Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Horarna u praksi...


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
267 komentarjev na to temo

#176 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 14. februar 2006, 09:09

aha tega nisem vedla, no zdi se dovolj logicno, da je nek sistem v enih primerih morda... prijaznejsi al kaj jaz vem...
sam pol pa da itak ni? x:o)x xDDx

V glavnem horarni astrologi res uporabljajo Regiomontanusa, ker je najverjetneje najbolj pripraven za to. Samo nekje sem slišal ali pa prebral, da je Regiomontanus OBVEZEN za horarno astrologijo. To pa ni.

Samo to.

x:)x

#177 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 14. februar 2006, 09:15

Jaz uporablam Placidusov sistem hiš in lahko rečem, da deluje...
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#178 Cat

Cat
  • D član
  • Št. objav: 485

Objavljeno: 14. februar 2006, 09:17

Torej, vsak dela po svojem principu, ki mu najbolj odgovarja...
Moje izkušnje so take, da naredim karto na tisti trenutek, ko sem vprašanje videla in ga razumela, ne glede na to,kdaj je bilo zastavljeno...
Ampak, če je vran že naredil karto in jo razložil, mislim, da ne smem ničesar spreminjati...potem je vesolje že dalo odgovor in ga posredovalo preko njega...

Saj odgovor obstaja, samo mediji smo različni...

Ker je vranova karta veljavna, kar pokaže čas...potem je tudi z odgovorom vse ok.

Morda bi bilo smiselno, da ponovno ločimo temi...ena bi bila za odgovore, druga pa takole, kot je tukaj zastavljeno, bolj debata in izkušnje, ki se pojavijo pri tolmačenju horarne...
Astra


Ok, hvala astra vseeno. Je pa res, da je tudi odvisno od tistega , ki je vprašal, kaj in kako bo doumel. Razumem kaj ste hoteli povedati. Vesolje ti da odgovor v vsakem primeru. Zanima pa me vseeno nekaj, ne znam si razložiti ta stavek - ker je vranova karta veljavna, kar pokaže čas, potem je tudi z odgovorom vse ok.

#179 Cat

Cat
  • D član
  • Št. objav: 485

Objavljeno: 15. februar 2006, 10:17

Še eno vprašanje, če bo slučajno kdo želel odgovoriti. je ta moški stvar preteklosti, nekaj kar je za razčistiti, ali je to tisti tujec, ki prihaja?
15.2.2006, 10.10
lp
Cat

#180 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 15. februar 2006, 21:36

Cat, odprli bomo novo temo, kjer bomo imeli vprašanja in odgovore.Tukaj pa bi imeli temo za izmenjavo izkušenj...

Nekaj me zanima.Dobila sem vprašanje.Ali bom dobil novo službo?..ta nova služba je mišljena kot napredovanje

gledala sem asc in vladarja 10...potem pa začela razmišljati, če je tudi nova služba, ob že obstoječi predstavljena z deseto, ali bi morala karto malce vrteti...

?

Astra
Per aspera ad astra

#181 astrotalisman

astrotalisman
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 137

Objavljeno: 16. februar 2006, 08:47

Cat, odprli bomo novo temo, kjer bomo imeli vprašanja in odgovore.Tukaj pa bi imeli temo za izmenjavo izkušenj...

Nekaj me zanima.Dobila sem vprašanje.Ali bom dobil novo službo?..ta nova služba je mišljena kot napredovanje

gledala sem asc in vladarja 10...potem pa začela razmišljati, če je tudi nova služba, ob že obstoječi predstavljena z deseto, ali bi morala karto malce vrteti...

?

Astra


Predlog, glede na to, da ne vidim karte: predvsem je pomembno stanje spraševalčevega signifikatorja (ali je na tem, da spremeni znamenje; fiksen ali spremenljiv; v bližini je severni vozel; v deseti je sev. vozel;). Tudi modaliteta kotov je izredno pomembna (vsi fiksni - nič ne bo s spremembo). Samo obračanje se ne bo kaj prida obneslo. Deseta od desete - njegov šef; tam so tudi konkurenti...
LP x:)x
Reges subjacent legibus stellarum - kralji so podrejeni vladavini zvezd!

