Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Angeli


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1016 komentarjev na to temo

#951 Rdeča Jagoda

Rdeča Jagoda
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 789

Objavljeno: 11. oktober 2007, 07:45

Ne vem kateri je moj angel niti kako mu je ime. Niti nimam želj da bi vedel nejgovo ime. Vem da je x:)x

A ti misliš takega x:Dx



hehe, recimo takega ja. Ta je prou luštkan. Bi ga v tosrbico spraula in ga vodila po svetu :) Brala bi mu pravljice, nahranila bi ga, kdaj bi se igrala z njim, on pa bi me hudičevo varoval in čuval (pred angeli, hihi, sej ne), pred zlobneži :)
ŽIVLJENJE JE IGRA – IGRAJ JO!
ŽIVLJENJE JE IZZIV – SPREJMI GA!
ŽIVLJENJE JE LJUBEZEN – PODELI JO!
ŽIVLJENJE SO SANJE – URESNIČI JIH!
ŽIVLJENJE JE DAR – SPREJMI GA!
ŽIVLJENJE JE PUSTOLOVŠČINA – UDELEŽI SE JE!
ŽIVLJENJE JE SKRIVNOST – ODKRIJ JO!
ŽIVLJENJE JE BOJ – BOJUJ SE!
ŽIVLJENJE JE LEPOTA – POVELIČUJ JO!
ŽIVLJENJE JE SESTAVLJANKA – SESTAVI JO!
ŽIVLJENJE JE PRILOŽNOST – IZKORISTI JO!
ŽIVLJENJE JE PESEM – ZAPOJ JO!
ŽIVLJENJE JE CILJ – DOSEŽI GA!
ŽIVLJENJE JE POSLANSTVO – IZPOLNI GA!

#952 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 11. oktober 2007, 10:33

A se pot lahko zaključi predčasno ? V primeru, da angeli "pozabijo" ali se zalomi, se poruši božji načrt ali kako ? Smrt se ne zgodi nam, temveč skozi nas. Vsak si sam izbere kdaj bo umrl, "predčasnih" smrti ni, žal.. :sori:

:palec:

predcasne smrti? x:Dx kjer lahk ludek umre, (tik) pred "koncem" svojega lajfa... :inocent:
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#953 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 11. oktober 2007, 10:43

No jaz jih ne zaznavam v pravem pomenu besede. Približno poznam energijo. In ja mi smo grdi v primrjavi z nečem bolj čistim.


Ok..in kako veš. da zaznavaš (oziroma poznaš energijo) angele, ne pa energijo kakšne, recimo, krave ali slona, da ne omenjam ves čas
grdih človeških energij.... x?x
Norost je vcasih najvecja modrost…

#954 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 11. oktober 2007, 11:35

Ok..in kako veš. da zaznavaš (oziroma poznaš energijo) angele, ne pa energijo kakšne, recimo, krave ali slona, da ne omenjam ves čas
grdih človeških energij.... x?x


Kadar kje v kakšni knjižnici vzemem kako knjigo v roke o angelih npr; zdravljenje z angeli, delo z angeli, iskanje otroka z angeli itd. se vedno pojavijo občutki in energije. Vedno so prisotni tudi ljudje. Ampak prihaja tud do kontakta, ki je OČITNO nečloveški, pač nima te vibracije. IN kar je najbolj lepo pri vsem tem, da nasvet pride brez tistega, kar čutiš pri človeku - da človek v resnici nekaj hoče od tebe, al pa če noče vidiš en tak miselni proces ( neko vrste supresijo ali pa kaj drugega ) kako ima urejeno, da ti da nasvet res zastonj brez pričakovanja. Tega pri kontaktu, ki se kaže kot angelska energija enostavno NI. Nobene obveznosti - samo nek namen, ki te ne obvezuje. Pač, če želiš dvignit kamen ga boš, če ne ga pač ne boš.

