Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Izkušnje z znamenji


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1086 komentarjev na to temo

#976 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 14. februar 2010, 13:30

berem zdej tole... uau, bern zadel glavico na žebljico. klanjam se. zanimivo, takrat je držalo.. zdej drži... vmes, ko sm bila pa na presni, pa ni držalo x^x
zgleda da se mi je takrat le uspelo premaknit naprej in zadeve so se obrnile za 180°.
potem pa spet nazaj x:o)x tko po rakovsko tole xcivx

ok sej tole je samo ene 5 let star post x:Dx


Zdej sm pa še jaz radoveden kako zgleda ta "mačji" chart. x;)x

A se ga da kje videt? :inocent:

#977 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 14. februar 2010, 13:51

ubogi kokotec...
glih usakmu se pustiš jebat x:px x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#978 Mcmurphy

Mcmurphy
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 91

Objavljeno: 14. februar 2010, 15:07

morm začet računat tole x:Dx

klik

Ta karta je pa res... svašta.

Kiron te pošteno obstreljuje.
Meni to deluje, kot da bi hkrati ljubila in rabila interkcijo z drugimi a istočasno trpela občutke manjvrednosti. Kot, da bi stalno želela harmonizirati svojo okolico, a se bala ran, ki jih lahko preko tega utrpiš. Tisto kar te hrani te ustrahuje?
Tudi sam imam konjunkcijo Lune in Merkurja v škorpijonu, ki je lahko zelo dobrodošla za soočanje z zgoraj opisano situacijo, lahko pa tudi doliva olja na ogenj. Odvisno kako visoko si uspela dvignit samopodobo in se naučila vrednotiti sebe kot individium.

#979 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 14. februar 2010, 16:20

ubogi kokotec...
glih usakmu se pustiš jebat x:px x:Dx


x:Dx ne Jankec, sm izbirčn, se pustim sam takim, k obetajo...... x:px x:px x;)x Niti nism tako bogi se mi zdi.... :inocent:

morm začet računat tole x:Dx

klik



Thanks.
Sicer si tole za hec napisala, a ti povem neki. Tvoj Merkur, vladar druge, hiše vrednosti in financ, v tretji hiši nakazuje, da ti je skor nekako nuja, da svoje vrednosti svetu sporočaš tkole z objavljanjem, ustno tut, pa skozi kakršnokoli umetnost.....

Tk da ja, piši, riši, ustvarjaj in začni računat. :palec:

in zakaj bogi? po moje mu je pa čist lušno x:Dx


Ta me je zgleda pogruntala. :inocent: :vragec: x:px

Ta karta je pa res... svašta.

Kiron te pošteno obstreljuje.
Meni to deluje, kot da bi hkrati ljubila in rabila interkcijo z drugimi a istočasno trpela občutke manjvrednosti. Kot, da bi stalno želela harmonizirati svojo okolico, a se bala ran, ki jih lahko preko tega utrpiš. Tisto kar te hrani te ustrahuje?
Tudi sam imam konjunkcijo Lune in Merkurja v škorpijonu, ki je lahko zelo dobrodošla za soočanje z zgoraj opisano situacijo, lahko pa tudi doliva olja na ogenj. Odvisno kako visoko si uspela dvignit samopodobo in se naučila vrednotiti sebe kot individium.


Kaj maš ti proti njenmu Chironu? Čist fajn je. S tako pozicijo v deseti in v bikcu ma odlične možnosti, da bi postala negovalka bolnih živali, veterinarka, al pa upraviteljica zavetišča. Kaj je bolj plemenitega od tega in kako lepše poslanstvo v lajfu si člouk sploh lahko želi?
V aspektih ji pa da možnost, da postane nekaj posebnega in da vseh svojih veščin z lahkoto nauči tut druge.
Konjunkcija Lunce in Merkurja jo pa dela ful brihtno, barvito, domišljija raztura najbrž, intuicija je pa itak impresivna.

Ne bi reku, da so kake omembe vredni občutki manjvrednosti pr njej, jaz vidim pr njej bl možnost, da je lahko samostojna, da se lahko dokaže tut če nima opore v ozadju, v bistvu jo je najbrž že otroštvo tko zaznamovalo, da lahko marsikaj naredi, če le hoče.

#980 Mcmurphy

Mcmurphy
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 91

Objavljeno: 14. februar 2010, 16:48

Saj ti vsi planeti dajo potenciale za nekaj, ampak ustvarjajo pa tudi prepreke.
Seveda lahko marsikaj postane, lahko pa tudi propade. To je vedno odvisno od tega, kako se človek uspe "spopasti z življenjem".
Ti si pač napisal idealizirano podobo, jaz sem se bolj na težavice osredotočil. Ne vem, zakaj bi naj zaradi tega imel kaj proti Kironu, to je nonsense. Omenil sem, da ima relativno močan vpliv v karti in pri tem izbral nekoliko neposrečeno besedo - "obstreljevanje".

