Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Izkušnje z znamenji


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1086 komentarjev na to temo

#1001 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 10. april 2010, 23:48

Prvič, jaz nisem pisala kar 'whatever' in sem vse lepo razložila. Ti pa stalno namečeš vse možno na kup, nato pa zgineš, ker da nimaš časa. Se vidiš? In ni oven najbolj trmast od vseh !

To drugo pa seveda se je za strinjat, lepo si izpeljal in razložil, da je Mars polemičen, koleričen in odtod trmast. Jaz bi še dodala, da so tudi ljudje z veliko Marsovimi konjunkcijami tudi trmaste, ne glede na znamenje, močnejši so.

Ampak so tudi razlike. Ki jih ti mečeš v isti koš oz. jih očitno ne vidiš. Vse to sem razložila v tistem postu, kjer razlagam o MARSIH NA ASCENDENTU , POŠEVNO NAPISANO. Ampak si ti šel mimo, kot da ni pomembno. Pa so tud te razlike pomembne. Jaz sem govorila o izkušnjah z ljudmi in tako pač prepoznala. Invem da ni vsak dominantnen Mars vztajen ali trmast. Vsak dominante Mars pač daje bojevitost. Trmo pa kakor kdaj. Ozri se v živo po soljudeh, ko boš kakšne karte gledal in boš videl sam.

Pritisnjenost je pa za očitat kvečjemu tebi s tvojimi bolezenskimi dojemanji prave ljubezni z obveznim Škorpijonom . Kaj si ti mislil, da bom tiho ? Dokler ne boš povedal, da si jaz zaslužim enakovredni odnos, ki bazira na ljubezni in ne na komandi, kot si sprva mislil, pač ne bom tukaj jaz tebi tiho. Ker trdil si, da na komandi x:o)x


Javno izjavljam, da si Mantis zasluži enakovredni odnos ki bazira na Ljubezni in ne na komandi.


Pravzaprav si to vsak zasluži, a Mantis hoče to še pismeno. x;)x
Ni pa res, da sem jaz to sprva mislil, takrat je bilo izrečenih veliko nebuloz, in ker jaz na polemike z neresničnimi trditvami ne odgovarjam, s tabo nisem polemiziral. Očitala si mi stvari ki jih nisem reku, nism mislu, niti jih ne odobravam. In vsakič, ko boš vihravo brez repa in glave meni karkoli očitala, odgovora ne bo.

Ne rabiš ti meni nič bit tiho, niti tega ne pričakujem niti me to ne obremenjuje. Govori kolkor češ in kolkor ti paše. Tvoj problem. x8Dx

#1002 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 12. april 2010, 11:19

Ma....trma je astrološko še najbolj lastnost ovenčkov, so pa lahko trmasta prav vsa znamenja zodiaka, če majo tako podanega Marsa v chartu, oziroma z njim določene aspekte z določenimi planeti v določene hiše.

Škorpjoti so po osnovnih značilnostih odločni, prodorni, pozorni, globoki, raziskujoči, strastni...pa tut maščevalni, skrivnostni, dominantni, ljubosumni, netolerantni, nasilni celo. Seveda vse odvisno od postavitve v natalni karti in prevladujočih vplivov. Ja, težko priznajo če ga polomijo. x;)x


hm hm potem sem jz rojena v kakšnem drugem znamenju al kako? :O:
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#1003 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 12. april 2010, 12:16

za sco. pa takole: ali se odločiš, da bežiš pred njihovim želom,
ali se jim pustiš, da te spikajo in rataš imun,
lahko jih enostavno prehitiš in so potem oni sami tarča,
lahko pa jih zmedeš in jih pripraviš do tega, da nevede sami sebe pikajo..
***


sco nikol ne pikajo brez razloga, ker jim dejansko to ni v užitek...niti jim ni do takih igric...so izjemno občutljiva bitja, zato verjetno koga tudi presentijo s svojim pikom...
na koncu je vse v razumevanje in sprejemanju drug drugega (sploh pa samega sebe) pa je vse ok x;)x
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#1004 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 16. april 2010, 13:43

Ta tema je sicer malo... ne vem no... posploševanje, ampak dobro.