No mici pravi, da je to Bog. Ampak, če vidiš Boga vidiš tud angele in potem so itak zraven. Pa mislim, da gre bolj zato, da vidiš Boga za angeli , kot, da pridejo od njega. Možno, da se Bog izraža preko lastnosti angelov. Seveda se mnogi ne strinjajo.
Brez podpisa

#955 mici59

mici59
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 275

Objavljeno: 11. oktober 2007, 12:38

Kadar kje v kakšni knjižnici vzemem kako knjigo v roke o angelih npr; zdravljenje z angeli, delo z angeli, iskanje otroka z angeli itd. se vedno pojavijo občutki in energije. Vedno so prisotni tudi ljudje. Ampak prihaja tud do kontakta, ki je OČITNO nečloveški, pač nima te vibracije. IN kar je najbolj lepo pri vsem tem, da nasvet pride brez tistega, kar čutiš pri človeku - da človek v resnici nekaj hoče od tebe, al pa če noče vidiš en tak miselni proces ( neko vrste supresijo ali pa kaj drugega ) kako ima urejeno, da ti da nasvet res zastonj brez pričakovanja. Tega pri kontaktu, ki se kaže kot angelska energija enostavno NI. Nobene obveznosti - samo nek namen, ki te ne obvezuje. Pač, če želiš dvignit kamen ga boš, če ne ga pač ne boš.

No mici pravi, da je to Bog. Ampak, če vidiš Boga vidiš tud angele in potem so itak zraven. Pa mislim, da gre bolj zato, da vidiš Boga za angeli , kot, da pridejo od njega. Možno, da se Bog izraža preko lastnosti angelov. Seveda se mnogi ne strinjajo.

Bog deluje skozi vse nas,kaj mu bodo angeli,če ljubi nas,ampak ti si da misliš,jaz sem da pišem,on je da širi evangelij itd,,,,

#956 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 11. oktober 2007, 17:23

Kadar kje v kakšni knjižnici vzemem kako knjigo v roke o angelih npr; zdravljenje z angeli, delo z angeli, iskanje otroka z angeli itd. se vedno pojavijo občutki in energije. Vedno so prisotni tudi ljudje. Ampak prihaja tud do kontakta, ki je OČITNO nečloveški, pač nima te vibracije. IN kar je najbolj lepo pri vsem tem, da nasvet pride brez tistega, kar čutiš pri človeku - da človek v resnici nekaj hoče od tebe, al pa če noče vidiš en tak miselni proces ( neko vrste supresijo ali pa kaj drugega ) kako ima urejeno, da ti da nasvet res zastonj brez pričakovanja. Tega pri kontaktu, ki se kaže kot angelska energija enostavno NI. Nobene obveznosti - samo nek namen, ki te ne obvezuje. Pač, če želiš dvignit kamen ga boš, če ne ga pač ne boš.

No mici pravi, da je to Bog. Ampak, če vidiš Boga vidiš tud angele in potem so itak zraven. Pa mislim, da gre bolj zato, da vidiš Boga za angeli , kot, da pridejo od njega. Možno, da se Bog izraža preko lastnosti angelov. Seveda se mnogi ne strinjajo.


Ok, tole štekam in se mi zdi doživeto, resnično...torej zaenkrat vem, da na poseben način "svetujejo",
kontakt s temi energijami se ne čuti kot človeški in da je vse skupaj lepo. Ampak kako pa nekateri vedo, da to
sploh so bitja in vsa ostala pesnenja v zvezi s tem? In zakaj naj bi svetovali, mislim, kaj dobijo v zameno za to?
Glede na vse zgoraj napisane trditve o angelih se mi zdi logično, da bi znal kdo povedat še kaj bolj konkretnega...
.......al pa tut ne.... :sori: w:Iw :unsure:
Norost je vcasih najvecja modrost…

#957 crna_puma

crna_puma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 436

Objavljeno: 11. oktober 2007, 17:40

Bog deluje skozi vse nas,kaj mu bodo angeli,če ljubi nas,ampak ti si da misliš,jaz sem da pišem,on je da širi evangelij itd,,,,


Bog jih je ustvaril in že ve zakaj in čemu ... ter ali ni malo preveč prevzetno da govoriš v imenu Boga?

... konec koncev pa ni poanta v temu, koga ima Bog rad ali raje in da bi zaradi tega morali tekmovati za njegovo ljubezen.


Glede na vse zgoraj napisane trditve o angelih se mi zdi logično, da bi znal kdo povedat še kaj bolj konkretnega...
.......al pa tut ne.... :sori: w:Iw :unsure:


imam predlog: kaj ko bi vse to kar te o Angelih zanima raziskoval s pomočjo knjig ... ki je kar nekaj na razpolago.

