Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

BINGA-BONGA ŠLOGA


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 8 x ocenjeno
520 komentarjev na to temo

#426 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 31. december 2005, 00:28

Joj, Bucka, jest pa nimam takih kart z instrumenti! To je cisto od tebe odvisno, ce si jih bos nabavila in zacela vaditi! Brez veze sprasevati! Ko bos zacela malo bolj resno, potem pa se bo videlo, ce bo kaksen uspeh, ce ne pa je brez veze! Ja, kako to, da nhe spis? A ves, da Bucko je zvest, zelo inteligenten, duhovit, lep, no, pazi kaj delas tako ponoci! Jutri bo cel rompompom! Pridna, spat! ... noc ... :U:
ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#427 metal*girl

metal*girl
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 363

Objavljeno: 31. december 2005, 00:59

hehe kok funny....kje pa je ta šola xokx xsmx
If you must choose between two evils, pick the one you've never tried before.

#428 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 31. december 2005, 11:02

Mantiska + Bucka!

Metalka, predlagala sem Buckotu naj izbere med Misko/Miska, Bucko/Bucka, Micky/Macky. Ker njegove odlocitve ni bilo, sem odredila jaz, kdo bo kdo! Buckotov nick je N E I Z G O V O R L J I V !!!!



Mantiska, za dobro Buckota, ti moram povedati, da ne dajes nasi Bucki kaksnih konkretnih informacij! Meni npr. se na misel ne bi prislo, da bi imela doma enega razbijaskega bobnarja, zatorej to tudi ne privoscim dragemu Buckotu. Ko sem bila majhna, sem tudi jaz vedno nekaj ropotala. Komaj sem cakala, da se mami ven spoka in potem sem s pokrovkami razbijala, tipo pleh muska, zraven korakala in prepevala. Potem pa sem se z leti vidno umirila, in evome!

P_ _ _ _ , ce dons nam jest k'ksnga fentala, pa nc n recm! xrolleyesx

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#429 Maya*

Maya*
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 193

Objavljeno: 31. december 2005, 11:06

BB, lep dan x:Dx

Želim Tebi (& vsem ostalim) prijetno preživljanje zadnjih uric leta 2005.... x:)x


#430 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 31. december 2005, 11:19

Maya, tebi + Mantis bom privat napisala, zakaj sem danes tako teroristicno razpolozena!

Nic, imej se lep, privat sporocil ne morem vec sprejemati, ker imam spet vse polno in moram narediti generalko! Jasno pa, da ti bom na vsa vprasanja odgovorila! Pridna!

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#431 metal*girl

metal*girl
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 363

Objavljeno: 31. december 2005, 13:00

sem prašala jas buckota če ma kej proti metalcem pa temu vsemu in se mi zdi da nima nič...prav ql mu je ane buckec?

aia pa še neki bi tebe prašala bingy---->am...kdaj pa kak si ti vidla da maš tako moč da lah "šlogaš"????????
If you must choose between two evils, pick the one you've never tried before.

#432 Maya*

Maya*
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 193

Objavljeno: 31. december 2005, 14:00

BB, verjamem, da pridejo tudi takšni dnevi, da imajo ljudje srečo, da ne nosim ročnih bomb s sabo! Vendar moraš v prvi vrsti pogledati nase - čudne misli mal preusmeri, ker sama veš, kako delujejo.... jaz pa Ti res želim, da Ti to obdobje mine čimprej!

Poskusi v pozitivi!


#433 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 31. december 2005, 14:05

MAYA + BUCKA! Vama kar tukaj odgovorim!

Nobene posebne moci za sloganje nimam, se mi zdi! xrolleyesx Naucis se karte, pomen, pa je, ce rata, rata! xrolleyesx
Srecno - poskusni zajcki! PROBAJTA!
Objavljena slika
ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#434 Maya*

Maya*
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 193

Objavljeno: 31. december 2005, 14:07

BB, khm, dvomim, da je dovolj samo karte poznat.... ampak, ok....

#435 metal*girl

metal*girl
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 363

Objavljeno: 31. december 2005, 14:15

ja sej k pol lah tut jz zej krneki vlečem pa mislim da naum ftrofla
If you must choose between two evils, pick the one you've never tried before.

