lahko mi prideš cepat drva ...

 

krišno pa obožuješ zato, ker ne rabiš cepat drv zanj ... 

 

če bi ti krišna ponudil takšno vdano služenje, bi ga poslal u tri krasne in si poiskal koga drugega ...

 

Spet si mal prenagljen, ampak vem, da se iskreno trudiš in da boš hmal ven. Vse dobro ti želim. 



#117 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 4. avgust 2013, 12:05

A si se probal kdaj malo drugače vprašati...koliko se tvoja duša izraža skozi tebe oz. svoja nižja telesa...icon1_question.gif tongue.png biggrin.png

 

Ne, ker zdej že vem, da sem jaz duša (atma, jivatma), ne svoja nižja telesa. 

 

Duša nikoli ne izgubi zavedanja...Kaj ko bi raje naštudiral energijski ustroj človeka in pojem "duša"...in ko boš naučio te tehnične podrobnosti in jih tudi razumel v zadovoljivi meri potem bodo bajke dobile čisto nov pogled...in se boš lahko sam sebi smejal "budalavštinam", ki si jih govoril...biggrin.png

 

Duša lahko izgubi zavedanje, da je večna, čisto zavestna (s svobodo izbire) in naravno blažena in tudi čigava večno je, ko se zmotno poistoveti z materijo, če si jo želi uživat iz upanja po izpolnitvi, ko noče naklonjeno služit Boga. 



laugh.png

 

ven iz česa ... ???

in krišna me sigurno ne bo odrešil ničesar ...

 

se moram sam ...

 

in ... saj veš kdo sem ... laugh.png laugh.png laugh.png

 

Krišna ti ponuja vrv, na teb pa je če se jo boš prijel. Ja vem, si Krišna, v smislu, da si delček njegove mejne energije, ker energetik in energija med seboj nista ločena, čeprav nista eno v vseh pogledih, kar lahko spoznaš le s sprejetjem njegove milosti. 



#118 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 4. avgust 2013, 12:08

to kar si misliš, da si ti ... je ego ... izmaličen pogled na dušo

 

Ja, tako ti misliš.



#119 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 4. avgust 2013, 12:13

Ne, ker zdej že vem, da sem jaz duša (atma, jivatma), ne svoja nižja telesa. 

 

Duša lahko izgubi zavedanje, da je večna, čisto zavestna (s svobodo izbire) in naravno blažena in tudi čigava večno je, ko se zmotno poistoveti z materijo, če si jo želi uživat iz upanja po izpolnitvi, ko noče naklonjeno služit Boga. 

 

Vedeti nekaj teoretično ali izražati to praktično sta dva različna pojma...biggrin.png

 

Nope, duša ne izgubi zavedanja...to kar ti govoriš je osebnost ali po domače (laično) rečeno ego...biggrin.png

 

Če jaz rečem...ti ne veš pojma, pejt doma učit knjige...kako bi to pretolmačil...da moraš ti učit knjige al one tebe...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#120 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 4. avgust 2013, 12:46

Vedeti nekaj teoretično ali izražati to praktično sta dva različna pojma...biggrin.png

 

Nope, duša ne izgubi zavedanja...to kar ti govoriš je osebnost ali po domače (laično) rečeno ego...biggrin.png

 

Če jaz rečem...ti ne veš pojma, pejt doma učit knjige...kako bi to pretolmačil...da moraš ti učit knjige al one tebe...biggrin.png

 

Nisem napisu, da duša izgubi zavedanje, ker zavedanje je inherentna, neločljiva lastnost duše, ampak da lahko izgubi zavedanje kdo zares je in čigava je, če zlorabi svojo svobodo izbire. S svojo lastno aktivnostjo si omeji zavedanje, tako kot si svoboden človek omeji svojo svobodo, če nekoga umori in ga zaradi tega spravijo v zapor.  



#121 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 4. avgust 2013, 13:21

to je bilo mogoče včasih zelo res, ampak zdaj, v informacijski dobi pa se tudi to zelo spreminja. verniki, še bolj pa njihovi voditelji se vse večkrat srečujejo in si izkazujejo medsebojjno spoštovanje. vsaj tak občutek imam, kolikor pač spotoma ujamem, ker u resnici kej dost te scene ne spremljam, ker me pač ne zanima.

 

ja. tudi ne menim, da je blo včasih 100% tako. vedno pač obstajajo posamezniki, ki se slepo zapičijo v dogme

in religije so področja, ki tem posameznikom prav to omogočijo.



#122 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 4. avgust 2013, 14:39

Ja, tud to se dogaja, sam ne vsem in tud ti pridejo pol čez čas nazaj, sedaj bolj iskreni.

 

A celo to, čez čas, ko jim zmanjka denarja in ga potrebujejo še več. :) 

 

Eni verniki pričakujejo plačilo v nebesih, eni pa mal pohitijo in si ga vzamejo že kr na zemlji :)


Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#123 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 4. avgust 2013, 15:29

A celo to, čez čas, ko jim zmanjka denarja in ga potrebujejo še več. smile.png

 

Nekateri tud to ja, ampak jaz sem prej mislu na tiste, ki so spoznali svojo napako in si želijo sedaj služiti Krišno bolj iskreno, brez ostalih sebičnih motivov, ki to ovirajo. 

 

Eni verniki pričakujejo plačilo v nebesih, eni pa mal pohitijo in si ga vzamejo že kr na zemlji smile.png

 

Ja, eni tako ja, eni pa služijo Krišno brez pričakovanja plačila.



#124 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 4. avgust 2013, 20:09

kaj pa ti misliš ???

 

To kar pišem smile.png

 

in vsak od nas je potreben za prebujanje sebe in okolice ... 

 

vse te naše čveke ... fanatične ali pa ne ... imajo en glavni skupni smisel ... prebujanje ...

 

Ja, se strinjam.

 

ego pa je

 

Ego je zapor samo za tiste, ki smo bodisi nenaklonjeni Krišni ali pa ne še popolnoma naklonjeni. Za popolnoma naklonjene pa ne predstavlja nobenega problema, je celo v dodatno pomoč.

 

in zdaj ... vabim vas na martini z ledom, da ne boste preveč trezni v življenju 

 

Jaz ne bi, hvala. Pitje alkohola te drži v zaporu ega. Da pa nisem preveč trezen, pa se rajši opijem z naklonjenim petjem svetih imen Boga, Hare Krišna Mahamantre, ki ima sočutje do vseh. Zato vabljen tudi ti in ostali. Hari bol.



#125 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 4. avgust 2013, 21:17

v zadnjih dnevih sem bluzil o martiniju z ledom in jagodo ... heee

in potem sem si po dolgem času res zaželel točno tak martini bianco (čisto možno, da si ga je zaželel krišna v meni ) ... pa ga nimajo v hoferju, naprej pa se mi ni dalo peljat ... laugh.png

in vseeno mi je kaj si o tem misliš ...

povabil bom krišno, da ga okusi z mojim jezikom ... in sigurno mi bo hvaležen

 

sicer pa se vsi tvoji frendi guruji fiksajo z vsem drugim močnejšim ... od trave do haša ... 

in potem halucinirajo in mislijo , da poznajo krišno ....

 

Ja, očitno ti tko misliš smile.png







Prav tako označeno z eno ali več teh ključnih besed: fanatik, fanatičnost, dogma, religija, duhovnost, dvom, komunikacija, spoštovanje

Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0