Jaz imam (dobre) izkusnje pravzaprav kar z vsemi znamenji, je pa res, da se dalec najbolje ujamem s Skorpijoni in sem teh imela vedno tudi najvec tako med prijatelji kot tudi bliznjimi znanci.


Jaz imam v življenju največ škorpijonov in imam zelo različne izkušnje. Moj oče je škorpijon (čisto na koncu) in zna tako zelo pičit, da je že kar neverjetno. Ga imam pa blazno rada in je srčen človek. Moja najboljša prijateljica je tudi škorpijonka, kjer pa nekih "tipičnih" lastnosti ne vidim.
Drugače je pa škorpijonka tudi moja babica, ki bi jo z lahkoto nominirala za najbolj težko osebnost pod soncem. :vragec: Ne samo, da se JAZ ne razumem z njo... nihče se ne. Nikoli ji nič ni prav.
Tko no... zelo različno.

S kozorogi se ponavadi štekam :palec:
Z večino vodnarjev imam zakompliciran odnos.

S kolegi ovni se tudi ponavadi zastopim... čeprav imamo vsi neke zelo značilne kaprice.

Z devičkami tudi nisem še imela problemov.

Strelec je moja draga mati, moj ex... oba jako čustvena...

Če povzamem...se najbolj razumem z kozorogi in devicami. Potem ovni.. Potem pa strelčki...

Največji NE so pa zame biki. Sploh se ne spomnim, da bi se s kakšnim bikom prav dobro zastopila.
Tudi raki ne zaostajajo, čeprav je bila moja najljubša oseba rak. Samo sem ga po moje bolj idealizirala.

To je pa bilo posploševanje na kvadrat, sem se kar malce zamislila. :sori:
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#1005 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 21. november 2011, 19:05

Zase bi lahko rekla,da se najbolj razumem s tehtnicami pa z biki.Ta 2 znamenja izredno prevladujeta v moji družbi.Pol se pa najde morda še kakšen škorpy pa kakšna ribica,devica,vodnar in to je to....

Grem pa zelo težko s kozorogi pa z ovni in z levi tut.No v glaunem s kozorogi imam še posebno težave.Jap...

#1006 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. november 2011, 19:14

jaz sem imela tud kakšne *težave* s kakim znamenjem prav tko, periodično...
prav tko na obdobja sem imela z devicami, levi, nekaj časa rib nisem prenašala x:o)x, pa s kozorogi sem imela tud ultra že...
ampak pol se ta caka, ki jo imam s posameznimi znaki, razblini...

al imam pa tak folk okol, ki se v bistvu sploh ne bi smela štekat, pa se ful štekam (recimo best frendi sta ena strelec in ena dvojček), samo je pa res da imata ostale položaje velik bolj kompatibilne (devica in sco).

V bistvu se z vsemi štekam, najmanj povezav pa imam navadno z ovni, takole na prvo misel.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1007 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 23. november 2011, 08:04

Jst sem mal nervozna na device, vse urejene in tako, pa kritične pa take, vendar jih imam ogromno okrog sebe, sem kot magnet za device in so zame zelo pomembni učitelji. Najbolje se pa še vedno štekam z ovni, kdo bi razumu zakaj, verjetno občudujem njihovo voljo, energijo in direktnost. Strelcev ne razumem najbolj, vendar jih rada od daleč opazujem, ker imajo tako zelo drugačno energijo od mene. Mislim da je to povezano s severnim vozlom, ker je v šesti ( device me učijo tistega, kar ne znam) in v strelcu ( kažejo energijo, ki jo rabim razumet).

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#1008 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 23. november 2011, 12:44

Od nekdaj ženske device v prijateljskem krogu- pa mi ne ležijo sploh, ne karakterno, ne energetsko, ne nikakor, skratka :); me pa zmeraj umirijo in prizemljijo, hočem-nočem xrolleyesx x;)x .
Kozoroginje podobno x;)x . Maram vodnarke, tehtnice in škorpijonke :palec: .

