Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Odstranjevanje urokov


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
162 komentarjev na to temo

#76 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 9. marec 2011, 14:40

Brezo, lej ta punca je dobila res visoko iniciacijo v Gvatemali to ti lahko povem, ker sem jaz isto dobila čez nekaj let, ker sem bila vodena, do istega znanja. Tanja - to je to dekle ima zavedanje o tem that we are all one in ji je bil popolnoma jasen nasmeh vesolja in njegova modrost. Vendar ker ji je ta iniciacija prinesla oddelovanje pretekle karme v kateri je imela v zapisu težko ljubosumje,do mene, je naredila težko karmično napako in v momentu ljubosumja zelo napačno odreagirala, šla sem pogledati preteklo življenje, razumem zakaj. Vedi, da z tako iniciacijo imaš sposobnost poslati najvišjo obliko nesreče na nekoga, bit je le, da nobeden od visokih učiteljev ne pričakuje tega od takega bitja, ker ima zaupanje vanj. Vendar se zgodijo izjeme in ona je eden takih upam da redkih primerov. Zaradi tega, ker je zares visoko kršitev naredila ne le univerzalnih zakonov ampak tudi božanskih, božanskega kanala ne smeš zlorabiti za nesrečo drugega,sem dobila avtoriteto, da ji vrnem - no če bi hotela - samo potem igraš igro naprej in si isti kot on. Jasno, da nisem ampak sem naredlia varovanje in križ čez njo za vedno in večno. Tako da ja karma. Težka. Z moje strani oddelana na najvišjem nivoju, poslala sem mir in ljubezen nazaj, z solzami v očeh. Imela sem jo zelo rada.


Predpostavljam da je dobila iniciacijo od enega malo močnejšega običnega človečka...res visoke iniciacije se pa za moje pojme dobiva od bitij ki so na nivoju Bude, Jezusa...al pa osebno od velikega šefeta- Bogeca...Vsaka iniciacija, ki je močnejša od prejšnje povzroči razširitev kanala do tistega ki jo podeljuje oz. do vira iz kjer prihaja določena energija, povečajo se moči s tem pa tudi odgovornost...spotoma pa lahko pride do čiščenje pretekle karme in dogodkov iz preteklosti, ki se morajo razrešiti da se te sile lahko izrazijo v celoti...Večina ki se sreča s takimi silami tudi zagotovo naredi kakšno pizdarijo. Če hitro zašteka da to ni prav, se da še dobro pridet skozi. Pri hudih silah je pa treba pazit tudi na misli, ker se začnejo hitreje manifestirat.x:Dx

Pri takih zadevcah je pa najbolje oprostiti zadevce, narediti določeno zaščito, zaprositi šefeta za posredovanje, ubacit kakšne mantre, molitvice za razrešitev dogodkov...skratka z napadene strani se reagira s srcem in se ne vrne udarca...kaj se bo pa zgodilo s tistim ki je poslal napad je pa drugo vprašanje...Lahko bo dobil kakšen prijazen opomin s stranoi kakšnega belega duhca, da to ni dobro kar dela...V najhujšem primeru ga pa lahko šefe prav trešči na tla in mu pošlje tako skoncentriran energetski karmični šus nazaj, da človek pristane v bolnici in če se hitro spametuje, se lahko še izmaže potem ko prekliče in proba popraviti določene zadevce....Lahko ga višje sile dobesedno zablokirajo da ne more uporabljati svojih moči al pa kaj tretjega...xg:Dx

Sem pogledal tisti posnetek...v bistvu ni povedala nič novega za moje pojme...pri njej je bilo je čutit srčni nivo, čutilo se je pa tudi nekaj kot žalost, nemoč, skratka nekaj kar mora še malo poštimat pri sebi...na kratko povedano stvari je kar dobro razložila...sem pa dobil feeling da je bil ta obred podoben tistemu kot so v indiji pred tisočletji delali modreci oz. rišiji- žrtvene obrede, ki so omenjene v Rigvedah...skratka magijski obredi za dobrobit človeštva in vseh ostalih bitij v vesolju....xokkx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#77 natalie

natalie
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 9. marec 2011, 14:58

Predpostavljam da je dobila iniciacijo od enega malo močnejšega običnega človečka...res visoke iniciacije se pa za moje pojme dobiva od bitij ki so na nivoju Bude, Jezusa...al pa osebno od velikega šefeta- Bogeca...Vsaka iniciacija, ki je močnejša od prejšnje povzroči razširitev kanala do tistega ki jo podeljuje oz. do vira iz kjer prihaja določena energija, povečajo se moči s tem pa tudi odgovornost...spotoma pa lahko pride do čiščenje pretekle karme in dogodkov iz preteklosti, ki se morajo razrešiti da se te sile lahko izrazijo v celoti...Večina ki se sreča s takimi silami tudi zagotovo naredi kakšno pizdarijo. Če hitro zašteka da to ni prav, se da še dobro pridet skozi. Pri hudih silah je pa treba pazit tudi na misli, ker se začnejo hitreje manifestirat.x:Dx