#958 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 11. oktober 2007, 19:46

A misliš tisti post od matjazza? Mah, zdi se mi nakladanje. Od kje angelom pravica, da me npr. čuvajo, če pa jaz tega nočem? Od kje jim pravica, da se vtikajo v moje življenje in recimo nekaj preprečijo, ne da bi za to kogarkoli prosil? Recimo, a je pametno nekomu pomagat, če odklanja pomoč (mislim čisto fizično, tu na Zemlji)?


Pa saj ti nobeden nič noče. Če nočeš te ne bodo če hočeš te bodo varovali. A ti si potem res želiš doživeti kako nesrečo?

#959 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 11. oktober 2007, 19:57

imam predlog: kaj ko bi vse to kar te o Angelih zanima raziskoval s pomočjo knjig ... ki je kar nekaj na razpolago.


Zanimalo me je, če ve kdo tukaj kaj konkretnega...kar pride iz izkušenj.
Prebrat knjigo in potem samega sebe prepričat, da čutiš to in ono ter da ti je lepo
je najlažje. Sploh pa vzneseno pesnit o tem po forumih. Ko pa koga zanima malo
bolj konkretno o čem govoriš pa nastanejo težave a ne.... :vragec:
Norost je vcasih najvecja modrost…

#960 crna_puma

crna_puma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 436

Objavljeno: 11. oktober 2007, 20:52

Zanimalo me je, če ve kdo tukaj kaj konkretnega...kar pride iz izkušenj.
Prebrat knjigo in potem samega sebe prepričat, da čutiš to in ono ter da ti je lepo
je najlažje. Sploh pa vzneseno pesnit o tem po forumih. Ko pa koga zanima malo
bolj konkretno o čem govoriš pa nastanejo težave a ne.... :vragec:



zakaj sem ti to predlagala? ker ti hočeš konkretne, logične informacije ... pa vendar čustva ali drugačna zaznavanja se ne da z logiko opisat ali opisat v takšnem pogledu, da bodo tebi logična.
Knjige sem ti predlagala, ker boš na tak način izvedel različne informacije o Angelih (in ne to kako jih kdo zaznava) ... ... vsekakor pa boš zvedel nekaj več o Angelih in posledično se lahko na tak način jim tudi približaš... z odpiranjem.


#961 mici59

mici59
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 275

Objavljeno: 11. oktober 2007, 21:08

zakaj sem ti to predlagala? ker ti hočeš konkretne, logične informacije ... pa vendar čustva ali drugačna zaznavanja se ne da z logiko opisat ali opisat v takšnem pogledu, da bodo tebi logična.
Knjige sem ti predlagala, ker boš na tak način izvedel različne informacije o Angelih (in ne to kako jih kdo zaznava) ... ... vsekakor pa boš zvedel nekaj več o Angelih in posledično se lahko na tak način jim tudi približaš... z odpiranjem.

vsakemu napišeš naj se odpira,naj odpre srce,to je vse kar znaš povedati,če bi se ti odprla,bi kaj kmalu ugotovila v kakšni zmoti si in ni mi treba odgovarjat

#962 crna_puma

crna_puma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 436

Objavljeno: 11. oktober 2007, 21:36

z veseljem bom pokomentirala x:Dx

lahko celo komentar razdelim v dva dela, saj sta na nek način povezana ... prvi del:

1. ti nisi vsi ... in enkrat omeniti ne pomeni le to govoriti ... ( zelo politična in diplomatsko podla je bila ta izjava poskusa degradacije x:Dx ... )


2. del pa se nanaša na izjavo, ki si jo preskočila ... z veseljem jo še enkrat obnovim x:Dx

[quote name='mici59' post='899529' date='11. Oct 2007, 13:39']Bog deluje skozi vse nas,kaj mu bodo angeli,če ljubi nas,ampak ti si da misliš,jaz sem da pišem,on je da širi evangelij itd,,,,[/quote]

[quote name='crna_puma' date='11. Oct 2007, 18:41' post='899716']
Bog jih je ustvaril in že ve zakaj in čemu ... ter ali ni malo preveč prevzetno da govoriš v imenu Boga?

... konec koncev pa ni poanta v temu, koga ima Bog rad ali raje in da bi zaradi tega morali tekmovati za njegovo ljubezen.