Pri moških me ovni vedno znova vznemirijo na povsem primarni ravni x:Ix, nasplošno pa maram strelce, dvojčke, škorpijone, vodnarje.. Zemeljski mi ne ležijo, čeprav vem, da bi mi dobro deli, bolj kot ves ta ogenj in luft x:px .

#1009 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. november 2011, 12:49

Meni so pa kul zemeljski znaki, se z vsemi dobro razumem.
Ogromno imam opravka z vsemi: devicami, biki in kozorogi.
v bistvu imam poleg škorpijonov, levov, dvojčkov in strelcev največ zemelsjkih frendov in znancev (al pa majo pomembne planete al pa točke v zemeljskih znakih).
Tudi karakterno mi sedejo... tko, vrednote pa to.
pa všeč mi je vztrajnost, k jaz nisem vedno dovolj.
skratka, zemlja mi paše. x:)x

(jasno če sem pa voda x:)x)

(*aja? jaz pa nekako nimam prave kemije z ovni... xnckrivx praviloma, izjemoma pa x:)x)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1010 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 23. november 2011, 13:40

Uh jaz pa s kozorogi se sploh nikakor ne morem ujeti.Z njimi sem od vedno imela neke verbalne fajte in to ultra.

Pa tut s škorpijoni in z devicami grem bolj težko pa čeprav se najdejo izjeme.

Recimo moja best frenda je škorpijon in podznak je pa kozorog in nikol ne bi rekla,da je v podznaku kozorog,ker je zelo topla,čustvena pa čeprav ne gre v ekstremu in pokaže,da te ima rada brez problema.Skratka sploh ni hladna.

Se pa super razumeva in najbrž zato,ker njeno sonce lepo pade na mojo luno in poleg tega imava obe luno v vodnem znamenju.Jaz jo imam v škorpijonu in ona pa v ribah.

#1011 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. november 2011, 13:44

Jaz jo imam v škorpijonu in ona pa v ribah.

a res, tko kot midve z best frendo. xDDx
(ona je sicer strelc, samo ima asc v sco -kot jaz- in luno v sco - jaz pa v ribah)

((*aja in ona ima pa merkur v kozorogu, jupiter pa v biku x:)x))
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1012 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 23. november 2011, 14:48

jaz mam pa luno na soncu dbest frenda (orbis 3 stopinje), on pa svojo luno na mojem soncu (orbis 2 stopinji)... imagine that... še dobr da nimava marsov pa vener nakonaktanih... x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#1013 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 23. november 2011, 14:54

...drugač pa opažam, da se zadnje cajte dobr štekam z vagami... čeprav so mi šle včasih tako zelo na k... je pa res, da imam vladarja asc. (plutona) v vagi... na splošno ugotavljam, da je dostikrat tako, da se oseba zelo dobro razume z osebami, ki imajo znamenje asc (ali pa luno, sonce...), identično znamenju v katerem je vladar njihovega ascendenta...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#1014 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. november 2011, 15:22

jaz mam pa luno na soncu dbest frenda (orbis 3 stopinje), on pa svojo luno na mojem soncu (orbis 2 stopinji)... imagine that... še dobr da nimava marsov pa vener nakonaktanih... x;)x

hudo (jaz mam tud enih par takih hudih kombinacij)

heh, morda bi pa skupaj hodila na borilne veščine al/in hrane dobre papcala (al pa skupaj bejbe preganjala x;)x)


...drugač pa opažam, da se zadnje cajte dobr štekam z vagami... čeprav so mi šle včasih tako zelo na k... je pa res, da imam vladarja asc. (plutona) v vagi... na splošno ugotavljam, da je dostikrat tako, da se oseba zelo dobro razume z osebami, ki imajo znamenje asc (ali pa luno, sonce...), identično znamenju v katerem je vladar njihovega ascendenta...

hmm, jaz sem tud dons o tehtnicah razmišljala, da tud nisem glih šizila, je pa zanimivo, da ima ful zame kar pomembnega folka močno tehtnico (že mitja, 5 planetov oz. točk v tehtnici! :eek: xDDx)

ja, morda, nisem bla tolk pozorna.
pr men je bolj delalo dostkrat znamenje asc - pa sončevo znamenje (in ne npr. descendent)
sem sklepala da mam tud zato tolk škorpijonov okol (sam najbrž ni sam zato, pač pa tud zarad venere v biku in lune v ribah).

ti maš v devici luno, a ne?
tko k moja druga best frenda (k je pa sicer tud dvojček)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1015 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 23. november 2011, 15:26

...tvoja druga dbest frendica je pol moja sun-moon dvojcica... uuuuu.... x:Ix
...moj dbest frend je dev-dvo... moj drugi dbest pa bik-koz... imagine that... ima pa tale tadrugi venero na mojem soncu (in t venera vlada njeg. asc.)

