Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nemir


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
873 komentarjev na to temo

#701 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 24. februar 2015, 11:48

Hehe Shamm si domišlja, da ženske še velik nosimo kikle biggrin.png. Razen, če cilja na starejše gospe hahaha biggrin.png

huh.png

 

Mislim, da se kar motiš, zaznavam pa tudi nekaj posmehljivosti. Pravzaprav če pomislim, to ni edini tvoj post, kjer sem dobila tak občutek... 

 

Ne, ne prištevam se med starejše gospe. bucktooth1.gif


Life begins at the end of your comfort zone. 


#702 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 24. februar 2015, 12:39

huh.png

 

Mislim, da se kar motiš, zaznavam pa tudi nekaj posmehljivosti. Pravzaprav če pomislim, to ni edini tvoj post, kjer sem dobila tak občutek... 

 

Ne, ne prištevam se med starejše gospe. bucktooth1.gif

 

Ma ne, to te sigurno tvoja intuicija vara...tongue.png

 

A sem že omenil, da lahko energijski parazitki al pa vampirčki pripopani na človečku povzročajo take simptome kot so živčnost, nemirnost, razdraženost, izguba energija in še marsikaj...Če nisem, sem zdaj...Pa energijski vampirčki so bolj jeba...Pri njih večina takih energijskih vaj ali tehnik, kot jih večina človečkov izvaja, ne pali kaj dosti...Takrat pa res najbolje, da se človeček obrne Krišni in reče "Bože pomozi mi"...in mogoče ga bo ta celo uslišal...če bo seveda izpolnil "normative"...biggrin.png

 

Čisto vsak človeček ima kakšno "škodljivo" bitjece na sebi...vse do takrat, ko ne postane Buda..ali se on tega zaveda ali ne, to je pa drugo vprašanje...tako da se ne sekirat, če pride kakšen đavolčič na kavico, kolačke, po dinarčke al pa po kaj drugega...tudi oni so Božja bitja...biggrin.png  


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#703 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 24. februar 2015, 14:04

če nebi bil tako lepo vzgojen, bi nekaj vprašal ... laugh.png

 

Na tole sem se spomnila,  pa se mal pohecala Anne. Do Shamma nimam ponavadi sarkazma wink.png, kje drugje pa ja. On mi deluje k da se da pohecat mal z njim in tema pol rata mal manj "napeta". 


Ženski pogovor, Šamanči.  Lepo, da si lepo vzgojen in veš, kdaj je bolje bit tiho flirt.gif

Pa tole...  biggrin.png


huh.png

 

Mislim, da se kar motiš, zaznavam pa tudi nekaj posmehljivosti. Pravzaprav če pomislim, to ni edini tvoj post, kjer sem dobila tak občutek... 

 

Ne, ne prištevam se med starejše gospe. bucktooth1.gif


Ma ne, to te sigurno tvoja intuicija vara...tongue.png

 

A sem že omenil, da lahko energijski parazitki al pa vampirčki pripopani na človečku povzročajo take simptome kot so živčnost, nemirnost, razdraženost, izguba energija in še marsikaj...Če nisem, sem zdaj...Pa energijski vampirčki so bolj jeba...Pri njih večina takih energijskih vaj ali tehnik, kot jih večina človečkov izvaja, ne pali kaj dosti...Takrat pa res najbolje, da se človeček obrne Krišni in reče "Bože pomozi mi"...in mogoče ga bo ta celo uslišal...če bo seveda izpolnil "normative"...biggrin.png

 

Čisto vsak človeček ima kakšno "škodljivo" bitjece na sebi...vse do takrat, ko ne postane Buda..ali se on tega zaveda ali ne, to je pa drugo vprašanje...tako da se ne sekirat, če pride kakšen đavolčič na kavico, kolačke, po dinarčke al pa po kaj drugega...tudi oni so Božja bitja...biggrin.png  

Okol bitij pa ne vem, nisem kao tolk razvita, to bo bolj Brezo vedel (eto ti zdej pa je sarkazem) biggrin.png



#704 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 24. februar 2015, 21:10

Brezo, a hočeš rečt, da proti tem "bitjem" nimaš šans? A ni to nekak mimo ideje o karmi, kjer neka svobodna volja vsakega bitja praviloma obstaja? In zakaj ravno danes ti o tej temi? Čudne stvari se dogajajo....



