Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Uroki in čarobne formule


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
337 komentarjev na to temo

#26 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 28. avgust 2006, 19:05

Ker je spanec tako pomemben prepišem še 2 od Marjetke:

Oko v sanje se pogreza, uho zven spanja ze prestreza.

Z lahkoto zaspim, kadar zelim.

Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#27 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 30. avgust 2006, 18:18

Magija, magija in magija... To je prav popularno, skoraj v vseh časih. :xx!:

Ker nočete zares delati na sebi in odpravljati nepravilnosti, se raje zatekate k magijam in urokom?! Mogoče kratkoročno kaj malega deluje, a dolgoročno je totalen poraz s pripadajočim nezadovoljstvom nad življenjem.

Lej, ne pametuje nekaj brezveze, če ne veš za kaj se v resnici gre. Dobro priznam, magija ni igra! AMPAK JE NAČIN ŽIVLJENJA!!! Magija ni samo čaranje in podobno. Čarovnice uporabljajo simbol pentagram, kar pomeni: Na vrhu pentagrama je simbol duhovnosti, sledita jima element zraka in vode, na koncu pa zemlja in ogenj, kar pomeni da čarovniki na prvo mesto postavijo duhovnost na zadnjo pa materialne stvari in poželenje, kot sta denar in podobno!

Magija misli na nas deluje prav v vsakem trenutku. Zakaj ji ne bi malce pomagali, da se usmeri v pozitivno smer? Tudi to je resno delo na sebi - namreč to, da verjameš, da si zaslužiš najboljše in to prikličeš v svoje življenje.

xokx

Ja, ogromno magij deluje na nas vsak trenutek: še največ politične magije, magije oglaševanja, verske magije ipd. Verjetje, da si zaslužimo najboljše, je začetek, usmeritev. :palec: In najboljše pride k nam z delom, s pravilnim ravnanjem (po življenju). Magija je le pripomoček za manjše rezultate in mogoče je kdaj komu res potrebna; a če sebe ne spremenimo, kaj nam pomaga vso čaranje o boljšem in podobno, če pa bomo z našim starim načinom vedno znova vse uničili ali kako drugače pokvarili?

To pa si je oseba sama kriva. Prvo pravilo magij: Magija je ljubezen, čarati moramo z ljubeznijo, takoj ko pa se čaranju primeša zlo in jeza, pa ste prestopili mejo nevarnega sveta, ki vas bo na koncu uničil.

pozitivne misli so eno (kadar spremenimo svoj kocept delovanja v pozitivno smer ... prvo skozi misli, nato skozi besede ter nato skozi lastno delovanje) ... uroki pa spet drugo ...

... in napredek omogočen na podlagi uroka ... ni noben napredek ...



Hvala Marsa!! xrosex

Potem pa le čarovnijam naproti .... xrainbowx ... sem se že začarala xwizardx v pridno študentko in grem pisat diplomo ... x:Dx

Sončka vsem skupaj!

En nasvet - če misliš resno študirat magijo, jo prva dodobra spoznaj, ker tu ne velja 'učimo se na svojih napak' ampak posledice magije so lahko ogromne, ali pa mile.
Vzemimo naprimer: Nardiš urok za dnar, in lepo vse teče 1 teden, no potem pa ko se zčne sam urok manifestirat, ti Mama umre in ti zapusti nekaj dnara. Posledice so nepredvidljive - tak da če že moraš delat ene močne uroke, pa si kupi tarot karte ali pa uporabljaj kaka drug način napovedovanja prihodnost, da se izogneš posledicam ;)

Lepo se imej, in vso srečo!
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#28 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 30. avgust 2006, 18:42

En nasvet - če misliš resno študirat magijo, jo prva dodobra spoznaj, ker tu ne velja 'učimo se na svojih napak' ampak posledice magije so lahko ogromne, ali pa mile.
Vzemimo naprimer: Nardiš urok za dnar, in lepo vse teče 1 teden, no potem pa ko se zčne sam urok manifestirat, ti Mama umre in ti zapusti nekaj dnara. Posledice so nepredvidljive - tak da če že moraš delat ene močne uroke, pa si kupi tarot karte ali pa uporabljaj kaka drug način napovedovanja prihodnost, da se izogneš posledicam



V resnici se jaz magije raje izogibam. Moje želje niso dovolj čiste, da bi se kar igrala ... Nočem se usmerjati v zunanje cilje. Rada si izmislim kakšen "urokec" zase. Na princip 'Rada se imam' ali pa 'sprejemam vse svoje vidike'... 'Zmorem diplomirati letos'... samo da je pač ta pozitivna afirmacija zavita v pesmico in bolj verjamem sama sebi, če to izpeljem kot neke vrste obred. To temo sem odprla ravno zaradi tega, ker se mi zdi Marjetkin članek koristen, kot nekak vzpodbuda, da se spremeniš v malega otroka in čaraš ...