#436 delfinka

delfinka
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 59

Objavljeno: 1. januar 2006, 01:59

HappY New YeAr...kjerkoli že ste...nazdravite še zame..jaz doma..sama..smrk smrk... :C:
Ljubezen... njena bolečina se sladko dotika pekla in neba od njiju se duša svetlika kot mavrica.. DeLfInKa

#437 delfinka

delfinka
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 59

Objavljeno: 1. januar 2006, 02:12

Z LETOM, KI PRIHAJA,
RAVNAJ KOT S ČOKOLADO
..odvij, UGRIZNI..in uživaj.
nAJ BO GLADKO,
SREČNO IN SLADKO 2006


Ljubezen... njena bolečina se sladko dotika pekla in neba od njiju se duša svetlika kot mavrica.. DeLfInKa

#438 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 1. januar 2006, 18:42

DELFINKA
Tvojo poezijico sem prenesla v BINGINE POEZIJE FORUMOVCEV - Misli....

Kdor hoce napisati kaksno poezijo kaksnemu Forumovcu, naj jo napise v zgornjo rubriko! Smesne in lepe pesmice so zazeljene!

HVALA!

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#439 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 1. januar 2006, 22:24

Binga, hepi nju jir ti želim!
ne bom nč spraševala, ker me trenutno nč tko zelo ne zanima.
Sem pa opazila takole, ko berem te strani, kako za boga se ti da vse tole pisat, pa šlogat, pa okrancljat , pa font naštimavat pa barve menjat in one utripajoče oneje gor heftat.... Pa to terja ful ene energije...Meni se ponavadi še smajlov ne da lepit.
Pa vsa ta pravila, ki jih postavljaš...uh! Pol pa še vse zapišeš! Swašta!

Res si od sile. To očitno naredi popredalčkana device, ki si zaradi ASC v levu biti v pozornosti. Pa nekaj dvojčkastega maš tud gotovo v karti, klepataš ko kaka kraševka, hehe.

No, drž se! Lp

#440 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 2. januar 2006, 00:54

PRIMAVERICA,
kaj je to z vami, zenskami? Veliko vas je zamenjalo ikonco! Jaz sem Devica-Lev-Dvojcek-Bik-Zmaj-Petelin. Samo, razlikuje se ena Devica s severa, rojena na isti datum, isto uro, kot ena z juga. Da pa je to pri meni usklajenoo, sem pol severna, pol juzna, tako da ne morem cez nobenega slabo gofljati, razen cez: Nemce, Angleze, Avstrice-torej, vse moje strice!

Ja, kar se okrancljanja tice, pa sem imela zvezke v soli samo nakrancljane, pisalo itak ni nic! Zdaj sem odkrila nov svet lepih smeskotov, pa me bo minilo tudi to! Malo pred NL sem jih natovarjala v poste, zdaj pa bo mir, samo tisti ta navadni.

Poezijice ti nisem spesnila, nimam vec idej! Teden je minil, kakor menstruacija! Pocakajmo na drugi custveni izliv! Ce pa bi ti rada napisala kaksno poezijico o kaksnem Forumcu, izvoli, pisi tja!

Lep pozdrav,
obilo zabav
pa krofov za v usta,
ob pricakovanju na Pusta!
xrolleyesx
ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#441 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 2. januar 2006, 04:37

To pa moram kar povedati, sem obljubila Mantiski in Mayi*!

V soboto, 31.12.2005 pospravljam. Ker sem imela napovedane obiske za vecerjo, iscem nov bel cipkast prt, ki sem ga kupila pred pribl. dvemi leti. Ni ga nikjer, moral bi biti se v polivinilu in to v omari, kjer so rjuhe, prti, zavese, krpe. Potem hocem vzeti en zivo rdec prt, toda ne pase prevec v svetlo plavo kuhinjo. Kar naenkrat prikuka en debel okrasni prt z rdecimi vrtnicami. Ta prt smo imeli skoraj vsako leto na mizi za Novo leto v prejsnjem stanovanju z drugacno opremo. To je mamicin prt. Pa si recem: dobr, nej bo, bo tut mami zraven slavila, ga potegnem iz omare ..... kar naenkrat pa iz njega izleti ena rumena polna kuverta. Poberem, pogledam .... 3000 €. Jasno, da zacnem jokat, darilo od moje mrtve mamice!

