Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Atlantidski prstan


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
461 komentarjev na to temo

#351 loonanai

loonanai
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 399

Objavljeno: 15. januar 2008, 15:46

jaz svojega čistim z nihalom
sleepwalking past hope

#352 Rakica*

Rakica*
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 15. januar 2008, 17:54

Tukaj maš slikco Nosorog....

Priponka  Prstan_mala_slika_2.jpg   21,11K   100 Število prenosov

#353 loonanai

loonanai
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 399

Objavljeno: 15. januar 2008, 18:46

meni oseba na desni izgleda kot angelček
sleepwalking past hope

#354 Rakica*

Rakica*
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 15. januar 2008, 21:58

Sej meni tudi izgleda kot angelček, saj se vidi "krilo"...
x;)x

#355 Enthusiast

Enthusiast
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 17. januar 2008, 15:12

Sej meni tudi izgleda kot angelček, saj se vidi "krilo"...
x;)x


zanimivo x:)x
pa lahko tole podobico povežeš z dogajanjem v tvojem življenju?

#356 Rakica*

Rakica*
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 17. januar 2008, 17:04

Itak da lahko povežem z m x;)x ojim življenjem....jaz plus nekdo, ki ga imam rada :) x;)x x8Dx

#357 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 17. januar 2008, 17:24

kekec in angelček ;)
no tole jaz in še nekdo ki ga imam rada - jaz bi gledala na drugačen način... si pa srečnica da veš :palec: zavidaaaammmm haha šalamala
me pa zanima Noskotov komentar :palec:

#358 Rakica*

Rakica*
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 17. januar 2008, 23:17

Tudi jaz nestrpno pričakujem Noskov komentar....Nosko??? :eek: :eek: xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx

#359 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 19. januar 2008, 00:35

Ne sitnari, bo že x;)x

#360 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 20. januar 2008, 11:02

Tukaj maš slikco Nosorog....

Priponka  Prstan_mala_slika_2.jpg   21,11K   100 Število prenosov


Zanimivo. Če ta lik podgneš s prsom, kako je na otip? Hapavo? Je morda prstan prišel v stik s kakim jedkim sredstvom?

zvedavi Nosoro
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#361 Lunatica

Lunatica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 153

Objavljeno: 20. januar 2008, 11:19

Kje v Mb bi se ga dalo nabaviti?
Love is my only point to be alive...love is my God

#362 Rakica*

Rakica*
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 20. januar 2008, 15:44

Ne,sedaj ko je že obledela podoba, ni na otip opaziti nobene razlike...Ko je bila podoba še cela, sem čutila razliko, bilo je malo bolj hrapavo,ampak čisto malo...Ne ni prišlo v stik z nobeno jedko snovjo.

Kje v Mb bi se ga dalo nabaviti?





Nabaviš ga lahko v Ahatu.

#363 Lunatica

Lunatica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 153

Objavljeno: 20. januar 2008, 16:28

Ne,sedaj ko je že obledela podoba, ni na otip opaziti nobene razlike...Ko je bila podoba še cela, sem čutila razliko, bilo je malo bolj hrapavo,ampak čisto malo...Ne ni prišlo v stik z nobeno jedko snovjo.
Nabaviš ga lahko v Ahatu.

a je to v Vetrinjski ulici?
Love is my only point to be alive...love is my God

#364 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 20. januar 2008, 18:37

MARIBOR:
Slovenska ul. 3, - 02/25 26 117
MARIBOR:
Vetrinjska 20, - 02/25 25 535
Source
http://www.servocom....o...7&Itemid=31

#365 Lunatica

Lunatica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 153

Objavljeno: 21. januar 2008, 08:21

MARIBOR:
Slovenska ul. 3, - 02/25 26 117
MARIBOR:
Vetrinjska 20, - 02/25 25 535
Source
http://www.servocom....o...7&Itemid=31

najlepša hvala :palec:
Love is my only point to be alive...love is my God

#366 Nejc-N

Nejc-N
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 135

Objavljeno: 30. marec 2008, 13:59

Ne vem iz glave. Mal bi mogu pogledat kje to imam. Na kakšnem CDju zagotovo, sam mam tako slabo označene, da boi težko najti. Sem te dni nabavil nov računalnik in nameravam v kratkem gradivo iz vseh CDjev preseliti nanj; ko bom tako prišel do teh mer, jih bom postnil.


no nosorog a maš mogoč tista razmerja pa to od originalnega prstana
sm že mal pozabil na to, zej bi pa spet rabil