#963 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 11. oktober 2007, 22:12

zakaj sem ti to predlagala? ker ti hočeš konkretne, logične informacije ... pa vendar čustva ali drugačna zaznavanja se ne da z logiko opisat ali opisat v takšnem pogledu, da bodo tebi logična.
Knjige sem ti predlagala, ker boš na tak način izvedel različne informacije o Angelih (in ne to kako jih kdo zaznava) ... ... vsekakor pa boš zvedel nekaj več o Angelih in posledično se lahko na tak način jim tudi približaš... z odpiranjem.


ja sevede....konkretne informacije niso nujno logične, čustva se da opisat, btw, ampak čustva so verjetno odziv
na srečanja z nekimi energijami, a ne ....o katerih ne zna konkretno nihče nič povedat, zakaj je pa potem toliko
trditev o angelih na prejšnjih straneh? Iz knjig? Aja ok, če je tole debata o tem kaj je kdo prebral v knjigah
o angelih potem sm itak zgrešu point.
Prepričan sem da nikakršna bitja ne pomagajo drugim bitjem kar tako, ker je to lepo ali ker je to reku Bog ali
kaj podobnega. Vsaj v temle skupnem času, prostoru in ostalih dimenzijah kjer se nahajamo ne. In če nam angeli ali kdorkoli že
pomagajo že mora obstajat kak dogovor o temu, evo logike. Sam osebno zelo rad vem kaj bom moral dat če nekaj prejmem.
Če je pa nekomu vseeno, samo da mu je lepo ker čuti silne energije in ga oblivajo nevemkakšna čustva pa tudi prav.
Tiste informacije o angelih si je lahko pisec knjige tudi gladko izmislil in to se mi pa res ne zdi način približevanja nečemu.
Karkoli sem bral o angelih...ma 90% diši po kar nekem pesnenju in čudnih sistemih uma.
Zato sem začel spraševati....da vidim če tudi tukaj ljudje nabijajo kar tja v en dan ne da bi
se jim sploh sanjalo o čem teče beseda. :vragec:
Norost je vcasih najvecja modrost…

#964 crna_puma

crna_puma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 436

Objavljeno: 12. oktober 2007, 02:39

ja sevede....konkretne informacije niso nujno logične, čustva se da opisat, btw, ampak čustva so verjetno odziv
na srečanja z nekimi energijami, a ne ....o katerih ne zna konkretno nihče nič povedat, zakaj je pa potem toliko
trditev o angelih na prejšnjih straneh? Iz knjig? Aja ok, če je tole debata o tem kaj je kdo prebral v knjigah
o angelih potem sm itak zgrešu point.


seveda, da si zgrešil point ... razumsko hočeš dojeti in pri tem dobiti razumske informacije, na področju duše. Ne gre ... tako kot pesniki ne pesnijo v matematičnem jeziku, tako matematiki ne morejo izračunati poanto/izražanje slike.



Prepričan sem da nikakršna bitja ne pomagajo drugim bitjem kar tako, ker je to lepo ali ker je to reku Bog ali
kaj podobnega. Vsaj v temle skupnem času, prostoru in ostalih dimenzijah kjer se nahajamo ne. In če nam angeli ali kdorkoli že
pomagajo že mora obstajat kak dogovor o temu, evo logike. Sam osebno zelo rad vem kaj bom moral dat če nekaj prejmem.


tvoje prepričanje ni sveta resnica. Je le prepričanje, ki si ga dobil na podlagi dojemanja sebe in sveta, ki tebe obkroža. Tvoje dojemanje sveta in okolja ni enako dojemanju tvojega npr soseda; zato probaj raziskat, kdaj si dobil oz kdaj si tako močno vpel tole prepričanje (da ti noben ne bo pomagal kar tako oz zarad same dobrote) v svoje življenje. Vsekakor boš to moral razrešit sam ... ne glede kak bo moj odgovor ali poskus opisovanja zaznavnaja Angelov, konec koncev, čemu sebe ne vprašaš zakaj tako to dojemaš.

In kakšno vlogo bi imelo, če bi zvedel, da nam Angeli pomagajo brezpogojno ali če bi zvezdel, da so na tem planetu tud takšni ljudje, ki brezpogojno dajejo?
A potrebuješ dokaze, da bi spremenil svoje delovanje brez zahtevanja in šele potem dajanja oz dajanja samo zato, da bi lahko zahteval?