Zato lahko oprostim Tanji ( nisem še čisto, rabim dokaz, da se je res spremenila), ker sem na lastni koži videla kaj se ne sme in prosila božanska bitja naj niti enkrat ne naredim napake. Iniciacijo sem dobila od nezemeljskih bitij.Kar se tiče misli ja skoz maham in postavljam nazaj v balance, kadar sem jezna.


Mislim da bo ona šla čez, ker prosi Krišno, da ji oprostim.
Mantram in jantram itak dostikrat, grem pa vsak dan v transcendent stanje vsaj za pet minut in letim k svojim učiteljem po učenje...
velike sanje malega vesolcka

#78 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 9. marec 2011, 15:17

Zato lahko oprostim Tanji ( nisem še, rabim dokaz, da se je res spremenila), ker sem na lastni koži videla kaj se ne sme in prosila božanska bitja naj niti enkrat ne naredim napake. Iniciacijo sem dobila od nezemeljskih bitij.Kar se tiče misli ja skoz maham in postavljam nazaj v balance, kadar sem jezna.


Mislim da bo ona šla čez, ker prosi Krišno, da ji oprostim.
Mantram in jantram itak dostikrat, grem pa vsak dan v transcendent stanje vsaj za pet minut in letim k svojim učiteljem po učenje...


Zakaj pa rabiš dokaz...x?x To je nepomembno, oprosti se zato da se poštima zadeve s svoje strani, reševanje se pa prepusti gospodarju karme in šefetu...skratka da se potlačene zamere in druga negativna čustva do te osebe sprosti oz. transformira v pozitivo. S tem se namreč začnejo reševati tudi karmične vezi iz tega in prejšnjih lifeov, ki vaju zaenkrat še spajajo in niso več funkcionalne...potem se gre pa počasi še na vzroke zakaj si ta napad doživela, zakaj se je prilepil nate in zakaj se ni odbil...skratka narediš najbolje kar znaš s svoje strani, ona naj pa ureja stvari s svoje...pomembno je da ne vrneš napada in da brezpogojno sprejmeš stvari...ni easy lekcija, ampak nagrada ki sledi po tem je vredna napora...xokkx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#79 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 9. marec 2011, 15:26

Se pravi, pes, ki te grize, mu daj še drugo roko in čakaj, da te požre..,Potem pa mu oprostiš :eek:

#80 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. marec 2011, 15:31

ja ne, daš od sebe to kar daš lohk ti sam...
Nekoga ne morš prisilt v brezpogojno ljubezen itd. ipd., lahko pa *vplivaš* s tem, da sam delaš na tem oz. to daješ od/iz sebe. xnckrivx

Odpuščanje pa je pravzaprav *nujno* pri vseh 'travmatičnih izkušnjah'.
ker si v napsrotnem primeru ti tisti, ki se veže nanjo/-e (in si tako še dalje v tem vzorcu).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#81 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 9. marec 2011, 15:47

Poznam odpuščanja in tudi določene blokade, zaradi neodpuščanja. Včasih je problem, ker so določene stvari pustile veliko sled, katera te spominja na neprijetne dogodke.
Sledi ostanejo za vedno. To je isto, kot bi zabijal žeblje v vrata in jih potem tudi odstranil iz vrat. Luknjice so ostale..
Pes, ki te vsakdan grize, si bo enkrat obrabil zobe. Vmes je samo čas, ki se lahko vleče, ali pa mine hitro. Jaz zaupam logičnemu mišljenju in razlagam. Vsak rabi neko izkušnjo.Tat je rabil izkušnjo adrenalina in občutka, okraden pa je rabil izkušnjo nenavezanosti na ukraden predmet. Navsezadnje smo vsi neki igralci v filmu, katerega režijo in scenarij smo si sami napisali v preteklosti.