In ce ne bi povabila ljudi na vecerjo, in ce bi najdla tist nov prt, in ce ne bi pospavila sobe, in ce ne bi bila moja mami tako darezljiva se po smrti, evo.... nikoli ne bi najdla tega meni namenjenega denarja!

HVALA MAMI! DOBR PANCKI! TI DOBR ANGLECEK VARUH TI!
Objavljena slikaObjavljena slika

Objavljena slikaObjavljena slika

Objavljena slika Objavljena slika


To je oa moja mamika! [attachment=9734:attachment]Objavljena slika
ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#442 child

child
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 553

Objavljeno: 2. januar 2006, 04:56

Prov prisrčna je tvoja mamika na tej sliki xsrcx
Ne prosite toliko,rajši rečite hvala za tisto,kar imate.

#443 Maya*

Maya*
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 193

Objavljeno: 2. januar 2006, 09:27

BB.... ta tvoja prigoda ob zaključku prejšnjega leta me je kar ganila na nek poseben način.... situacije v življenju nas presenečajo, ko to najmanj pričakujemo... Tvoja mami Ti stoji ob strani ....in verjemi, vedno bo tam, kjer boš jo potrebovala....

BB, Tebi & vsem ostali vse dobro v letu, ki smo ga pričeli!


#444 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 2. januar 2006, 12:24

[quote name='BINGA-BONGA' date='2. Jan 2006 ob 00:55' post='607726']
[b]PRIMAVERICA,
[color=#000099]kaj je to z vami, zenskami? Veliko vas je zamenjalo ikonco! Jaz sem Devica-Lev-Dvojcek-Bik-Zmaj-Petelin. Samo, razlikuje se ena Devica s severa, rojena na isti datum, isto uro, kot ena z juga. Da pa je to pri meni usklajenoo, sem pol severna, pol juzna, tako da ne morem cez nobenega slabo gofljati, razen cez: Nemce, Angleze, Avstrice-torej, vse moje strice!

Ja, kar se okrancljanja tice, pa sem imela zvezke v soli samo nakrancljane, pisalo itak ni nic! Zdaj sem odkrila nov svet lepih smeskotov, pa me bo minilo tudi to! Malo pred NL sem jih natovarjala v poste, zdaj pa bo mir, samo tisti ta navadni.

Poezijice ti nisem spesnila, nimam vec idej! Teden je minil, kakor menstruacija! Pocakajmo na drugi custveni izliv! Ce pa bi ti rada napisala kaksno poezijico o kaksnem Forumcu, izvoli, pisi tja!
________________________________________________________________________________
________________________
Ikonco sem menjala, ker se mi zdi, da res noben ni imel svoje fotke tam, samo jaz. Ker pa občasno klatim kake bolane sem gor, se mi ni zdelo pametno, da me kdo prepozna. Delam namreč na šoli pa nebi bilo prevbeč fino, če bi nakurila kakega mulota, ko kranclja po zvezku x:Dx :vragec: namesto, da bi pisal snov! Bi mi bilo lahko nerodno, če bi me froci spoznali (ogromno srdnješolcev namreč visi tu gor, da študentarije niti ne omenjam)
Jaz sem pa oven-oven-vodnar-oven-dvojček-podgana-tiger :eek: :vragec:

Saj mi ni treba pesnit poezijce, tudi sama nimam nobenih idej, pa še ful za delat imam.

Tisto s prtom , kar si opisala, je bilo pa res pretresljivo. Zanimivo, da nisi mogla najti prta, ki si ga hotela, če bi ga, bi ne našla kuverte! Res noro!

Lepo se imej! x:)x

#445 metal*girl

metal*girl
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 363

Objavljeno: 2. januar 2006, 12:25

čaw bingy...prosm če mi pogledaš mau kak bo v družini...če se bomo razumel..pa love x;)x aja pa še kak mi bo šlo zaj v šoli.... hvala
If you must choose between two evils, pick the one you've never tried before.

#446 Emily

Emily
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 246

Objavljeno: 2. januar 2006, 12:59

BINGA - tvoja novoletna zgodba v zvezi z maminim prtom me je globoko ganila!