Tiste informacije o angelih si je lahko pisec knjige tudi gladko izmislil in to se mi pa res ne zdi način približevanja nečemu.
Karkoli sem bral o angelih...ma 90% diši po kar nekem pesnenju in čudnih sistemih uma.
Zato sem začel spraševati....da vidim če tudi tukaj ljudje nabijajo kar tja v en dan ne da bi
se jim sploh sanjalo o čem teče beseda. :vragec:


[color="#000080"] knjige, ki se dotikajo duše zvenijo kot pesnitev ... mogoče si bol tehnično/matematično naravnana oseba in ti je zato toliko bolj teško razumeti delovanje in izražanje duše in ne glede ali bi to bila knjiga o Angelih ali katera koli, ki bi se dotikala duše, bi ti to doživel enako: nabijanje kar tja v en dan in si pri tem mislil, kakšni bebci so ...


#965 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 12. oktober 2007, 05:29

Ojoj zerkalo. Mislm tale logika človeka sfuka, če se preveč nanjo obeša. In zakaj sploh misliš, da bi nekaj znotraj te naše dimenzije moglo pa razmišljat tko kot mi. Ker ? mogoče, ker drugega ne poznaš, nisi imel možnosti spoznati, nimaš predstave o drugačnem , ker ti je nihče ni ponudil ? Vse kar imaš je svet, ki te obdaja in na podlagi danih informacij potem računaš, premlevaš in sklepaš vse dokler se ti ne sfuka. Mogoče prej umreš.

Torej, emm kaj sem hotel rečt, mi je misel ušla. Aaaaa kaj hočejo. Seveda seveda imaš prav, stvari so podrejene dogajanju in imajo svoj ustroj, način delovanja. Sej recimo teli naši znanstveniki, ki raziskujejo so še ugotovili, da tudi najmanjši možni delčki reagirajo po nekih svojih lastnostih in zakonitostih. Torej ni razloga, da bi pa nekaj drugega lahko delovalo izven teh zakonitosti - kar tko po svoje na lastno pest. A ne ne bo šlo ! vse se povezuje v smiselno celoto.

No ja govori se o uresničitvi Univerzalnega načrta na Zemlji - torej o tistem kar je nasprotno od uničenja. In temu si podrejen, če hočeš ali ne. Zej pa lahko začneš izbirat stran x:Dx

Zanimalo me je, če ve kdo tukaj kaj konkretnega...kar pride iz izkušenj.
Prebrat knjigo in potem samega sebe prepričat, da čutiš to in ono ter da ti je lepo
je najlažje. Sploh pa vzneseno pesnit o tem po forumih. Ko pa koga zanima malo
bolj konkretno o čem govoriš pa nastanejo težave a ne.... :vragec:


Ja še laži je, če ti kdo kej pove, pokaže vrata in te še porine skozen. Hec hec. No ja kokr je men jasno vsak sam prihaja do zaključkov. Če te stvar zanima si zrihtej sistem preverjanja in začni delat na tem. Druzga ti ne ostane. Tisti, ki pa vejo pa itak molčijo, oni že vedo zakaj.

No ja maš tud razne delavnice - 10 x zafukaš , 11 bo mogoče tista prava.
Brez podpisa

#966 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 12. oktober 2007, 06:12

Ko pa koga zanima malo bolj konkretno o čem govoriš pa nastanejo težave a ne.... :vragec:

A ni (skoraj) vedno tako? x:Dx

Se strinjam, da je nekatere doživljaje in spoznanja težko pravilno ubesediti, ampak se da. Primer je recimo Šri Aurobindo, ki zelo lucidno, logično in natančno opisuje svoje doživljaje in druge procese, ki se dogajajo pri preobrazbi človeka. Ampak očitno kaj takega o "angelih" ne bomo brali v tej temi. xrolleyesx
Possible—but highly unlikely.

#967 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 12. oktober 2007, 06:18

in kaj točno te zanima? doživetja? No zase vem, da občutim ob določenih zadevah spoštovanje in da se mi zdi, da bi če bi o tem govorila bi nekaj naredila proti sebi. Ne govorim niti o lucidnosti, ok, včasih kje omenim kakšne sanje, pa še tega se izogibam, pa še o čem drugem ne pišem... še manj pa razpravljam o mojih občutkih, videnjih resnicah in o resnicah koga drugega... potrata časa ter nespoštovanje... mogoče so delček mojih občutij, delček tistega kar sem bila in sem blagoslovljena spoznat izvedeli le osebe, katere so mi bile blizu, zakaj je tako nimam pojma...