#82 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. marec 2011, 15:51

Jp, brazgotine, pečati in takšno. ampak sej to smo mi, naša bivanjska izkušnja. xsrcx

Res je, zakon karme si folk predstavlja *ezoterično*, v bistvu gre pa za vzrok/posledico... nič ezoteričnega pravzaprav... x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#83 natalie

natalie
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 9. marec 2011, 15:58

Zakaj pa rabiš dokaz...x?x To je nepomembno, oprosti se zato da se poštima zadeve s svoje strani, reševanje se pa prepusti gospodarju karme in šefetu...skratka da se potlačene zamere in druga negativna čustva do te osebe sprosti oz. transformira v pozitivo. S tem se namreč začnejo reševati tudi karmične vezi iz tega in prejšnjih lifeov, ki vaju zaenkrat še spajajo in niso več funkcionalne...potem se gre pa počasi še na vzroke zakaj si ta napad doživela, zakaj se je prilepil nate in zakaj se ni odbil...skratka narediš najbolje kar znaš s svoje strani, ona naj pa ureja stvari s svoje...pomembno je da ne vrneš napada in da brezpogojno sprejmeš stvari...ni easy lekcija, ampak nagrada ki sledi po tem je vredna napora...xokkx


ma sej no sej no, dokaz veš lej MATR al to se ne dela no Halo? Vem pa da lej ravno sedaj sem kratek čas res dva tri dni imela nonstop tele - komunikacijo, z njo in je jokala kot otrok. Sam ja maš prov no, mislm lej najvišja znanja in iniciacijo je dobila, resno ti povem te kršitve si nebi smela privoščiti, sam lej no sej se bo menda se zdej naučila. Skrbi me pa sledeča stvar dve leti nazaj, ko sem ravno dobila to sporočilo zakaj se mi je vse to dogajalo, sem dobila uvid - sliko in videla, kaj se ji bo zgodilo. Jokala sem kot otrok in se povezala z božanskimi bitji, ter rekla, da to nočem, da se ji zgodi. Dobila sem samo eno vprašanje, če bi rada oddelala njeno karmo? Jasno sem odgovorila da ne. A je mogoče, da se ji to ne zgodi, če se poslužuje prošenj, da ji je oproščeno in sežiganja karme? No saj to je rekla da dela sežiga karmo, sam mati moja imam občutek, da ne bo šlo tko čez.
velike sanje malega vesolcka

#84 dayo

dayo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 234

Objavljeno: 9. marec 2011, 15:58

Ne bi se spuščal v dejanskost izkušenj, ki jih nekateri opisujete (npr. Natalie)... sicer sem skeptik po naravi, ampak tud sam sem že kej doživel in verjamem, da na subjektivni ravni je vsak pač doživel izkušnjo kot jo je; in ima zato vso legitimno pravico vanjo verjet.

Kar pa opažam, še zlasti pri tejle temi, je, da se preveč mešajo jabuka in hruške. Vse pobrkano med sabo.
Zato prihaja v svetu "duhovnosti" do tolk enih zablod, padcev in težkih lekcij.
Meša se duhovni razvoj z okultizmom (kamor med drugim spadajo uroki, obredi, magija, okultne iniciacije in moči, čira-čara itd.) in se pol določene okultne moči in uvide napačno interpretira za znak duhovne razvitosti.

Okultne moči in znanje še NE pomeni kakršnegakoli pravega duhovnega razvoja. Le-ta je predvsem razvoj zavesti. Realizacija svojega pravega Jaza, realizacija svoje duše, pristen stik z Božanskim itd.
Dokler tega ni, človek pač notranje ne more bit popolnoma (duhovno in duševno) stabilen.
Kar ni tak problem v navadnem lajfu, kjer se pač ukvarjamo z bolj prizemljenimi zadevami. Čim pa se zaide v druga področja, postane ta notranja stabilnost izredno nujna zadeva. Ker sicer velikrat pride do hudih zablod. Kot primer prijateljice od Natalie - dobila neke kao moči, še zmeri pa v sebi mela ljubosumje!? In celo uporabila svoje moči za škodovanje drugemu!? Stopnja zavesti torej... vemo kakšna.
Natalie to sicer opravičuje z dinamiko njune pretekle karme, kar pa je čisti nonsense. Nekdo, ki ma že vsaj mal zavedanja (ne govorim o kakem razsvetljenju, ampak samo o mal več zavestnosti pač), bo navkljub pretekli karmi zadost zavesten (ali pač vsaj čist človeško inteligenten), da ne bo počel takih neumnosti.
Realizirana oseba ali jogi pa se bo seveda samo ravnodušno nasmehnil in mirno pustil času, da se pretekla karma raztopi, brez kakršnihkol navezanosti nanjo, brez kakršnihkol čustvenih ali drugačnih reakcij...


