Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Iskrenost


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
380 komentarjev na to temo

#301 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 25. marec 2014, 11:35

Maybee...Mišljeno je generalno! Pri ljudeh opažam, subjektivno, da se dokaj neprijetno počutijo,

kadar si v molku in nič kaj small talk ne teče...Hecno in zanimivo! Čit čat shit!

A je to takole mišljeno?

 


dReAM

 

 

 


#302 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 25. marec 2014, 12:01

To že .....da se predstavi vsak z imenom sam ...če si želi...

Velja pa to tudi za vse ostale podatke o nekom, ki jih osebno poznamo...

Ni verjetno fajn javno na netu prebrat naprimer, da je tvoj dragi nekega leta žongliral istočasno s teboj in še z  drugo ....

Namen tega pa je nedolžen?

A to in še mnogo drugih močnejšiih manipulativnih cvetk ... je pa nekaterim tukaj glede na oštrovidnost in iskrenost kar ušlo ?....whistling.gif

Reakcije naj bodo potem obojestranske...ne pa pristranske...

 

Hvala za kompliment (ostrovidnost in iskrenost)  smile.png

 

Ne, ni mi ušlo, komentirala pa res nisem, tako kot še marsikaj drugega ne. Zdej če mi glih plačaš, se lahko vtaknem v vse, drugače se bom pa še dalje tako kot do sedaj - po svoji presoji in predvsem volji wink.png


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#303 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 25. marec 2014, 12:26

Hvala za kompliment (ostrovidnost in iskrenost)  smile.png

 

Ne, ni mi ušlo, komentirala pa res nisem, tako kot še marsikaj drugega ne. Zdej če mi glih plačaš, se lahko vtaknem v vse, drugače se bom pa še
dalje tako kot do sedaj - po svoji presoji in predvsem volji wink.png

 

 

 

...Nč...nč...ti kar ...veselo na prostovoljno delo....icon1_blush.gif

Sem tud jst po svoji volji pripomnila...da oštrovidnost in pristranskost skupaj v kombinaciji nista ravno iskreni par...

Nekomu zato prav gotovo ni fajn.... icon1_rolleyes1.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#304 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 25. marec 2014, 12:53

Ja pridna si. flowers.gif   Potem se pa lahko še naučiš to, da je zelo slabo če se počutiš slabo

zaradi tujega problema. Ker če se ti počutiš slabo potem škodiš le

sebi. 

 

Ker se ti počutiš slabo zaradi njegovega problema, ti nimaš problema. Moralo bi 

biti ravno nasprotno. Tisti se mora počutiti slabo ne pa ti. Ker ti nisi ta, ki bo reševala

njegov problem s tem, da se boš ti počutila slabo, da se bo on počutil zato boljše. 

 

Ko te bo spravil v slabo voljo, bo on boljše. 

 

Ti nisi nadomestilo za njegov problem. 

 

Ja tanka je linija med empatijo in prevzeti čustva drugega nase. Včasih tega res nisem ločila, danes pa je vse drugače. ylflower.gif


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#305 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 25. marec 2014, 12:56

Jaz nikogar od vpletenih osebno ne poznam, pa se mi zdi enostransko navajanje osebnih podatkov čisto nekaj drugega kot obojestransko navajanje nekih skupih osebnih okoliščin.

 

  tongue.png   wink.png


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#306 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 25. marec 2014, 13:35

Nekomu zato prav gotovo ni fajn.... icon1_rolleyes1.gif

 

Ma ne eni ne drugi ni glih fajn pomoje, samo ne vem, če zaradi mene icon_smile_clown.gif


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#307 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 25. marec 2014, 14:33

Ja tanka je linija med empatijo in prevzeti čustva drugega nase. Včasih tega res nisem ločila, danes pa je vse drugače. ylflower.gif

 

Kadar se vmešavamo v odnos...bi morala empatija biti vključena še preden karkoli izrečemo....ker vedno smo na mnogo načinov vpleteni v izrečeno....pa če si to potem priznamo ali ne.

Reakcija je stekla...in s tem tudi naša odgovornost do vpletanja....

