Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Numerologija, indijska astrologija, točke polovice


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
241 komentarjev na to temo

#76 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 4. junij 2003, 15:39

indiska astrolgija je kompatibilna, dokaj, z astronomijo, gematria je oa shumero-chaldean, torej kaldejska veda, numeroligija, lahko te inicira rabin, ali pa skchajno celo jaz;)

#77 numnum

numnum
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 74

Objavljeno: 5. junij 2003, 12:44

Hja. Kdaj pa sta rojena??

Glede na tele številke, bi lahko bil datum čisto kul. Nekakšen poduhovljen Mars.

Glede na imenska števila, sta obe števili vodni, lunarni, čustveni, celo preveč (prva oseba 83 oziroma 38, druga oseba 74 oziroma 29).
Nov priimek: če bi prva oseba prevzela priimek 13, bi delovala s skupnim številom 84 oziroma 40. Čeprav gre pravzaprav za sorodna števila, sta tako število 2 (zdaj imata kar preveč dvojk) kot odnos števila 2 s 4 lahko nekoliko problematična.
Dvojni priimek pri prvi osebi bi pomenil situacijo 8-3-4. V tej kombinaciji se pojavljajo ''prepovedane'' povezave 4-8, 4-6 (15) in 8-15. Nadalje bi zaradi tega trpel tudi odnos s partnerjem.
Dvojni priimek pri obeh. Problem pri prvi osebi se nadaljuje. Druga oseba dobi boljše skupno število. Prvi osebi se stanje poslabša, drugi osebi je stanje morda malo boljše. Odnos skupnih števil bi bil kar v redu.
Dvojni priimek le pri drugi osebi. Stanje prve osebe se ne poslabša, stanje druge osebe se nekoliko izboljša.

Glede na tele podatke (pa kdaj sta rojena??) bi rekel, da naj prva oseba kar lepo ohrani svoj sedanji priimek (neprimerno je tako dodatno privzemanje priimka druge osebe kot popolna sprememba priimka). Seveda pa bi bilo dobro vedeti vsaj še kdaj sta se rodila. Odvisno je tudi od tega, kakšne prioritete določenim značajskim lastnostim itd...

#78 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 5. junij 2003, 13:13

Ojla !

Najlepša hvala za odgovor Num Num, za rojstne datume ne vem in tudi ure ne, saj to zadostuje ! Hvala !

LP!

#79 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 6. junij 2003, 12:36

hoho vidim da nisem samo jaz šest mesecov pozen.. hehe numnum dobrodošel v klubu... :)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#80 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 6. junij 2003, 13:01

1: A, I, J, Q, Y
2: B, R, K
3: C, G, L, S
4: D, M, T
5: E, H, N, X
6: U, V, W
7: O, Z
8: F, P

opa tole je pa novo zame, kaj nista bili dve metodi, svoj čas, še grška, tista mi je veliko bolj všeč bolj enostavna, tukaj je stvar vezana na hebrejski zapis in podobnost zvena tam pa vrsto v abecedi, no hja bom pa po temu se zračunal (pa še devetka manjka buuu)

1625 32253 če to ni moj srečen dan, vraga hehe 14 + 15 = 29 hm 2 nesprejemljivo, tako se pa nismo zmenili, Hočem mojo 9 + 8, .... nismo nekje že debatirali o tem? kako to, kaj pol morem pri tvoji razlagi numnum, upoštevat, tvoj sistem? tvoje številke, al lahko moje, khm pitagorejske, mislim meni je pitagora grozno všeč, ker sem se ga naučil uporabljat, pa še edini astrološki program ki ga mam, mi stvar tako zračuna,....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#81 numnum

numnum
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 74

Objavljeno: 7. junij 2003, 19:43

El Nino, lep pozdrav. Če si ogledaš vrstni red starih arhaičnih grških abeced, vidiš, da je korintska, argoška in evbejska abeceda prepis semitske. Po nekaterih je sam Pitagora delal po teh starejših skriptah.
Kam je izginila 9? Posebnega glasu th in ts (ni isti kot slovanski c) zahodnjaki večinoma ne poznamo...

Metoda seveda ni moja. :)
Je ena mnogih metod.