#182 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 16. februar 2006, 10:09

Thx xsrcx
pa hvala za tisto stran, sem si jo že poiskala :palec: , kakšno leto branja, tako, kot si rekel... :o|o:

karta je bila narejena ob 20:21 v mb, 15.feb 2006

vsi koti so v kardinalnih znamenjih, kar pomeni velika možnost po spremembi.
Asc je v teh...vladarica venera je v četrti, na nek način se vendarle oklepa obstoječega stanja, ali pa mu je obstoječa služba tista baza, na podlagi katere lahko napreduje, kar je tudi res...

Deseta je v raku...luna dela aspekt s plutonom, kvadrat :o|o: ..jaz bi rekla, da bo nekaj doslej neznanega prišlo na dan, potem pa dela trigon z marsom, ki je vladar sedme, recimo njegovega protikandidata na razpisu...

če pa karto vrtim, pa je šef predstavljen z marsom v biku, ki pa protežira venero...kar mislim, da tudi ustreza dejanskemu stanju...



gledam venero, luno in marsa...in je moj opdgovor službo bo dobil tvoj nasprotnik..k temu odgovoru se tudi najbolj nagibam

sev vozel je na asc...no, tega pa ne znam razložiti, razen, če razmišljam, ker poznam primer...
na prejšnjem razpisu, ko je šlo za to, obstoječo službo, je isti protikandidat dobil službo...zdaj se zgodovina ponavlja, na novem razpisu sta ponovno ista kandidata...

Astra
Per aspera ad astra

#183 Raguel

Raguel
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 16. februar 2006, 10:13

Zdravo, zvezdologi in zvezdologinje!

Moram vam priznati, da se na vaše delo sploh ne spoznam - sem samo "uporabnik" vaših storitev. Tako da mi ni jasno, kaj pomeni, če je nekaj v ascendentu (ali kje že) in ali je v 1. ali 10. hiši ... pravzaprav niti ne vem, koliko je hiš. In ko pridem sem, na vaše strani, mi spet ni jasno, ali so te namenjene izključno vam, torej pogovorom strokovnjakov o vaši stroki, ali tudi nam, navadnim smrtnikom (čeprav vidim, da se ukvarjate tudi s tem - saj tudi odgovarjate na vprašanja obiskovalcev te strani). Vem, da ste astrologi zasvojeni s svojim poklicem (ali hobijem ali karkoli že astrologija komu pomeni), žal pa ugotavljam, da ste nekateri zasvojeni sami s seboj in komaj čakate, da boste o kakem drugem "zasvojencu" povedali kaj nelepega ... Ampak najbrž je že tako napisano v vaši astrološki karti. In pač človek proti temu nič ne more.
Sem pa nekaj komentarjev nazaj opazil, da ste se nekaj ukvarjali s tem, ali je pomembno, kdaj nekdo postavi vprašanje ali ne. Ne bom vam sicer dal odgovora, ker ga ne vem. Ampak eno izkušnjo s horarnim astrologom (takrat nisem vedel, da je Beli vran, tedaj je bil tadej Š.). Tako se nekaj pogovarjava in mu pravim: tako, zdaj pa grem po avto. upam, da so ga že popravili. Pa mi odgovori: "So ga, ampak ne bo čisto v redu." Sem si mislil. No ja, če je astrolog, zato še ni mehanik (rekel pa nisem nič). grem po avto, pa mi mehanik reče: "Saj smo nekaj popravili, ampak nimamo rezervnega dela in ni čisto popravljen!" 1 proti 0 za astrologa. In potem me je avto čez teden dni spet pustil na cedilu - ni vžgal, pa da ga .... 2 prit 0 za Tadeja.
In nauk: če nočeš zvedeti neprijetne resnice, se ne pogovarjaj z astrologom. He he ... Pravzaprav je moj nauk: z astrologom se raje pogovarjaj, ne pa si dopisovat. Kaj če tvoja ura ni točna, pa mu boš napisal napačno? kaj če on živi v drugem časovnem pasu in mu boš navedel napačno uro. Moj nasvet: raje ga obišči ... (Mogoče ti še kavo ponudi ...)
Pa jasen pogled v zvzedno neboin zvezdne karte. In naj vam bo Saturn v konjunkciji z Venero v 3. hiši (upam, da sem vam s tem zaželel kaj lepega ... če ne, pa Venero dajte v kakšno drugo hišo. najbolje v svojo ... He he...
P.s. Če sem napisal kakšno bedarijo - a se da s tega foruma tudi zbrisati svoj umotvor?