#705 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 24. februar 2015, 22:44

Brezo, a hočeš rečt, da proti tem "bitjem" nimaš šans? A ni to nekak mimo ideje o karmi, kjer neka svobodna volja vsakega bitja praviloma obstaja? In zakaj ravno danes ti o tej temi? Čudne stvari se dogajajo....

 

Človeček ima šanse proti njim...ko poravna svoj dolg do njih, če ga ima...ali ko ozavestoi vzorce na katere se pripopajo...pa če se ne računa tistih, ki jih drugi nabacijjo...plus ostale scene...drugače pa jbg...A nimajo tudi oni pravico izterjati svoj dolg al pa se pripopat na tisto kar jim je hrana...tongue.png

 

Omenil sem pa zato ker sem v enem tednu prebral par stvari, ki jih nekateri človečki govorijo o entitetah....dobesedno gluposti...in to taki ki se imajo za nekaj na SLO duhovni sceni in ki imajo ne vem kakšne terapevtske centre...v bistvu pa razumejo samo kakšnih 10% od tega kar jaz vem o teh stvareh...In to je tudi edina tema kjer bom začepio in se ne mislim spuščat v podrobnosti... Površinske stvari sem pa že več kot dovolj nakazal....

 

In še največja jeba, ki se jo še eksorcisti ne zavedajo...đavolčiča lahko izterajo...če pa obstaja karmični dolg oz. nerazrešene karmične vezi, se bo pa vrnil...in to še bolj razdražen...in mogoče ne sam...potem pa tako kot v kakšnem filmu o izterjevalcih...udri čovjeka dok ne plati i sve po redu koji to sprečavaju...In pridemo do temačnih sci fi bajk...my favourites... biggrin.png

 

Entitete niso astralni fragmenti ali ostanki osebnosti kot jim nekateri pravijo (recimo Ž.M. Slavinski) ali jih uvrščajo med njih, ampak so nefizična bitja...elementali (imajo samo en element) so pa kot drekec od njih- po moči...S tapravimi entitetami se tudi v Clairvision school ne ukvarjajo. Oni se v večini primerov (80%) ukvarjajo z neki mi malimi bitjeci, elementali in ostalimi pola stvorenji okoli 1,5 po lestvici...Za taprave zadevce mora pa človeček minimalno biti vsaj na 5 pa še takrat je bolj mrzel...

 

http://www.clairvisi...n/entitete.html

 

In neuradno...tudi človeček M se je izogibal tem stvarem...tudi on ni kos vsem vrstam temačnih bitij, ki imajo dostop na Zemljo...In kako to vem. Zato ker sem naredil 80% več piz*** v vseh lifeih kot človeček M....in ko se človeček začenja spominjat nekaterih stvari in ozaveščati...recimo da sem bil elita med elito med darkerji...zato se pa lahko zdaj samo smejim nekaterim stvarem...In kot bi rekli uni gor- vi se lahko smejete, ker ste šli čez turbo j***i drill, za obične ljudi so pa to zelo j**a zadevce...

 

V prihodnosti se bo začelo te stvari malo bolj omenjati. Predpostavljam, da takrat, ko se bojo "mojstri" po 100.000 letih spet začeli javno šetati med ljudmi in jih poučevati. Ali pa bodo to delali njihovi zelo napredni učenci...ampak to so itak sci fi bajke za otroke ne odrasle...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#706 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 25. februar 2015, 07:26

jaz bi rada zgrabila materijo že končno, cel lajf že bluzim. doktorat iz bluzenja vsaj.

 

 

rada bi se prizemljila ...moj nasvet:

 

- bog ti ne bo pomagal, če si ne boš sama

 

- če se ukvarjaš s kako duhovno aktivnostjo jo prekini, ne rabiš je

 

- če bi vseeno rada kej počela potem daj to omejit na svečo. prižgeš svečko, tisto malo, ko je že v lončku (bolj varno) in se koncentriraš na vrh plamena. kratkoročno/začasno te lahko sprosti, dolgoročno ti bo ojačalo fokus + opazovanje dihanja.  glede na tvoje opise težav res ne rabiš več od tega

 

- gibanje; 1x dnevno 10 -15 min razgibavanje + vsaj 30min sprehod. skor ziher ti bo kmalu sedlo več kot 30min

 

- za začetek preberi tole: http://www.12accede....a-triangle.html

verjameš ali ne si v igri ... to preberi samo za občutek, da se tega zaveš kaj pomeni biti v igri, nič drugega. ne se preveč naprezat ...