..ja jaz mam luno v devici... a se ne vidi??? x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#1016 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. november 2011, 15:33

xDDx pa še nad je čedna, prava lepotica, pa še super fajn je, super oseba (aja po asc je pa tehtnica x;)x), res imam obe frendi NAD! xsrcx

a tko... merkurjevsko zemeljska naveza ti sede torej praviš.
(a vod nimaš nč med frendi?)

zadnjič smo se pogovarjal o kozorogu/dvojčku... pa sem glih včeraj al kdaj pomislila, da kako sem lohk pozabla na nad dobrega frenda, k se poznava že več desetletij x:o)x x;)x s to kombinacijo.
In on je pa tud ful inteligenten in zabaven, kakšne sva imela fore!! x8Dx
pol smo se tud dost družili zdaj ko sem bla v šiški, skratka res gud frend.

asc dvojček pa me tud živčno zna narest, k te ful zmuti, ck ck, pa ti ni nič več jasno in je on zmagal dok rečeš kex. xDDx
(tim ima tud asc v dvojčku - sicer pa je riba z luno v biku in stelijem v vodnarju - v bistvu imata oba z mitjo zračne stelije).

a če se ti vidi luna v devici?
po eni strani ja... x:)x x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1017 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 23. november 2011, 15:38

:inocent:a pol ma stelij v 9. ali 10.??? tim mislim? luna v 11.??? :inocent:

ah kje se pa meni vidi luna v devici?
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#1018 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. november 2011, 15:45

tim ima ful na mc (ki je tudi v vodnarju, se pravi mc, venera, mars, saturn, sicer pa ima 'gor' tud sonce, a v ribah), luno ima pa čisto na prehodu 11. v 12. hišo.

xDDx analitičen si in hitro misliš, metodično in organizirano... se mi zdi da bi znal bit lohk tud mal *asketski*, daš na prehrano in zdravje... itd. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1019 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 23. november 2011, 15:51

vodnarski do amena... pa asc. dvojček... tale bo po poklicu računalniški genij... riba z luno v biku... to je Edgar Cayce kombinacija... pa tolk vodnarja... tole more bit kar zlo intuitivno (in praktično obenem)...
...pa ne da ma revež tut mars-saturn konjunkcijo v 10.????????????... sotrpin... zdaj pa reč da ma vsaj kaj ognja!!!

jah asket pa sem... to pa verjetno res... zgleda da lune res ne morem skrit... pa čeprav naj bi bila bolj intimen planet... mogoče se kažejo tut drugi planeti v devici...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#1020 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. november 2011, 16:37

xDDx

ja, revež ma tud. x:o)x (mars konj. saturn v 9 :| na 14 in 13 mensezdi, 1 stopinja je orbisa), venero pa sonce pa v 10.

ja, zelo je intuitiven in tako bister kot moder. saj pravim da je fotr. xDDx
pa te miselne fore imava pa zlo sva na valovni... blazno je hiter, ful bolj inteligenten od mene pa tudi bolj *pameten* (on ima luno, jaz pa *sam* venero v biku).
In ima samo 2 vodi (sonce v ribah, pluton v škorpijonu [!]) in ful zemlje (uran in neptun v kozorogu, jupiter v devici).