#184 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 16. februar 2006, 10:44

No, Raguel..po mojih izkušnjah takšni, ki pridejo sem z določeno mero cinizma, poskušajo na ta način vzbuditi pozornost...da bi se kdorkoli od nas, ki tukaj pišemo hotel dokazati v smislu, saj pa nismo takšni, kot trdiš...

Ta tema je namenjena strokovni debati, ne pa navadnim smrtnikom, kot se imenuješ, ki potrebujejo nasvet...
Poišči si v rubriki nudim temo, pa tam zastavi vprašanje...

Morda ti kdo odgovori ali pa tudi ne, ker tukaj ne moreš zahtevati...lahko samo prosiš in upaš, da boš deležen BREZPLAČNEGA nasveta...

Astra
Per aspera ad astra

#185 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 16. februar 2006, 10:52

Moje mnenje je, da je Raguel le napisal, tako kot je čutil, čeprav je tudi mene omenjal, se ga ne spomnil, ker okoli avtomobilov, bi lahko napisal cel roman...
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#186 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 16. februar 2006, 11:10

Zdravo, zvezdologi in zvezdologinje!


In nauk: če nočeš zvedeti neprijetne resnice, se ne pogovarjaj z astrologom. He he ... Pravzaprav je moj nauk: z astrologom se raje pogovarjaj, ne pa si dopisovat. Kaj če tvoja ura ni točna, pa mu boš napisal napačno? kaj če on živi v drugem časovnem pasu in mu boš navedel napačno uro. Moj nasvet: raje ga obišči ... (Mogoče ti še kavo ponudi ...)
Pa jasen pogled v zvzedno neboin zvezdne karte. In naj vam bo Saturn v konjunkciji z Venero v 3. hiši (upam, da sem vam s tem zaželel kaj lepega ... če ne, pa Venero dajte v kakšno drugo hišo. najbolje v svojo ... He he...
P.s. Če sem napisal kakšno bedarijo - a se da s tega foruma tudi zbrisati svoj umotvor?




x:Dx No Raquel, tukaj navajaš kar nekaj stvari, ki kažejo, da ti astrologija ni tuja. Mogoče zato, ker se osebno poznaš z zvezdogledi? Če si navedel, kako zelo važno je v katerem časovnem pasu si in da navedeš napačno uro, potem ti ta veja ne more biti tako tuja. Prepričana pa sem, da je danes biti zelo težko astrolog. Najtežje je napovedati slab dogodek. Mnenja sem, da se vsak izogiba direktnih odgovorov tam, kjer je potrebno povedati več, kot bi kdo ne maral slišati. S to konjukcijo saturna in venere v tretji hiši pa si nam res zaželel nekaj lepega. x;)x Vidim, da veš, kaj ta konjukcija pomeni. x:Dx

V glavnem veselim se, da si v naši družbi, ker vidim, da kot laik hitro napreduješ in upam, da nihče ne bo napovedal nič slabega.

