Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nagnusno iz izkušenj


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
282 komentarjev na to temo

#76 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. oktober 2005, 13:59

dostikrat sem našla v njej debele mastne črve

:O: kar veckrat al kaj?! ojoj... x:o)x komaj si najbrz cakala pol njenih 'poslastic'. x:px :sick:
drugac pa jaz ful maram polento.
sam brez crvov. xDDx

Moj nono si je hodil kar z domačim krožnikom (ker nona ni pustila kaj takega cmarit doma x:px )dvakrat na mesec po 'ene vampe', ki so jih baje božansko kuhali v enem obupnem lokalu v Kopru, ki so ga domačini klicali kar Bufet. Natakarca je bila drobčkana, majhna , a žilava ženščurina. Pošteno namlatla pijance, nasilneže, včasih pa se še sama pridružila žurki, so bili možje zadovoljni. :fiju: :wOOt: x:Dx

xDDx xDDx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#77 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 19. oktober 2005, 14:36

Enkrat sem pil en nagraužen šnops x:Ix
Ampak je bil res grauž, kot bi pil motorno olje z muškatnim oreščkom :xx!:


Si me spomnu...šnops iz pese...:eek: :wOOt: :sick: :sick:
Še nikol nobenga nisem ven pljunil... :xx!: :xx!:
Tistega sem pa... :vragec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#78 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 19. oktober 2005, 14:50

Katerega groznega okusa sem se najtežje rešil?
Nekaj se je špricalo po kuhinjskem pultu, čistilo, pa je očitno špricnilo tudi po enem kozarcu, v katerega sem si potem natočil pir. Ali je bil Super10, mislim da sem se tega ogabnega okusa znebil zelo težko. Po moje Super10 prekaša okus pralnega praška.
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#79 Emily

Emily
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 246

Objavljeno: 19. oktober 2005, 15:37

Katerega groznega okusa sem se najtežje rešil?
Nekaj se je špricalo po kuhinjskem pultu, čistilo, pa je očitno špricnilo tudi po enem kozarcu, v katerega sem si potem natočil pir. Ali je bil Super10, mislim da sem se tega ogabnega okusa znebil zelo težko. Po moje Super10 prekaša okus pralnega praška.

:o|o:

Kaj bi pa rekel o tistih, ki pijejo lasten urin - kao v zdravilne namene?

:eek: x:px x?x

#80 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 19. oktober 2005, 15:57

:o|o:

Kaj bi pa rekel o tistih, ki pijejo lasten urin - kao v zdravilne namene?

:eek: x:px x?x



:eek: :wOOt: :wOOt: :sick: :sick: :eek:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#81 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. oktober 2005, 16:06

kako pa pol vem, da ma kri okus po bakru (med drugimi)? xDDx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#82 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 19. oktober 2005, 16:24

Sem že človeka, ki je v vlaku poleg mene odvil sendivič s pariško- pobruhala.:sori: :V: :sick: ,


Kera scena, dej malo več povej! x:Dx

#83 seal

seal
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 688

Objavljeno: 19. oktober 2005, 21:23

men so jetrca full ogabna, pa vampi-že tist vonj.. :xx!: x:o)x drugač pa, ko mi je slabo mi je vse nagnusno x:Dx x:o)x
honor and respect

#84 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 19. oktober 2005, 22:42

x:Dx x:Dx x:Dx Marsa - žlikafci so po štajersko slovenskem slovarju- R A Z VA J E N CI (FOLK IN NE HRANA)

x8Dx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#85 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. oktober 2005, 22:49

xsmx

heeeej!!

jaz nisem - zlikrof. :frog:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#86 seal

seal
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 688

Objavljeno: 19. oktober 2005, 23:03

xsmx

heeeej!!

jaz nisem - zlikrof. :frog:


ti si tozibaba x:px x:o)x
honor and respect

#87 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 19. oktober 2005, 23:04

to ne spada v to temo, je pa vseeno OGABA! Hudo je, če imaš cimro, ki lula pod tušem! In misli, da ne zavohaš nič. :o|o:

#88 nols

nols
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 714

Objavljeno: 19. oktober 2005, 23:09

x:Dx ti si pa preolikana, da bi ji direkt rekla x:Dx sm pa zmer mislu, da zenske ne sparate jezika.. js se pa zmer popraskam tam kjer me srbi x;)x sploh pa ce me spomin ne vara si enkat neki omenla, da gres k svojmu tamalmu.. xnckrivx

#89 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. oktober 2005, 23:28

zoprno je rect....
jaz sem enkrat na fitnesu zatezhila dvema puncama, ker sta se tko blazotno, ampak blazotno nadisavili!!!! xrolleyesx na fitnesu!!! x:o)x
ono spric spric, da me je dushit zacel in kar ven vrglo iz garderobe (ne prenasam teh sprejev pa tega) in sem jima zatezila...
sam mi je blo v bistvu zal, sta me tko nedolzno in prizadeto pogledali, pa se pol neky cajta mal kar tko z respektom, sem postekala da sem zatezena baba ki se vtika. :|||
tko da, ne mors se vedno vtaknit.

