Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Varanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
1119 komentarjev na to temo

#51 Modratrobentica

Modratrobentica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 118

Objavljeno: 20. julij 2005, 20:44

Sej pišem sam resnico tko k sem rekla, tak je real lajf .. o ženske , ženske ... seveda nč ne veste k tle čas zabijate , to je vaš način zapravlanja časa, drugi tut kej koristnega vmes delamo recimo da med službo DELAMO in ne tipklarmo po raznih forumih itd... časa za druge stvari je premalo ne pa da bi tuki SANJALA IN MODROVALA IN LAGALA in se lepo delala KOT eni osebki tle gor... ssaj se mi ne dala brati ker je škoda časa x:Dx :vragec: ja ja VARNAJE vas je pa res ZBODLO x:px hahahaha samo to tko je .... marskej VEM pa ne povem... x^x x:o)x
sem najlepša in najboljša kreacija narave :))))

#52 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 21. julij 2005, 07:01

:o|o: sej te noben ne pros da kej poveš....lohk čist mirne duše zapustiš ta forum, ne vem zakaj se sploh ukvarjaš z nami bedniki.......a si sama tud mal bedna da ti paše tle gor :8): gliha vkup štriha, so rekli včas x;)x
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#53 *PuP!Ka*

*PuP!Ka*
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 25. julij 2005, 19:15

jah, newem

#54 mojamura

mojamura
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 42

Objavljeno: 31. avgust 2005, 14:08

če bi mi dokazal, da je šlo le za sex....bi odpustila

če bi pa videla, da gre za več, torej so vmes tudi čustva ....bi verjetno vse skup požrla in prekinila vezo.......pače se gre za F ali M

stara pesem novih fosilov dobro pravi: ''I nema tu, budimo samo dobri drugovi....ne, nema toga nakon ljubavi...''
Post mortum pocula nulla

#55 Ksantipa007

Ksantipa007
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 790

Objavljeno: 31. avgust 2005, 14:18

Hehehe, kdaj pa gre pri tipih za kaj drugega kot za fuk, če zaidejo na tuj teren x:px " ah, ljubica, saj ni bilo nič pomembnega, samo dol sem jo dal, k si nisem mogel pomagati" zmeri ista pesem, samo vsebina se spremeni, pa včasih melodija! x:Dx :vragec: Če pa ženska naskoč katerega, je ziher zaljubljena. :xx!: Bullshit, samo dol se je dala, nič drugega! x:px x:Dx :vragec:
Behind every bitch there is a guy that made her that way.

Sheakespeare

#56 Osamljena

Osamljena
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 435

Objavljeno: 2. september 2005, 14:43

Najpreprosteje je biti iskren. Če do nekoga ne čutiš več isto kot nekoč, mu pač to poveš in bo ziher lažje sprejel kot pa, da bi bil prevaran.
Poznam pa nekoga, ki ima punco že pet let, pa jo vara od prvega dneva naprej. Nekoč sem ga vprašala kako lahko to počne mi je pa dejal: "sex je sex". Do nobene, ki sexa s njo ne čuti ničesar, samo poželenje. Me pa zanima kako bi odreagiral, če bi punca njega varala.
Zaupam, da je življenje na moji strani. Svobodno in radostno se izražam.

#57 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 2. september 2005, 22:17

<{POST_SNAPBACK}>Hehehe, kdaj pa gre pri tipih za kaj drugega kot za fuk, če zaidejo na tuj teren x:px " ah, ljubica, saj ni bilo nič pomembnega, samo dol sem jo dal, k si nisem mogel pomagati" zmeri ista pesem, samo vsebina se spremeni, pa včasih melodija! x:Dx  :vragec:  Če pa ženska naskoč katerega, je ziher zaljubljena.  :xx!: Bullshit, samo dol se je dala, nič drugega! x:px  x:Dx  :vragec:



Ke sm že to slišu? x:Dx x:px :vragec:
Baby don´t forget my number!

#58 Ksantipa007

Ksantipa007
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 790

Objavljeno: 3. september 2005, 11:25

<{POST_SNAPBACK}>Ke sm že to slišu? x:Dx  x:px  :vragec:



Mogoče pri sebi? x:px x:Dx
Behind every bitch there is a guy that made her that way.

Sheakespeare

#59 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 4. september 2005, 07:57

Varajoči v prvi meri vara sam sebe... kajti, ko vara, laže v taki meri, da se na koncu 'zaštrika' in slej ko prej pride vse na dan... začne se pojasnjevanje, da vse skupaj ni nič pomenilo, da je vse bil en balast... prevarani, jasno, ne more pozabiti vsega čez noč in varajoči obrne ploščo z očitanjem o pogrevanju stare župe... če pa oprostiš enkrat, boš moral to početi večno...
Moški, ki vara, si z drugo deklino veča svojo (v resnici) nizko samozavest, češ, želi si me več kot ena ženska in jo z raznimi darilci drži v svoji bližini, le, Bognedaj, priti preblizu...

Moškim v resnici ne gre (le) za sex, ampak se pred dekletom, s katero vara, postavlja, se napihuje, je, kar si želi biti, pa se tega doma ne upa... to je to... :o|o:
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#60 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 4. september 2005, 08:40

:palec:
majica, to pa je psihološko globoko zastavljena obrazložitev moškega permanentnega problema inferiornosti svoje samozavesti....x:Dx
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#61 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 4. september 2005, 14:57

OK, no... je le ena izmed opcij... xrolleyesx x:Ix x:Dx
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#62 Emily

Emily
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 246

Objavljeno: 5. september 2005, 22:04

x:((x x:((x x:((x x:((x x:((x x:((x

Ko te partner zapusti, v srcu se rodi gorje,
kadar pa te vara, te zdavnaj že zapustil je!