#968 Scorpion25

Scorpion25
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 60

Objavljeno: 12. oktober 2007, 09:04

veste kaj je zanimivo?nikjer ni napisano in definirano črno na belem kot recimo matematične formule.Vsak zaznava po svoje,sprejema vse to in je v veliki meri odvisno od posamiznika ali to sprejme in kako sprejme ali pa pač zavrne..kontrirajo si razum in čustva občutenja..normalno da ima vsak svoje mnenje in poglede na to..lahko pa rečem..če se ti dogaja kaj lepega..prepusti se temu pa če si to razlagaš za angeli ali čem drugim..

#969 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 12. oktober 2007, 10:45

seveda, da si zgrešil point ... razumsko hočeš dojeti in pri tem dobiti razumske informacije, na področju duše. Ne gre ... tako kot pesniki ne pesnijo v matematičnem jeziku, tako matematiki ne morejo izračunati poanto/izražanje slike.


Ne vem zakaj ne bi mogel dojeti informacij na "področju duše", evo.....Seveda gre, tudi pesniki, ki vedo o čemu pesnijo,
so zelo razumljivi, celo več povedo kot je napisanega se pravi da odpirajo nove prostore za razumevanje. Tisti, ki pa kar tjavendan pesnijo
pa so nerazumljivi tusi sami sebi, oz. se s tem niti ne ukvarjajo kaj preveč, samo da čivkajo.

tvoje prepričanje ni sveta resnica. Je le prepričanje, ki si ga dobil na podlagi dojemanja sebe in sveta, ki tebe obkroža. Tvoje dojemanje sveta in okolja ni enako dojemanju tvojega npr soseda; zato probaj raziskat, kdaj si dobil oz kdaj si tako močno vpel tole prepričanje (da ti noben ne bo pomagal kar tako oz zarad same dobrote) v svoje življenje. Vsekakor boš to moral razrešit sam ... ne glede kak bo moj odgovor ali poskus opisovanja zaznavnaja Angelov, konec koncev, čemu sebe ne vprašaš zakaj tako to dojemaš.

In kakšno vlogo bi imelo, če bi zvedel, da nam Angeli pomagajo brezpogojno ali če bi zvezdel, da so na tem planetu tud takšni ljudje, ki brezpogojno dajejo?
A potrebuješ dokaze, da bi spremenil svoje delovanje brez zahtevanja in šele potem dajanja oz dajanja samo zato, da bi lahko zahteval?


x:Dx aha sem uporabil magično besedo prepričanje x;)x pa si se takoj oprijela ugotovitev glede tega....no ok, VEM da je tako.
Brezpogojnost ni pojav, ko ti nekdo nekaj daje tebi pa energije ni potrebno vrniti na kakršenkoli način. In nikdar ti nikakršen
brezpogojnež ne da ničesar, če za to ne prosiš. Ko pa prosiš, se pa že s tem hkrati strinjaš da boš vrnil, tako pač delujejo zadeve.
Kdor daje ne da bi ga kdo za to prosil je sumljiv.


[color="#000080"] knjige, ki se dotikajo duše zvenijo kot pesnitev ... mogoče si bol tehnično/matematično naravnana oseba in ti je zato toliko bolj teško razumeti delovanje in izražanje duše in ne glede ali bi to bila knjiga o Angelih ali katera koli, ki bi se dotikala duše, bi ti to doživel enako: nabijanje kar tja v en dan in si pri tem mislil, kakšni bebci so ...


In spet tralala.....s tem da si ne mislim za nikogar da je nevemkakšen bebec, včasih zase, ampak delam na tem da se losam
tega filinga x:Dx x:Dx x:Dx
Drugače pa, angeli.....morda pa srečanja z njimi zbujajo vsem tako veličastne občutke zato, ker se česa spomnimo, česa že davno pozabljenega....
In, da ne govorim spet o prepričanjih, grem stavit da je ta spomin pomemben za naše nadaljno sodelovanje x:Dx
Še posebej tisti del spomina, ki se tiče dogovora o vzajemni pomoči.
Vprašaj se in vrži kakšno angelsko karto na to temo......nikoli ne veš, kdaj prifrči kakšno spoznanje. :mex:
Norost je vcasih najvecja modrost…

