Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nemir


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
873 komentarjev na to temo

#726 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 25. februar 2015, 10:51

http://www.monada.si/

 

Prepričan sem da to podjetje ne posluje na obali, in da tudi ne bo poslovalo na obali, vsaj ne na področju svetovanja..

 

laugh.png laugh.png


prenos.jpg


#727 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 25. februar 2015, 10:53

 
 
Če si rečem, da tega ni je naslednja najbližja razlaga norost in rešitev je obisk priznanega strokovnjaka (takega z diplomo se razume).
 
Če mu povem, da vidim in čutim kako oblika pride do mene, se mi celo pokaže tako da se ustavi v gibanju, gre v moje telo in tam ne dela nič neprijetnega (razen če kaj pokaže in prebudi neprijeten vzorec) in če mu za nameček še dodam, da sem začel po 6 letih pavze uživat konopljo in da je omenjena oblika imela znatno vezo s tem, da sem se v dobri meri z uživanjem konoplje očistil strahov, ki sem jih v preteklosti ustvaril kar sam z zlorabo konoplje in je ta in še kaka oblika pripomogla tako, da je potovala z, usmerjala, pomagala v gibanju energij. Do kakega sklepa misliš, da bo prišel in kakšna bo njegova diagnoza? a bo ku ku, ku ku ...
 
Brezo tle omenja predvsem neprijetno stran (kar ni slabo) ...obstaja seveda tudi prijetna. Kar se mene tiče nikdar nismo sami (v slabem), kar pa ne pomeni, da smo brez odgovornosti za našo dobro bit. Lahko ostanemo navidez sami, ampak ne brez razloga. 

Razen,če greš k Slavinskemu in njemu podobnih. Veliko ljudi je z diplomo, ki se zavedajo omejenosti psihologije. Zanimivo, da ni tolk psihiatrov, ki bi se ukvarjali z nečim izven tega. :D



#728 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 25. februar 2015, 10:55

http://www.monada.si/
 
Prepričan sem da to podjetje ne posluje na obali, in da tudi ne bo poslovalo na obali, vsaj ne na področju svetovanja..
 
laugh.png laugh.png

 
bivši sodelavec se je zaposlil pri firmi, ki dela revizije za podjetja; kaj lahko izboljšajo, kje ipd. 
 
ko je razlagal o tem kaj počne je rekel: da jim samo pokaže koliko je ura, ampak to z nekim takšnim tonom/priokusom kot, da počne nekaj, kar bi brez problema naredili sami. skoraj kot, da je odveč ...ampak ni rekel na glas, da ne bi kdo res pomislil, da je odveč, ker potem ne bi imel dela ...
Brez podpisa

#729 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 25. februar 2015, 10:56

Aja Brezo, hvala za link ;).



#730 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 25. februar 2015, 10:59

Razen,če greš k Slavinskemu in njemu podobnih. Veliko ljudi je z diplomo, ki se zavedajo omejenosti psihologije. Zanimivo, da ni tolk psihiatrov, ki bi se ukvarjali z nečim izven tega. biggrin.png

načeloma bi se pri strokovnjaku iz področja duševnosti (v tem smislu ali naprednejše -> http://www.tosemjaz....8/category.html ) , ki ima razširjeno percepcijo in zaznavo res lahko kaj nauči. nikoli ne reci nikoli icon1_wink.gif


Brez podpisa

#731 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 25. februar 2015, 11:02

načeloma bi se pri strokovnjaku iz področja duševnosti (v tem smislu ali naprednejše -> http://www.tosemjaz....8/category.html ) , ki ima razširjeno percepcijo in zaznavo res lahko kaj nauči. nikoli ne reci nikoli icon1_wink.gif

Ne bi rekla (zase pač) :D. Sploh ne pri teh, k si ti linkal, pol je smiselno izbrat vsaj terapevta :D



#732 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 25. februar 2015, 11:02

ma ne, kariera župnikove kuharice...

 

 

ja, Zala, se strinjam. zato ker vem, kakšne projeciram ta drugi človek pa niti pomislil na kaj takega.

 

zato moramo imeti trezno glavo, da Vidimo.