S tem, da se tolažimo, da nimamo nič s tem in ne prevzemamo čutenje do izrečenega ...še ne pomeni, da smo resnično zdravega pogleda na situacijo...in da te relacije ne rabimo upoštevati.

In razlika je ali se zavestno odločimo, da  nekaj izrečemo zaradi ega in ostalih stranskih produktov ...ali zaradi dobronamernosti rešitve neke situacije....

Pri meni tenko linijo določa namen ....

...Če je iskren ...je tudi zdravilen...sicer deluje kot strup v dani situaciji...

Zdej pa ali se s tem ukvarjamo  globje ali ne ...pa je odvisno od naše prebujene vesti in želje po delu na sebi....

 

Ni nam lahko ugotoviti ali smo rešitev ali dodatni problem....hypnodisk.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#308 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 25. marec 2014, 14:39

moj fotr je mel učasih eno slikovito prispodobo:

 

k da bi se dwa plešasta za kampl kregala...


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#309 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 25. marec 2014, 14:56

Kadar se vmešavamo v odnos...bi morala empatija biti vključena še preden karkoli izrečemo....ker vedno smo na mnogo načinov vpleteni v izrečeno....pa če si to potem priznamo ali ne.

Reakcija je stekla...in s tem tudi naša odgovornost do vpletanja....

S tem, da se tolažimo, da nimamo nič s tem in ne prevzemamo čutenje do izrečenega ...še ne pomeni, da smo resnično zdravega pogleda na situacijo...in da te relacije ne rabimo upoštevati.

In razlika je ali se zavestno odločimo, da  nekaj izrečemo zaradi ega in ostalih stranskih produktov ...ali zaradi dobronamernosti rešitve neke situacije....

Pri meni tenko linijo določa namen ....

...Če je iskren ...je tudi zdravilen...sicer deluje kot strup v dani situaciji...

Zdej pa ali se s tem ukvarjamo  globje ali ne ...pa je odvisno od naše prebujene vesti in želje po delu na sebi....

 

Ni nam lahko ugotoviti ali smo rešitev ali dodatni problem....hypnodisk.gif

 

Sigurno, vendar ni vsem to dano ali pa jih to niti ne briga, bistvo jim je sam da povedo svoje ipd. Ja ker vse tisto kar je izrečeno je projekcija nas samih in tukaj nosimo pač odgovornost, kolikor jo pač želimo. 

Kaj pa vem, zase lahko rečem, da sem človeku v težavah vedno želela dobronamerno pomagat...pa ne da se zdej delam nekega angelčka...nikoli nisem razmišljala kaj bi to meni prineslo...mogoče je bilo vse skupaj celo malo smešno, ker sem kr iskala "zlomljene duše", da bi jim ja pomagala...vendar sem na koncu ugotovila, da me to izčrpa, ker nisem prepoznala tiste prej omenjene meje....sedaj razumem te meje in je dosti lažje vse skupaj, hkrati pa več ne iščem takih ljudi...

 

Iskrenost je po mojem mnenju tudi zavedanje, kot neka budnica, če jo pač želiš videti, slišati, zaznati...

 

Kakor za koga...vse je v dojemanju posameznika...


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#310 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 25. marec 2014, 14:59

Sigurno, vendar ni vsem to dano ali pa jih to niti ne briga, bistvo jim je sam da povedo svoje ipd. Ja ker vse tisto kar je izrečeno je projekcija nas samih in tukaj nosimo pač odgovornost, kolikor jo pač želimo. 

 

Kaj pa vem, zase lahko rečem, da sem človeku v težavah vedno želela dobronamerno pomagat...pa ne da se zdej delam nekega angelčka...nikoli nisem razmišljala kaj bi to meni prineslo...mogoče je bilo vse skupaj celo malo smešno, ker sem kr iskala "zlomljene duše", da bi jim ja pomagala...vendar sem na koncu ugotovila, da me to izčrpa, ker nisem prepoznala tiste prej omenjene meje....sedaj razumem te meje in je dosti lažje vse skupaj, hkrati pa več ne iščem takih ljudi...