Kot pravi maestro Šri Aurobindo:
"Duhovno uresničenje je pomembnejše od vseh drugih stvari in nepogrešljivo. Menim, da je najbolje to, da se najprej duhovno in dušno razvijemo, to pa oboje enako polno, preden vstopimo v skrivna območja. Tistim, ki najprej vstopijo v skrivna območja, se kaj lahko zgodi, da se jim potlej duhovno uresničenje kar preveč zakasni; drugi padejo v zavite pasti okultnega in v tem življenju ne pridejo ven. Nekateri se res lahko ukvarjajo s prvim in drugim hkrati - z okultnim in duhovnim - in znajo doseči, da sta si v medsebojno pomoč, toda postopek, ki ga predlagam, je varnejši."

__________

PS: Sicer pa, kar se Gvatemale tiče... sem mislu, da je tam bolj džungla pa gverilci pa tko... kamoli kakšni hudi duhovni mojstri ali učitelji :eek: x:Dx (sori, mal heca)

#85 natalie

natalie
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 9. marec 2011, 16:06

Se pravi, pes, ki te grize, mu daj še drugo roko in čakaj, da te požre..,Potem pa mu oprostiš :eek:


lej lahko igraš igro on-a vrže, ti vrže, on-a vrže ti vržeš - sam to je pol ping pong,in si na ravni nizkih porivov. Lahko pa pustiš, čeprov ti dela probleme, narediš varovanje in se začne odbijat k njej-njemu, slej kot prej.... Jah lej oprostit je treba. Najpametneje je, lahko je še tak šit naredila oseba, ohrani lep spomin, slabega pa stran vrži in zbriši, kot da ga ni bilo. Kar se tiče zaupanja pa lej... težko ga je nazaj dobiti...
velike sanje malega vesolcka

#86 natalie

natalie
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 9. marec 2011, 16:09

.... cel tekst ne bom kopirala

__________

PS: Sicer pa, kar se Gvatemale tiče... sem mislu, da je tam bolj džungla pa gverilci pa tko... kamoli kakšni hudi duhovni mojstri ali učitelji :eek: x:Dx (sori, mal heca)


ja no sej pol na konc te glava boli Objavljena slika od vseh teh duhovnih zgodb. Jah no kljub vsem spiritualnem učenju ti bom tko rekla, ni mi do tega, da bi sedaj šla v askezo, bom raje Šakti učenje živela.
Za mene je glavno, da po tem učenju lahko kljub hudi travmi in postravmi lahko rečem, da je življenje fascinantno...

Aj, tist konc je čist hud tudi po znanju, sam v Gvatemali je bila Tanja, jest sem bila v Mehiki, kukrkoool tam je dbest, grem še tja...
velike sanje malega vesolcka

#87 dayo

dayo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 234

Objavljeno: 9. marec 2011, 16:20

x:)x

Kdo govori o askezi?

Govora je o dušni in duhovni realizaciji. Za to askeza ni nujna ali zahtevana. Je pa zmernost. (kar, priznam, tud men ne gre najboljš od "rok" x:Dx )

Tud šakti rabi notranjo stabilnost v svoji čimbolj pravi zavesti. Sicer je njena energija preveč kaotična.
(sploh, če nima šive, da jo mal umiri in "prizemlji" x:Dx )

#88 natalie

natalie
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 9. marec 2011, 16:33

ja ja ja no sej ravnovesje Objavljena slika pa zmernost.... ma sem šle tri pretekla življenja pogledat in ej ne vem kaj nej rečem ... mene je bol težko obvladat, no se pa učim balans tko da no smo mal bolje kot včasih k je bil sam rokenrol :).

ajme ne vem kako bo s to šivo me pa je prizemljal zelo ja ... lep šiva... mal se ta šakti pa ta šiva kregata... sta eno, večno skupaj, večno narazen, tko da ne vem ne vem... mogoče bo pa šakti kakega kavija boga umetnosti probala Objavljena slika
ne vem ne vem Objavljena slika
velike sanje malega vesolcka

#89 natalie

natalie
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 9. marec 2011, 16:37

mimgerde ma ja askeza ma jaaaaaaaaa no vsaj pr men ne, pr men ma da je ples pa igra
igra življenja
ljubezni
miru
smeha in pozitive
srca in altruizma
sjaja v očeh
visokih znanj
velike sanje malega vesolcka

#90 natalie

natalie
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 9. marec 2011, 16:44

Tud šakti rabi notranjo stabilnost v svoji čimbolj pravi zavesti. Sicer je njena energija preveč kaotična.




jebemti kaotiko Objavljena slika
ma če mam pa rada dramo no
najraje tragikomedijo
še clo igrat sem začela glih lani sem pol leta igrala igro o ravnovesju - cirkus negotovosti




velike sanje malega vesolcka

#91 natalie

natalie
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 9. marec 2011, 17:25

hm. no ja. maš v bistvu prav.Objavljena slika
velike sanje malega vesolcka

#92 natalie

natalie
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 9. marec 2011, 17:35