#187 Raguel

Raguel
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 16. februar 2006, 14:56

Draga Astra,
hvala za poduk o tem, da je ta stran namenjena bolj tistim, ki se na to spoznate, kot pa "navdnim smrtnikom" (saj vem, da to ni najboljši izraz - ampak pove pa tisto, kar sem mislil in kar si tudi ti pravilno razumela). Moram pa ti povedati, da če bi hotel v svojem pisanju kak odgovor, bi prav gotovo zanj PROSIL, ne bi ga pa ZAHTEVAL. Toliko bontona še imam. In razumem, da se za nekaj, kar bi rad dobil brezplačno, prosi. Pa hvala, da si me usmerila na stran, kjer se da za kaj prositi (da ne bom tukaj gnjavil). Pač vem, da si se ti (in seveda tudi tvoji kolegi in kolegice) do svojega znanja dokopali "per aspera", da ste danes "astra".

Pa še draga Lunica, legenda foruma,
veš, čeprav piše zraven mojega vzdevka NeVečZačetnik (ali nekaj takega), res nimam pojma o astrologiji. Tisto konjunkcijo sem pobral, ko sem malo prebiral vaše pogovore tu, na Luninem netu, Saturn in Venera pa sta mi prišla na misel (no ja, nekdo bo rekel, da ni naključij) čisto po naključju. Saj veš, da moške privlačijo venere in Venere (takšne in drugačne), če pa si poročen (in imaš na roki prstan), pa si bolj podoben prstanastemu Saturnu (kot pa kakemu Apolonu) ... Tudi kar se tiče ure - sem zadnjič bral v nekem časopisu (ne bom pisal katerem, da ne bo to zastonj reklama), da moraš horarnemu astrologu poslati uro vprašanja, pa sem misli: kaj pa če živi astrolog ali spraševalec v drugem časovnem pasu? No, saj sem potem bral pogovor na to temo tudi na tem forumu (mislim, da med mačko in Zvezdo - Cat in Astro). Torej čisto logično vprašanje popolnega amaterja. Vseeno pa hvala, Lunica, če si me prištela med poznavalce. Mi bo zrasel ponos in bom kakšno Venero povabil v svojo hišo (1. hiša, druge še nimam).
Pa brez zamere. In vso srečo v letošnjem letu, ki ste si ga Lunice povsem prilastile!
Kar pa se tiče Belega vrana: pravi, da bi lahko o avtomobilih napisal cel roman. No, saj bi ga jaz o svojem tudi lahko. No - vsaj novelo, če že ne roman. Da pa se me ne spomni z Mavrične, pa nič čudnega. Jaz nisem beli vran, ampak čisto običajni črni, kakršnih je v našem življenju na tisoče. beli pa je zelo redek, če ne edini.

Pa lep dan vsem!

P.s. Danes sem očitno v konjunkciji s tistim planetom, ki ima na svoji vesti pisanje. Se mi piše kar samo od sebe.


x:)x x:)x

#188 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 16. februar 2006, 15:11

No, enak med enakimi...ves, saj ni važno, če si bel ali črn...važno je, v kakšni druščini se najdeš...in kaj si rad...eden tistih, izgubljenih v množici..ali pa črn med belim oz.obratno... x;)x

in ne ti men, saj sam vidiš, da je hoja skozi trnje moj domač teren, pa so vsi ti trni, ki puščajo rane in brazgotine gotovo pripomogli tudi k temu, da vem, kdaj kdo noče biti enak med enakimi... x;)x

Sori, če sem bila malo nagla, sem te na brzino prištela med nekatre, ki so zadnje čase pridrveli sem...in odločno zahtevali...(imam Mars v ovnu, pa koga vprašaj, kaj to pomeni x;)x )...

vsak ima svoj stil, s katerim vstopi na forum...in nikar mi zdaj ne trdi, da si želel vstopiti tiho in neopazno x:px

ker če nič drugega, slog pisanja in poznavanje slovnice te loči od mnogih...

pa dobrodošel...in upam, da me s svojimi vprašanji ne pelješ med trnje, jaz sem rada visoko, med zvezdami :inocent:

Astra
Per aspera ad astra

#189 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 17. februar 2006, 01:53

Nekaj mi pravi, da tale Raguel ni čisti neznalec v astrologiji ... enivej... :palec: :vragec:
Dum spiro, spero.