 

Iskrenost je po mojem mnenju tudi zavedanje, kot neka budnica, če jo pač želiš videti, slišati, zaznati...

 

Kakor za koga...vse je v dojemanju posameznika...

 

 icon1_thumbup.giflove3.gifyinyang.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#311 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 25. marec 2014, 15:20

Iskrenost duha 
"Ljudje so vprašali: 'Kako začnemo, kako naj udejanjamo iskrenost?' Razmislite o izrazu, ki se
pogosto uporablja - pogovarjati se 'od srca k srcu'. Kaj to pomeni? To pomeni, da se boste
izrazili takšni kot ste, da boste komunicirali iz središča - svojega središča - Jaza. Delajte to. To
bo spremenilo vas in ljudi okoli vas....biggrin.png 

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#312 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 25. marec 2014, 15:26

Pot v pekel je tlakovana z ...? Oogle_anim.gifbucktooth1.gif


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#313 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 25. marec 2014, 15:51

Pot v pekel je tlakovana z ...? Oogle_anim.gifbucktooth1.gif

z......???



#314 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 25. marec 2014, 16:08

Ja tanka je linija med empatijo in prevzeti čustva drugega nase. Včasih tega res nisem ločila, danes pa je vse drugače. ylflower.gif

Je pa tudi težko delovati na tak način , ko si ti vpleten pa mogoče sploh ni tvoja krivda, da se tisti nate spravi

 

 

Zato razumem Mayito*** Po neki mali strani tudi Iknee***

 

 

 

Samo zato, ker obstajaš pa zato, ker si nekaj rekel kar njemu ni všeč. Na žalost drugi ne znajo sprejemati 

tudi drugo resnico. Zato, nekdo, ki samo obstaja ali nekdo, ki je grd ali nekdo, ki tako misli kot tisti ne......

 

je to za nekoga res BOMBA

 

Danes je zelo težko govoriti resnico, ker si mislimo kaj bo pa ta mislil o nas. Bomo pa rajši tiho in bomo 

molčali. S tem, ko bomo rajši tiho naj bi vse rešili.  

 

Pa ne. 

 

 

Da se ne počutiš slabo je zelo težko če je nekaj človeka v tebi. Samo se pa, da 

vse naučiti. To moraš pri sebi nek gumb pritisniti...........

 

biggrin.png biggrin.png biggrin.png biggrin.png sam, da ta gumb deluje, da ne vleče v nasprotno smer haha. 

 

 

Če si se pa že pa super zate. 

 

wink.png 



#315 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 25. marec 2014, 16:33


To že .....da se predstavi vsak z imenom sam ...če si želi...

Velja pa to tudi za vse ostale podatke o nekom, ki jih osebno poznamo...

Ni verjetno fajn javno na netu prebrat naprimer, da je tvoj dragi nekega leta žongliral istočasno s teboj in še z  drugo ....

Namen tega pa je nedolžen?

A to in še mnogo drugih močnejšiih manipulativnih cvetk ... je pa nekaterim tukaj glede na oštrovidnost in iskrenost kar ušlo ?....whistling.gif

Reakcije naj bodo potem obojestranske...ne pa pristranske...

 

 

 

To, da je Mayita omenila ime ni nič takega saj je Iknee tudi od svojega bivšega. 

 

Naj bi mu bilo ime Majk ali nekaj takega. Tu sta obe na istem. 

 

 

Samo če po pravici povem ne razumem to zgodbo, ker ne vem koliko je v tem 

sploh resnice.  

 

Kar sem pomislila prvič je bilo, da nekdo res nima telefona ali telefonske številke, da 

bi to rešil med sabo in to doma ne tle. 



#316 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 25. marec 2014, 16:45

To že .....da se predstavi vsak z imenom sam ...če si želi...

Velja pa to tudi za vse ostale podatke o nekom, ki jih osebno poznamo...

Ni verjetno fajn javno na netu prebrat naprimer, da je tvoj dragi nekega leta žongliral istočasno s teboj in še z  drugo ....

Namen tega pa je nedolžen?

