Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kako čutimo tranzite?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 3 x ocenjeno
3430 komentarjev na to temo

#126 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. februar 2004, 11:15

Oj, fino da skrbite, da je aktivna tale fina Strelkina tema! :palec: x^x

Sem sla malo pogledat, kaj imam pa jaz kaj zdaj, pa ni sile, Jupiter je ze skoraj cez Pluton, mars uletava na venero, sonce je v eksaktnem kvadratu z mojim ASC, sicer pa je Saturn tocno na mojem S vozlju v 8.
Ja, zdaj se bo Saturn dolgo sprehajal cez mojo ogromno osmo hiso (ki se razteza cez tri znake)..
Zelo cutim trenutne, hitre in mocne zadeve - Plutona, ki prihaja na Luno (je pa se vedno v moji prvi hisi)...

Ja, ful folku dela shtalo zdaj Saturn... Predvsem Rakom, pa seveda Kozorogom.
Menim, da je nekako najtezje tistim, ki imajo ASC na tej stopinji (okoli 7 raka) .
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#127 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. februar 2004, 11:57

:palec: - ja, saj, to pa tudi...

"Najboljse ne prihaja samo; prihaja v druzbi vsega.." (mislim da Tagore)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#128 misek

misek
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 18

Objavljeno: 13. februar 2004, 13:39

A tko je to, rakom pa kozorogom? In jaz in moj srček, obadva sva kozoroga, pa še na isti dan sva rojena. Pa še zlo podobne tranzite imava. In tkole ko gledam eno leto v zgodovino, se nama istočasno dogajajo enake stvari. Res je fina tale astrologija. :palec:

#129 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 13. februar 2004, 13:42

Vidva pa morata imeti res rada hladno in zimo xcivx x;)x

#130 misek

misek
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 18

Objavljeno: 13. februar 2004, 14:29

Ko bi vedu kolk xDDx

#131 misek

misek
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 18

Objavljeno: 13. februar 2004, 14:32

Aja, sm narobe prebrala. Čist narobe. Obadva ful rada vroče, pa trope, pa sovražva zimo.

#132 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 13. februar 2004, 19:22

Aja, sm narobe prebrala. Čist narobe. Obadva ful rada vroče, pa trope, pa sovražva zimo.

Potem pa nimata podznaka v kozorogu, vse karte(90%) kar sem jih videl pokažejo tole trditev.....saj, če vaju pa zebe se pa stisnita drug drugemu Mišek x;)x

#133 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 13. februar 2004, 23:27

Hvala BorisM!  Sicer pa vsaka bolezen opozarja... jaz sem na primer hotela na enega od tečajev reikija... x;)x  le kaj mi to govori?

xsrcx  xsrcx  xsrcx MucaMaca


Morda res!

če je to III.st. se mi oglasi,da ti povem svojo izkušnjo ....


LP
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#134 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 14. februar 2004, 07:32

Kaj potem,
če mi bo glihkar saturn povozu venero v četrti, lani pa je šel čez sonček, isto-rak, iv. hišica,
naj potem pričakujem mojo ženskost total razsuto, resno, nedostopno.....istočasno pa se jupiter kreta proti desc, kako je že to s partnerstvi ipd... :V:

#135 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 14. februar 2004, 08:46

Ja, ful folku dela shtalo zdaj Saturn... Predvsem Rakom, pa seveda Kozorogom.

No, da vidimo xrolleyesx
Torej v moji deseti hiši ja Saturn, kjer je luna, aha pa še kozorog sem...

#136 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 14. februar 2004, 09:09

Sprememba v čustvovanju, kar lunca kozoroga "zmehča", pol saturn "zresni" al kako...
Sprememba na delovnem mestu.

#137 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 14. februar 2004, 09:11

Rakica a pri meni te spremembe?

#138 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 14. februar 2004, 10:52

Ja, če je to deseta hoša, pol se ti bo na "zunanjem" področju verjetno kaj spremenilo, mogoče bodo eksperti kaj več znali povedati....

#139 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 14. februar 2004, 10:58

Rakica imam jaz tudi občutek, da se bo bistveno pričelo spreminjat....
Hvala ti, lep dan ti želim x;)x

To temo je popravil/a Selene: 14. februar 2004, 18:42


#140 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 14. februar 2004, 13:11

Hvala enako, sonček..pa to..

Bobnar, kaj ti spoloh oklevaš, jst sem skoz mislna, da is svoje sreče kovač!!!!

xrolleyesx

Ajej, valentinovo je....jst pa....
fajn, da mam dost prjatlc pa prjatlov......
Dejte mi napovedat kak prijeten tranzitek, no..!!!!!!!

