Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kako čutimo tranzite?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 3 x ocenjeno
3430 komentarjev na to temo

#101 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 3. december 2003, 16:25

pri vsem tem zanimanju vseeno mislim, da ne boš preizkusil...
vidim, da si to napisal malo tresočih se prstkov
Ubogi kremplčki
mogoče pa ti danes planetarni tranziti ne pašejo
Stankaaa

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#102 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 3. december 2003, 16:27

:vragec:


men skos pashe.... x;)x



666 jezdeceu.....apokaliptichnih bab... x:Dx
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#103 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 16. december 2003, 12:53

ravnokar gruntam kaj bi to bilo... tranzit:
kvadrat Plutona iz 4.h na Asc
in Pluton vlada 3. hiši...

hm, hmm, ideja?
a bo to kaka informacija, ki me bo močno spremenila...
Stankaaa

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#104 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 17. december 2003, 07:47

Morda pa kak odnos (03). V odvisnosti, kakšen je natalni Pluton, kako je postavljen in močan, je to lahko tudi prekinitev nekega odnosa s sorodnikom, recimo, ali pa izguba kakega od njih. Nekaj, kar je globoko in pomembno, pa nekaj, kar pomeni višjo ("najvišjo" - Pluton) silo.

Če pa imaš srečo, da Pluton ni premočan, bo šlo to morda mimo brez travm. Kar ti tudi želim.

Lep pozdrav!

#105 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 17. december 2003, 08:52

Ojla Bern pa res...

Pluton natalni je v 1.h ima trigon Mars in trigon Venera, širšo opozicijo s Soncem.
Res bi lahko pomenilo konec odnosa.
Tranzit Plutona čez IC je pomenil, da sem hodila več kot pol leta na čiščenje vzorcev iz otroštva in tečaj osebnostne rasti, kar čutim kot "eno postavljanje Saturna v 1.h" oz. močnejša sem in manj občutljiva Ribica. Bolj sem postala povzročitelj dogodkov v svojem življenju in manj plavam s tokom...

Ja, lahko je to-premalo sem Pluton gledala kot vladarja in bolj 4.h +asc.
Hvala Bern :) :palec:
Stankaaa

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#106 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 17. december 2003, 09:05

ne bo travma, ker se je že porazdelila čez leto...
zdaj sledi še samo zadnje dejanje
Stankaaa

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#107 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 17. december 2003, 11:21

:palec: Bravo Staanka, zdaj se samo še dvigni kot feniks iz pepela :palec: :palec:

#108 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 22. december 2003, 09:18

ah ja, še drugo leto spomladi in jeseni
tudi kvadrat Plutona na asc
se pravi sem oddelala le 1/3 lekcije,
ima još... :vragec:
Ne daj se Ines x:o)x Stankaaa

mogoče me rešuje tudi to, da tako tranzitni Pluton dela
kar precej egzakten trigon s Kironom

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#109 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 22. december 2003, 09:42

:palec: Pluton trigon s kironon ti bo prinesel notranjo ozdravitev, ko boš ozavestila določene vzorce, draga Staanka. Kako pa čutiš tranzit plutona kvadrat na ASC in hkrati na DES? A enkrat ti je že zakvadriral. Kaj sledi? Močno spremeniš sebe, zakaj, mogoče tudi zaradi spremenjenega odnosa na partnerja? No govorim, kako je bilo pri meni pred leti. Pluton mi je mojega DESC spremenil močno, močno. Mogoče se tudi ti potem spremeniš do njega, ali obratno. Začaran krog?? Ampak po vsem tem, sem postala drugačna, močnejša, čeprav me je pa "orenk" prerukal.

#110 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 22. december 2003, 09:56

čisto točen kvadrat je bil včeraj in moram reči, da ni bilo nič bistvenega, kar bi mi dalo vedeti spremembo...

ja, to čiščenje vzorcev...je še v teku, moj odnos do partnerja se je izboljšal, zdaj ga bolj razumem kot bistvenega in ostale odnose puščam na večji distanci kot prej, ko sem hotela na vse strani ustreči vsem

sama sem se najbolj spremenila in posledično verjetno partner, ker me vidi odločnejšo, močnejšo... tudi bolj vem, kaj hočem v življenju

sicer, pa pustimo se še zrukat 2x drugo leto temu Plutonu,
potem poletim kot feniks :palec: x:Dx

Stankaaa

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#111 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 23. december 2003, 07:18

:palec: Bravo, to je pravilno razmišljanje. Samo na boljše, gremo gor, super.

#112 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 26. december 2003, 15:00

Zdajle, pa še kakšno uro se bomo največkrat spomili "dvojčkov"(po soncu ali podznaku!), vsaj to velja za naše prostore, za Špelco tam v Ameriki pride malo drugače pa mislim da večina deluje na naših tleh......lepe praznike tudi ostalim znamenjem :palec: x;)x

#113 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 11. februar 2004, 20:51

Zdejle mi šiba sonce čez natalnega Urana in to v opoziciji (180 st.!) z njim. Se mi zdi, da je ta hujše že mimo, ampak največ težav sem imel in imam s tehniko. Saj bo kmalu mimo, kar tako naprej x;)x :palec:

#114 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 12. februar 2004, 07:26

x;)x Borism!