A to in še mnogo drugih močnejšiih manipulativnih cvetk ... je pa nekaterim tukaj glede na oštrovidnost in iskrenost kar ušlo ?....whistling.gif

Reakcije naj bodo potem obojestranske...ne pa pristranske...

 

Ni ravno fajn na netu videt fotk očeta svojih otrok iz nekega izjemno bolečega obdobja (btw. najina deklica takrat ni imela še niti eno leto - toliko o njenih lažeh, kako začela z njim, ko je bilo med nama že zdavnaj vsega konec...), pa se ženska zraven še hvali in paradira s situacijo, za katero sem pri plezanju z njim dobesedno nosila kožo naprodaj ... Slučajna, nedolžna objava? Ne boš me prepričala v nedolžnost tega početja, ta objava je bila kvintesenca ženske hudobije, prefinjeno skrite za nedolžen obraz svetnice, a z ostrino britve namenjene tisti, ki je vedela in čutila, kaj je zadaj... Takrat sem prvič napisala, kdo ima v resnici zasluge za tisto parado, samo to, nisem je nameravala javno obtoževat, da mi je razdrla družino. To je ona sama napisala kot razlago, da jo v svojih postih zajebavam, ko ji je zmanjkalo neosebnih argumentov. Potem se je vsula verižna reakcija, v kateri je Mayita napisala ogromno laži in težkih obtožb v zvezi z otroci, ki niti najmanj ne držijo in so zelo krivične, sploh pa se to nje niti najmanj ne tiče, niti v osebnem, kaj šele v javnem prostoru! A misliš, da je fajn v javnosti poslušat  manipulatorske laži, da ne pustiš otrokom videt očeta, čeprav je resnica ravno obratna? To niso več cvetke, to so stvari za na sodišče. Tudi ti si pristranska Domoljubka, ker ne poznaš situacije. Pa zaključimo to zgodbo, saj nima nobenega smisla več. Stvari, ki so se zgodile, imajo posledice danes, in to predvsem za ljudi, ki ji sploh ni na tem forumu in niso za nič krivi. In ostaja dejstvo, da sem jaz z njimi v njihovih bolečinah in težavah, ne Mayita. Zato bi ženska, ki bi zares prišla šele kasneje in bi bila srčno dobra in sočutna, tiho in z razumevanjem stala ob strani in brez vmešavanja pustila ljudem, da zacelijo svoje rane in se zmenijo. Isto pričakujem tudi od tebe, Domoljubka. 



#317 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 25. marec 2014, 16:50

Kadar se vmešavamo v odnos...bi morala empatija biti vključena še preden karkoli izrečemo....ker vedno smo na mnogo načinov vpleteni v izrečeno....pa če si to potem priznamo ali ne.

Reakcija je stekla...in s tem tudi naša odgovornost do vpletanja....

Jaz pa mislim tko, če je že forum imam pravico, da se vpletam. Ta forum

je za vse ne samo za dva. In vsak lahko napiše kar hoče. 

 

Amen. 

 

 