:listen: :listen: :listen: :listen: :listen: :listen:

( citat Ljube Žerovc )

#63 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 11. september 2005, 22:02

A pa je mozno, da imas rad ( na tak - romanticni-ljubezenski nacin) 2 osebi hkrati?
Ali je to samo egoizem? Da imas nekoga zelo, zelo rad, pa rad prezivljas trenutke z njim, ampak po drugi strani, pa obstaja samo se ena oseba, katero se tudi vedno razveselis, mas rad in tako dalje ? Si lahko na nek nacin zaljubljen v 2 osebi? Al to definitivno ne obstaja? :eek: Ali to pomeni, da nobene od teh dveh oseb nimas DOVOLJ rad ( kar jaz mislim, da ni razlog ).


Kar se pa tice samega topica, je varanje varanje, s komerkoli pac ze. Vsaj zame.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#64 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 11. september 2005, 22:07

offtopic... pomoje celo ljubiš lahko dve osebi h krati xrolleyesx
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#65 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 11. september 2005, 22:07

Sej v bistvu sem to mislila....
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#66 Modratrobentica

Modratrobentica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 118

Objavljeno: 11. september 2005, 22:09

ja valjda lohka ljubiš tudi več oseb hkrati , matr ste pametni zraven pa varate 100 / h... tut v mislih se vara če ne veste,da ne govorim resnico k jo vsak dan vidm, kok se folk vara in fukara vseokol :eek:
sem najlepša in najboljša kreacija narave :))))

#67 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 12. september 2005, 11:27

xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#68 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 12. september 2005, 14:55

Kje se pa začne varanje... z dotikom, poljubom, sexom... če samo misliš na drugega... če se vzburiš ob njegovi prisotnosti... :vragec: Kje pa mate to mejo...?
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#69 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 12. september 2005, 14:59

Ne vem x:Ix
Meni se zacne pri poljubu. Pri razmisljanju o drugem pa ne. Sej smo sam ljudje x:o)x
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#70 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 12. september 2005, 15:27

sam menim, da se varanje začne takrat, ko te prvič zapeče vest, ko veš, da nekaj ne bi smel narediti, pa vseeno narediš. Tu ima spet vsak svoje meje.
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#71 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 12. september 2005, 15:32

Cashy, kaj pa ce tebe ne zapece vest tudi ce sexas z nekom drugim... medtem ko tvojo partnerko ze ob gresni misli???A potem je ti nisi prevaral tudi ce si neko drajso kresnu... ona te je pa ze samo z mislijo??Al kako?? x:Dx x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#72 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 12. september 2005, 19:17

<{POST_SNAPBACK}>Cashy, kaj pa ce tebe ne zapece vest tudi ce sexas z nekom drugim... medtem ko tvojo partnerko ze ob gresni misli???A potem je ti nisi prevaral tudi ce si neko drajso kresnu... ona te je pa ze samo z mislijo??Al kako?? x:Dx  x;)x


sem vedel, da sem nekaj pozabil omenit. :inocent:
pomembno je, da imata partnerja določene meje, do kamor kdo sme...to tudi oblikuje vest, ki peče, ko se pregrešiš čez partnerski dogovor... pa to je spet samo en vidik, ko se pogosto zgodi, da v zvezi niti ni določeno, kaj se sme in kaj se ne sme... :o|o: x?x
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#73 cvickar

cvickar
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 937

Objavljeno: 12. september 2005, 22:44

<{POST_SNAPBACK}>ja valjda lohka ljubiš tudi več oseb hkrati , matr ste pametni zraven pa varate 100 / h... tut v mislih se vara če ne veste,da ne govorim resnico k jo vsak dan vidm, kok se folk vara in fukara vseokol :eek:

mater maš prav, vsi varajo in fukajo kr počes in podolgem. Tle pr nas je že encajt češplev užig in bol ko češple špricamo, bol se ta bolezen šir x:Dx
Sicer pa "Fuk brez muk je utopija.", je reku Prešernov Franci. xDDx xDDx

#74 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 16. september 2005, 01:02

Me je včeri znanc klicu, po dolgem času. Pa mi pove da ima poleg punce, s katero je že več kot 5 let, še eno avanturco z bivšo sošolko.
Vprašal sem se zakaj mi je to skrivnost, sploh zaupal in to še po telefonu. Seveda, peče ga vest. Nekomu se je moral izpovedat.
Ja sam ka mali pao s lipe

#75 cvickar

cvickar
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 937

Objavljeno: 18. september 2005, 10:13

<{POST_SNAPBACK}>Me je včeri znanc klicu, po dolgem času. Pa mi pove da ima poleg punce, s katero je že več kot 5 let, še eno avanturco z bivšo sošolko.
Vprašal sem se zakaj mi je to skrivnost, sploh zaupal in to še po telefonu. Seveda, peče ga vest. Nekomu se je moral izpovedat.


x:Dx x:Dx x:Dx Nč ni ureden varanje, če nbenmu ne poveš. Pa naročit moraš, da ne sme nbenmu povedat, ampak itaq naprej povej, tako da nekater le vejo, da si fukač kot je treba haha x:Dx x:Dx x:Dx :vragec: :vragec:

Vest ga ne peče, laže x;)x x;)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0