Tranzit sonca opozicija na natalni uran bo mimo en dva tri, bolj zagujljeno je obratno, kadar ti uran tranzitira na sonce ali čipi na njem. x;)x

#115 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 12. februar 2004, 08:37

Bi radi vedeli, kako se počuti nekdo, ki mu Saturn dela konj z natalno LUNO.. x?x

:xx!: :xx!: :xx!:

Astra
Per aspera ad astra

#116 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 12. februar 2004, 08:41

xrolleyesx Astra, ti zeleni pajaci niso preveč povedali. Vemo, da je to zoprna konjukcija, vendar lahko poveš v katerih hišaš in bo verjetno bolj jasno. Pa še, če poveš vladarje.

#117 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 12. februar 2004, 08:51

Lunca...tile... :xx!: :xx!: :xx!: ...vse povedo... x;)x

Astra
Per aspera ad astra

#118 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 12. februar 2004, 11:32

x;)x Borism!

Tranzit sonca opozicija na natalni uran bo mimo en dva tri, bolj zagujljeno je obratno, kadar ti uran tranzitira na sonce ali čipi na njem. x;)x

Hvala Lunca!

Menda bo ja povedala kakšna ribica prve dekade, kakšne prijetne izkušnje ima? No jaz še imam malo časa za priprave, bom pozoren na tale tranzit :eek:


#119 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 12. februar 2004, 11:33

Uran čez natalno Luno in ASC- evo, pa sem zbolela!

#120 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 12. februar 2004, 11:37

Nič se ne sekiraj, saj pri takšnem tranzitu dekle postane ženska, saj to je ja fajn občutek, skratka sprememba osebnosti, saj se mi res zdi, da si se malo spremenila, čimprejšnje okrevanje MucaMaca x;)x :palec:

#121 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 12. februar 2004, 11:42

Hvala BorisM! Sicer pa vsaka bolezen opozarja... jaz sem na primer hotela na enega od tečajev reikija... x;)x le kaj mi to govori?

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#122 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 12. februar 2004, 12:36

MUCAMACA saj veš, da je bolečina varovalka....še prav, da je tako, malo pomisli, kje si grešila v zadnjem obdobju(premalo oblačil, hladna pijača, izpostavljanje...)pa bo lažje x;)x

#123 misek

misek
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 18

Objavljeno: 12. februar 2004, 13:07

A vam lahko mal razbijem ta štirilog al kolk log že x;)x pa vam opišem eno tako smešno iskušnjo s saturnom v opoziciji z venero, pa še retrograden je bil, dogajal se je pa leto cca in me je lani zapustil. Ko je šou u rikverc me sploh noben tipček ni povohal, saj ne da je takrat mene kakšen zanimal, ampak mi vseeno dana situacija ni bla čist po volji.:cry: Ko pa se je premikal naprej, so se pa vsi slinli okoli mene, da jih sploh nisem mogla odgnat, sej ne da bi jih hotla. :wub: In to se je dogajalo na tko približno 2 mesca. Je blo pa zanimivo, da me tut eni inisti tipčki so pa ni vohal, odvisno, al je šel saturn v rikverc al naprej. Sem pa imela fanta in sva šla narazen takoj, ko je saturn zgrabu mojo venero. No, potem se je pa saturn premaknu na sonček, oboje v dvanajsti hiši, od takrat naprej pa gre vse samo še navzdol, kr čist na vseh področjih, sam na ljubezenskem se je mal popravlo. MAL. :8): To se mi dogaja zdej, pa zdej enkrat mi gre še čez ascendent, pa pol še čez marsa u 1. hiši. Zdej mi je vse čist grozno in komi čakam, da se mi odpelje. Kaže se pa tko, da se mi čist vse dogaja naenkrat. Menjava služb, pa pomanjkanje denarja, pa zapovrh me še okradejo, pa državni organi me rubjo, pa sicer nikol bolana, še kihnem ne nikol, pol pa kr ful zbolet, pa bolnica, pa dva mesca se ne morem pobrat, pa z avtom se zaletavam po tekočem traku, pa v dveh dnevih dva nova mobija čist polomm, pa, pa, pa,.... In to tko, vse naenkrat. Še dobr, da vem, kdaj bo konc, drgač bi se šla kr umret. xDDx
No, baje naj bi te saturn zapustu pametnejšga. Komi čakam. :vio:

#124 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 13. februar 2004, 09:54

aHa
x;)x :palec:

#125 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 13. februar 2004, 10:54

trenutno spremljam več takih primerov, ki imajo sedaj opravka s tranzitnim Saturnom. Recimo pri Saturnu konj.Luna-je vseeno sedaj lažje, ko je Luna močnejša in Saturn v izgonu.
V primerih ko imajo Saturn na asc pa vidim več težav, recimo ena si je zamislila hujšanje drastično in pobarvala si je lase na črno. Vse skupaj se mi zdi prehudo zastavljeno. Strogo.
Druga se čuti strašno obremenjena z delom, čeprav v resnici se vse da, njen pogled je postal pesimističen-obenem ima dobre tranzite Jupitra in to kar olajša, vidim, da se Jupitra vedno bolj zaveda.
Tretji dela tranzit čez asc še kvadrat na natalni Saturn. Zlomilo jo je... V enem trenutku me je šokirala, da ne more več in se zjokala. Ko sem videla za kaj gre pri njej in kake tranzite ima partner sem jo umirila in povedala za svetlejša obdobja, sedaj pa veliko potrpljenja. In bila je hvaležna. Dala sem ji moči za naprej... V takem trenutku sem najbolj vesela, da imam astrologijo, da me spremlja in da lahko komu vsaj malo pomagam, čeprav sem daleč od vsega znanja, ki ga je še tu...
lp Stankaaaa
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0