#367 bebesota

bebesota
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 6. maj 2008, 22:11

ej:) čist prvič vam pišem in to zarad mojga prstana...učeri sva ga šla s frendom kupt, usak svojga.takoj, k sm ga dala gor, sm začutla tako toploto..
potem ponoči nism mogla spat. frend ga je snel eno uro pred spanjem in ni meu problemou..sej me je prodajauka opozorila, da bojo ponoči mogoče
problemi, ampak js sm se odločla,da ga bom kr skos mela. mam pa 2 problema: 1.) mogla bi ga met na desni roki, ker nej bi tam kao reševau probleme, pa ga fizično ne morm met. ful me moti. in takoj sm čutla, da ga morm met na levi...tm sm prej leta in leta nosila en družinski prstan.. 2.) prst (prstanec) kjer ga nosim me tko čudno boli..ne kt da je kej narobe, ampak tko nenavadno. in posledično me boli roka do komouca. zakaj?
barve še ni spremenu in se ful lepo sveti. je pa iz zlatarne celje. mam tut kameno strelo za čiščenje in sm jo tut že očistla, sam nekam oblačno je...tko da čakam sončk. use lepo pozdraulam:)


#368 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 8. maj 2008, 09:20

ej:) čist prvič vam pišem in to zarad mojga prstana...učeri sva ga šla s frendom kupt, usak svojga.takoj, k sm ga dala gor, sm začutla tako toploto..
potem ponoči nism mogla spat. frend ga je snel eno uro pred spanjem in ni meu problemou..sej me je prodajauka opozorila, da bojo ponoči mogoče
problemi, ampak js sm se odločla,da ga bom kr skos mela. mam pa 2 problema: 1.) mogla bi ga met na desni roki, ker nej bi tam kao reševau probleme, pa ga fizično ne morm met. ful me moti. in takoj sm čutla, da ga morm met na levi...tm sm prej leta in leta nosila en družinski prstan.. 2.) prst (prstanec) kjer ga nosim me tko čudno boli..ne kt da je kej narobe, ampak tko nenavadno. in posledično me boli roka do komouca. zakaj?
barve še ni spremenu in se ful lepo sveti. je pa iz zlatarne celje. mam tut kameno strelo za čiščenje in sm jo tut že očistla, sam nekam oblačno je...tko da čakam sončk. use lepo pozdraulam:)


Prstan je zvečer res priporočljivo dati s prsta. Dan na polno luno ga pod tekočo vodo splaknite in položite na krožnik in položite na okno, balkon, da ga luna obsveti. Jaz ga imam že peto leto in ga nisem čistila z nobeno drugo stvarjo kot s tekočo vodo in napolnila z lunino energijo. Prstan se sveti ves čas.

#369 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 12. maj 2008, 21:36

ej:) čist prvič vam pišem in to zarad mojga prstana...učeri sva ga šla s frendom kupt, usak svojga.takoj, k sm ga dala gor, sm začutla tako toploto..
potem ponoči nism mogla spat. frend ga je snel eno uro pred spanjem in ni meu problemou..sej me je prodajauka opozorila, da bojo ponoči mogoče
problemi, ampak js sm se odločla,da ga bom kr skos mela. mam pa 2 problema: 1.) mogla bi ga met na desni roki, ker nej bi tam kao reševau probleme, pa ga fizično ne morm met. ful me moti. in takoj sm čutla, da ga morm met na levi...tm sm prej leta in leta nosila en družinski prstan..
2.) prst (prstanec) kjer ga nosim me tko čudno boli..ne kt da je kej narobe, ampak tko nenavadno. in posledično me boli roka do komouca. zakaj?
barve še ni spremenu in se ful lepo sveti. je pa iz zlatarne celje. mam tut kameno strelo za čiščenje in sm jo tut že očistla, sam nekam oblačno je...tko da čakam sončk. use lepo pozdraulam:)


No, prstan namesto tebe gotovo ne bo rešil nobenega problema (je pa prstan lažje prodati, če kupec v to verjame x:o)x ). V prstancu leve roke poteka meridian žlez z notranjim izločanjem, na področju, kjer običajno nosimo prstn, pa je tudi akupresurna točka, ki se, če se ne motim, nanaša na sluh. Morda ti je prstan malce pretesen in ovira energijske pretoke, kar se potem odrazi v bolečini v roki.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#370 unis

unis
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 728

Objavljeno: 12. maj 2008, 22:17

ti si zdej na dolgo reku, da ma debel prst al pa ozko luknjo, od prstana zto da ma bolečine v roki.

Sam si pa mogu it komentirat svoje poglede na svet od tega kaj ti misleš od prstana?Pa kaj če ga je našla v trgovini?kot da so samo tvoji kamni dobri

Je res dobro da je dala prstan tja, kamor je prej že enga mela, se to sme mislm, zaradi prejšnje energije prstana?
jzt se tko počutm, če dam uro dol, kot da bi nag hodu po svetu. In ja tega mi ne bi blo treba povedat, ma je res :)
protestno masturbira na marsino sliko.

#371 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 12. maj 2008, 23:10

ti si zdej na dolgo reku, da ma debel prst al pa ozko luknjo, od prstana zto da ma bolečine v roki.

[color="#0000FF"]Ne vem, zakvami podtikaš, da sem rekel, da ima ozko luknjo. Nimam pojma, kakšno ima. In mislim, da si tako dvoumen iz čisto provokativnih razlogov x:o)x x:o)x x:o)x [/color]

Sam si pa mogu it komentirat svoje poglede na svet od tega kaj ti misleš od prstana?
O tem sem že pisal, nekje na začetku teme.