 

- preberi si:  Emocije - Razumevanje čustev v psihoterapiji Avtor: Dr. Zoran Milivojević ->  za to knjigo si vzemi čas, kar pomeni, da probaj razumet kaj se skriva za besedami.  to je pomembno, da probaš vsebino stavkov začutiti. če rečem, da si za to knjigo vzemi kako leto časa ne bom nič pretiraval - ali to pomeni, da jo večkrat prebereš ali da bereš počasi vsak stavek, odstavek večkrat dokler razumsko ne zagrabiš vsebine je osebna izbira, kar ti je lažje. 

 

kasneje si lahko prebereš še: Formule ljubezni Avtor: Dr. Zoran Milivojević, Igre, ki jih igrajo narkomaniAvtor: Dr. Zoran Milivojević

 

 

1. prvi del: sveča, dihanje, gibanje, svež zrak bi moral imeti dolgoročno prizemljitveni efekt  2. drugi vsebinski del (link, knjige) pa ... no sej boš vidla kako si boš s tem lahko pomagala in kam te bo usmerilo : )

 

 

tle ni bližnjic, če boš pridna bosta dve leti mimo ko šuš. da se stvari integrirajo v podzavest, če jih boš probala prenašati v realnost pa je 5 let malo ... recimo 10 let je čist realno.  ne obupaj, začni danes in ne čakaj na jutri


Brez podpisa

#707 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 25. februar 2015, 07:38

Sicer pa ti nič ne more pomagat, če sam nočeš prevladati stanja v katerem se nahajaš..

Igre, ki jih igrajo narkomani je pravzaprav ja, zadetek v polno..


prenos.jpg


#708 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 25. februar 2015, 07:41

Pa ne da se želim hvaliti. Toda sam sem v začetkih devedesetih let prejšnjega stoletja, ko sem spoznaval veliko odvisnikov, nekateri so bili moji sošolci ali vsaj znanci, ugotovil, da imajo vsi en sam skupen imenovalec in to ne glede na družinsko ozadje..

Ta skupni imenovalec je bila huda potreba po pozornosti, da se nekdo z njimi ukvarja, da jih opazi..

Fajn da so mojim ugotovitvam znanstveno legitimnost desetletje kasneje dali priznani sistemski strokovnjaki..

 

Po odkritju da sem 18, 5 na Brezotovi lestvici Đavolčićev se temu več ne čudim.


prenos.jpg


#709 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 25. februar 2015, 07:43

jap  icon_smesko.gif

 

imo se igre lažje bere, če prej prebereš emocije


 Toda sam sem v začetkih devedesetih let prejšnjega stoletja

 

zej počutim se 1000 let starega icon_smile_big.gif


Brez podpisa

#710 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 25. februar 2015, 08:08

Ne vem, če ima kazen kej velik smisla pri karmi, bolj se mi zdi je vprašanje razvoja (in kaj potrebuješ/katere izkušnje, da dojameš)...

 

 

Če enga ubiješ, povzročiš trpljenje ... če nato doživiš enako mero trpljenja. Ni nagrada ...

 

Lahko je kazen, lahko pa se uporabi tudi kaka druga beseda. 


Brez podpisa

#711 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 25. februar 2015, 08:31

rada bi se prizemljila ...moj nasvet:

 

- bog ti ne bo pomagal, če si ne boš sama

 

- če se ukvarjaš s kako duhovno aktivnostjo jo prekini, ne rabiš je

 

- če bi vseeno rada kej počela potem daj to omejit na svečo. prižgeš svečko, tisto malo, ko je že v lončku (bolj varno) in se koncentriraš na vrh plamena. kratkoročno/začasno te lahko sprosti, dolgoročno ti bo ojačalo fokus + opazovanje dihanja.  glede na tvoje opise težav res ne rabiš več od tega

 

- gibanje; 1x dnevno 10 -15 min razgibavanje + vsaj 30min sprehod. skor ziher ti bo kmalu sedlo več kot 30min

 

- za začetek preberi tole: http://www.12accede....a-triangle.html

verjameš ali ne si v igri ... to preberi samo za občutek, da se tega zaveš kaj pomeni biti v igri, nič drugega. ne se preveč naprezat ...