Jp, Seal, to pa itak. x:o)x x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#90 nols

nols
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 714

Objavljeno: 19. oktober 2005, 23:34

ja dobr, to je res. pust punce, da se nadisavjo revce, ce jih pa fantje odzun cakajo. matr si pa res zatezena! xrolleyesx x;)x sam scat pod tusom je pa neki druzga no!

#91 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. oktober 2005, 23:38

ja najprej se naj stusirajo ne! xrolleyesx
tam svicas, pol bos pa sprej in to je to al kaj!
bogi oni fantje. :P

Lulanje pod tusem?
hm, ce uporabljam bano s se kom, lohk pricakujem vse.
mene ze ena dlakca al pa smetka not mot, kamoli kaksno lulanje.
Ne vem ce bi rekla... morda bi kdaj debato na to napletla.... tko nevtralno kao.... kaj pa vem...
zoprno...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#92 nols

nols
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 714

Objavljeno: 19. oktober 2005, 23:47

ce je svic cist frisn se ne smrdi. je prov eroticn pogled na prepoteno mladenko :vragec: pa se ZNANSTVENO dokazano te bolj pritegne, izloca hormon am.. :inocent: no u glavnem znanstveniki so dokazali.. :vio:
najvecja blesarija se je pa cez svic spricat.. :sick:

#93 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 20. oktober 2005, 07:55

ce je svic cist frisn se ne smrdi. je prov eroticn pogled na prepoteno mladenko :vragec: pa se ZNANSTVENO dokazano te bolj pritegne, izloca hormon am.. :inocent: no u glavnem znanstveniki so dokazali.. :vio:
:


Ja, švic poudari feromone - to so spolni hormoni, ustvarjeni za to, da privlačimo nasprotni spol. Nekateri parfumi jih tudi vsebujejo; recimo taki, ,ki vsebujejo mošus (iz neke vrste jelena se mi zdi), pa ambra (iz kitov bi rekla), pa še kej bi se našlo, sam se zdele glih ne spomnim.
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#94 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 20. oktober 2005, 08:19

men pa dvigne ob kakršnihkoli mesnih izdelkih :sick: mislim, teh štacunskih....paštete, hrenovke, posebne....doručki :O: tabolš meso itak gre za šnicle, tu not je bohveka zmleto......joj pa enkrat sma z bratom v doručku našla celo kravjo veko, s trepalnicami vred........od takrat ga tud on ne je x:o)x teh stvari živa ne spravim vase.....raj bi jedla kobilice pa bikove jajce
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#95 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 20. oktober 2005, 11:21

joj pa enkrat sma z bratom v doručku našla celo kravjo veko, s trepalnicami vred.


Ojoj
:O: :O: x:o)x

Mi smo se v 4. ali 5. razredu osnovne sole ucili, kaj vse je zmleto v hrenovkah. Potem so nam se pokazali nekaj ( ne spomnim se tocno), ampak potem nikoli vec nisem jedla hrenovk in teh poli salam in podobno x:o)x Skos sem imela v mislih razlago, kaj vse je tam notri x:)x
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#96 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 20. oktober 2005, 11:29

zaseka :xx!:
ocvirki :xx!:
vampi :xx!:
jetrca :xx!:
:O:

plechka :xx!:
klobase :xx!:
ni sans to zravn mene,okrog mene... :xx!:

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#97 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. oktober 2005, 11:39

......joj pa enkrat sma z bratom v doručku našla celo kravjo veko, s trepalnicami vred........

:O: :sori: x!x grozota!

Ja, Michelle, sem pa tja se je nasel kdo, ki je tko kje delal, pa pol tistga nihce v druzbi ni niti probal vec...
v enih primerih pa bi rajsi preslisal... :o|o:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#98 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 20. oktober 2005, 11:43

Ojoj
:O: :O: x:o)x

Mi smo se v 4. ali 5. razredu osnovne sole ucili, kaj vse je zmleto v hrenovkah. Potem so nam se pokazali nekaj ( ne spomnim se tocno), ampak potem nikoli vec nisem jedla hrenovk in teh poli salam in podobno x:o)x Skos sem imela v mislih razlago, kaj vse je tam notri x:)x


ja valda....tabolš meso gre za zrezke in tako.....živ boh me ne prepriča da je tu not kaka fajn in užitna stvar zmleta......pa kok na drobno to zmeljejo......pa še tak se ti kaka kožica al kej zatakne za zob :sick: to pa res ni variante, teh kupljenih salam bilokakih, raj travo po dvorišču mulim, če že res neb blo drugega x:o)x če že kupim kdaj kej, je to kak pršut, tud kuhan, al kaka slanina, tok u glavnem da se vidi da je iz enga kosa....da ni pizdarij vseh živih namletih not

ups...še to: absolutno ne priporočam umivanja zob s kremo za roke :sick: x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#99 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 20. oktober 2005, 11:45

Juha iz svinjskih tac :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: ...ogabno :sick:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#100 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 20. oktober 2005, 11:50

Juha iz svinjskih tac :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: ...ogabno :sick:


ne predstavljam si glih tegale....sam glede na to da se te tace uporabljajo za kuhanje žolce, ne more bit prida x;)x
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0