Pravo magijo pa raje prepustim ljudem, ki so že dovolj naredili na sebi, da si toliko zaupajo, da se lahko z njo ukvarjajo. Jaz se moram še celo življeje ukvarjati s sabo...

Srečno tudi tebi.
Urša
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#29 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 31. avgust 2006, 08:59

V resnici se jaz magije raje izogibam. Moje želje niso dovolj čiste, da bi se kar igrala ... Nočem se usmerjati v zunanje cilje. Rada si izmislim kakšen "urokec" zase. Na princip 'Rada se imam' ali pa 'sprejemam vse svoje vidike'... 'Zmorem diplomirati letos'... samo da je pač ta pozitivna afirmacija zavita v pesmico in bolj verjamem sama sebi, če to izpeljem kot neke vrste obred. To temo sem odprla ravno zaradi tega, ker se mi zdi Marjetkin članek koristen, kot nekak vzpodbuda, da se spremeniš v malega otroka in čaraš ...

Pravo magijo pa raje prepustim ljudem, ki so že dovolj naredili na sebi, da si toliko zaupajo, da se lahko z njo ukvarjajo. Jaz se moram še celo življeje ukvarjati s sabo...

Srečno tudi tebi.
Urša

xokx ne rabiš se celo življenje ukvarjat z sabo, ampak samo doklervneboš pripravljena ;)
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#30 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 31. avgust 2006, 10:52

Lej, ne pametuje nekaj brezveze, če ne veš za kaj se v resnici gre. Dobro priznam, magija ni igra! AMPAK JE NAČIN ŽIVLJENJA!!! Magija ni samo čaranje in podobno. Čarovnice uporabljajo simbol pentagram, kar pomeni: Na vrhu pentagrama je simbol duhovnosti, sledita jima element zraka in vode, na koncu pa zemlja in ogenj, kar pomeni da čarovniki na prvo mesto postavijo duhovnost na zadnjo pa materialne stvari in poželenje, kot sta denar in podobno!

Ne pametujem nekaj brezveze, dobro vem, kaj pišem.

Način življenja je lahko marsikaj -- pa kaj? Še vedno je magija nepopoln nadomestek za delo na sebi. Kot je nasploh dandanes veliko takih nadomestkov, ki pa seveda ne morejo ničesar nadomestiti.

Prvo pravilo magij: Magija je ljubezen, čarati moramo z ljubeznijo, takoj ko pa se čaranju primeša zlo in jeza, pa ste prestopili mejo nevarnega sveta, ki vas bo na koncu uničil.

To je že bolje, če je z ljubeznijo. Pa vendar: zakaj bi sploh čarali? Tukaj vidim pohlep v ozadju in zadovoljevanje kdo ve kakšnih želja.
Possible—but highly unlikely.

#31 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 31. avgust 2006, 17:19

Ne pametujem nekaj brezveze, dobro vem, kaj pišem.

Način življenja je lahko marsikaj -- pa kaj? Še vedno je magija nepopoln nadomestek za delo na sebi. Kot je nasploh dandanes veliko takih nadomestkov, ki pa seveda ne morejo ničesar nadomestiti.

To je že bolje, če je z ljubeznijo. Pa vendar: zakaj bi sploh čarali? Tukaj vidim pohlep v ozadju in zadovoljevanje kdo ve kakšnih želja.

Uroki se uporabljajo v kriznih situacijah, ampak prvo pravilo je da najprej poskušaš stvari naredit po naravni poti, potem posegaj po magiji, ko vidiš da res nimaš druge izbire. Pa magija ni nikakršno podbpiranje lenobe, ampak 90% moraš naredit sam, ko izvedeš urok, magija je le pripomoček. Kot izvijaš, pomaga ti prijate, ampak odšraufat pa moraš sam.
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#32 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 31. avgust 2006, 18:41

Hmm, meni je bilo dano vedeti, da je magija vsakrsna kontrola energije. Tudi reiki npr je magija, ko ga zacnes izvajati. Torej magija je zelo sirok pojem.