Vidim, da si globoka, nežna duša!

Želim ti vse najlepše in najboljše v življenju!

Emily
xsrcbumx


#447 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 2. januar 2006, 13:29

Prov prisrčna je tvoja mamika na tej sliki xsrcx


Objavljena slikaObjavljena slika

BB.... ta tvoja prigoda ob zaključku prejšnjega leta me je kar ganila na nek poseben način.... situacije v življenju nas presenečajo, ko to najmanj pričakujemo... Tvoja mami Ti stoji ob strani ....in verjemi, vedno bo tam, kjer boš jo potrebovala....

BB, Tebi & vsem ostali vse dobro v letu, ki smo ga pričeli!

Objavljena slikaObjavljena slika


BB Tvoja mami je res mislila nate, dobra je bla! Nasmejana in dobrovoljna je na sliki, ves da sem jaz najprej mislila, da gre zate. Prepricana sem, da ji gre dobro na oni strani in da pazi nate xcrossfingx


Objavljena slikaObjavljena slika
ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#448 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 2. januar 2006, 16:58

Poezija za :flower: NEZNANKO :flower:

Binga danes presenečena je obstala,
kajti v poštnem nabiralniku,
spet ena velika, debela in rumena kuverta jo je čakala!


Le kdo bi to bil,
ki bi Bingici tako voščilo namenil?
Poštni žig je pa iz Ptuja.
pisava pa je nekam tuja!


Binga prestrašena je raje ne odpre!
Mogoče kakšno bombo nekdo poslal ji je!
Tipa, voha, čudi se:
Le kaj, za vraga, tu notri je?


Potem se Binga ojunači,
radovednost pri njej vedno prednjači!
Odpre, zavriska,
misli, da je ena roza miška!


Presenečenje je res veliko!
Le kdo je Bingo vzel na piko!
Zahvaljuje za luštkano se darilce
in povabi daritelja v Trst na eno pivce!
Objavljena slika Objavljena slika
ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#449 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 2. januar 2006, 17:45

(primavera, 2. januar 2006)
Ikonco sem menjala, ker se mi zdi, da res noben ni imel svoje fotke tam, samo jaz. Ker pa občasno klatim kake bolane sem gor, se mi ni zdelo pametno, da me kdo prepozna. Delam namreč na šoli pa nebi bilo prevbeč fino, če bi nakurila kakega mulota, ko kranclja po zvezku namesto, da bi pisal snov! Bi mi bilo lahko nerodno, če bi me froci spoznali (ogromno srdnješolcev namreč visi tu gor, da študentarije niti ne omenjam)
Jaz sem pa oven-oven-vodnar-oven-dvojček-podgana-tiger

Saj mi ni treba pesnit poezijce, tudi sama nimam nobenih idej, pa še ful za delat imam.

Tisto s prtom , kar si opisala, je bilo pa res pretresljivo. Zanimivo, da nisi mogla najti prta, ki si ga hotela, če bi ga, bi ne našla kuverte! Res noro! Lepo se imej!


PRIMAVERA,
ja prav, ce si res v soli!
Pa se nekaj ti povem: pred prib. 3. tedni sem dobila mail s kitajskimi pregovori o dobrih delih - prekrasno. Pripisano je bilo, da moras 10-im poslati. Pa nisem. Potem citam, kako so ljudje pisali, da so sele po kaksnem mesecu poslali naprej nekaj mailov in res, eden je zadel na loteriji, drugi ..... Dobro, sem jih poslala 8. Evo ti na, pa ze tak rezultat! A cs, d ti ga poslm? Zivjo!


MAYCICA - DELFINKA - MANTISKA + PUNCI /BUCKA - GOR PRECITITE!

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA

#450 BINGA-BONGA

BINGA-BONGA
  • D član
  • Št. objav: 4 381

Objavljeno: 2. januar 2006, 17:51

xrolleyesx Jest ze vem, pa ti n puvem! xrolleyesx

PUNCI-BUCKA, tebi sele cez 14 dni slogam! Nisi nagrajenka, torej nimas pravice do vsakotedenskega sloganja! AMEN CUZAMEN! Vprasaj Buckota, kuko se to dubi!
ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0