Razlage številk pa jasno lahko preverjaš tudi pri drugih številčenjih x:o)x

LP

#82 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. december 2003, 17:45

Evo - tema Numerologija je izbrskana iz zaprasenih arhivov, popravljena, urejena, zdruzena...
Tako da je zdaj vse tu. x:)x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#83 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. december 2003, 18:01

... v nekaterih temah smo zaceli razpravljati o numerologiji, pa se mi zdi skoda, da bi bili komentarji izgubljeni po temah in razprseni...
... navajam tako tudi linke na druge teme, ki obravnavajo stevila:
666, 999, pentagram ... - (*2 temi z enakim naslovom zdruzeni v tejle podani temi)
Petek 13

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#84 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. december 2003, 21:09

Zakaj pa bi to naredil?
Saj 9 je ja dbest - a se ti zdi, da bi 4 - po nekaterih sistemih Uranovo stevilo, bolj sedlo na tvoj karakter?

... upam, da se Numnum se kaj prirola na LNF, pa tudi se kdo da se kaj oglasi, ki kaj ve o tem...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#85 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. december 2003, 21:27

...smo videli, da smo prej imeli čist nemški priimek, komunisti so pa nas "poslovenili"...

x:)x Pri nas tudi podobno - italijanski priimek (po mamini strani), pa je zdaj slovenski... Pa se kul slisi, samo nisem razmisljala, da bi si ubodla - je pa kar exoticno. x:)x xDDx

Bolj blag?
Ma, kaj jaz vem, morda pa ne... Morda 9 da neko jasnost, neko znanje, ki je onstran, vseobsegajoce...
Meni je tezko tole soditi, ker sem iz sestevka datuma 9, iz datuma (dan) pa 4, pa tudi po nekih drugih sem 4. Tako da meni je ta stirica precej odbita in neulovljiva, spremenljiva..
Najbolj ziheraska je enica, po mojem. Ali trojkica - samo se na prvi pogled vidi, da midva, Bobnar, ne sodiva med slednje. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#86 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. december 2003, 21:32

Jaz tudi tako mislim - se pa rada malo poigram, tudi jaz... malo pospekuliram in tko...
9-ka je kul. x^x x8Dx

Pac pa - saj res - sem jaz 4. :) Tudi iz imena in priimka (seveda, ker pac 13 - 6 + 7)
No, vidis, da je cisto kul 9 - po mojem si se prec zamislil, pa ves vesel, da imas lepo 9. x;)x x:o)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#87 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 15. december 2003, 21:41

Bobnar, zate bi bilo skoraj bolj, da proslaviš dan prej(19!), mogoče boš imel še bolj uspešno leto, za Marso je pa 13. itak v redu :palec:

#88 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 15. december 2003, 23:47

HM :eek:

No ja, ne praznujem roj. dnevov... ne razumem ljudi, ki se veselijo da so starejši x:Dx  x:o)x

Morda slavijo kaj drugega!

Recimo, da so se rodili
... da so preživeli še eno leto

Kdove?

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#89 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 17. december 2003, 10:44

Po letošnjem koledarju "umetnosti dajanja" po "Djotišu-indijski astrologiji" bo nastopilo obdobje od 18. decembra letos do 6. januarja 2004 imenovano "dnevi razumevanja", kar pomeni, da morate paziti pri komunikaciji, upoštevajte, da imajo tudi drugi osebni pogled na svet, ki niti boljši, niti slabši, ampak drugačen od vašega x:)x

Lep dan vsem :palec:

#90 Gost_SaTurNina_*

Gost_SaTurNina_*
  • Gost

Objavljeno: 17. december 2003, 10:51

Po letošnjem koledarju "umetnosti dajanja" po "Djotišu-indijski astrologiji" bo nastopilo obdobje od 18. decembra letos do 6. januarja 2004 imenovano "dnevi razumevanja", kar pomeni, da morate paziti pri komunikaciji, upoštevajte, da imajo tudi drugi osebni pogled na svet, ki niti biljši, niti slabši, ampak drugačen od vašega  x:)x

Lep dan vsem :palec:

čak..a samo tok mal časa bodo "dnevi razumevanja"..--premal..premal.. xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx

#91 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 17. december 2003, 11:17

xrolleyesx Upam Saturnina, da bo to res čas razumevanja? Od 17.12.2003 do 6.1.2004 je merkur retrograden, zato bo po mojem to kar težko. Saj veš, merkur je razum in ne vem, če ne bo le pobrkal vse?