 

zdaj pa lahko en joint pa en deci, ker bomop ipak lažje spregledali... če bomo manj v strahu...



#733 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 25. februar 2015, 11:04

ma ne, kariera župnikove kuharice...

 

 

ja, Zala, se strinjam. zato ker vem, kakšne projeciram ta drugi človek pa niti pomislil na kaj takega.

 

zato moramo imeti trezno glavo, da Vidimo.

 

zdaj pa lahko en joint pa en deci, ker bomop ipak lažje spregledali... če bomo manj v strahu...

Si dodat še eno obrambo in ne videt realno, ne verjamem. Alkohol, slaba prehrana... vse spreminja zaznavo in rešuje simptom. 



#734 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 25. februar 2015, 11:06

Ne bi rekla (zase pač) biggrin.png. Sploh ne pri teh, k si ti linkal, pol je smiselno izbrat vsaj terapevta biggrin.png

 

link sem dal, da ne bi kdo duševnost zamenjal ali povezoval z dušo, ker je pojem duševnost bolj vezana na um. duše itak ni v tem konceptu. 


Brez podpisa

#735 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 25. februar 2015, 11:08

link sem dal, da ne bi kdo duševnost zamenjal ali povezoval z dušo, ker je pojem duševnost bolj vezana na um. duše itak ni v tem konceptu. 

Aha, ne vidim sicer poante, najbrž ker še malo spim :D



#736 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 25. februar 2015, 11:11

Aha, ne vidim sicer poante, najbrž ker še malo spim biggrin.png

 

 

ne vidiš poante, ker ti je jasno

 

se mi je pa že zgodil, da me je ob omembi pojma duševnost kdo napadel, da new age spiritualne buče, pa njega že ne zanimajo ...


Brez podpisa

#737 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 25. februar 2015, 11:12

ne vidiš poante, ker ti je jasno

 

se mi je pa že zgodil, da me je ob omembi pojma duševnost kdo napadel, da new age spiritualne buče, pa njega že ne zanimajo ...

Aha ja možno, glej sej se večkrat počutim k da sem vesoljka :D ylflower.gif .



#738 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 25. februar 2015, 11:17

Aha ja možno, glej sej se večkrat počutim k da sem vesoljka biggrin.png ylflower.gif .

 

nima veze

 

verjetno sem brez potrebe nakazal na kaj se duševnost nanaša 


Brez podpisa

#739 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 25. februar 2015, 11:18

nima veze

 

verjetno sem brez potrebe nakazal na kaj se duševnost nanaša 

Najbrž za koga ne, ne vem...



#740 lia II

lia II
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 052

Objavljeno: 25. februar 2015, 11:54

laugh.png govorim včeraj z enim tipom, moral službeno v študentski dom v Mariboru- mi je rekel: "A veš da si prav oči spočijem na teh študentkah?

 

sem rekla ja....jaz tudi laže izostrim sliko, če kaj gledam lepegaflirt.gif

 

viš Ceres, zato je pa mati narava poskrbela, da od bliz na stare dni bl slab vidimo.... od daleč pa ob mraku smo vsi lepšiwink.png


Obečanje ludom radovanje...


 


#741 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 25. februar 2015, 11:55

laugh.png laugh.png laugh.png

 

jst sem že raklamacijo poslal na mobitel, slikam selfie lepotca ven pride strašilo,pa ne vem če je virus al sistemska napaka


prenos.jpg


#742 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 25. februar 2015, 12:02

Jojfon je to totalni...

za telefonirat ni, slike so obupne, če surfaš po netu in se premisliš pol ure rabiš da prideš nazaj na osnovni meni

 

Ne upam se niti pavjedat kolk sem dal zanjga..


ima pa scream touch!

 definitivno, tolkokrat ko sem zakričal pri uporabi....


prenos.jpg


#743 A65

A65
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 422

Objavljeno: 25. februar 2015, 12:11

Jojfon je to totalni...

za telefonirat ni, slike so obupne, če surfaš po netu in se premisliš pol ure rabiš da prideš nazaj na osnovni meni

 

Ne upam se niti pavjedat kolk sem dal zanjga..


ima pa scream touch!

 definitivno, tolkokrat ko sem zakričal pri uporabi....