 

- preberi si:  Emocije - Razumevanje čustev v psihoterapiji Avtor: Dr. Zoran Milivojević ->  za to knjigo si vzemi čas, kar pomeni, da probaj razumet kaj se skriva za besedami.  to je pomembno, da probaš vsebino stavkov začutiti. če rečem, da si za to knjigo vzemi kako leto časa ne bom nič pretiraval - ali to pomeni, da jo večkrat prebereš ali da bereš počasi vsak stavek, odstavek večkrat dokler razumsko ne zagrabiš vsebine je osebna izbira, kar ti je lažje. 

 

kasneje si lahko prebereš še: Formule ljubezni Avtor: Dr. Zoran Milivojević, Igre, ki jih igrajo narkomaniAvtor: Dr. Zoran Milivojević

 

 

1. prvi del: sveča, dihanje, gibanje, svež zrak bi moral imeti dolgoročno prizemljitveni efekt  2. drugi vsebinski del (link, knjige) pa ... no sej boš vidla kako si boš s tem lahko pomagala in kam te bo usmerilo : )

 

 

tle ni bližnjic, če boš pridna bosta dve leti mimo ko šuš. da se stvari integrirajo v podzavest, če jih boš probala prenašati v realnost pa je 5 let malo ... recimo 10 let je čist realno.  ne obupaj, začni danes in ne čakaj na jutri

 

Hvala. v bistvu sem sprobala več duhovnih praks. Trenutno spoznavam krščanstvo. Hodim na katehumenat in bom prejela zakramente.

 

Sprehajam svoje pse, se imamo ful lepo.

 

Sveča me privlači že od nekdaj, v smislu posvečenosti :D res, plamen je čudežen..... se kar zamakneš....

 

Samo ne mi svetovat, da opustim mojo krščansko duhovno prakso, ker bom slabe volje in je nevarnost, da se bom nabasala.


drugače vsa moja življenjska praksa temelji na občutenju vseh spodaj ležečih podtonov in energijskega naboja, da v resnici dojamem smisel. Ker je brez tega strašen dolgčas.



#712 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 25. februar 2015, 08:32

Ma ne, to te sigurno tvoja intuicija vara...tongue.png
 
A sem že omenil, da lahko energijski parazitki al pa vampirčki pripopani na človečku povzročajo take simptome kot so živčnost, nemirnost, razdraženost, izguba energija in še marsikaj...Če nisem, sem zdaj...Pa energijski vampirčki so bolj jeba...Pri njih večina takih energijskih vaj ali tehnik, kot jih večina človečkov izvaja, ne pali kaj dosti...Takrat pa res najbolje, da se človeček obrne Krišni in reče "Bože pomozi mi"...in mogoče ga bo ta celo uslišal...če bo seveda izpolnil "normative"...biggrin.png

 

A ker ciljajo direkt na sistem čaker?

 

Čisto vsak človeček ima kakšno "škodljivo" bitjece na sebi...vse do takrat, ko ne postane Buda..ali se on tega zaveda ali ne, to je pa drugo vprašanje...tako da se ne sekirat, če pride kakšen đavolčič na kavico, kolačke, po dinarčke al pa po kaj drugega...tudi oni so Božja bitja...biggrin.png

 

OK-thumb.gif


Brez podpisa

#713 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 25. februar 2015, 08:36

Ma ne, to te sigurno tvoja intuicija vara...tongue.png

 

A sem že omenil, da lahko energijski parazitki al pa vampirčki pripopani na človečku povzročajo take simptome kot so živčnost, nemirnost, razdraženost, izguba energija in še marsikaj...Če nisem, sem zdaj...Pa energijski vampirčki so bolj jeba...Pri njih večina takih energijskih vaj ali tehnik, kot jih večina človečkov izvaja, ne pali kaj dosti...Takrat pa res najbolje, da se človeček obrne Krišni in reče "Bože pomozi mi"...in mogoče ga bo ta celo uslišal...če bo seveda izpolnil "normative"...biggrin.png

 

Čisto vsak človeček ima kakšno "škodljivo" bitjece na sebi...vse do takrat, ko ne postane Buda..ali se on tega zaveda ali ne, to je pa drugo vprašanje...tako da se ne sekirat, če pride kakšen đavolčič na kavico, kolačke, po dinarčke al pa po kaj drugega...tudi oni so Božja bitja...biggrin.png  

 

Ali si naspidiran do konca, da ne veš zase.