:) :)

no ne vem jest bom tako rekla nekje čutiš povezavo ne vem... kako bi to povedala... enostvano veš.čutiš.zaznaš. sporočilo dobiš. ne vem. to mogoče bolj brezota da vprašaš :)

khm mislim, drugače pa je zgodba o karmičnem konfliktu, ki izvira iz...ej ne da se mi tu pač je dejstvo karme...preberi nazaj ka pa vem

iniciacija skozi sex in menstro - govorila sem o Sigmundu Freudu - ta o nobenih iniciacijah ne govori :)
velike sanje malega vesolcka

#93 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 9. marec 2011, 18:41

Objavljena slika :palec: ampak veš, življenje je res fascinatno, to je dar, ki ga dobiš, ko si na testu ne zemeljskih ampak božanskih bitij, nezavedno delaš izredne sacrifices in sploh ne veš da si na izrednem testu in ker imaš res pure heart, you recieve gifts which you could never imagine...

[url="http://www.youtube.com/watch?v=cjVj6b7jC-I&feature=related"]http://www.youtube.c...feature=related[/url]




Keisha je doživela te stvari, trije oz. pet delov je, jokala sem kot otrok, ko sem to gledala in zraven govorila thank you, for letting me know that i am not insane....
Ne vem če te zanima ampak poglej si...and pls comment...


Mayita je zelo točno pogruntala te velike učitelje! (5 XL plusov za Mayitin komentar). Pa ni edina. Severnoameriški Indijanci so jo uvrstili na seznam goljufov - t.i. plastičnih šamanov. Več o njej skozi oči tistih, katerih kao "iniciacije" si je ženska prisvojila, si oglejte tule:Moja povezava (Newagefraud&plastic shaman, na forumu med Frauds poiščite Keisha Crowther, lahko si pa preberete še kaj o teh drugih kao šamanih, zelo poučno!)

#94 natalie

natalie
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 9. marec 2011, 19:10

Mayita je zelo točno pogruntala te velike učitelje! (5 XL plusov za Mayitin komentar). Pa ni edina. Severnoameriški Indijanci so jo uvrstili na seznam goljufov - t.i. plastičnih šamanov. Več o njej skozi oči tistih, katerih kao "iniciacije" si je ženska prisvojila, si oglejte tule:Moja povezava (Newagefraud&plastic shaman, na forumu med Frauds poiščite Keisha Crowther, lahko si pa preberete še kaj o teh drugih kao šamanih, zelo poučno!)


ojoj ojoj lej Keisha govori resnico iz lastne izkušnje ti lahko to zatrdim, da vem kaj govori... če sem iskrena tole sploh ne želim komentirat....
velike sanje malega vesolcka

#95 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 10. marec 2011, 08:01

ojoj ojoj lej Keisha govori resnico iz lastne izkušnje ti lahko to zatrdim, da vem kaj govori... če sem iskrena tole sploh ne želim komentirat....


Tvoja reakcija je zelo tipična, pravzaprav sploh nisem pričakovala, da boš ti spremenila mnenje o tej kao šamanki ali kakorkoli si že pravi, link za NAFSP (Newage frauds & Plastic Shamans) in Keisho Crowther sem nalepila bolj za druge in kot tipičen primer nekoga, ki se gre nekega visoko razvitega učitelja, šamana... pa so ga prav tisti ljudje (v tem primeru severnoameriški Indijanci), na katerih modrost in iniciacije se sklicuje, zelo jasno razkrinkali kot goljufa. Človek bi mislil, da bodo občudovalci vsaj dobro premislili o tem, komu pravzaprav sledijo in čigave besede tako zelo zares jemljejo, ampak ne! Ko ga enkrat postavijo tja nekam gor v višave, ga zlepa ne bodo več postavili na realna tla, tako kot Natalie vztrajno gledajo stran in nočejo niti komentirat tega, kar se ne sklada z njihovo predstavo (iluzijo!), kaj šele, da bi svojo sliko uskladili z realnostjo! Nič čudnega, da se jim dogaja vse sorte kao duhovne hude preizkušnje - vse to ni nič mističnega, nobene negativne duhovne sile niso na delu, Natalie, samo ti si izgubila stik z realnostjo in to seveda ima posledice. Ki pa si jih narobe razlagaš, ampak tega zdaj nočeš videti, bo pa prišel čas tudi za to - življenje vsakega slej ko prej prisili, da neha bluziti po raznih Gvatemalah iščoč "najvišje iniciacije", ki jih tamkajšnji "najvišji šamani" (beri najvišji goljufi) z veseljem prodajajo naivnim in od realnosti odklopljenim zahodnjakom.Objavljena slika