 

Zato se pa ne pustim zapeljat reklamam novih aparatov, ki mi jih pošilja (moj prvi operater) Debitel, samo občasno kakšen paket preklopim. :) Še mojega Ericssona sem nabavila pred leti potem, ko sem pri kolegu videla, da je preživel otroško upravljanje (z mize, v pesek, v lužo) brez posledic. Sem stauhala takrat najugodnejšo varianto in poklicala mojega operaterja, da razmišljam o menjavi - in ga prec dobila po isti ceni. :)

 

Le nedolgo nazaj mi je bilo malček nerodno, ko je začel pri pregledovanju fotk še ne triletnik s prstkom dričat po ekranu - pa sem mu rekla, da se pa pri meni slikce drugje preklapljajo. :)



#744 lia II

lia II
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 052

Objavljeno: 25. februar 2015, 12:24

dokler ne rabiš cele burke, je še vse OK ... biggrin.png

em119.gif   zmanjkalo mi je lajkov-prav polepšal ste mi dan danesheartpump.gif

 

Zato se pa ne pustim zapeljat reklamam novih aparatov, ki mi jih pošilja (moj prvi operater) Debitel, samo občasno kakšen paket preklopim. smile.png Še mojega Ericssona sem nabavila pred leti potem, ko sem pri kolegu videla, da je preživel otroško upravljanje (z mize, v pesek, v lužo) brez posledic. Sem stauhala takrat najugodnejšo varianto in poklicala mojega operaterja, da razmišljam o menjavi - in ga prec dobila po isti ceni. smile.png

 

Le nedolgo nazaj mi je bilo malček nerodno, ko je začel pri pregledovanju fotk še ne triletnik s prstkom dričat po ekranu - pa sem mu rekla, da se pa pri meni slikce drugje preklapljajo. smile.png

 

No, zdej je tle mau hec. Ampak mene je resno zmrazilo, ko sem na selfiju zagledala svoje podvratovje. Potem sem škljocala iz raznih kotov.... to je bila šele groza. Če bi bila dec, bi si pustila brado rast....tako naj pa kaj!!??


Obečanje ludom radovanje...


 


#745 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 25. februar 2015, 12:39

Sicer mi gre že mal na bruhanje, ker se mi dozdeva, da sta psihologija in tud že mal to čemur pravite ezo, egocentrična, ker se vse dogaja s stališča tega, kar je v nas samih. Kaj pa higher plan, a to je pa spet sam iluzija duše, ki teži za popolnostjo, ki je ni? Ah, neki sem danes čudno ustala....

Ja sej psihologija je ukvarja z "nami"; našim egom, osebnostjo, karakterjem in v tem smislu je dobro orodje za delo na sebi na tem specifičnem nivoju, ki je pomemben saj tvori neko bazo za visje plane. Labilnost in premočne težnje po duhovnosti ne gredo dobro skupaj ...
Brez podpisa

#746 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 25. februar 2015, 12:55

A ker ciljajo direkt na sistem čaker?

 

Ne, ker je treba najti vzrok...energijski vampirčki so lahko tudi kakšni "vesoljčki" ala reptilčki varianta...pa tudi če se najde vzrok, je treba vedeti kaj naresti z informacijo...pa ponavadi so ta bitja malo samosvoja pa jih je treba malo brcnit v rit...če jih pa človeček ne zna (oseba sama, zdravilec ali eksorcist), ga znajo pa oni v redu našamarit...biggrin.png

 

 

Notranji vampirčki, pošasti, đavolčiči , človečki, entitete, duhci

 

 

 vse to je samo izgovor, da prepustimo delo na sebi, drugi osebi.

 

 je najlažje

 

 potrošniška družba v vseh porah..

 

Zato pa veliko ljudi hodi k eksorcistom, hodžam...plačuje svete vodice in ne vem kaj še vse...na koncu pa večina od tega sploh nič ne pomaga...