Ima pa, kot jaz, samo en ogenj: merkur v ovnu. xDDx
(oba imava edini ogenj v ovnu)


ja no normalno da se luna vidi, v bistvu...
no ja, pravzaprav ni nujno...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1021 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 23. november 2011, 16:51

no tole precej pomaga... da ma vladarja asc. v ognju... ker jaz mam pa mars-saturn v devici (kjer je saturn v svojem zemeljskem trojstvu in kot tak precej močnejši od mars) in še brez ognja (razen neptuna)... pa dobro je da je v njegovi karti mars že povozil saturna... :palec: :palec: kaj si pa ti v tej karti... IC al MC??' verjetno IC, a??? glede na to, da je Mitja bolj zračen (vodnarski,a?)...

kako pa kaj tale veliki trigon v zemlji živi??? praktična samoizadostnost... sam svoj mojster??? x:o)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#1022 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. november 2011, 17:03

mater si hiter in bravo! :palec:

ja, najbrž (ic), ampak po mojem je mešano...
npr. jaz sem precej liberalna, zanimivo pa je, da me tim vidi tudi lahko kot strogo (ne strogo strogo, ampak pač... ne preveč hipijaško spet xDDx)
On je rekel da me vidi kot ško-vodnarko (v bistvu nič čudnega, ker ima luno (mati) v biku - tle pač je lohk sco v štosu, pač ista os in podobne energije kar se tiče vzgoje pa tega, venero (tud mati) pa v vodnarju...).
Pa tudi ribjo seveda me vidi (pravi da prehitro odneham in takšno).

njemu ta zemlja FUL dobro dela. totalno je organiziran (tle mam mal *zaslug*, ker jaz pa nisem bla in tu sem mu pa dejansko *težila*... npr. da je red pri učenju, da se takoj vse naredi ko se iz šole pride ipd. pa čas sva dobr furala, on je zlo preprost in je tipičen moški: mara podatke, ne mara dolgovezenja x;)x.
blazno je preudaren.
že kot dojenček, ko je še plazil se, je šel po štengah recimo nagonsko rikverc! xyesx
medtem ko sem jaz po ovnovsko udri dol po štengah, ko sem bla majhna. x:px
On ni tako športen kot jaz (kljub merkurju v ovnu), je pa glasben, slikarski in neverjetno pismen in retorik dober.

ja, Mitja je pa zlo zračen, dost ležeren v enem smislu, sam po drugi je pa ravno on voda in zelo je zemeljski tud on (pluton - vladar sonca - v devici, mars v kozorogu, saturn v biku).
ampak ima ta dost vodnarski mental na nek način.
(mislim da ima merkur v konjunkciji z uranom)

v bistvu smo kar dobr predstavljeni/zaobjeti v točkah duha, natančno taki smo:
tim jo ima jasno v biku x:px, mitja v vodnarju in jaz v sco.

No sva se hecala z mitjo, k mava lunin net, da je on luna (k jo ima na mc), jaz pa net (k mam uran). xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1023 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 23. november 2011, 17:12

mater si hiter in bravo! :palec:

ja, najbrž (ic), ampak po mojem je mešano...
npr. jaz sem precej liberalna, zanimivo pa je, da me tim vidi tudi lahko kot strogo (ne strogo strogo, ampak pač... ne preveč hipijaško spet xDDx)
On je rekel da me vidi kot ško-vodnarko (v bistvu nič čudnega, ker ima luno (mati) v biku - tle pač je lohk sco v štosu, pač ista os in podobne energije kar se tiče vzgoje pa tega, venero (tud mati) pa v vodnarju...).
Pa tudi ribjo seveda me vidi (pravi da prehitro odneham in takšno).

njemu ta zemlja FUL dobro dela. totalno je organiziran (tle mam mal *zaslug*, ker jaz pa nisem bla in tu sem mu pa dejansko *težila*... npr. da je red pri učenju, da se takoj vse naredi ko se iz šole pride ipd. pa čas sva dobr furala, on je zlo preprost in je tipičen moški: mara podatke, ne mara dolgovezenja x;)x.
blazno je preudaren.
že kot dojenček, ko je še plazil se, je šel po štengah recimo nagonsko rikverc! xyesx
medtem ko sem jaz po ovnovsko udri dol po štengah, ko sem bla majhna. x:px
On ni tako športen kot jaz (kljub merkurju v ovnu), je pa glasben, slikarski in neverjetno pismen in retorik dober.
ja, Mitja je pa zlo zračen, dost ležeren v enem smislu, sam po drugi je pa ravno on voda in zelo je zemeljski tud on (pluton - vladar sonca - v devici, mars v kozorogu, saturn v biku).
ampak ima ta dost vodnarski mental na nek način.

v bistvu smo kar dobr predstavljeni/zaobjeti v točkah duha, natančno taki smo:
tim jo ima jasno v biku x:px, mitja v vodnarju in jaz v sco.