In ko zacnes delovati iz pohlepa, lazi, ega, osebnih motivov ki niso Namenski sami po sebi, pa je to ze crna magija. Loto dobitek pridobljen s pomocjo Magije, kjer bi slo za nek materialisticen pohlep ze lahko oznacimo kot crno magijo, ampak tu vsaj ne skodujemo drugim okoli sebe. Mascevalnost v Magiji je crna magija, pac ko obrnes svojo moc prosti drugemu iz napacnih Namenov. Ce bi svojo Moc uporabu za preprecevanje slabega je to nekaj popolnoma drugega.

Sicer pa mislim, da uroki delujejo takrat, ko ne razumemo njihovega delovanja in se zgodi, da vcasih zelimo biti uroceni, ceprav nas to vodi stran od Resnice.
Brez podpisa

#33 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 31. avgust 2006, 20:33

Sicer pa mislim, da uroki delujejo takrat, ko ne razumemo njihovega delovanja in se zgodi, da vcasih zelimo biti uroceni, ceprav nas to vodi stran od Resnice.

Res. Uroki delujejo na nezavedno, torej na zavedne ljudi uroki nimajo nikakršnega vpliva. Zavest je močnejša od katerekoli magije.
Possible—but highly unlikely.

#34 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 31. avgust 2006, 22:01

Res. Uroki delujejo na nezavedno, torej na zavedne ljudi uroki nimajo nikakršnega vpliva. Zavest je močnejša od katerekoli magije.


Probelm je l ker smo tako slabo zavedni x;)x
Brez podpisa

#35 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 1. september 2006, 13:44

Res. Uroki delujejo na nezavedno, torej na zavedne ljudi uroki nimajo nikakršnega vpliva. Zavest je močnejša od katerekoli magije.

Ja imaš prav,ampak le v primeru če si ti 100% prepričan da to ne obstaja, in marsikateri ima danes dvome ;)

... zame je magija zavestno usmerjanje energije (črna - negativne, bela - pozitivne) :vio:

xokx

Probelm je l ker smo tako slabo zavedni x;)x

maš prav xokx
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#36 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 1. september 2006, 14:01

Ja imaš prav,ampak le v primeru če si ti 100% prepričan da to ne obstaja, in marsikateri ima danes dvome ;)
xokx


Ja sej.Jest sm itak misli daj vse sam lari fari in varjanta avtosugestije.Zarad mene me lahko nekdo krsne 100 pa tut z očesom ne bom mignu ubistvu bi mu še kakšno novo predalgov če bi mu zmankal idej hehe, ker mi dol visi za vse skp.Raj grem kej bol pametnga počet namest tega.Enostavno ne verjamem u ta bull shit(vsaj tko sm mislim in nimam nič prod unim ki mislijo nasprotno).Vsak naj išče resnico na tem svetu po svoje...

Če une scene mi grejo na kurac pr hoji čez žerjavco k so posebne priprave do čiščenja samga sebe do darovanja ne vem česa ne vem komu.Zguba cajta.Najraj bi reku organizatorju: pa dej že zakur jebeno zadevo pa gremo že čes x:Dx x:Dx x:Dx

#37 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 1. september 2006, 14:10

Haha Indigo, sej maš prav, vsak verjame v to kar mu najbolj paše xokx Ti pa verjameš v nekaj kar se meni zdi bullshit :D

Pa sej tudi če ti v to ne verja,eš 100% to ne pomen da tvoji frendi ne, in s tem omogoča magu da vse obrne proti teb :inocent:
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#38 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 1. september 2006, 14:11

vsak mora sam po svoji poti in nihče mu pri tem ne more z magijo pomagat...magija je prepreka in dodatna ovira k pravi rešitvi......prav tako kot vedeževanje in jasnovidske napovedi.....sam v sebi moraš zbrati svojo moč, premagati strah in razčistiti tisto, kar te muči, edino to velja in edino to bogati univerzum...



a je velika razlika...afirmacije se nanašajo na vse, urok pa na točno določeno informacijo v povezavi z neko osebo....če poznaš kako to deluje v možganih, podzavesti v povezavi z astralom in nazaj v zavedno, ti mora birti jasno, da je vsak urok v osnovi lastni zapis, ki ga bo moral ozavestiti in največ prav uroku sammemu na dolgi rok najbolj škodi, nikoli pa ni v korist, čeprav kratkoročno tudi kdaj tako izpade.......