#96 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 10. marec 2011, 10:02

Mogoče nisem vsega napisal prej...moje mnenje je da šamanka Keisha niti pod razno ni na stopnji visokih učiteljev, prej bi rekel da je šele postala učenec ta velikih...al se je sama proglasila za to al so jo drugi me pa sploh ne zanima, s tem naj se ukvarjajo drugi, če jih stvar zanima...Govori in omenja pa podobne stvari kot jih učijo veliki učitelji...ima neko osebno noto kar pomeni da je morala iti čez neke osebne izkušnje...In skozi oči "velikih" indijančkov je res lahko goljuf, ampak pri takih stvareh je treba biti previden. Če recimo ona samo podaja znanje, ki jih je slišala od svojih učiteljev potem se temu ne more reči goljuf. Če pa se ona hvali da je to kao njeno znanje in da je kao samo ona zvedela te informacije je pa slika lahko obratna...Skratka če se je ona sama postavila v vlogo high priesta potem je dvom upravičen, če pa so jo na to mesto postavili obični ljudje pa vprašanje. Odvisno pa je tudi ali se ona sama povzdiguje, da je kao nad drugimi al pa recimo pravi da ima tudi sama nekega učitelja. Če pa o tem ne govori nič in kao molči je pa lahko vse možno...in so možne raznorazne špekulacije, ugibanja, predpostavke...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#97 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 10. marec 2011, 10:19

Vsak se enkrat izda, če ne sam, pa njegova dejanja. Na koncu sploh ni važno, kdo koga povzdiguje. Vsako seme vzklije in na koncu tudi rodi svoje plodove. Koliko je kdo zalival rastlino in jo tudi negoval, se vidi na pridelku in njegovi kvaliteti. Tukaj je vse popolnoma isto. Čas pokaže pravo resnico.

#98 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 10. marec 2011, 10:35

Mogoče nisem vsega napisal prej...moje mnenje je da šamanka Keisha niti pod razno ni na stopnji visokih učiteljev, prej bi rekel da je šele postala učenec ta velikih...al se je sama proglasila za to al so jo drugi me pa sploh ne zanima, s tem naj se ukvarjajo drugi, če jih stvar zanima...Govori in omenja pa podobne stvari kot jih učijo veliki učitelji...ima neko osebno noto kar pomeni da je morala iti čez neke osebne izkušnje...In skozi oči "velikih" indijančkov je res lahko goljuf, ampak pri takih stvareh je treba biti previden. Če recimo ona samo podaja znanje, ki jih je slišala od svojih učiteljev potem se temu ne more reči goljuf. Če pa se ona hvali da je to kao njeno znanje in da je kao samo ona zvedela te informacije je pa slika lahko obratna...Skratka če se je ona sama postavila v vlogo high priesta potem je dvom upravičen, če pa so jo na to mesto postavili obični ljudje pa vprašanje. Odvisno pa je tudi ali se ona sama povzdiguje, da je kao nad drugimi al pa recimo pravi da ima tudi sama nekega učitelja. Če pa o tem ne govori nič in kao molči je pa lahko vse možno...in so možne raznorazne špekulacije, ugibanja, predpostavke...Objavljena slika


Brezo, da ne bo treba preveč ugibat, pojdi na NAFSP (sem napopala link) in si na forumu med Frauds oglej temo Keisha Crowther. Ne gre za nobene velike Indijančke, ampak za čisto navadne Indijance, ki pa poznajo svoje duhovno izročilo in tudi svoje učitelje in zdravilce (medicine men) in znajo zato dobro prepoznati goljufe. Na linku je tudi dobro utemeljeno, zakaj so Crowtherjevo uvrstili med goljufe. Kar pa ne pomeni, da ženska ni iskrena, ko govori o svojih problemih, ampak to, da ima (ali je imela) probleme, je še ne dela učiteljice in zdravilke in nima nič opraviti z nekakšnimi iniciacijami. Če se ona sklicuje na indijanske iniciacije, sami Indijanci pa trdijo, da to pri njih nikakor ne gre tako, kot ona pravi in da potvarja njihovo duhovno izročilo - no, jaz v tem primeru verjamem njim. Drugi pa kakor hočete.
V to, da nekoga postavijo na mesto "high priesta" obični ljudje, ta pa pri tem nima prstov vmes - hej, jaz v to niti mal ne verjamem! Tej Keishi je zagotovo presneto veliko do tega, da igra vlogo "velike šamanke", sicer je ne bi tako zavzeto igrala!