 

In kar je še najlepša stvar vsega tega...tudi drugi zna skasirat...se pač bitjece iz človečka premakne na drugega človečka...ko se enega naveliča šamarit, gre pa še malo na drugega...biggrin.png

 

Kot običajno se strinjam s Slavinskim (ne pa tud z njegovimi "nasledniki"). Mislim, da so zunanja videna bitja zgolj projekcije naših "odcepljenih delov selfa"(ki jih zaradi lažjega dojemanja vidimo ločene od nas, tko kot naše telo/želje, potrebe..., ločeno od celote).

 

Sicer mi gre že mal na bruhanje, ker se mi dozdeva, da sta psihologija in tud že mal to čemur pravite ezo, egocentrična, ker se vse dogaja s stališča tega, kar je v nas samih. Kaj pa higher plan, a to je pa spet sam iluzija duše, ki teži za popolnostjo, ki je ni? Ah, neki sem danes čudno ustala.... 

 

In kaj potem čakaš...integriraj svoje dele skupaj pa ne boš imela problemov...razen če to niso tvoji deli...kakšen delež od karme drugega ti pa itak ne bo škodoval...še dodatni teret na tvojo karmo...saj že itak nosiš del od drugih, še malo več se itak ne bo poznalo ali pa......potem pa znađi se...uči ili trpi...biggrin.png

 

 

Bolj, ko spoznavam svojo večno, neumrljivo bit, težje mi gre sprijaznjenje s propadanjem telesa. WTF je to tako bedno narejeno in kakšna svetlobna bitja smo, če imamo program, da začnemo razpadat in v končni fazi zmagajo črvi! No, to je temelji vzrok mojega nemira. Ahilova me vsaj boli......zadnje čase pa v ogledalu opažam, da dobivam vrat, ki je bil ponos naše fare - tak gladek, vitek dekliški vrat je to bil, res lep podstavek - kot zmahana stara baba. Nič ne boli, samo gnusno pogledat! Pa še resnih gub okol oči nimam. Jaz to nočem, moja duša tud ne, moja monada tud ne.....to je dokaz za obstoj zlobnih entitet!

 

Pa spremeni program...tongue.png

 

Če bi ti res spoznala svojo neumrljivo bit, se fizičnemu telesu sploh ne bi bilo treba starati, razpadati na koncu pa tudi umreti ne bi bilo treba...Ampak a ne bi bilo lepo gledat svojega pogreba, potem se pa pojaviti kot duhec, vržt eno rožico na krsto in rečt "vau, tega človečka sem pa zelo dobro poznal", malo poklepetati, pojesti potem pa izginiti v nebo ala vnebovzetje varianta...biggrin.png

 

Kdor resno spozna svojo dušo (duša se zlije z egom), odigra tudi sceno z umiranjem, ker se zaveda, da je to samo lupina...strah pred umiranjem, itd, so pa vzorci in nižji Jaz, ki furajo svoje...dokler lahko...icon_smesko.gif


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#747 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 25. februar 2015, 12:58

Ja sej psihologija je ukvarja z "nami"; našim egom, osebnostjo, karakterjem in v tem smislu je dobro orodje za delo na sebi na tem specifičnem nivoju, ki je pomemben saj tvori neko bazo za visje plane. Labilnost in premočne težnje po duhovnosti ne gredo dobro skupaj ...

Mhm to se konča v slabi prizemljenosti... sam imam pa jaz en "resen" konflikt al pa iluzijo/razkorak med vse je tako kot mora biti (ezo), zunanji realni faktorji/dogajanja so iluzija- so zgolj posledica notranjega dogajanja, kažejo na potencial razvoja, sprememb- dela na sebi in postavi mejo v realnem svetu (psihologijo), s tem pa seveda tudi notranjo mejo. Ne vem, če je to razumljivo napisano. V bistvu pa zdej, ko bolj razmišljam niti nista tko zelo kontradiktorni poti kot se mi je najprej zdelo, oz. ko sem to napisala je mal drugačna perspektiva. 