 

To je verjento tisto, če si predstavljaš... pošast s tremi glavami in ribjim repom ki bruha ogenj, se bo kaj takega tudi pripopalo. :)

 

zato bistrina uma, če se le da. ker pa smo raje narkiči in se prepuščamo v lajfu vsaj jaz.. da uživaš, si v izy, vse laufaaa... kako lepo, ne?.... so težave... se je treba iz oči v oči soočit z notranjo pošastjo..

 

..

 

:D



#714 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 25. februar 2015, 08:51

Notranji vampirčki, pošasti, đavolčiči , človečki, entitete, duhci

 

 

 vse to je samo izgovor, da prepustimo delo na sebi, drugi osebi.

 

 je najlažje

 

 potrošniška družba v vseh porah..


prenos.jpg


#715 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 25. februar 2015, 09:02

Hvala. v bistvu sem sprobala več duhovnih praks. Trenutno spoznavam krščanstvo. Hodim na katehumenat in bom prejela zakramente.

 

Sprehajam svoje pse, se imamo ful lepo.

 

Sveča me privlači že od nekdaj, v smislu posvečenosti biggrin.png res, plamen je čudežen..... se kar zamakneš....

 

Samo ne mi svetovat, da opustim mojo krščansko duhovno prakso, ker bom slabe volje in je nevarnost, da se bom nabasala.


drugače vsa moja življenjska praksa temelji na občutenju vseh spodaj ležečih podtonov in energijskega naboja, da v resnici dojamem smisel. Ker je brez tega strašen dolgčas.

 

Kako pa krščanska praksa zgleda v praksi?

 

 

 

 

Tole vzemi samo kot komentar, nič več ....

 

Tak način dojemanja bi lahko bil problem, da to počneš iz takšnih razlogov s takim ciljem. 

 

drugače vsa moja življenjska praksa temelji na občutenju vseh spodaj ležečih podtonov in energijskega naboja, da v resnici dojamem smisel. Ker je brez tega strašen dolgčas.


Brez podpisa

#716 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 25. februar 2015, 09:43

Notranji vampirčki, pošasti, đavolčiči , človečki, entitete, duhci
 
 
 vse to je samo izgovor, da prepustimo delo na sebi, drugi osebi.
 
 je najlažje
 
 potrošniška družba v vseh porah..

 
 
Če si rečem, da tega ni je naslednja najbližja razlaga norost in rešitev je obisk priznanega strokovnjaka (takega z diplomo se razume).
 
Če mu povem, da vidim in čutim kako oblika pride do mene, se mi celo pokaže tako da se ustavi v gibanju, gre v moje telo in tam ne dela nič neprijetnega (razen če kaj pokaže in prebudi neprijeten vzorec) in če mu za nameček še dodam, da sem začel po 6 letih pavze uživat konopljo in da je omenjena oblika imela znatno vezo s tem, da sem se v dobri meri z uživanjem konoplje očistil strahov, ki sem jih v preteklosti ustvaril kar sam z zlorabo konoplje in je ta in še kaka oblika pripomogla tako, da je potovala z, usmerjala, pomagala v gibanju energij. Do kakega sklepa misliš, da bo prišel in kakšna bo njegova diagnoza? a bo ku ku, ku ku ...
 
Brezo tle omenja predvsem neprijetno stran (kar ni slabo) ...obstaja seveda tudi prijetna. Kar se mene tiče nikdar nismo sami (v slabem), kar pa ne pomeni, da smo brez odgovornosti za našo dobro bit. Lahko ostanemo navidez sami, ampak ne brez razloga. 