#970 crna_puma

crna_puma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 436

Objavljeno: 12. oktober 2007, 16:08

zerkalo .. vsi, ki smo se izpostavili in povedali kaj na to temo imamo zelo podobne odgovore ... pa vendar hvala, da si odgovoril le moji repliki ... to si štejem v posebno čast x:Dx

drugače pa sploh ne vem kaj bi ti točno rad ... dokaz, da obstajajo ali kako jih ljudje zaznavamo? ker vsi ki smo kaj napisali, ti ni bilo dovolj dobro dokazano (kot da nam je prioriteta v življenju kako tebi dokazati Angele x:Dx x:Dx ) ... In praviš da ljudje v knjigah, ki si jih prebiral so imeli enak način izražanja ... očitno vsi, ki se na to temo izpostavimo res nimamo pojma kaj pišemo... ker je tebi to nerazumljivo :D .. resnično logično x:Dx ...

meni prav tako niso razumljive forumule in postopki pri kakšni kvantni fiziki in mehaniki pa še to ne pomeni, da ga tisti, ki se na to spoznajo, bluzijo. Zelo napihnjena osebnost bi morala biti, da bi jih označila za nakladače ali bluzače, ki nakladajo nekaj kar v tri dni, samo zato, ker pač meni ni jasno ... x:Dx


mogoče pa bi si lahko nabavil angelske karte ... konec koncev škodit ti ne morejo x:Dx x:Dx

p.s. to kar si napisal o brezpogojnosti .... tako zadeve delujejo pri tebi ... in še enkrat poudarjam, tak je pač tvoj način in tvoj svet ... in ne način vseh ljudi in drugih bitij na tem planetu.


#971 mici59

mici59
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 275

Objavljeno: 12. oktober 2007, 18:35

zerkalo .. vsi, ki smo se izpostavili in povedali kaj na to temo imamo zelo podobne odgovore ... pa vendar hvala, da si odgovoril le moji repliki ... to si štejem v posebno čast x:Dx

drugače pa sploh ne vem kaj bi ti točno rad ... dokaz, da obstajajo ali kako jih ljudje zaznavamo? ker vsi ki smo kaj napisali, ti ni bilo dovolj dobro dokazano (kot da nam je prioriteta v življenju kako tebi dokazati Angele x:Dx x:Dx ) ... In praviš da ljudje v knjigah, ki si jih prebiral so imeli enak način izražanja ... očitno vsi, ki se na to temo izpostavimo res nimamo pojma kaj pišemo... ker je tebi to nerazumljivo :D .. resnično logično x:Dx ...

meni prav tako niso razumljive forumule in postopki pri kakšni kvantni fiziki in mehaniki pa še to ne pomeni, da ga tisti, ki se na to spoznajo, bluzijo. Zelo napihnjena osebnost bi morala biti, da bi jih označila za nakladače ali bluzače, ki nakladajo nekaj kar v tri dni, samo zato, ker pač meni ni jasno ... x:Dx
mogoče pa bi si lahko nabavil angelske karte ... konec koncev škodit ti ne morejo x:Dx x:Dx

p.s. to kar si napisal o brezpogojnosti .... tako zadeve delujejo pri tebi ... in še enkrat poudarjam, tak je pač tvoj način in tvoj svet ... in ne način vseh ljudi in drugih bitij na tem planetu.

nimaš pojma

#972 crna_puma

crna_puma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 436

Objavljeno: 12. oktober 2007, 18:37

nimaš pojma


naj Bog o tem presoja x:Dx

#973 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 12. oktober 2007, 20:37

zerkalo .. vsi, ki smo se izpostavili in povedali kaj na to temo imamo zelo podobne odgovore ... pa vendar hvala, da si odgovoril le moji repliki ... to si štejem v posebno čast x:Dx

drugače pa sploh ne vem kaj bi ti točno rad ... dokaz, da obstajajo ali kako jih ljudje zaznavamo? ker vsi ki smo kaj napisali, ti ni bilo dovolj dobro dokazano (kot da nam je prioriteta v življenju kako tebi dokazati Angele x:Dx x:Dx ) ... In praviš da ljudje v knjigah, ki si jih prebiral so imeli enak način izražanja ... očitno vsi, ki se na to temo izpostavimo res nimamo pojma kaj pišemo... ker je tebi to nerazumljivo :D .. resnično logično x:Dx ...