Sicer pa Kiron 10. pogosto kaže na občutek, da ne vemo kaj spadamo v družbi, kje je naše mesto, je pa to tudi pozicija zdravilcev in terapevtov.

Kar se tiče Lune in Merkurja, si spet zelo enostransko napisal. To je izredno intenzivna pozicija in globina ter resnost komunikacije lahko marsikoga odženeta. Tu ni površnosti, tu ni praznih besed, tu ni lahkotne interakcije... tu se tako pove, kot se misli, direktno, fokusirano in brez strahu pred "trupli v kleti". Seveda je to pokazatelj visoke emocionalne inteligence in empatije ter je to lahko ogromen as v rokavu, ampak najprej je treba najti način za izražanje tega v praksi, takšen, ki ne zataji svojega bistva, a hkrati omogoči zadovoljitev emocionalnih potreb.

Itak pa tukaj samo razpravljamo, ne? Nisem dejal, da sem jaz napisal sveto resnico in da ona točna taka, kot moje besede to kažejo.

To temo je popravil/a Mcmurphy: 14. februar 2010, 16:49


#981 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 14. februar 2010, 17:58

.......... To je izredno intenzivna pozicija in globina ter resnost komunikacije lahko marsikoga odženeta. Tu ni površnosti, tu ni praznih besed, tu ni lahkotne interakcije...


Intenzivna pozicija , globina......my ass xrolleyesx

Kr neki, ej....... :inocent:

Pa dej malčk poglej kak prst več od svojga nosa in ugotovi prej kako se Lunca v škopji sploh počuti, kak planetek je že ob Merkurčku tut, kdo že, je vladar hiše kjer je Lunca..........predvsem pa kateri planet sploh igra ključno vlogo tu v tem chartu......

Preveč bla bla in premalo premišljeno, če mene prašaš.

Ah......... x:o)x

#982 Mcmurphy

Mcmurphy
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 91

Objavljeno: 14. februar 2010, 18:11

Vidim, da daješ poudarek na Kirona. Kaj bi rekel za osebo s Kironom v 12. hiši v Biku in v kvadratu z Jupitrom v 3. v Levu.

mnja... precej neoprijemljivo vse skupaj.
Nekateri pravijo, da takle Kiron kaže na to, da smo v to življenje prinesli zdraviteljske sposobnosti iz prejšnjega, da so pa le te globoko zakopane v podzavesti in jih morda sploh ne moremo ozavestiti. Kar pa ne pomeni, da jih ne moremo uporabljati, ker do njih dostopamo na instinktivni ravni in na jih nek način avtomatsko črpamo iz kozmosa.
Zelo ezoterično in neoprijemljivo se vse skupaj sliši, vem ja. Je pa dejstvo, da je v njegova pozicija v biku v tem pogledu vsekkaor plus, ker ojača sposobnost praktične uporabe teh sposobnosti.
Jupiter načeloma "vzpodbuja" Kirona. Pri kvadratu mu da pridih revolucionarja, samosvoje in v dolgoročne projekte usmerjene osebe. Ima sposobnost dobro fokusirati energijo, a je lahko "žrtev" pogostih življenjskih preizkusov in stalnih sprememb. Zaradi tega lahko ustvari zaščito pred temi izkušnjami in se vztrajno (bolezensko) drži znanih izkušenj in situacij. Če se z njimi sooči, pa lahko pride do intenzivnih out-of-this-world spoznanj, katere pa potem tudi zna zelo vešče razložiti drugim. Ta aspekt je imel recimo Castaneda.

Sicer sem jaz še relativno svež v astrologiji, Kiron pa je itak precej neraziskano področje, ampak daj feedback na napisano, pa bomo vidli kam nas odnese. x:)x

#983 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 14. februar 2010, 22:56

A lahk jaz, a lahk jaz?
Luna je v Škopriji na dnu; skrivanje svojih čustev, skrivnostnost ... zna bit zajebana x:Dx


Ja, res je Lunca tam na dnu, a črpa energy od Marsa, k je pa ekzaltiran, zato ponosen, pragmatičen, samodiscipliniran in ja, zna skrivat čustva in je skrivnostna najbrž, a zajebana :inocent: ............dej no. Čist fajn šjorca je po mojem, nežna in dobra po srčku. Če je zajebana, je le do tistih, k si to tut zaslužjo.