Brez podpisa

#717 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 25. februar 2015, 09:55

krščanka praksa v obliki maš z evharistijo, spovedovanjem, in ostalimi zakramenti združuje verujoče v Boga v krščansko skupnost, ki je telo cerkve, medtem ko je Jezus glava, če se ne motim... jaz bi tako rekla... lahko da je Papež Glava, ampak on je po mojem desna roka ...:D

 

meni je med drugim važno, da sem zaradi želje in potrebe po prizemljitvi prisotna vsaj v eni od okončnin in da se čimbolj vključim v to dobromislečo in delujočo skupnost na Zemlji.

 

nekdo bi rekel, da so ti obredi samo fasada, ampak mi verjamemo, da Jezus postane osebno prisoten ob evharistiji (kristusovo telo in kri) na oltarju.. zato je pa to ok maša, ne pa hudič, kar je značilno za črno mašo.

 

čeprav, kar se mene tiče, tudi hudič ne poseblja zlo na tem svetu, temveč je Lucifer, Leviatan oz. 666 zver oz kundalini in je zlo prisotno v nas zaradi upora proti Bogu in odločitvi za to, da bomo Mi bog in zavladali vsemu kar obstaja, zaradi strahu, ker smo tako nemočni in majhni- iz tega tudi vojne, ker ima pač Človek prekratko pamet.

 

predvsem pa je duhovna praksa čista jezusova brezpogojna in vseprežemajoča ljubezen, ampak človek- sprijazni se... you are just a bunch of skin and bones wrapped in a mush... and we are just really trying to survive, ...

 

like Dodos in the Ice age... risanka...

 

Ampak naši možgani- ??? zato pa meditiramo, molimo, .., nekateri se bičajo, ... drugi se režejo, bruhajo, dajajo krožnik v ušesno mečico... v tem stilu.---- hočem reči... mi nismo najbolj brihtni... mi smo prav nnori. Like dodos.


 
 
Če si rečem, da tega ni je naslednja najbližja razlaga norost in rešitev je obisk priznanega strokovnjaka (takega z diplomo se razume).
 
Če mu povem, da vidim in čutim kako oblika pride do mene, se mi celo pokaže tako da se ustavi v gibanju, gre v moje telo in tam ne dela nič neprijetnega (razen če kaj pokaže in prebudi neprijeten vzorec) in če mu za nameček še dodam, da sem začel po 6 letih pavze uživat konopljo in da je omenjena oblika imela znatno vezo s tem, da sem se v dobri meri z uživanjem konoplje očistil strahov, ki sem jih v preteklosti ustvaril kar sam z zlorabo konoplje in je ta in še kaka oblika pripomogla tako, da je potovala z, usmerjala, pomagala v gibanju energij. Do kakega sklepa misliš, da bo prišel in kakšna bo njegova diagnoza? a bo ku ku, ku ku ...
 
Brezo tle omenja predvsem neprijetno stran (kar ni slabo) ...obstaja seveda tudi prijetna. Kar se mene tiče nikdar nismo sami (v slabem), kar pa ne pomeni, da smo brez odgovornosti za našo dobro bit. Lahko ostanemo navidez sami, ampak ne brez razloga. 

 

Nikoli ne boš mogel zgrabit zlo za jajca, zato ker čutiš krivdo podzavestno- ker si do tega prišel s konopljo.

 

jaz pa jemljem sintetične tablete.

 

vsako tele ima svoje veselje.


Tudi pijandura mi lahko trobi, da je boga zgrabil za jajca... ampak on je zame norc...

 

in ko pogledam v tiste steklene zadete oči, mi je vse jasno. ... v takem stanju mu ne dovoli blizu ;)

 

tudi če si bivši narkič, si zame še vedno na nižjem levelu, razen če si presegel vse probleme tega sveta in ti je vse jasno in predavaš po ameriki in služiš dovolj soldov za celo svojo vas. :D



#718 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 25. februar 2015, 09:56

freaking norci, ti povem.



#719 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 25. februar 2015, 09:59

dobro so te pripravili za krščanskega robota ... samo čip še rabiš ... scratchchin.gif yes.gif

 

o brez skrbi, da se v mislih med evharistijo dam na oltar v določeno pozo in se cela posvetim Jezusu. ker med evharistijo naj bi predali svoje strahove v čašo vina.. oz slabe reči... ajz pa se dam kar cela...