NO to si odlično napisal Tomaž :palec: :palec: :palec:

#39 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 1. september 2006, 14:11

Ja imaš prav,ampak le v primeru če si ti 100% prepričan da to ne obstaja, in marsikateri ima danes dvome ;)

Nisem nikoli rekel, da to ne obstaja. Vem, da deluje, a samo na nezavedni ravni. x:)x
Possible—but highly unlikely.

#40 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 1. september 2006, 14:16

Haha Indigo, sej maš prav, vsak verjame v to kar mu najbolj paše xokx Ti pa verjameš v nekaj kar se meni zdi bullshit :D


A jebi ga.Sej pravm vsakmu odgovarja nekej druzga ne in niti pod razno ne pomen daj ker več,manj vreden od tebe.
Eh spet ponavlam isto.


Pa sej tudi če ti v to ne verja,eš 100% to ne pomen da tvoji frendi ne, in s tem omogoča magu da vse obrne proti teb :inocent:


Hja maš kr prav če logično pogledaš pa če deluje v avtosugestivni varjanti al pa magiji kot ti praviš.V vsakmu primeru deluje x:Dx x:Dx x:Dx .Zanimiv.

#41 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 1. september 2006, 15:15

Pravkar sem prebrala članek Marjetke Jeršek: Uroki in čarobne formule za prijetno spreminjanje življenja.

Morda bi bilo fino, če bi si vsak zase izmislil kakšno čarobno formulo in jo tukaj delil z ostalimi. Stvar deluje podobno kot afirmacije, le da se zavaruješ z belo svečo:
"Preden se lotimo coprnij, prizgimo belo sveco za zascito in izgovorimo zascitni urok: Sveca luci, zascita beline, strah, ki gori, naj hitro me mine, bela me sveca s svetlobo varuj, z vso svojo mocjo mi varnost daruj."

Vse kar je potrebno drugega, je, da si izmisliš urok, po možnosti v verzih, ki ti bo pomagal doseči določen cilj (ne sme pa škoditi nikomur drugem!).

"Izgovarjanje uroka naj spremlja podrobna vizualizacija, predstavljanje ze dosezenega cilja v domisljiji.

Uroke izgovarjajmo trikrat na glas, trikrat sepetaje in trikrat v mislih."

Pa prijetno čaranje! wizard.gif

Ljudje božji, uroki niso igrača za izravnavo lastne nesposobnosti! Z uroki je potrebno silno previdno in poslužujejo naj se jih dovolj etični ljudje. Mnogi uroki sicer usresničijo kakšno željo, a vedno za njimi pride plačilo računa. neodgovorno propagiranje urokov za zadovoljevanje želja je silno nespametno. Imel sem že možnost videti, kaj uroki naredijo neveščim.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#42 katrinka

katrinka
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 2. september 2006, 08:32

Čestitam vsem ki ste to temo naredili tako negativno.

Po enem letu sem namreč zopet pokukala na forum in bila zelo vesela da je sploh kdo omenil čarovnije. Če prav razumem pobudnico te teme naj bi se v tej rubriki pisalo kakšne uroke kdo izvaja, kako jih izvaja, zakaj jih izvaja in podobno, ne pa da bi se pisalo o tem ali je to pametno ali ne, ali se to sme izvajati ali ne.

Dvomim da to rubriko pregleduje kdo ki rad škodil drugemu, ker če ima že tak namen verjemite da je že veliko prej in z večjo zagnanostjo našel način kako škodovati drugemu mogoče tudi s pomočjo črne magije. Ravno tako predvidevam da so bralci in ustvarjalci luninega foruma dovolj razumni da vedo, da izvajane magije oz čarovnij ki škodijo drugemu ne prinesejo nič dobrega in da se negativnost povrne nazaj v veliko večji meri.

Tudi jaz sem prebrala Knjigo urokov in še mnoge druge ki jih je napisala Marjetka Jeršek in pri branju njenih tekstov nisem niti enkrat zasledila negativnih vibracij, zato razumem pobudnico te teme da je hotela z malenkostmi polepšati dneve tega krutega sveta in marsikdaj življenja.
- Če je moje razumevanje teme napačno prosim sporoči. -

Sicer pa imate vsi ostali novo kost za glodat - mene. Sem na to pripravljena in le začnite...