#99 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 10. marec 2011, 10:45

.........Sam ja maš prov no, mislm lej najvišja znanja in iniciacijo je dobila, resno ti povem te kršitve si nebi smela privoščiti, sam lej no sej se bo menda se zdej naučila. Skrbi me pa sledeča stvar dve leti nazaj, ko sem ravno dobila to sporočilo zakaj se mi je vse to dogajalo, sem dobila uvid - sliko in videla, kaj se ji bo zgodilo. Jokala sem kot otrok in se povezala z božanskimi bitji, ter rekla, da to nočem, da se ji zgodi. Dobila sem samo eno vprašanje, če bi rada oddelala njeno karmo? Jasno sem odgovorila da ne. A je mogoče, da se ji to ne zgodi, če se poslužuje prošenj, da ji je oproščeno in sežiganja karme? No saj to je rekla da dela sežiga karmo, sam mati moja imam občutek, da ne bo šlo tko čez.


Po zadnjih informacijah ki jih imam obstaja kao okol 30. iniciacij direkt od Bogeca oz. šefeta...na Zemlji pa jih obični človek lahko prejme največ 10. skratka okoli tretjino...to je nekak logično, ker se grejo tudi tisti ljudje ki dobesedno postanejo Bude in se naučijo vse kar je možno na planetu Zemlj učiti dalje na druge planetke in sfere...Učijo se stvari o katerih se nam sploh ne sanja in ki zadevajo recimo cela osončja, galaksije ipd. skratka v upravljanje lahko dobijo širša področja...tralala...postanejo v bistvu tako kot majhni Bogeci oz. Kreatorčki ki so dobesedno podrejeni šefetu...govorim za iniciacije direkt od šefeta in ne za tiste iz različnih sistemov katerih je preveč. Teh je namreč na milijone, vsak sončni ali planetarni sistem ima lahko svoje. In na astralu se lahko komunicira z raznoraznimi bitji in dobiva raznorazne iniciacije. Meni osebno so namreč všeč samo tiste direkt iz najvišjih nivojev...itak se dobi tiste spodnje usput, če to osebek rabi in mu lahko koristi v lifeu...Objavljena slika

Zanimivo, da si videla kao kaj se bo zgodilo in si še zmeraj odreagirala z negativnim čustvenim predznakom...zakaj ni bil odgovor s pozitivnim znakom...Objavljena slika To je bolj vredno razmisleka. Sicer pa velja da se lahko v enem trenutku v sedanjosti lahko spremeni cela prihodnost. Tako da je treba določene vizije prihodnosti jemat z zadržkom in samo kot enega iz možnih scenarijev. Lahko pa si videla ta dogodek in si ga podzavestno še podkrepila- skratka nekak v smislu tako se bo zgodilo in nič drugače...vsak človek ima v podzavesti namreč štalo in polno notranjih saboterjev, ki nasprotujejo tistemu kar si želi v zavestnem stanju...Objavljena slika

Sežiganje karme...Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika Newagerski izraz...v prevodu naj bi pa to pomenilo slaba dejanja se izniči z dobrimi dejanji...če se prizna napake, je želja odpuščanja iskrena, se zavestno prevzame posledice svojih slabih dejanj al pa svoja dobesedno popravit oz. izničit, itd...potem se za določeno ceno pač da prav lepo priti skozi, brez kakšnih prevelikih šokov za tisto osebo...vse je v detajlih, iskrenosti ter srcu...Objavljena slika

Ne bi se spuščal v dejanskost izkušenj, ki jih nekateri opisujete (npr. Natalie)... sicer sem skeptik po naravi, ampak tud sam sem že kej doživel in verjamem, da na subjektivni ravni je vsak pač doživel izkušnjo kot jo je; in ima zato vso legitimno pravico vanjo verjet.

Kar pa opažam, še zlasti pri tejle temi, je, da se preveč mešajo jabuka in hruške. Vse pobrkano med sabo.
Zato prihaja v svetu "duhovnosti" do tolk enih zablod, padcev in težkih lekcij.
Meša se duhovni razvoj z okultizmom (kamor med drugim spadajo uroki, obredi, magija, okultne iniciacije in moči, čira-čara itd.) in se pol določene okultne moči in uvide napačno interpretira za znak duhovne razvitosti.

Okultne moči in znanje še NE pomeni kakršnegakoli pravega duhovnega razvoja. Le-ta je predvsem razvoj zavesti. Realizacija svojega pravega Jaza, realizacija svoje duše, pristen stik z Božanskim itd.........


