Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Varanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
1119 komentarjev na to temo

#26 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 8. marec 2004, 21:40

A si, Znova, noseča, da se hočeš poročit :sori:  :inocent:

NE! Zakaj? Porocila se bova ker se imava rada in si (kasneje) zeliva ustvarit druzino!

#27 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. marec 2004, 22:40

Malo si odstekana, Znova - mene prav nic ne muci, kot kaze, pa tebe. ne zdi se mi, da te napadam, pac pa se mi nasprotno tvoj stil zdi nekoliko napadalen ("kmet!" tam nekje), me pa to sploh ne moti.
Ce pa sodelujes in se pogovarjas, pa pac iz tvojih besed nekaj tudi sklenem, sicer je brez veze komunicirati.
Torej - poznam te ne, pojma nimam o tebi, lahko pa vidim, kako razmisljas v parih temah.
In imam mnenje. In komentiram. Kot ti na nekatere moje trditve.. Nic takega.
Sem ti ze rekla v drugi temi - kakrsno energijo posiljas, taksno tudi dobivas.
Parkrat sem ti ze prijazno odgovorila, kolikor se sama spominjam, torej ponovno ugotavljam, da prevec posplosujes.

"Pisati o tebi neprimernih stvari?" - "Razmislim naj, kaj me muci?". x:o)x x:px
Eh, ja...
Imej se dbest se naprej! :palec: :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#28 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 9. marec 2004, 11:37

To vprasanje je postavljeno zelo zelo cudno. Kot da je samo-umevno, da je varanje, ki sploh ne obstaja, tezko prenesti. To je verjetno vzeto iz druzbene logike, ki pa je umski produkt mesanice biznisa, strahu in religijskih fint o trplenju, sovrastvu, natolcevanju narodnosti in pripadnosti iluzijam.

Kadar gre pri seksu za izkoriscanje drugega in potesitev hormonov.. potem si jasno prizadet ne glede s kom najdes partnerja v postelji. Da bi ti partner to prej povedal, ali pa te povabil zraven, pa jasno sploh ne pride v postev, ker je kao logicno, da je to tezko prenesti. Ceprav ne vidim kaj hudica bi bilo tukaj tezko za prenesti? A to, da tvoj partner uziva? Ja to pa verjamem. Bistvo danasnje druzine, je zadajanje trplenja eden drugemu.. in tudi ostalim clanov druzine, ki je v resnici cista halucinacija.
Znova je rekla, da zeli ustvarit druzino. Iz cesa jo bos ustvarila? In kaj dejansko bos ustvarila? Druzbene predstave in norme ali se kaj drugega?

Ko gre pri seksu za predajo, meditacijo, poezijo, skok.. ko je to nekaj zavestnega, ko ni vec odvisnost, ko nikogar ne potrebujes.. se ne da vec pogovarjat o raznih halucinacijah.. kot so.. moj, tvoj, najin, intimen, prizadet, pripaden.. in podobno.
Da je nekaj moje, lahko recem sele takrat, ko obstaja protiutez.. ko vem ,da tisto ni moje. Drugace je velik nesmisel reci, da je nekaj moje. Sploh je nemogoce.
Da ljubis, moras sovraziti, drugace je nemogoce ljubiti. Ker resnicna ljubezen je preprosto stanje, da SI! Nemogoce je ljubiti takrat, ko res ljubis... takrat samo SI, brez halucinacije.
8 marec obstaja samo zato, ker ni enakopravnosti med moskim in zensko, zato ga praznujemo. Zaradi zatiranja zensk, se praznuje 8 marec.
Bog obstaja, ker obstaja zlo. Brez zla bog izpuhti. Ni ga vec. Samo hudic in zlo, drzita boga pokonci. Katolistvo brez pekla se isti dan sesuje.
Brez delitve, hinavscine, egoizma, posesivnosti.. druzina ne more obstajati. In brez druzine ne more obstajati varanje.
Ego je razlog za druzino in druzina je razlog za varanje.

ZDAJ PA VPRASANJE!! Zakaj se prizadevate za zvestobo, ce se hkrati prizadevate za vse ostalo? Kako je sploh mozno, da cloveku kaj takega pade na idejo? Eno brez drugega ne gre.. narava je sama po sebi taksna, da vse uravnoteza in ko zahtevas eno zadevo, nujno ustvaris tudi protiutez. In zakaj se potem pritozujes?
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#29 iigor

iigor
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 44

Objavljeno: 9. marec 2004, 15:08

Varanje sploh ne obstaja drugače kot v sistemu, da si prisvajamo nekoga. Če si nobenega ne prisvajaš, te ne more prevarat. In obratno. Ni pa dobro mešati pojme ljubezen in zaljubljenost. Eno namreč pomeni dajanje, v tem primeru varanje ni možno, drugo pa je klasika-prisvajanje. Glede na to, da človek deluje po svojih prirojenih potrebah, si je varanje (kot definicijo) izmislil kot eno izmed oblik pritiska na partnerja. V smislu: hočem ga imet, vse bom naredil da ga obdržim, tudi cel žakelj krivde mu bom dal na rame. A je to dolgoročna rešitev je pa vprašanje. Če nekdo ni zadovoljen s tabo bo pač našel drugega. tvoja odločitev pa je, a ga potem sprejmeš nazaj, ali si tudi ti najdeš drugega itd. Odločitev je vedno tvoja.