#984 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 14. februar 2010, 23:07

Ja, res je Lunca tam na dnu, a črpa energy od Marsa, k je pa ekzaltiran, zato ponosen, pragmatičen, samodiscipliniran in ja, zna skrivat čustva in je skrivnostna najbrž, a zajebana :inocent: ............dej no. Čist fajn šjorca je po mojem, nežna in dobra po srčku. Če je zajebana, je le do tistih, k si to tut zaslužjo.


vidm, da si končn pogruntou, da majo ta prawe babe in zwezdice kr nekej skupnih točk. :palec:
men se predvsem dopade, da oboje pridejo šele zvečer, ko pa se zbudiš, jih že ni weč x:)x
in to velja za vsa znamenja, da se držimo teme ane x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#985 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 14. februar 2010, 23:25

vidm, da si končn pogruntou, da majo ta prawe babe in zwezdice kr nekej skupnih točk. :palec:
men se predvsem dopade, da oboje pridejo šele zvečer, ko pa se zbudiš, jih že ni weč x:)x
in to velja za vsa znamenja, da se držimo teme ane x:Dx


Te moram najprej okurcat, da ne pozabim. x:Dx Kaj je zdej z unim pirom?? A? Najprej vabiš neki, pol pa vse tiho je blo.... x:Dx

Ja, je pa res, da majo prave šjorce in zvezdice marsikaj skupnega, ja. x:px Tut to, da sijejo predvsem zvečer. x:px Čez dan pa bl krožjo, pa delajo kr ene aspekte. x:Dx
Itak, da velja za vsa znamenja. :palec:

Zdej pa nazaj k temi....................kaj je pol s tistim pirom? :irs: x;)x

#986 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 14. februar 2010, 23:35

Te moram najprej okurcat, da ne pozabim. x:Dx Kaj je zdej z unim pirom?? A? Najprej vabiš neki, pol pa vse tiho je blo.... x:Dx

Ja, je pa res, da majo prave šjorce in zvezdice marsikaj skupnega, ja. x:px Tut to, da sijejo predvsem zvečer. Čez dan pa bl krožjo, pa delajo kr ene aspekte. x:Dx
Itak, da velja za vsa znamenja. :palec:

Zdej pa nazaj k temi....................kaj je pol s tistim pirom? :irs: x;)x


za razliko od zwezdogledou in kozmonautou vem kaj govorim in tut za tem stojim :vragec: :fiju: x:px x:Dx
še posebn dosledn sem pri debatah okol pira in za prmejduš sm prepričan, da je blo tko, da si se ti odloču, da javnost ne bi prenesla teže modrosti in predlagou, da se debata prenese v varno okolje. jes sem se pa strinjou. in zdej jebi ga... če že gobec gonwa....
sej tele babe niso tko strupene, kukr bi rade izpadle, tko da me ne skrbi, da nauš zdržou dokler se sonček mal bl ne pokaže x:)x x8Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#987 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 14. februar 2010, 23:56

za razliko od zwezdogledou in kozmonautou vem kaj govorim in tut za tem stojim :vragec: :fiju: x:px x:Dx
še posebn dosledn sem pri debatah okol pira in za prmejduš sm prepričan, da je blo tko, da si se ti odloču, da javnost ne bi prenesla teže modrosti in predlagou, da se debata prenese v varno okolje. jes sem se pa strinjou. in zdej jebi ga... če že gobec gonwa....
sej tele babe niso tko strupene, kukr bi rade izpadle, tko da me ne skrbi, da nauš zdržou dokler se sonček mal bl ne pokaže x:)x x8Dx


x:Dx Eh....ne vem če je blo čist tako, a zmejnenu. :palec:

Tu na Goriškem Sončk že sije počasi, kdaj bo pa v une vaše Prešernove rovte še kaj zavil boš pa že javu. Čakat pa ni blem. Čas je dnar pravjo, bl bom čaku, bl bom bogat. x:Dx :vragec:

#988 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 15. februar 2010, 10:17

Govorila sem o luni v ško nasploh ;) ne v tej karti


Ma itak da je vse kar je v ško.............. :P

Sam jest ne vem za nič. :fiju:

Če bo Rubka kaj protestirala si ti kriva....jest nism nič reku...... :ermm:

#989 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 15. februar 2010, 15:20

Evo me :vragec:
Na srečo imam Luno v Devici x:px , zanič Mars v Tehnici, tako da...nisem preveč huda ...
Samo Sonce je Škorpijonsko, to je pa vir moje vitalne energije... ampak vseeno ne mi na žulj probat stopit... :bomb:

#990 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 15. februar 2010, 15:42

Evo me :vragec:
Na srečo imam Luno v Devici x:px , zanič Mars v Tehnici, tako da...nisem preveč huda ...
Samo Sonce je Škorpijonsko, to je pa vir moje vitalne energije... ampak vseeno ne mi na žulj probat stopit... :bomb:


Mislm.....tej škorpjoti so živi teroristi.......kr neke grožnje pa tako....... :unsure: :P

#991 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 15. februar 2010, 19:21

he he koki ... za Rubko točno vem, kje ma Luno ...

x:Dx


Že prou Lunco kot Lunco, sam kje pa ma Black moon - Lilith? :vragec: A? :fiju:

:P

#992 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 10. april 2010, 13:49

a je res, da so škorpijoni trmasti in ne priznajo stvari, čeprav so ga polomili :?: :?:

#993 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 10. april 2010, 15:11

a je res, da so škorpijoni trmasti in ne priznajo stvari, čeprav so ga polomili :?: :?:


Ma....trma je astrološko še najbolj lastnost ovenčkov, so pa lahko trmasta prav vsa znamenja zodiaka, če majo tako podanega Marsa v chartu, oziroma z njim določene aspekte z določenimi planeti v določene hiše.

Škorpjoti so po osnovnih značilnostih odločni, prodorni, pozorni, globoki, raziskujoči, strastni...pa tut maščevalni, skrivnostni, dominantni, ljubosumni, netolerantni, nasilni celo. Seveda vse odvisno od postavitve v natalni karti in prevladujočih vplivov. Ja, težko priznajo če ga polomijo. x;)x

#994 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 10. april 2010, 18:43

xrolleyesx

#995 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Objavljeno: 10. april 2010, 22:10

pa saj sco je maščevalen x:o)x

če ne danes, pa čez sedem let x^x .... odvisno koliko ste ga prizadeli ... ker prenese veliko več kot vsi ostali .... zna pa tudi pozabiti in oprostiti, hitreje kot kdorkoli drug

#996 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 10. april 2010, 22:27

.......whatever........


Prva hiša, naravno ovnova hiša, hiša dispozicije in tendence, osebnosti, karakterja, temperamenta, individualnosti, izreka Jaz sem, osebnih uspehov, neuspehov, sposobnosti, po načinu delovanja nekako okarakterizira človeka.

Trma je karakterna značilnost.

Mars je planet volje in akcije. Karakterno je koleričen. Predstavlja impulz, moč, moralnost, tehniko, zdravje, moški seks.
Ko je Mars latenten, slabo položen, afliktiran je sadističen, pripravljen na kreganje, nasilen, zaverovan vase, nekdo, ki hoče imet v vsem zadnjo besedo in edini, ki ima vse prou.

Mars je polemičen in je z njim težko razpravljat.

Zato je trmast.

Res je, da tradicionalno veljajo biki za trmaste, a v drugačnem pogledu, v okviru njihove tradicionalne druge hiše, hiše vrednot. Tist je neki druzga......


Aja....BTW......a se vsaj zavedaš, da si prtisnjena?????? :o|o:

#997 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Objavljeno: 10. april 2010, 22:36

zdaj sem te pa našla .... no ... vsaj mislim :inocent:

kokotec ... lepo prosim x:)x

vse živo v sco x:Dx
ascedent ... kozel x;)x
mars ... vodnar ... prva hiša
me zanima tvoj komentar :ermm:

ops .... a velja vse zgoraj navedeno ... tudi za mene x:Ix

#998 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 10. april 2010, 22:44

zdaj sem te pa našla .... no ... vsaj mislim :inocent:

kokotec ... lepo prosim x:)x

vse živo v sco x:Dx
ascedent ... kozel x;)x
mars ... vodnar ... prva hiša
me zanima tvoj komentar :ermm:

ops .... a velja vse zgoraj navedeno ... tudi za mene x:Ix


Dej mi pošlji na OS točne podatke pa ti ob priliki pogledam. Trenutno ne morem, pišem poslovni načrt in se ne vidim vn, a ob prvi priliki dobiš. x;)x

#999 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 10. april 2010, 22:50

sej tip sploh nima druge izbire kot o sco govorit, če ga pa stalno oblegamo x:Dx


Oooo my love. xsrcx Kak si mi kaj???? :inocent:

#1000 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 10. april 2010, 23:01

mah tule mal zapravljam cajt in se izogibam obveznostim x:o)x :inocent:


x:Dx Hvala enako........ x:o)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (2)

Člani: 0 - Gosti: 2 - Skriti člani: 0