#141 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 14. februar 2004, 19:34

Emm, razpis je maja. x;)x

Vpisi, Bobnar :palec: :palec: , in veliko uspeha ti zelim,


Ruby

#142 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 14. februar 2004, 22:14

Gledam tle starina pa tak, pa še ni naredil podiplomca.. pa se vprašam kdaj bom pa jaz pršel do fizike, in pomislim ujebemti..... ko bom končal faks, mi bo ravno prišel saturn v deseto hišo....ahjajaj, ravno se mi je spucal ven iz 7 da mam lohk kako urejeno razmerje (pa se ni ravno posrečilo) pa pride do tega, da ga mam v 9 hiši, :) ej bobnar mrbit je pa to čas, da si vzameva mir, in se resno posvetiva študiju, no ti pa karieri, tkole dve leti, pol pa maš mir... :) hehe,

P.S.: Cheer up dude, you'll get your money....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#143 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 14. februar 2004, 23:10

Hehe :) dobr kolega, se slišva tud kaj vmes... .:) hehe, ahja, ste mi eni ljudje carji, ja no saj kul, men se tud nebi dalo ekonomije preveč študirat... ključ do uspeha je dokaj preprost, uspeh pa vsekakor zelo težak....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#144 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 15. februar 2004, 07:52

Jst tud še izpit, dva, tri, pa pol diplomca.....

#145 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 15. februar 2004, 20:16

Jutri imam sekstil Mars na natalni Mars, kaj bo le to :eek: x?x

#146 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. februar 2004, 20:22

Fajn porivcek za delo, sport... Samo pazi na poskodbe, vseeno... Ko je Mars v igri, je lahko tudi dober aspekt, pa vseno deluje... napeto...

Rakica, si tamle pojamrala malo... kje imas luno, asc, mc, sonce? Na katerih stopinjah? Venero?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#147 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 15. februar 2004, 20:27

Hvala Marsa!

Bo treba paziti, še posebej, kogledam svoj biorotem za jutri....fizični kritičen dan :xx!: ......intelektualno kritičen dan :xx!: .....intuitivno kritičen dan :xx!:(to eš splo nisem imel trojni kritičen dan x!x ) .....če bi bil japonski pilot, bi imel trojni šiht-pa doma, tole me pa že resno skrbi, vse na tale ponedeljek, najboljše, da ostanem kar doma, menda bo, saj se ne pustim....grem naprej x;)x :palec:


#148 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 15. februar 2004, 21:55

sem se spomnu da morem mal tranzite si pogledat...

Hno pismu ej, kako za vraga, venera mi tranzitira skoz peto hišo in pride v konjukcijo s natalno venero, in pustim punco (nenavadno) MArs v šesti hiški prot koncu v konj z dsc, in fortuno :) hehe, in začnejo me zanimat vojaške zadevšne, Pluton pa luna (predvsem luna, mi hitista skozi drugo hišo, hja, starši so me pršli danes obiskat, to je ta lunca, in pogovarjali smo se o denarju.... no ja to je bila zadnja beseda, sicer pa oboje bo kmal no pluton čez kako leto dve, v konjukciji z natalnim neptunom hja saturn gre k koncu v osmi, hm karkol že to pomeni, jupiter je dobro zakorakal v drugo polovico desete.. :) juhu, sonce v četrti, hm dolgčas, v konjukciji z uranom :) huhu zanimivo tole, pa še v vodnarju, vsaj sonce, in vse to v tisti zanimivi hišici #4, merkur pa neptun pa nekaj blizu ICja, hm no to velja tudi za sonce pa uran sam ta dva gresta proč... :) na mojem nebu je dolgčas, vidim, kaj več sem pričakoval od venere, mrbit, pa bom dobil, hm :) kdove, še kak dan dva pa bo 0.0 konjukcija... :) zanimivo tole, ehja, po eni zanimivi teorijici sem prebral prejle, sem zdaj, že 2/3 odrasel, in 1/3 moder... hehe, ni slabo, ni pa nevem kaj... :) uživajte v tranzitih tudi vi, z vami sem bil Jurko in moja zvesta natalna karta ki me spremlja že približno od kar mi jo je nekdo prijazno izračunal, teoretično bi dal to čast marši, ampak mislim da vse planete in to, pa sem staknil nekje drugje, al pa je bil lunin net.. :) hm jhoj sam nakladam,.. ;)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#149 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. februar 2004, 21:59

... 'hitista'... x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#150 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 16. februar 2004, 00:05

hitista


hm ? Kaj pa to pomeni x:)x
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (2)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0


    Facebook (2)