#92 Gost_SaTurNina_*

Gost_SaTurNina_*
  • Gost

Objavljeno: 17. december 2003, 11:31

Čak čak kaj pomen retrograden? a da dela Kvadrat? x?x

#93 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 17. december 2003, 11:37

Če se planet giblje nazaj-"rikverc" in takrat prihaja do komunikacijskih težav (pri Merkurju!)in zamud...to je to! x;)x

#94 Gost_SaTurNina_*

Gost_SaTurNina_*
  • Gost

Objavljeno: 17. december 2003, 11:39

o sej pol pa Hvalabogu, da bo samo do 6. januarja notr..xyesx

sej jst mam Merkur v Levu..si lahko predstavljas.. x:Ix

#95 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 17. december 2003, 12:14

sej jst mam Merkur v Levu..si lahko predstavljas.. x:Ix

xrolleyesx A tvoj je v levu, no tale v "luftu" pa v kozorogu. Vsi ga nekje pač moramo imet. Ampak komunikacija, podpisovanje pogodb, kakšni zastoji v prometu, na računalnikih in podobno to bodo problemčki, ki jih lahko pričakujemo. No še nekaj. Nakupi v tem času, se tudi ne izkažejo za dobre. Verjetno uporabimo kmalu garancijski list, ugotovimo, da smo kupili nekaj, kar se rado kvari in podobno. Kakšen nakup nepremičnine pa se odsvetuje. Posevbno je treba biti previden v prometu, saj merkur vlada nad tretjo hišo, hišo prometa.

#96 Gost_SaTurNina_*

Gost_SaTurNina_*
  • Gost

Objavljeno: 17. december 2003, 12:32

Ja Bobnar... a sm sam kriva da sm se rodila na tako uro x:Ix

#97 Gost_SaTurNina_*

Gost_SaTurNina_*
  • Gost

Objavljeno: 17. december 2003, 12:51

Ubistvu..če bi me še enkrat pred rojstvom uprašu, če hočm met take jezične sposobnosti kukr jih mam zdej bi rekla : da JA. Ker slaba lastnost Merkurja v Levu je pomoje to, da povem vedno ampak vedno kako jst mislm., čeprov se največkrat izkaže da mam čist en drug mnenje.., pa pol ispadm čudna,ker mam skos ene "svoje" nablojene ideje ampak dobr. Ker nism tip človeka da bi prikrivala kkšno zadevo..tud ne morm bit tiho xDDx , raj razčistm stvari NAGLAS, xvokx da se vse trese ampak je saj razčiščen..dobr sam zanimivo je kako da sm recimo enkrat ful taka drugic pa tok tiha k miš.

Dobra stran Merkurja v Levu, xokx čeprov ga mam v 9. hiši..to naj mi nebi blo kej preveč jasn.. razn tega da mam ful dar za tuje jezike, skladanje pesmc tud ob polnoči pa pripovedovanje zgodbic., pa razna oponašanja ljudi ..že odkar sm se rodila .skratka domišlije na toone xokkx

Sam..kaj pol pomen da skos spreminjam razpoloženja pa mišljenja..pa to..k drugač..mislm.. to ni dobr -saj za druge ne, zato ker se skos premišljam v raznih zmenkih pa srečanjih pa urah..pa to.. x8Dx x8Dx

ampak Bobnar dobro prispodobo si nalepu -) :att: x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx , moja mati bi se čist strinjala.. stabo

#98 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 18. december 2003, 07:59

Sam..kaj pol pomen da skos spreminjam razpoloženja pa mišljenja..

x8Dx xrolleyesx Za to pa je potrebno pogledat tvojo lunco

#99 Gost_SaTurNina_*

Gost_SaTurNina_*
  • Gost

Objavljeno: 18. december 2003, 08:51

ma jooj..ta Luna..v Kozorogu v 2. hiši a mislš da je to to? da se skos premišljam.. sam Lune pa Merkurja al pa Lune pa JUpitra nimam v aspektu..

Kaj je pa pol to.. mam pa Luno2. Kvadrat PLuton (tehtnca)11.-štala. :eek: .sm opazla da kr drži kar piše....pomoje bo to to..iz tega sledi da se družm z nekom pol mi pa kr presede.. al pa ..ta moja zmišljevanja..sam jst mam rada tko eno osebno družbo, kjer mam moje prjatle pa druge stranske in nemaram da se drugi na novo spoznani osebki mešajo zravn xDDx , sploh težko sprejmem koga , k ni tko k jst hočm. ful jih odpade :vio:

#100 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 18. december 2003, 16:47

Najvech napak je pri vedic, sidereal ali pa jyotish, seveda tudi tropical astrology. Ne se maltrat z Indijo, itak nimajo kaj povedati zhe nekaj cajta....

Luna je natanchno tam kjer je. Ni v vedic, niti v jyotisha niti v tropikalni niti v siderealni poziciji, temvech tam kjer je, za novo leto je primeroma v Cetus (Kit).




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0