Naj le dodam da proti nikomur nimam nobenih zamer in skoraj vse ki ste temo komentirali poznam po nekatrih komentarjih v durgih temah in dejansko vsakega spoštujem na svoj način, vendar je ta vesela tema dobila čuden naboj.

Malenkosti so tiste ki nam polepšajo življenje - naj polepšajo življenje vsem. xwizardx

#43 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 2. september 2006, 18:31

Čestitam vsem ki ste to temo naredili tako negativno.

Po enem letu sem namreč zopet pokukala na forum in bila zelo vesela da je sploh kdo omenil čarovnije. Če prav razumem pobudnico te teme naj bi se v tej rubriki pisalo kakšne uroke kdo izvaja, kako jih izvaja, zakaj jih izvaja in podobno, ne pa da bi se pisalo o tem ali je to pametno ali ne, ali se to sme izvajati ali ne.

Dvomim da to rubriko pregleduje kdo ki rad škodil drugemu, ker če ima že tak namen verjemite da je že veliko prej in z večjo zagnanostjo našel način kako škodovati drugemu mogoče tudi s pomočjo črne magije. Ravno tako predvidevam da so bralci in ustvarjalci luninega foruma dovolj razumni da vedo, da izvajane magije oz čarovnij ki škodijo drugemu ne prinesejo nič dobrega in da se negativnost povrne nazaj v veliko večji meri.

Tudi jaz sem prebrala Knjigo urokov in še mnoge druge ki jih je napisala Marjetka Jeršek in pri branju njenih tekstov nisem niti enkrat zasledila negativnih vibracij, zato razumem pobudnico te teme da je hotela z malenkostmi polepšati dneve tega krutega sveta in marsikdaj življenja.
- Če je moje razumevanje teme napačno prosim sporoči. -

Sicer pa imate vsi ostali novo kost za glodat - mene. Sem na to pripravljena in le začnite...

Naj le dodam da proti nikomur nimam nobenih zamer in skoraj vse ki ste temo komentirali poznam po nekatrih komentarjih v durgih temah in dejansko vsakega spoštujem na svoj način, vendar je ta vesela tema dobila čuden naboj.

Malenkosti so tiste ki nam polepšajo življenje - naj polepšajo življenje vsem. xwizardx

Maš prav xokx
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#44 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 3. september 2006, 15:34

Čestitam vsem ki ste to temo naredili tako negativno.

Po enem letu sem namreč zopet pokukala na forum in bila zelo vesela da je sploh kdo omenil čarovnije. Če prav razumem pobudnico te teme naj bi se v tej rubriki pisalo kakšne uroke kdo izvaja, kako jih izvaja, zakaj jih izvaja in podobno, ne pa da bi se pisalo o tem ali je to pametno ali ne, ali se to sme izvajati ali ne.

Draga moja, ti bi se po otroško igrala in rada bi navodila, kako kaj izvajati, magija ni otroška igra, temveč je mogočna veščina, ki zlahka izvajalca stisne v kot blaznosti. Magija je silno neposredna metoda in najbrž nobena duhovna pot tako neposredno brutalno ne deluje na človeka, kot magijsko delo.
Izvajanje urokov zahteva precej znanja, osebnostnih kvalitet in čisto fizičnih sposobnosti. Uporabiti uroke za zadovoljevanje svojih frustracij, ljubezenskih muh ipd. pelje v pogubo. Noben sposoben mag ne izdaja svojega znanja kar tako. Še knjig ni, kajti vsakdo, ki pridobi moči, jih pridobi takrat, ko je etično dozorel. Obstajali so (in obstajajo) magi, ki so pridobili moči, a jih je uničil egoizem. Zgodovina magije uči, da so vsi, ki so moč zlorabili, doživeli hude osenostne kataklizme (shizofrenija, psihoze vseh oblik ipd.).
Draga moja, za magijo potrebuješ sledeče:
- fizične sposobnosti (moč koncentracije, nadzor nad svojimi mislimi, vizualizacijo, imaginacijo, obvladati moč logodinama ipd.)
- moralne sposobnosti - iskreno celovati v skladu z moralnimi zakoni družbe
- ustrezna znanja iz magijskih veščin (okultizma in hermetizma)
- etične sposobnosti - nikoli ne delovati za osebni dobrobit, vedno razmišljati celostno in nikoli absolutistično, kajti svet se ne vrti okoli tebe, temveč ti okoli sveta
A to ti brezzveze govorim, ker ti slediš zgolj osebni želji, absolutistični zaverovanosti v svoj prav. Mogoče ti bo kdo razodel kakšen urok in ne privoščim ti posledic, katere te bodo doletele. Poznam nekaj ljudi, ki so se šli magijo in dva od njih sta končala v zaprtem oddelku, ostali pa imajo uničena življenja. delali so se norca iz mojih opozoril, a na koncu sami postali norci. Tako je s tem.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#45 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 4. september 2006, 09:17

Verjamem, da je magija nevarna. Naj se ukvarjajo z nji tisti, ki o tem kaj vedo. Jaz nisem med njimi.