No sva se hecala z mitjo, k mava lunin net, da je on luna (k jo ima na mc), jaz pa net (k mam uran). xDDx


a nič ognja nimaš?
aja neptun v strelcu...
sej bom vidla.

...to, da ni tako športen se utegne še spremenit, skozi življenje... da je pa dober performer (5.hiša) in retorik (asc. dvojček)... me pa sploh ne preseneča, glede na to da je tale merkur (ki vlada ravno 1. in 5.) v ognju in ptolomejsko NEASPEKTIRAN (lahko zbeži z karto)... se pravi zelo močan!!!!

a da tebe vidi kot strogo?? ...ja sej če dobro pomislim... se spomnim časov, ko si nas za ušesa vlekla, ko smo ircali tukaj na forumu... :inocent: :inocent: :inocent:

..čepšrav je zanimivo, da ma tale Merkur kvadrat na vozel... se pravi velik vpliv matere na njegovo identiteto (1. hiša) in hobije/umetnost (5. hiša)...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#1024 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. november 2011, 17:21

...to, da ni tako športen se utegne še spremenit, skozi življenje... da je pa dober performer (5.hiša) in retorik (asc. dvojček)... me pa sploh ne preseneča, glede na to da je tale merkur (ki vlada ravno 1. in 5.) v ognju in ptolomejsko NEASPEKTIRAN (lahko zbeži z karto)... se pravi zelo močan!!!!

res je, je zelo prožen in gibljiv, in kot jaz tudi on zelo rad hodi in se giblje in pač plava rad. midva sva taka norca, da bi šla na ščedro plavat s hvara. x:px
(sva že na drveniku v trajektni luki v vodo skakala x:px)

res je, njegov merkur je zlo močen in tak kot praviš in imam tud jaz tak občutek. x:)x :palec:

a da tebe vidi kot strogo??

hecn, a ne? x:o)x
ampak sej TŽB so me tud vidle kot tečko, k sm najbl težila (pa so ble okol mene škorpija, levinja, kozoroginja in bikica x:px - pa sem jaz najbolj morila za vaje pa tak xDDx pa pač na vajah, sem rekla Kriški, ko je strune potrgala na koncertu in jasno ni mogla igrat: igraj! me ne zanima! :lol:

...ja sej če dobro pomislim... se spomnim časov, ko si nas za ušesa vlekla, ko smo ircali tukaj na forumu... :inocent: :inocent: :inocent:

x:px x:Ix
cela tečka sem res znala bit.
pač tko kot sem znala (reva :vragec: x;)x)

.......

aja ta 1. hiša pa so ble tud najine skupne *borbe* v prvem letu lajfa, ko sva bla po bolnicah itd. in se je v tem smislu zlo navezal name in tud men nagonsko (recimo okol zdravja) najbolj zaupa... tko da zdravljenje in takšno imam pa jaz čez od tedaj...
tudi imava konjunkciji lune in venere (on ima luno na 3 bika, jaz pa venero na 7)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1025 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 23. november 2011, 18:11

aja ta 1. hiša pa so ble tud najine skupne *borbe* v prvem letu lajfa, ko sva bla po bolnicah itd. in se je v tem smislu zlo navezal name in tud men nagonsko (recimo okol zdravja) najbolj zaupa... tko da zdravljenje in takšno imam pa jaz čez od tedaj...
tudi imava konjunkciji lune in venere (on ima luno na 3 bika, jaz pa venero na 7)

..aha... pismo, kok lepo karta poje če znaš poslušat, a ne no... kar srh me spreletava....

..ja tečka si pa res bla! xrolleyesx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (2)

Člani: 0 - Gosti: 2 - Skriti člani: 0