meni prav tako niso razumljive forumule in postopki pri kakšni kvantni fiziki in mehaniki pa še to ne pomeni, da ga tisti, ki se na to spoznajo, bluzijo. Zelo napihnjena osebnost bi morala biti, da bi jih označila za nakladače ali bluzače, ki nakladajo nekaj kar v tri dni, samo zato, ker pač meni ni jasno ... x:Dx
mogoče pa bi si lahko nabavil angelske karte ... konec koncev škodit ti ne morejo x:Dx x:Dx

p.s. to kar si napisal o brezpogojnosti .... tako zadeve delujejo pri tebi ... in še enkrat poudarjam, tak je pač tvoj način in tvoj svet ... in ne način vseh ljudi in drugih bitij na tem planetu.


x:Dx ..... ne čisto vsi no, ..na vsako zame zanimivo repliko sem odgovoril, ti si pač najbolj glasna pa še
tako si bila prijazna, da si mi svetovala kako naj si pomagam, kako ti le ne bi odgovoril. Pa še črne muce mi
nekako sedejo, pa naj bodo to pume, leopardi ali kaj tretjega.... x:Dx
Res, ubožčki ki ste se tako zelo izpostavili, no...ker sem podvomil v to, da veste o čem govorite....
In če bolje pogledaš sploh nisem iskal kakršnih koli dokazov, temveč me je zanimalo če ima kdo
kakšne konkretne izkušnje ali vedenje o angelih. Pa si me poslala knjige brat.
Ja kul no, grem pa kaj prebrat.....
Norost je vcasih najvecja modrost…

#974 mici59

mici59
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 275

Objavljeno: 12. oktober 2007, 23:09

x:Dx ..... ne čisto vsi no, ..na vsako zame zanimivo repliko sem odgovoril, ti si pač najbolj glasna pa še
tako si bila prijazna, da si mi svetovala kako naj si pomagam, kako ti le ne bi odgovoril. Pa še črne muce mi
nekako sedejo, pa naj bodo to pume, leopardi ali kaj tretjega.... x:Dx
Res, ubožčki ki ste se tako zelo izpostavili, no...ker sem podvomil v to, da veste o čem govorite....
In če bolje pogledaš sploh nisem iskal kakršnih koli dokazov, temveč me je zanimalo če ima kdo
kakšne konkretne izkušnje ali vedenje o angelih. Pa si me poslala knjige brat.
Ja kul no, grem pa kaj prebrat.....

drugače mi pa zaupaj bolj,angelov ni v naši bližini in vsi,ki to negirajo,nimajo z ničemer argumentirat.jaz že lep čas pravim,da jih ni

#975 crna_puma

crna_puma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 436

Objavljeno: 12. oktober 2007, 23:26

x:Dx ..... ne čisto vsi no, ..na vsako zame zanimivo repliko sem odgovoril, ti si pač najbolj glasna pa še
tako si bila prijazna, da si mi svetovala kako naj si pomagam, kako ti le ne bi odgovoril. Pa še črne muce mi
nekako sedejo, pa naj bodo to pume, leopardi ali kaj tretjega.... x:Dx
Res, ubožčki ki ste se tako zelo izpostavili, no...ker sem podvomil v to, da veste o čem govorite....
In če bolje pogledaš sploh nisem iskal kakršnih koli dokazov, temveč me je zanimalo če ima kdo
kakšne konkretne izkušnje ali vedenje o angelih. Pa si me poslala knjige brat.
Ja kul no, grem pa kaj prebrat.....


zanimivo, da dojemaš moje pisane misli tako glasno x:Dx ... kljub temu, da ti vsi trije pišemo eno te isto x:Dx x:Dx

knjige sem te poslala brat, ker so te zanimale konkretne informacije ... pod konkretno si jaz predstavljam npr ime, funkcija, namen delovanja ... zaznavanje (ne glede kdo ti ga je kako opisal) ne boš dojel, pa če še tako kriviš 'nesposobnost' drugih, da ti kao ne znajo to opisat ... simpl ko pasulj x:Dx ...


drugače mi pa zaupaj bolj,angelov ni v naši bližini in vsi,ki to negirajo,nimajo z ničemer argumentirat.jaz že lep čas pravim,da jih ni


verjetno tud nobena druga vera ... razen protestantizma ni prava x:Dx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0