Verjamem pa tudi v moč pozitivnih (in seveda negativnih) misli, v moč vere, v moč otroškega igranja. To je tudi vse, kar sem v članku Marjetke Jeršek začutila. Kar predstavljala sem si samo sebe z belim stožčastim klobukom s trakci na vrhu. In v belem plašču z zvončastimi rokavi. S svečo v roki, ki jo prižgem, ko sem polna dobrih misli. Kako se odločim, da si bom pričarala npr. lep dan, poln otroških igric. Ali voljo do tega, da pišem diplomo. Ali moč, da govorim samo resnico. ...

Razumem strah in predsodke pred magijo. V tej temi pa vidim le komentiranje besede magija. Nihče se ni vprašal ali gre res za magijo in če da, za kakšno magijo. Ali gre za nežno avtosugestijo ali gre za vpliv na druge ljudi in na svet okoli sebe.

No kakorkoli. Moj namen je bil pozitiven. Kar pa nikogar ne zanima, saj smo tipični ljudje in se zanimamo le za obrambo svojih idej. Pri tem pa pozabljamo, da je beseda le sredstvo, s katerim komuniciramo, čeprav ima lahko ena in ista beseda za vse nas tako različne pomene.

Vendar ste me nenamerno opozorili na mojo lastnost. Tudi sama zelo rada branim svoje koncepte in ideje. Zagovarjam svoj prav in prepričujem druge. Premalokrat pa se ustavim in prisluhnem, da bi vsaj poskušala ujeti sporočilo, ki mi ga nekdo pošilja.

Torej hvala. xsrcx
Urša
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#46 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 4. september 2006, 19:10

Moj namen je bil pozitiven.

Nihče nima zlobnih namenov. Nihče ni privzeto zloben. Zloba in podobno je vedno posledica sledenja napačnim predpostavkam in napačnim zaključkom, temelječim na pomnajkanju podatkov.
Magija ni niti bela, niti črna. Tudi nima vpliva na tvoje dejanje, če revežu z nožem zarežeš kruh ali mu prerežeš vrat. Vsa magija je v volji, ki mora biti usklajena z etiko. Poznam različne prispevke o urokih ipd., katere prispevajo ljudje, ki jim je etika tuja in so polni dobrote, katero vedno obrnejo na svoj transkacijski račun.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#47 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 5. september 2006, 08:12

Če une scene mi grejo na kurac pr hoji čez žerjavco k so posebne priprave do čiščenja samga sebe do darovanja ne vem česa ne vem komu.Zguba cajta.Najraj bi reku organizatorju: pa dej že zakur jebeno zadevo pa gremo že čes x:Dx x:Dx x:Dx


Ošabnost, nadutost...je huda reč xrolleyesx
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#48 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 5. september 2006, 08:29

Ošabnost, nadutost...je huda reč xrolleyesx


Pa dobr Cookie jest tko gledam na to.Nč nimam prod unim k so drugačnega mnenja in če to počnejo.Čist nč postran jih ne bom gledov zarad tega oziroma se bom prilagodil zadevi čeprav drugače razmišlam.

#49 ZVEZANI

ZVEZANI
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 179

Objavljeno: 5. september 2006, 10:04

Pa dobr Cookie jest tko gledam na to.Nč nimam prod unim k so drugačnega mnenja in če to počnejo.Čist nč postran jih ne bom gledov zarad tega oziroma se bom prilagodil zadevi čeprav drugače razmišlam.


preberi lastne poste v drugih temah...Indiqo x:Dx

#50 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 5. september 2006, 10:24

preberi lastne poste v drugih temah...Indiqo x:Dx



Ja pa sej to ne pomen da mam kej prod drugače mislečimi lejga :o|o:.Razen Balcebuba k sm ga užalu pa še to ne zarad njegovga mišljenja ampak ker je tle gor samo zato da drka druge in zapolnjuje svoje frustracije iz real lajfa.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0