tongue.png



#318 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 25. marec 2014, 16:59

Ni ravno fajn na netu videt fotk iz nekega izjemno bolečega obdobja (btw. najina deklica takrat ni imela še niti eno leto - toliko o njenih lažeh, kako začela z njim, ko je bilo med nama že zdavnaj vsega konec...), pa se ženska zraven še hvali in paradira s situacijo, za katero sem pri plezanju z njim dobesedno nosila kožo naprodaj ... Slučajna, nedolžna objava? Ne boš me prepričala v nedolžnost tega početja, ta objava je bila kvintesenca ženske hudobije, prefinjeno skrite za nedolžen obraz svetnice, a z ostrino britve namenjene tisti, ki je vedela in čutila, kaj je zadaj... Takrat sem prvič napisala, kdo ima v resnici zasluge za tisto parado, samo to, nisem je nameravala javno obtoževat, da mi je razdrla družino. To je ona sama napisala kot razlago, da jo v svojih postih zajebavam, ko ji je zmanjkalo neosebnih argumentov. Potem se je vsula verižna reakcija, v kateri je Mayita napisala ogromno laži in težkih obtožb v zvezi z otroci, ki niti najmanj ne držijo in so zelo krivične, sploh pa se to nje niti najmanj ne tiče, niti v osebnem, kaj šele v javnem prostoru! A misliš, da je fajn v javnosti poslušat  manipulatorske laži, da ne pustiš otrokom videt očeta, čeprav je resnica ravno obratna? To niso več cvetke, to so stvari za na sodišče. Tudi ti si pristranska Domoljubka, ker ne poznaš situacije. Pa zaključimo to zgodbo, saj nima nobenega smisla več. Stvari, ki so se zgodile, imajo posledice danes, in to predvsem za ljudi, ki ji sploh ni na tem forumu in niso za nič krivi. In ostaja dejstvo, da sem jaz z njimi v njihovih bolečinah in težavah, ne Mayita. Zato bi ženska, ki bi zares prišla šele kasneje in bi bila srčno dobra in sočutna, tiho in z razumevanjem stala ob strani in brez vmešavanja pustila ljudem, da zacelijo svoje rane in se zmenijo. Isto pričakujem tudi od tebe, Domoljubka. 

Ti to hočeš sebe prepričati ali Domoljubko?

 

Naprej se usedi na kavč pa si malo zamisli kaj moraš popraviti pri sebi potem pa lahko kaj rečeš. 

 

 

Ne razumem res koga imaš ti tukaj za prepričati ????? Moraš sploh koga prepričevati? NE

 

Jaz ne razumem zakaj moraš druge prepričati, ti se usedi na kavč pa razmišljaj ali imaš slabo vest, da hočeš 

prepričati koga ???  Če to ni pol res ne razumem kaj hočeš s tem doseči. Kaj boš od tega imela???

 

 

Lej k ne razumem čisto nič. tongue.png tongue.png tongue.png 



#319 viyola

viyola
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 941

Objavljeno: 25. marec 2014, 17:07


Vse skupaj je slo predalec..tudi dalec stran od iskrenosti..in dobronamernosti.
kaj je iskrenost brez socutenja..bolecine drugega?

And in the end , it is not the years in your life that count. It is the life in your years. 


#320 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 25. marec 2014, 17:12

Jooooj Iknee...zdej sem samo na hitrco preletela, ker šibam iz delovnega mesta na en drug plac ...tako da za enkrat lahko rečem samo to....da jst nočem bit razsodnik v vajini situaciji....

Tvoje besede -proti njenim....tukaj mi ne moremo vedeti za kaj gre....to menda razumeš....

Sem pa že od začetka spremljala vajine poste ...in svoje  mnenje sem si o tem  vsekakor ustvarila...in morem ti rečt, da me tudi ti najbolj ne prepričaš s povedanim...ker sem marsikdaj vmes opažala tisti nepravi namen...o katerem sem zgoraj govorila...

 

Nisem jaz pomembna ...niti nihče iz foruma tukaj ....res ni pomembno kaj si mi tukaj mislimo....

Verjamem , da je veliko zadev bolečih....ampak tole boste mogli v najboljši veri po najboljšem izidu samo vi rešiti med seboj...in nihče drug...

Sem pa  že zdavnaj povedala... kako to jaz vidim in vam iz vsega srca želim- harmonijo in uskladitev osnovnih odnosov..ker ni fajn v takem živet...res ne...

 

Bi pa zdaj pripomnila še nekaj.

Tudi ni uredu kar si v zadnjem postu pisala...pa tudi če bi bilo vse res....najbržda vse to ni  namenjeno meni ...icon1_exclaim.gif

Mayita je namreč povedala, da je več ne bo tukaj gor....zato se ne more branit...in ti to veš....

Kot bi rekla Ceres ....to je zdaj  enostranska izpoved....ki lahko nanjo meče slabo luč....kar ni fer ...glede na to, da se je Mayita pa sama tukaj na forumu že predstavila s polnim imenom in priimkom...(V temi Če bi kdo komu kaj rad povedal)

To smo verjetno opazili tisti, ki smo to bolj pozorno brali...preden smo kaj izjavili....