 

včasih grem med talanjem hostije do župnika in prejmem blagoslov. na pepelnično sredo pa je bil cel žur- sem šla trezna in čila... pred oltar tako kot vsi norci in me je Posvečen duhovnik... posul s pepelom po glavi... sem pozabila kaj je rekel...

 

torej, mi smo vsaj aktivni... v določenih sferah ceremonijalne magije... da razvijamo še tisto malo možganov kar nam jih ni zakrnelo.



#720 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 25. februar 2015, 10:32

Nikoli ne boš mogel zgrabit zlo za jajca, zato ker čutiš krivdo podzavestno- ker si do tega prišel s konopljo.
 
jaz pa jemljem sintetične tablete.
 
vsako tele ima svoje veselje.

Tudi pijandura mi lahko trobi, da je boga zgrabil za jajca... ampak on je zame norc...
 
in ko pogledam v tiste steklene zadete oči, mi je vse jasno. ... v takem stanju mu ne dovoli blizu wink.png
 
tudi če si bivši narkič, si zame še vedno na nižjem levelu, razen če si presegel vse probleme tega sveta in ti je vse jasno in predavaš po ameriki in služiš dovolj soldov za celo svojo vas. biggrin.png

do česa sem prišel s konopljo in do česa čutim krivdo?
 
nimam želje zlo ali boga držat za jajca. če kaj sem v službi boga in v njegovi milosti, dokler tega ne prerastem, kot je otrok v milosti/nemilosti sveta.

nisem bivši narkič, niti nimam zgodbe narkiča. površno je moja zgodba: zaključil sem šolo, dobil službo, se odselil na svoje, si ustvaril družino - v obdobju 15-ih let. z zlorabo konoplje v srednješolskih letih sem prišel v preveč intenzivno v stik s svojimi: strahovi,fobijami ipd. ki so se nato "ujeli" in tam čakali. spontano so se sprostili brez večjih težav, ko se je isti efekt udejanil na sprejemljiv način.
 
konoplja sama po sebi ob pravilni uporabi ne škoduje, tako kot tudi ne deci ali dva vina ob kosilu ali pir dva s prijatelji v družbi. če maš o konoplji izrazito slabo mnenje si žrtev družbene demonizacije te rastline.
Brez podpisa

#721 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 25. februar 2015, 10:39

wiiiiiiiiiii.... kariera........ jeeee.

 

 

Fix-;) ma ja sej se strinjam s tabo. pač od tega nisi odvisen, kot od Helexa ali Kokaina... kave ali čikov, baje?

 

samo jaz osebno, da bi se mi en zadeval vsak dan... jaz pa ne... pa bi bil zadet, da zdrži ob meni....:D wow



#722 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 25. februar 2015, 10:40

Človeček ima šanse proti njim...ko poravna svoj dolg do njih, če ga ima...ali ko ozavestoi vzorce na katere se pripopajo...pa če se ne računa tistih, ki jih drugi nabacijjo...plus ostale scene...drugače pa jbg...A nimajo tudi oni pravico izterjati svoj dolg al pa se pripopat na tisto kar jim je hrana...tongue.png

 

Omenil sem pa zato ker sem v enem tednu prebral par stvari, ki jih nekateri človečki govorijo o entitetah....dobesedno gluposti...in to taki ki se imajo za nekaj na SLO duhovni sceni in ki imajo ne vem kakšne terapevtske centre...v bistvu pa razumejo samo kakšnih 10% od tega kar jaz vem o teh stvareh...In to je tudi edina tema kjer bom začepio in se ne mislim spuščat v podrobnosti... Površinske stvari sem pa že več kot dovolj nakazal....

 

In še največja jeba, ki se jo še eksorcisti ne zavedajo...đavolčiča lahko izterajo...če pa obstaja karmični dolg oz. nerazrešene karmične vezi, se bo pa vrnil...in to še bolj razdražen...in mogoče ne sam...potem pa tako kot v kakšnem filmu o izterjevalcih...udri čovjeka dok ne plati i sve po redu koji to sprečavaju...In pridemo do temačnih sci fi bajk...my favourites... biggrin.png

 

Entitete niso astralni fragmenti ali ostanki osebnosti kot jim nekateri pravijo (recimo Ž.M. Slavinski) ali jih uvrščajo med njih, ampak so nefizična bitja...elementali (imajo samo en element) so pa kot drekec od njih- po moči...S tapravimi entitetami se tudi v Clairvision school ne ukvarjajo. Oni se v večini primerov (80%) ukvarjajo z neki mi malimi bitjeci, elementali in ostalimi pola stvorenji okoli 1,5 po lestvici...Za taprave zadevce mora pa človeček minimalno biti vsaj na 5 pa še takrat je bolj mrzel...