Hm, bi se skoraj strinjal s tvojim pogledom. Za moje pojme je namreč okultizem tudi delček duhovnosti in ni ločen od njega...Bistveno je to kar si že omenil, če ima človek ne vem kakšne psihične moči to še ne pomeni, da je tudi na dovolj visoki stopnji zavesti...Lahko ga nekdo ki nima nobenih moči šiša 100. na uro...Objavljena slika

Poanta je da so psihične moči večinoma povezane s 3. čakro oz. pleksusom, to je pa istočasno dom / kučica temu kar psihologi pravijo človekov ego. oz nižji Jaz...Če človek deluje samo iz pleksusa potem še zdaleč ni podoben "duhovnemu človeku"...pa če ima še ne vem kake moči...duhovnost pomeni koliko zna te sile izražati s pomočjo srca...to je pravo merilo za duhovnost...Kaj vse spada pod srčni nivo je pa že dost napisano po raznoraznih knjigicah...Objavljena slika

Poanta je v tem da se nekateri učijo priti do srca preko moči, drugi pa štartajo direkt na srce...prvim se pač hitreje pojavijo moči, ker jih dobesedno vzpodbujajo oz. trenirajo. Drugim se začne pa odpirat najprej srce, začnejo spoznavat etiko, odgovornost in se lahko šele kasneje pojavijo psihičke moči. Lahko se pa tudi srčnim ljudem takoj pojavijo moči, ampak tukaj ima pa pomembno vlogo njihova duhovna preddispozicija in pretekla karma...Na kratko povedano slej ko prej se morata pleksus in srce združit oz. pleksus mora priti pod nadzor srca...to pa lahko traja in traja...leta, stoletja, življenja...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#100 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 10. marec 2011, 11:18

Brezo, da ne bo treba preveč ugibat, pojdi na NAFSP (sem napopala link) in si na forumu med Frauds oglej temo Keisha Crowther. Ne gre za nobene velike Indijančke, ampak za čisto navadne Indijance, ki pa poznajo svoje duhovno izročilo in tudi svoje učitelje in zdravilce (medicine men) in znajo zato dobro prepoznati goljufe. Na linku je tudi dobro utemeljeno, zakaj so Crowtherjevo uvrstili med goljufe. Kar pa ne pomeni, da ženska ni iskrena, ko govori o svojih problemih, ampak to, da ima (ali je imela) probleme, je še ne dela učiteljice in zdravilke in nima nič opraviti z nekakšnimi iniciacijami. Če se ona sklicuje na indijanske iniciacije, sami Indijanci pa trdijo, da to pri njih nikakor ne gre tako, kot ona pravi in da potvarja njihovo duhovno izročilo - no, jaz v tem primeru verjamem njim. Drugi pa kakor hočete.



Meni se ne da hodit na forume, čitat stvari o njej in se še matrat z angleščino in to okoli 70. strani, me ne pritegne. Za sebe pač vem kje približno je, na kakšni stopnji. Na forumu pa tega ne bom omenjal, ker se mi ne zdi smiselno kritizirat nekoga ki se trudi pri določenih zadevah. Vsak pač dela napake in se uči na njih. Za moje pojme je pač šele začetnik na duhovni poti oz. šele učenec začetnik. Tako kot večina izmed nas...

Že fizični izgled pove da ni "native American", kar pomeni da tudi ne more poznati njihovih duhovnih izročil razen če ni že od malena živela pri njih in so jo vzgajal...nekatere stvari, ki jih omenja so pa čisto iz drugega vira in imajo bolj malo veze z indijančki...Tako kot mi evropejci dobivamo znanje iz vzhoda in zahoda in se sami odločamo kaj je za nas primerno. Podobno je tudi pri njej in nekak se da to med vrsticami prebrati tudi iz tega njenega videa...

Na kratko povedano po indijanskih merilih je bolj težko to kar pišejo o njej...Po naših merilih je pa možno, ker tudi mi večinoma ne poznamo indijanske kulture. Jaz osebno se ne bi toliko ubadal s tem kar pišejo o njej, kaj je res in kaj ne...Prej se ugotovi resnico, če se jo skuša začutit, da poudarek na to kar priča, kako se obnaša, itd. In valjda ne vse slepo verjeti, ampak z zdravo kmečko pametjo. Kar se pač ne sklada z prepričanjem nekega osebka to pač zavrže, tist kar se pa sklada pa nadaljuje v tej smeri...slej ko prej bo pač videl stvari take kot so...sledilci in nasprotniki raznoraznih učiteljev, gurujev, swamijev znajo namreč prav napihniti določene zadeve...ni vse zlato kar se sveti, lahko je tudi srebro...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0