#748 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 25. februar 2015, 13:01

Ne, ker je treba najti vzrok...energijski vampirčki so lahko tudi kakšni "vesoljčki" ala reptilčki varianta...pa tudi če se najde vzrok, je treba vedeti kaj naresti z informacijo...pa ponavadi so ta bitja malo samosvoja pa jih je treba malo brcnit v rit...če jih pa človeček ne zna (oseba sama, zdravilec ali eksorcist), ga znajo pa oni v redu našamarit...biggrin.png

 

 

 

Zato pa veliko ljudi hodi k eksorcistom, hodžam...plačuje svete vodice in ne vem kaj še vse...na koncu pa večina od tega sploh nič ne pomaga...

 

In kar je še najlepša stvar vsega tega...tudi drugi zna skasirat...se pač bitjece iz človečka premakne na drugega človečka...ko se enega naveliča šamarit, gre pa še malo na drugega...biggrin.png

 

 

In kaj potem čakaš...integriraj svoje dele skupaj pa ne boš imela problemov...razen če to niso tvoji deli...kakšen delež od karme drugega ti pa itak ne bo škodoval...še dodatni teret na tvojo karmo...saj že itak nosiš del od drugih, še malo več se itak ne bo poznalo ali pa......potem pa znađi se...uči ili trpi...biggrin.png

 

 

 

Pa spremeni program...tongue.png

 

Če bi ti res spoznala svojo neumrljivo bit, se fizičnemu telesu sploh ne bi bilo treba starati, razpadati na koncu pa tudi umreti ne bi bilo treba...Ampak a ne bi bilo lepo gledat svojega pogreba, potem se pa pojaviti kot duhec, vržt eno rožico na krsto in rečt "vau, tega človečka sem pa zelo dobro poznal", malo poklepetati, pojesti potem pa izginiti v nebo ala vnebovzetje varianta...biggrin.png

 

Kdor resno spozna svojo dušo (duša se zlije z egom), odigra tudi sceno z umiranjem, ker se zaveda, da je to samo lupina...strah pred umiranjem, itd, so pa vzorci in nižji Jaz, ki furajo svoje...dokler lahko...icon_smesko.gif

Se trudim integrirat, spoznat, povezovat, uporabljat, sam ne gre tko hitro... vsak dan je vsaj nekaj stvari novih... 



#749 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 25. februar 2015, 13:03

In ja, obstajajo tudi pozitivne entitete...ampak njih itak ni treba kaj dosti omenjat, ker so pozitivci...in znajo včasih tudi izničiti učinek "temačnih"...če so seveda izpoljnjeni določeni pogoji...tongue.png

 

Potem so pa še kao nevtralci in mešančki...pri njih se pa nikoli ne ve...znajo se obnašat tako kot jim paše oz. kakor imajo interes...tudi đavolčič zna pomagati človečku, če se ta loti šamarat drugega đavolčiča, ki je sovražnik prvemu...tudi tam velja pravilo enemy of my enemy is my friend...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#750 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 25. februar 2015, 13:15

Mhm to se konča v slabi prizemljenosti... sam imam pa jaz en "resen" konflikt al pa iluzijo/razkorak med vse je tako kot mora biti (ezo), zunanji realni faktorji/dogajanja so iluzija- so zgolj posledica notranjega dogajanja, kažejo na potencial razvoja, sprememb- dela na sebi in postavi mejo v realnem svetu (psihologijo), s tem pa seveda tudi notranjo mejo. Ne vem, če je to razumljivo napisano. V bistvu pa zdej, ko bolj razmišljam niti nista tko zelo kontradiktorni poti kot se mi je najprej zdelo, oz. ko sem to napisala je mal drugačna perspektiva. 

 

Psihologija je zelo koristna veda za spoznavanje svoje notranjosti...in kjer se psihologija konča, se prava ezoterika šele začne...biggrin.png

 

 

Se trudim integrirat, spoznat, povezovat, uporabljat, sam ne gre tko hitro... vsak dan je vsaj nekaj stvari novih... 

 

A ti resno misliš, da se to šteje v letih...šteje se v milijardah, milijonih let...ali po domače- v številu inkarnacij, lifeov...biggrin.png

 

Če ne gre tako hitro pa spremeni taktiko...pa boš videla...tongue.png

 

Stara miselnost se ruši, nova se vzpostavlja...vse ostalo je pa posledica...tralala...milom ili silom....tralala...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0