Mogoče bi bilo prav , če bi ga izbrisala....kaj praviš?

 

Lej....toliko zaenkrat... moram šibat...


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#321 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 25. marec 2014, 17:18

z......???

 

... dobrimi nameni :P


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#322 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 25. marec 2014, 17:23

... dobrimi nameni tongue.png

ajaaaaa...sej res..pidu...m... crying.gif



#323 aboyanasanna

aboyanasanna
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 242

Objavljeno: 25. marec 2014, 17:33

Ni ravno fajn na netu videt fotk očeta svojih otrok iz nekega izjemno bolečega obdobja (btw. najina deklica takrat ni imela še niti eno leto - toliko o njenih lažeh, kako začela z njim, ko je bilo med nama že zdavnaj vsega konec...), pa se ženska zraven še hvali in paradira s situacijo, za katero sem pri plezanju z njim dobesedno nosila kožo naprodaj ... Slučajna, nedolžna objava? Ne boš me prepričala v nedolžnost tega početja, ta objava je bila kvintesenca ženske hudobije, prefinjeno skrite za nedolžen obraz svetnice, a z ostrino britve namenjene tisti, ki je vedela in čutila, kaj je zadaj... Takrat sem prvič napisala, kdo ima v resnici zasluge za tisto parado, samo to, nisem je nameravala javno obtoževat, da mi je razdrla družino. To je ona sama napisala kot razlago, da jo v svojih postih zajebavam, ko ji je zmanjkalo neosebnih argumentov. Potem se je vsula verižna reakcija, v kateri je Mayita napisala ogromno laži in težkih obtožb v zvezi z otroci, ki niti najmanj ne držijo in so zelo krivične, sploh pa se to nje niti najmanj ne tiče, niti v osebnem, kaj šele v javnem prostoru! A misliš, da je fajn v javnosti poslušat  manipulatorske laži, da ne pustiš otrokom videt očeta, čeprav je resnica ravno obratna? To niso več cvetke, to so stvari za na sodišče. Tudi ti si pristranska Domoljubka, ker ne poznaš situacije. Pa zaključimo to zgodbo, saj nima nobenega smisla več. Stvari, ki so se zgodile, imajo posledice danes, in to predvsem za ljudi, ki ji sploh ni na tem forumu in niso za nič krivi. In ostaja dejstvo, da sem jaz z njimi v njihovih bolečinah in težavah, ne Mayita. Zato bi ženska, ki bi zares prišla šele kasneje in bi bila srčno dobra in sočutna, tiho in z razumevanjem stala ob strani in brez vmešavanja pustila ljudem, da zacelijo svoje rane in se zmenijo. Isto pričakujem tudi od tebe, Domoljubka. 

 

Tudi jaz nimam ne vem kaj dobrega mnenja o tebi. 

 

Prav zato, ker se nenehno kregaš in se ne ustaviš, ne veš kdaj je dosti. Sprejeti pa je treba tudi drugo 

mnenje. Treba je počistiti pri svojem pragom najprej. Ti si lahko tiho in bodi boljša samo očitno ne 

moreš biti tiho in prav zelo rabiš kreganje. Očitno brez kreganja ne moreš živeti.

 

To ti govorim, ker imam pri sebi tudi dosti počiščeno drugače ti ne bi

upala sploh kaj reči. Bi imela slabo vest. 

 

Premalo govoriš čez druge in premalo kakšna si ti. To bi te moralo skrbeti 

zase. 

 

Vse dobro ti želim. 



Jooooj Iknee...zdej sem samo na hitrco preletela, ker šibam iz delovnega mesta na en drug plac ...tako da za enkrat lahko rečem samo to....da jst nočem bit razsodnik v vajini situaciji....

Tvoje besede -proti njenim....tukaj mi ne moremo vedeti za kaj gre....to menda razumeš....

Sem pa že od začetka spremljala vajine poste ...in svoje  mnenje sem si o tem sem  vsekakor ustvarila...in morem ti rečt, da me tudi ti najbolj ne prepričaš s povedanim...ker sem marsikdaj vmes opažala tisti nepravi namen...o katerem sem zgoraj govorila...