#190 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 17. februar 2006, 06:46

Še bo zanimivo. V teh dveh postih je veliko sprenevedanja. Ampak še par postov, pa se bo dalo profil zelo lepo potegniti ven x;)x

#191 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 17. februar 2006, 07:52

P.s. Danes sem očitno v konjunkciji s tistim planetom, ki ima na svoji vesti pisanje. Se mi piše kar samo od sebe.


:palec: x:Dx x:Dx Vidim, vidim, ti kr piš, sej znaš. :palec:

#192 Raguel

Raguel
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 17. februar 2006, 09:34

Dragi moji, pozdravljeni! xsrcx

Žal mi je, če sem komu vnesel nemir v življenje in se obremenjuje s tem, da bi ugotovili moj profil. Ne se, prosim, obremenjevati z mano. Sem čisto pohleven Bik in mislim, da nisem rojen v Marsu. Prej v čem bolj miroljubnem.
zdaj bo sicer nekdo rekel: Aha, spozna se na astrologijo. Ve, da je Mars bojevnik.
Dragi moji, pač poskušam povezati znanje, ki sem ga dobil v gimnaziji (pač v tistih starih, dobrih časih, ko so gimnazije še bile zahtevne šole in smo morali prebrati kakih 50 knjig, ne pa tako kot zdaj, ko morajo maturanti prebrati dve (2!!!!) celi knjigi, da lahko pišejo esej za maturo). No, takrat smo se učili grško mitologojo, ki vem, da je precej astrološko obarvana. In tako je venera boginja ljubezni - zato sem jo zadnjič omenjal. Kaj točno počne Saturn, ne vem. Ampak zaradi prstanov bi rekel, da je kaj v zvezi z nami, poročenimi dedci. He he ... In če se spomnim še na rimske saturnalije ... Mmmmmmmmmmmmm ... Si lahko predstavljate kakšno slajšo kombinacijo, kot so saturnalije z venerami ... (Madonca, mislim, da me grabi druga pomlad ... Evo, Bern - še en podatek za profil: nisem več mlad.)
Zakaj se pravzaprav sprenevedam tu, ko mi je nekdo očital? Ker me pač včasih zgrabi čvekalna žilica. In ker vidim, da ste družba zanimivih ljudi. (Čeprav še zmeraj menim, da ima človek ob obiskih Luninega neta in branju vaših komentarjev marsikdaj občutek, da nekatere kar razganja od ljubosumja. Ljubosumje - to bi bila grška boginja Hera /mislim, da je po latinsko Junona/ - torej so ljubosumni tisti, ki so rojeni v juniju? x?x )
Mogoče pa bom komu s svojim pisanjem malce razveselil dan. Sem tiste sorte človek, ki meni, da življenje samo po sebi prinaša veliko slabih trenutkov - zakaj bi si ga grenili še ljudje?

Pa lep dan! Naj tudi v vašo astrološko hišo posije sonce (dež nam je tako dala narava ...)!

P. s. Astra me je pohvalila, da znam slovnico. Vroče, vroče ..., Astra. 1:0 zate.

P. p. s. Kaj vse pa je potrebno za ugotovitev mojega profila? Bi pomagalo to, da mi je nek numerolog izračunal, da bi mi moralo biti ime Job ali Johan? No, saj Job bi še bil (ampak bi me Angleži seveda prekrstili v Džoba, kar mi ni všeč), Johan pa ... bljak!

#193 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 17. februar 2006, 10:21

Bern :palec: x:Dx

Ne zahajaj v grško mitologijo, če iščeš Venero..pokukaj raje v rimsko x;)x x:px
ker pa tudi jaz spadam v tisto generacijo, ko se je še bralo, vem samo, da nikoli ne pozabim skladnje besed...in ta stil sem že brala... x;)x

Astra
Per aspera ad astra

#194 Raguel

Raguel
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 17. februar 2006, 10:53

Hvala, Astra. Afrodita mi je najbrž zamerila, Venera pa tudi ...
Kaj hočemo - leta pa skleroza ...

xDDx

#195 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. februar 2006, 11:42

Zdravo, zvezdologi in zvezdologinje!