#30 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 10. marec 2004, 01:49

Če nekdo ni zadovoljen s tabo bo pač našel drugega. tvoja odločitev pa je, a ga potem sprejmeš nazaj, ali si tudi ti najdeš drugega itd. Odločitev je vedno tvoja.

Ja lahko je to reči. Ko pa zveš da imaš rogove, verjemi mi da takrat zelo težko misliš z razumom. Bolečina je prevelika :C: .
Ja sam ka mali pao s lipe

#31 iigor

iigor
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 44

Objavljeno: 10. marec 2004, 08:07

Verjemi mi, bil sem tam. Ampak izziv življenja je, da povečamo užitek in zmanjšamo bolečino. Potem se počutimo dobro.

#32 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 10. marec 2004, 09:05

In kaj konkretno pri tem boli? Vse se neki v oblakih pogovarjate.. pa iz tega ne morem nic konkretnega sklepat.
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#33 Tejči

Tejči
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 10. marec 2004, 09:22

Ko si enkrat prevaran, te stvari ne jemlješ zlahka, ker če si prevaran enkrat, se bo to ponovilo še večkrat in tako začneš v vsakem človeku iskati nasprotnika in pozabiš nase... Če nekoga ljubiš, si ga ne lastniniš, ampak si želiš, da mu lahko zaupaš, ker varajo te že prijatelji, sodelavci... Nekoga pa moraš imeti, ki mu lahko zaupaš... In če te enkrat prevara, je bolje oditi, pusti za seboj negativno izkušnjo in misliti nase... Ker ko začneš sovražiti, se začneš izgubljati v sovraštvu in vsa lepota, veselje prične izginjati... le kdo si želi tako živeti?

#34 iigor

iigor
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 44

Objavljeno: 10. marec 2004, 09:33

Po mojem vsak, ki se počuti prevaranega, občuti neko bolečino. Bolečino v prsih, cmok v grlu al pa karkoli drugega pač. Ampak, hočem reč, počutiš se tako. Hočem tudi reč, da če bi v tistem trenutku imel drugo ljubljeno osebo, se nebi počutil prevaranega. Stvar izbire. ne pravim pa , da je tak način razmišljanja in delovanja enostaven.

#35 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 10. marec 2004, 09:49

Zanimivo vprašanje, ja. Nekaj pričakovanih odgovorv x;)x , pa nekaj nepričakovanih.

Meni osebno bi bilo čisto vseeno, kajti v vsakem primeru bi obrnila nov list.

#36 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 10. marec 2004, 15:20

Zanimivo vprašanje, ja. Nekaj pričakovanih odgovorv  x;)x , pa nekaj nepričakovanih.

Meni osebno bi bilo čisto vseeno, kajti v vsakem primeru bi obrnila nov list.

A bos rekla, da bi ti bilo vseeno, ce bi nekoga ljubila z vsem srcem, on bi te pa prevaral? Bi kar ENOSTAVNO obrnila nov list?
MA JA!!!

#37 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 10. marec 2004, 15:25

Vseeno bi mi bilo, če bi me varal z moškim ali žensko (nepomembno zame ) , obrnila bi v sebi nov list, kakšen bi bil razplet ne morem reči, vem da bi bila pa nenavadna zadeva, ker je to ena redkih zadev ki jih nisem pripravljena sprejeti.

#38 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 11. marec 2004, 01:54

In kaj konkretno pri tem boli? Vse se neki v oblakih pogovarjate.. pa iz tega ne morem nic konkretnega sklepat.

Tvoj problem
Ja sam ka mali pao s lipe

#39 Nicky

Nicky
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 473

Objavljeno: 29. marec 2004, 12:04

x;)x Z fantom imava že kar dolgotrajen odnos. Bila sem mlada, ko sva se spoznala in sem se kdaj pa kdaj tudi zaljubila v drugega tipa.

Odnosi so vedno na preizkušnji. Tisto, kar imamo radi, lahko tudi zgubimo. Varanje tudi kdaj pa kdaj komu uniči vezo ali pa jo utrdi.