 

http://www.clairvisi...n/entitete.html

 

In neuradno...tudi človeček M se je izogibal tem stvarem...tudi on ni kos vsem vrstam temačnih bitij, ki imajo dostop na Zemljo...In kako to vem. Zato ker sem naredil 80% več piz*** v vseh lifeih kot človeček M....in ko se človeček začenja spominjat nekaterih stvari in ozaveščati...recimo da sem bil elita med elito med darkerji...zato se pa lahko zdaj samo smejim nekaterim stvarem...In kot bi rekli uni gor- vi se lahko smejete, ker ste šli čez turbo j***i drill, za obične ljudi so pa to zelo j**a zadevce...

 

V prihodnosti se bo začelo te stvari malo bolj omenjati. Predpostavljam, da takrat, ko se bojo "mojstri" po 100.000 letih spet začeli javno šetati med ljudmi in jih poučevati. Ali pa bodo to delali njihovi zelo napredni učenci...ampak to so itak sci fi bajke za otroke ne odrasle...biggrin.png

Kot običajno se strinjam s Slavinskim (ne pa tud z njegovimi "nasledniki"). Mislim, da so zunanja videna bitja zgolj projekcije naših "odcepljenih delov selfa"(ki jih zaradi lažjega dojemanja vidimo ločene od nas, tko kot naše telo/želje, potrebe..., ločeno od celote).

 

Sicer mi gre že mal na bruhanje, ker se mi dozdeva, da sta psihologija in tud že mal to čemur pravite ezo, egocentrična, ker se vse dogaja s stališča tega, kar je v nas samih. Kaj pa higher plan, a to je pa spet sam iluzija duše, ki teži za popolnostjo, ki je ni? Ah, neki sem danes čudno ustala.... 



#723 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 25. februar 2015, 10:41

Jupi... deci dva ob kosilu in pol za volan ::/ vozit otroke okoli



#724 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 25. februar 2015, 10:43

wiiiiiiiiiii.... kariera........ jeeee.
 
 
Fix-wink.png ma ja sej se strinjam s tabo. pač od tega nisi odvisen, kot od Helexa ali Kokaina... kave ali čikov, baje?
 
samo jaz osebno, da bi se mi en zadeval vsak dan... jaz pa ne... pa bi bil zadet, da zdrži ob meni....biggrin.png wow

- nisem si delal kariere, sama se je naredila. iskreno moj vloženi trud ni sorazmeren z materialnimi rezultati, ki sem jih žel. vsaj ne iz vidika zgolj trenutnega življenja.


- ne vem kako si pršla do zaključka zadet, da zdrži ob meni. v resnici vem, ampak nekako moram izpostaviti 


Brez podpisa

#725 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 25. februar 2015, 10:51

Sicer pa ti nič ne more pomagat, če sam nočeš prevladati stanja v katerem se nahajaš..

Igre, ki jih igrajo narkomani je pravzaprav ja, zadetek v polno..

Za začetek: Eric Berne: Koju igro igraš... (oz. zdej je najbrž že v slovenščini). To je tudi začetek za vse nadaljnje knjige... TA. 


Ali si naspidiran do konca, da ne veš zase.

 

To je verjento tisto, če si predstavljaš... pošast s tremi glavami in ribjim repom ki bruha ogenj, se bo kaj takega tudi pripopalo. smile.png

 

zato bistrina uma, če se le da. ker pa smo raje narkiči in se prepuščamo v lajfu vsaj jaz.. da uživaš, si v izy, vse laufaaa... kako lepo, ne?.... so težave... se je treba iz oči v oči soočit z notranjo pošastjo..

 

..

 

biggrin.png

Vsi projeciramo določene stvari v ljudi, odnose itd. Videt to, se s tem "ukvarjat"- je soočit se s svojo notranjo pošastjo ;)






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0