 

Nisem jaz pomembna ...niti nihče iz foruma tukaj ....res ni pomembno kaj si mi tukaj mislimo....

Verjamem , da je veliko zadev bolečih....ampak tole boste mogli v najboljši veri po najboljšem izidu samo vi rešiti med seboj...in nihče drug...

Sem pa  že zdavnaj povedala... kako to jaz vidim in vam iz vsega srca želim- harmonijo in uskladitev osnovnih odnosov..ker ni fajn v takem živet...res ne...

 

Bi pa zdaj pripomnila še nekaj.

Tudi ni uredu kar si v zadnjem postu pisala...pa tudi če bi bilo vse res....najbržda vse to ni  namenjeno meni ...icon1_exclaim.gif

Mayita je namreč povedala, da je več ne bo tukaj gor....zato se ne more branit...in ti to veš....

Kot bi rekla Ceres ....to je zdaj  enostranska izpoved....ki lahko nanjo meče slabo luč....kar ni fer ...glede na to, da se je Mayita pa sama tukaj na forumu že predstavila z polnim imenom in priimkom...(V temi Če bi kdo komu kaj rad povedal)

To smo verjetno opazili tisti, ki smo to bolj pozorno brali...preden smo kaj izjavili....

Mogoče bi bilo prav , če bi ga izbrisala....kaj praviš?

 

Lej....toliko zaenkrat... moram šibat...

 

Domoljubka si pa pridna. 

 

 

Jaz tudi grem. Bodi fino. 

 

heartpump.gif



#324 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 25. marec 2014, 17:52

Mogoče bi bilo prav , če bi ga izbrisala....kaj praviš?

 

 

Ne, ne bom brisala svojih postov. Stojim za tem, kar sem napisala. To je zgodba, kakor sem jo jaz čutila in doživljala. Tu ni kaj spreminjat, pa če Mayita bere ali ne.  Mogoče je šlo predaleč, ampak je že šlo in ni v mojem stilu, da bi prikrivala stvari za nazaj. Mogoče se moram še to naučit, kako molčat na krivične besede, kako ignorirat hudobijo in kako se ne besno zaletavat v svetniške maske ljudi ... najbrž. Lekcija za prihodnjič. Slabo opravljenih lekcij pa nimam navade brisat za sabo. Tudi to je zame iskrenost.

 

 

Ti to hočeš sebe prepričati ali Domoljubko?

 

Naprej se usedi na kavč pa si malo zamisli kaj moraš popraviti pri sebi potem pa lahko kaj rečeš. 

 

 

Ne razumem res koga imaš ti tukaj za prepričati ????? Moraš sploh koga prepričevati? NE

 

Jaz ne razumem zakaj moraš druge prepričati, ti se usedi na kavč pa razmišljaj ali imaš slabo vest, da hočeš 

prepričati koga ???  Če to ni pol res ne razumem kaj hočeš s tem doseči. Kaj boš od tega imela???

 

 

Lej k ne razumem čisto ničtongue.png tongue.png tongue.png 

 

 

Jaz pa mislim tko, če je že forum imam pravico, da se vpletam. Ta forum

je za vse ne samo za dva. In vsak lahko napiše kar hoče. 

 

Amen. 

 

 

tongue.png

 

Dvojna merila, dvojna pravila, in to v temi o iskrenosti??? Aboyanasanna lahko piše kar hoče, Iknee pa ne, ona se mora pa naprej usest pa razmišljat, šele potem (ko dobi Aboyanasannino dovoljenje, da zdaj že prav razmišlja?), pa šele lahko kaj reče. huh.png



#325 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 25. marec 2014, 18:15

 Najlepša hvala za dovoljenje, da lahko v svojem življenju počnem, kar hočem. Če ne bi bilo tebe, tega sploh ne bi vedela in bi še naprej čakala na tvoja navodila in dovoljenja. Mimogrede, spodobilo bi se, da vsaj uporabiš svoje pravo ime, če že brez mojega dovoljenja uporabljaš moje! Nisi ravno zgled odkritosti.






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0