Moram vam priznati, da se na vaše delo sploh ne spoznam - sem samo "uporabnik" vaših storitev. Tako da mi ni jasno, kaj pomeni, če je nekaj v ascendentu (ali kje že) in ali je v 1. ali 10. hiši ... pravzaprav niti ne vem, koliko je hiš. In ko pridem sem, na vaše strani, mi spet ni jasno, ali so te namenjene izključno vam, torej pogovorom strokovnjakov o vaši stroki, ali tudi nam, navadnim smrtnikom (čeprav vidim, da se ukvarjate tudi s tem - saj tudi odgovarjate na vprašanja obiskovalcev te strani). Vem, da ste astrologi zasvojeni s svojim poklicem (ali hobijem ali karkoli že astrologija komu pomeni), žal pa ugotavljam, da ste nekateri zasvojeni sami s seboj in komaj čakate, da boste o kakem drugem "zasvojencu" povedali kaj nelepega ... Ampak najbrž je že tako napisano v vaši astrološki karti. In pač človek proti temu nič ne more.
Sem pa nekaj komentarjev nazaj opazil, da ste se nekaj ukvarjali s tem, ali je pomembno, kdaj nekdo postavi vprašanje ali ne. Ne bom vam sicer dal odgovora, ker ga ne vem. Ampak eno izkušnjo s horarnim astrologom (takrat nisem vedel, da je Beli vran, tedaj je bil tadej Š.). Tako se nekaj pogovarjava in mu pravim: tako, zdaj pa grem po avto. upam, da so ga že popravili. Pa mi odgovori: "So ga, ampak ne bo čisto v redu." Sem si mislil. No ja, če je astrolog, zato še ni mehanik (rekel pa nisem nič). grem po avto, pa mi mehanik reče: "Saj smo nekaj popravili, ampak nimamo rezervnega dela in ni čisto popravljen!" 1 proti 0 za astrologa. In potem me je avto čez teden dni spet pustil na cedilu - ni vžgal, pa da ga .... 2 prit 0 za Tadeja.
In nauk: če nočeš zvedeti neprijetne resnice, se ne pogovarjaj z astrologom. He he ... Pravzaprav je moj nauk: z astrologom se raje pogovarjaj, ne pa si dopisovat. Kaj če tvoja ura ni točna, pa mu boš napisal napačno? kaj če on živi v drugem časovnem pasu in mu boš navedel napačno uro. Moj nasvet: raje ga obišči ... (Mogoče ti še kavo ponudi ...)
Pa jasen pogled v zvzedno neboin zvezdne karte. In naj vam bo Saturn v konjunkciji z Venero v 3. hiši (upam, da sem vam s tem zaželel kaj lepega ... če ne, pa Venero dajte v kakšno drugo hišo. najbolje v svojo ... He he...
P.s. Če sem napisal kakšno bedarijo - a se da s tega foruma tudi zbrisati svoj umotvor?


Dobrodosel! :palec:

kako si pa sploh znal najti tole?
kako si povezal ime Tadej S. z nickom beli vran na enem forumu na netu?
horarna astrologija - takih tem je ene par.

in ravno cist en deset laik se je moral konektat na forum, prit v pravo temo, da je podal se on svoje mnenje o dilemi o uri. x:o)x
zraven pa se mal navrgel, dva nula pa to. x:px x:Dx
skratka, zacetnik, pa direkt semle, a opazil pa si hudo kri.
torej ze nekaj casa spremljas, da ti je vse jasno in lepo od tebe, da si se prisel potrudit spesl v tole temo pohvalt vrana. xDDx
seveda pa ne manjka postavk kot so: "ste nekateri... zasvojeni.. " itd., skratka, kar dobr ocitno poznas tako astrolosko srenjo kot tud tole stran - cudi me, zakaj se oglasas direkt in sam tle?