Pa kaj če ga je našla v trgovini?kot da so samo tvoji kamni dobri

In zakaj se klele sploh usajaš? Je kdo kaj napisal, da je narobe, da ga je našla v trgovini ali kaj podobnega? Če te pa moti, da sem napisal, da prstan ne bo sam od sebe rešil nobenega problema, ti pa moram povedati, a folk nekatere poceni trike, ki pripomorejo k dobri prodaji tega in onega, jemlje zelo dobesedno. Danes me je npr. po telefonu ženska srednjih let vprašala, če se bo res njena želja izpolnila, če jo napiše na list papirja in nanjo položi kvarčno zvezdico. To je verjetno prebrala na kakšnem reklamnem listku, ki ga kdo tala ob prodaji takšnih zvezdic.

Je res dobro da je dala prstan tja, kamor je prej že enga mela, se to sme mislm, zaradi prejšnje energije prstana?

Saj veš, vedno je tko, da eni grejo, drugi pa pridejo. Zakaj bi bilo to problematično?

jzt se tko počutm, če dam uro dol, kot da bi nag hodu po svetu. In ja tega mi ne bi blo treba povedat, ma je res :)
Zmeri več tvjih drobnih skrivnosti vemo.


http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#372 bebesota

bebesota
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 13. maj 2008, 10:59

ej:) havala za odgovore. zdej k mam že neki časa prstan se dobr počutm, lahko spim in tut roka me ne boli več. js ne pričakujem, da bi prstan čudežno rešu karkoli. ušeč mi je in mislm, da mal pozitivne energije ne more škodovat. konc konceu je na men, da kej nardim, če hočm, da se kej spremeni oz. reš. nimam nekih velikih problemou in nism zato kupla prstana....vedno pa sm in bom vrjela u neki več. taka sm:)

#373 Blisk

Blisk
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 5. junij 2008, 13:40

Zanima me, ali se še komu to dogaja. Po večini nosim ta prstan vedno.
Včasih pa mi ga ne paše nosit in ga moram dat dol. Zakaj se to dogaja?

#374 majat

majat
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 52

Objavljeno: 9. junij 2008, 21:26

Če nosiš prstan na levi roki, je bolj za čustva, prijateljstvo. ljubezen,... na desni roki pa je bolj za posel, študij, ...
Tudi vsak prst ima svoj namen. Nekje imam vse to napisano. Vendar je napisano tudi na tem forumu, samo malo pobrskaj.
Pri meni sem opazila, da ko sem bila v kakšnem kočljivem položaju, je prstan počrnel. Mislim, da me je takrat zaščitil.
Prvi prstan imam že 13 let, izgubila sem ga že 6X, vendar sem ga vedno ponovno našla. Drugi prstan sem dobila v dar pred 4 leti.
Tega vedno nosim na prstancu leve roke in z njim tudi spim. Snamem ga le takrat ko se mi zdi, da imam preveč energije in ne morem zaspati. Zdi se mi, da mi pomaga pri usklajevanju partnerskih in prijateljskih odnosih. Nikoli pa ne pozabim dati moj prvi prstan na prst desne roke, ko imam kaj pomembnega v službi. Tudi pri študiju in izpitih mi je pomagal. V to sem prepričana.
Vendar pa prstan name ni takoj deloval, ko sem ga dobila. Tudi kaj preveč všeč mi ni bil. Spremembe sem začela opažati po kakšnem letu. In na moje presenečenje sem se tudi precej navezala na oba moja prestana.
Sem kar sem. In nihče ne more me spremeniti.
Grem in vem, da bom hodila vedno naprej,
obložena z prtljago poguma in težav, ki mi stojijo na poti.
In se ne ustavljam, kajti moj kočijaž je pogum
in vodnica priložnost!

EDINA ZANESLJIVA NAPOVED ZA PRIHODNOST JE TA, DA NAS BO PRESENETILA!

#375 *nyssa*

*nyssa*
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 13. junij 2008, 12:55

Prstan oddaja določeno količino energije in od človeka do človeka je potreba po energiji drugačna, zato nekateri delovanje prstana čutijo takoj, nekateri kasneje. Če je v določenem času v telesu dovolj energije in se še kopiči, kar deluje kot overdose in malce ne slabo počutje, bol kot nervoza in občutek ko ne veš kaj bi sam s sabo...to je način kako telo pove da se je nabralo energije več kot je tisti moment potrebno.

Da se izogneš takim trenutkom prstan zvečer za urico ali dve daj dol z roke ali pa ga ne nosi kar celo noč in ga daj pod blazino oz. v bližino svoje glave, tako ima še vedno vpliv na tvojo zaščito te pa ne polni z energijo temveč jo samo vzdržuje.

Upam da to odgovori vprašanje zakaj imaš včasih občutek, da moraš prstan odstraniti z roke. x;)x

Lp x:)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0