Jaz sem prevarala tipa, tako čist iz nezrelosti. No, pa sem mu priznala napako in čudno, da tega ne bi nikoli pričakoval od mene, je rekel. Seveda mu jaz ne morem pojasnit, zakaj. In kaj se je zgodilo v najinem primeru?
Njemu je odprlo oči, da nekaj ne 'štima' in meni moč, da se bolj odprem na nove stvari, ki mi prihajajo in ljudi, ki jih bom še srečala.
"Edino tveganje v življenju je, da nikoli ne tvegaš."

#40 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 29. marec 2004, 12:30

....Odnosi so vedno na preizkušnji. Tisto, kar imamo radi, lahko tudi zgubimo. Varanje tudi kdaj pa kdaj komu uniči vezo ali pa jo utrdi. ....

....Njemu je odprlo oči, da nekaj ne 'štima' in meni moč, da se bolj odprem na nove stvari, ki mi prihajajo in ljudi, ki jih bom še srečala. .....

x^x

#41 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 29. marec 2004, 17:30

Berem tu rezultate neke ankete.....anketiranih je bilo 75.000 žensk.......še kakšne druge rezultate bom vam "dal v vednost" na še drugih temah.......tu pa le ta.......vsaka druga od anketiranih je partnerja prevarala najmanj enkrat

Eh...kakšno napačno bazo so izbrali za anketiranje... xrolleyesx

Bi morali anketo med lunatkami delat...rezulatati...bi bili čist drugačni...

All saints... x;)x x:Dx

Astra
Per aspera ad astra

#42 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 29. marec 2004, 20:04

All saints... x;)x  x:Dx

x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#43 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 29. marec 2004, 20:11

Varanje- pa kaj potem???
enkrat se živi.

sokrat

#44 mukica

mukica
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 15. julij 2005, 14:20

<{POST_SNAPBACK}>Vseeno bi mi bilo, če bi me varal z moškim ali žensko (nepomembno zame ) , obrnila bi v sebi nov list, kakšen bi bil razplet ne morem reči, vem da bi bila pa nenavadna zadeva, ker je to ena redkih zadev ki jih nisem pripravljena sprejeti.



ITAK PREJ ALI SLEJ OBRNES NOV LIST, MORAS GA, CE HOCES NAPREJ. KDAJ IN KAKO IN PO KOLIKO MUKAH, BOLECINAH,... JE PA OD VSAKEGA POSAMEZNIKA ODVISNO.

#45 jadas

jadas
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 110

Objavljeno: 15. julij 2005, 16:55

<{POST_SNAPBACK}>Po moje je varanje stvar definicije. Ne delaj drugemu, kar nočeš, da se zgodi tebi.


Se totalno strinjam.
:wub:

#46 jadas

jadas
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 110

Objavljeno: 15. julij 2005, 17:01

Kaj je to varanje? :huh:

Upam, da ne bom nikoli na svoji koži sprobala. Če se pa zgodi... se bom najprej vprašala, kaj sem jaz pri tem naredila narobe. Pa vem, da včasih ni čist dobro tako gledat na take stvari. Pa je čist vseen, al je z žensko al z moškim. :unsure:

#47 cvickar

cvickar
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 937

Objavljeno: 15. julij 2005, 23:28

Sami drekštamfarji :vragec:

#48 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 16. julij 2005, 09:27

Moja kolegica ima moža pa še ljubimca zraven, pa njen mož ve in se čisto dobro razumeta. Njen pa rad pogleda za mlajšimi blondinkami z večjim oprsjem. Nisem še videla bolj usklajenega para.

Če si ful noro zaljubljen pol te mogoče ni vseeno. Ko pa partner nima časa zate, pa ga ti mogoče imaš preveč, pa mogoče še kakšna stvar ni tako kot bi morala bit, pol mi ne rečt, da če pride dobra baba mim al pa tip, da se nebi vsak vsaj v mislih vprašal kako bi bilo, sploh če je še zanimiv na druge načine, ne samo vizualno. Človek je sploh po naravi taka žival, da menja partnerje, dej no, ne moreš bit z enim celo življenje, dooolgcajt...

#49 Modratrobentica

Modratrobentica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 118

Objavljeno: 16. julij 2005, 17:32

:vio: dejte no flancat , dons vsi varajo sam blefirajo :vragec: sem se prepričala x;)x da vsak dec podleže če je ženska dobra..... x:Dx x:Ix :eek: ha ha ha tle pa lažete... xcivx xcivx
sem najlepša in najboljša kreacija narave :))))

#50 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 20. julij 2005, 17:06

:vragec: joj ženska sej ne veš kaj pišeš :vragec: :eek: :O:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0