ne mislim da ne mores brisat postov kot zacetnik.
lohk ti jih pa jaz. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#196 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 17. februar 2006, 11:46

Dobrodosel! :palec:

kako si pa sploh znal najti tole?
kako si povezal ime Tadej S. z nickom beli vran na enem forumu na netu?
horarna astrologija - takih tem je ene par.


x:Dx x;)x :palec: Bravo Marsa, dvanajsta hiša dela, pr teb pa še neptun.

#197 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. februar 2006, 11:54

oj, xDDx ves kaj, vam je velik vec jasnega, kaj tkole dogaja, pa kdo kaj in kako pravi pa vse to, jaz v astrologijo sploh ne hodim, med drugim tud zarad taksnegale...

sam to pa se ne pomen, da nimam duha v skorpijonu. x;)x x:px in da ne opazim prec 'nepravilnosti', napake, nekaj kar ni, vsikljivca, recmo temu. xyesx

pa men se zdi to otrocje in bedasto, ne na nivoju kakega astrologa resnega.

ampak pac - naj vsak deluje, kot se mu zdi...
slej ko prej v ksiht prileti nazaj.
ce si dobr delu, ti bo ze prletel.
in tud ce si slabo al pa ce si shtalaril.

ce pa z ljudmi delas, mors bit tolk bolj cloveski.
tole pa ni nic.
otroski vrtec.

aja!
pa leta se blazno poudarjajo - le zakaj? x;)x x:px

zdaj se smejem, ce se odlocim, lohk pa tud preziram (ker nisem sam neptun x:px)...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#198 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 17. februar 2006, 12:01

pa men se zdi to otrocje in bedasto, ne na nivoju kakega astrologa resnega.


pa leta se blazno poudarjajo - le zakaj? x;)x x:px

zdaj se smejem, ce se odlocim, lohk pa tud preziram (ker nisem sam neptun x:px)...




:palec: :palec: x;)x Jest pa tuhtam, zakaj jih je že tolk ušlo z astrologije.

#199 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 17. februar 2006, 12:13

Živjo, na pa imamo nov spor, samo da je Raguel vsaj obvladuje kulturo govora, so pa taki, ki ga ne in so tu in se ne oglaša nobeden, ampak vsak le uživa...

o preljuba astrologija, astrologinje in astrologi...
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#200 Raguel

Raguel
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 17. februar 2006, 12:49

Draga Marsa!

Madonca, si me zasula z vprašanji, ampak sesula pa me nisi. Ne razumem pa, ali je ta tvoj komentar vojna napoved, ker zveniš precej napadalno. Ampak je že tako: Nomen est omen. In ker si Marsa, mi seveda to nekaj pove. Privrženci boga Marsa res ne hodijo naokoli z oljčno vejico in golobom miru.

1. Pišeš: kako si pa sploh znal najti tole?
Draga moja, internet ima različne iskalnike in je javno dostopen od koderkoli. Torej: v iskalnik Najdi.si sem vpisal "astrologijo" - in glej ga, zlomka - na prvem mestu piše Lunin.net.
Zadovoljna z razlago?

2. Pišeš: kako si povezal ime Tadej S. z nickom beli vran na enem forumu na netu?
Draga moja bojevnica, Beli vran ima zraven sliko. Si jo opazila? No, jaz sem jo in ob pogledu nanjo sem si rekel O, to pa je tisti Tadej Š. (ne S., kot pišeš), ki sem ga zadnjič videl na Mavrični ... Da vidim, kaj pa piše ...
Zadovoljna z drugo razlago?

3. Pišeš: in ravno cist en deset laik se je moral konektat na forum, prit v pravo temo, da je podal se on svoje mnenje o dilemi o uri.
Poglej, draga moja nelaikinja - prebral sem teme, ki so na razpolago na forumu, in našel tudi tisto o horarni. A veš, da sem našel tudi še katero drugo?! Mater, očitno znam čitati. Če pa so te strani laikom nedostopne, prosim, da napišete kako opozorilo. Saj veš, tudi nagih punc ne morem iti gledat, ne da bi me prej opozorili, da bo škodilo moji duši. Pa napišite še sem, da naj se laiki brigamo za svoje nelaične strani in stroko prepustite strokovnjakom. No, ampak meni se je pač utrnilo vprašanje v zvezi z uro - ker ste nekaj komentarjev nazaj ravno o tem govorili - namreč, ali je pomembno, kdaj postaviš vprašanje ali kdaj se odpraviš v Vesolje prebrat odgovor.
Zadovoljna z razlago?

4. Pišeš: zraven pa se mal navrgel, dva nula pa to
Draga moja, ko pišem, se potrudim, da je to kolikor toliko po slovensko. (Celo Zvezdica - Astra me je zato pohvalila!) Torej: nisem navrgel dva nula - kvečjemu dve proti nič. No, jaz sem napisal 2:0, pa si pač narobe razumela. (Priznam pa, da sem se nekajkrat zatipkal ...)

5. Pišeš: skratka, zacetnik, pa direkt semle, a opazil pa si hudo kri. torej ze nekaj casa spremljas, da ti je vse jasno in lepo od tebe, da si se prisel potrudit spesl v tole temo pohvalt vrana
Draga moja, najbrž sem še prekratek čas "dopisnik" na tej strani, da bi lahko spoznala, kako nisem tiste vrste človek, ki bi se oglasil zato, da nekomu reče, da je brezzveznik, butelj, nesposobnež ..., ampak je v moji naravi, da ljudi pohvalim, vzpodbujam, jim poskušam polepšati dan ... Hudo kri pa lahko vidi vsakdo, ki je pismen (pismen pa pomeni med drugim, da zna brati in da prebrano tudi razume). Nikjer nisem trdil, da sem včeraj prvič prišel na Lunin net - res pa je (in to lahko ugotoviš), da pač nisem bil prej registriran. Mogoče pa sem jaz razumel narobe vaše dopisovanje ... In se niste malce ljubosumno pikali, pač pa si delili komplimente. Če je tako - se opravičujem. Ampak potem tudi tebe narobe razumem, ko pišeš, da sem prišel "spesl pohvalt vrana". Namreč JAZ to razumem kot ljubosumje, brez zamere!Drugič bom prišel "spešl pohvalt" pa še koga drugega. A lahko vedeževalko Saro, ki sem jo zadnjič čul na nekem radiu?

6. Pišeš: skratka, kar dobr ocitno poznas tako astrolosko srenjo kot tud tole stran - cudi me, zakaj se oglasas direkt in sam tle?
Ne razumem, kako bi se lahko oglašal indirekt in kako bi bilo videti, če bi se o horarni astrologiji začel pogovarjali na Klepetulji - mogoče svetuješ še kakšno drugo klepetalnico, kjer bi se lahko oglasil? Veš, meni ste tu sami simpatični ljudje ...

7. Pišeš: ne mislim da ne mores brisat postov kot zacetnik
Hvala, za odgovor. (Za tiste, ki ne vedo: vprašal sem, ali lahko svoje neumnosti, ki jih pošljem na Lunin net tudi zbrišem.)

8. Pišeš: lohk ti jih pa jaz.
Draga moja, nisem vedel, da si cenzorka na tem forumu. Očitno SLABO poznam astrološko srenjo. A potem tudi drugim zbrišeš njihovo mnenje, če pač ni po tvojem okusu?



Se opravičujem, da sem se tako razpisal. Obljubim, da se bom poboljšal.


P. s. Ženi sem tudi obljubil, da ne bom več kadil ... pa še kadim. Tako da ne vem, kaj je z mojimi obljubami, včasih jih nekako pozabim.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0


    Facebook (1)