Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vilinski simboli


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 2 x ocenjeno
3399 komentarjev na to temo

#101 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 15. februar 2004, 14:43

Danes poskušal z simbolom za hujšanje ( ŠIR TRIN )pa nisem enostavno mogel pojesti kosila, pa hvala Bogu nisem bolan....enostavno nimam apetita, no saj to je pa res fajn.....lep dan x;)x :palec:

#102 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. februar 2004, 16:21

Ej, ful vam hvala za vse komentarje.
Ful rada razveselim marjetko, kaksem dzazen odziv je. x^x x8Dx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#103 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 17. februar 2004, 21:14

Spet imam eno čudovito izkušnjo z vilinskimi ključi.

Po novem letu izvem, prijateljica se po 20 letih ločuje, bolj po krivdi partnerja kot po svoji, no saj ni pomembno, saj se je mogoče tudi meni zdelo malo zaletava odločitev.....pred mesecem dni sem ji narisal ključe "ljubezni", "razumevanja", najdenja".....glejga zlomka, včeraj me pa povabi na rojstni dan, jaz pa tako po ovinkih, kako je sedaj situacija, ona pa nič, saj sva skupaj spet, čeprav se je že on na pol odselil......me veseli, da sta sprejela takšno odločitev, ker tule kot, da ti ključi že vidijo vnaprej ali bo dobro ali slabo.....pa ne sedaj misliti,da se zmeraj konča tako ugodno in lepo za skupnost, saj če že kdo trpi je res bolje iti narazen....imel sem že par izkušenj s prijateljstvi, tudi tisto navidez dobro prijateljstvo se razblinilo v trenutku, ko se uporabi ta simbol prijateljstva...."vesolje" že ve kaj je dobro, nekatera prijateljstva so se pa še močneje utrdila kot do sedaj, pa ne sedaj misliti, da sem jaz idealen, kot pravim VESOLJE že ve, sicer pa Marjetka tudi, mimogrede tisti simbol hujšanja tudi deluje, nekaj dkg že manj ob zaustavljenem apetitu, ni kaj uspeh.....kar eksperimentirajte in napišite tudi kakšnmo vaše mnenje, saj bo samo drugim pomagalo...Lp, Borism x:)x :palec:


#104 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 18. februar 2004, 08:51

x:)x
ja, res zgleda, da sta samo vidva poskusna zajčka. sem jaz tudi hotla bit, pa si očitno sploh ne vzamem časa zares za to. mi je pa ful dobro vas brat. popoldan je prekratek za vse kar bi rada naredila in potem vedno nekaj izvisi.

sem poskusila s simbolom, ki ga je nekdo uporabljal za rože, pa žal še ni nobenega efekta. a še vedno upam, da si bo rožica opomogla. mogoče bo bolje šele, ko bo konec kurilne sezone in zrak ne bo več tako suh. :inocent:

predvsem pa si moram kupit knjigo x:Ix
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#105 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 18. februar 2004, 10:59

Amis pozdrav!

Ti očitno potrebuješ ključ obvladovanja časa: KAR ALAI zase in NIR MID za rožico....celo do aprila boš čakala, da bo konec kurilne sezone, saj imaš prav.....ko pride čas, pride in vse steče....lep dan! x;)x :palec:


#106 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 18. februar 2004, 11:58

Bom tudi jaz poskusni zajcek.... sicer sem mislim da v dnevniku napisala moje izkusnje, pa se bom simbolom bolj posvetila, ko odpisem ta kolokvij..... Potem pa porocam. x^x
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#107 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 18. februar 2004, 11:58

borism, tole kar si napisal je genialno. se nič ne hecam. mislim čisto resno.
po moje moram ta simbol kar stalno nosit s sabo, ker sem se v zadnjega pol leta očitno do konca skregala z dedkom časom. to je sicer malo za šalo največ pa kar zares :sori: .

a je simbol kar alai v knjigi vilinskih simbolov (prisežem, da si jo grem danes popoldan kupit)? če ni te bom pa prosila za slikico. :inocent:

x:Xx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#108 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 18. februar 2004, 13:03

Amis in ribica Katja, kar pogumno, simbol nosiš z seboj, samo ti svetujem, da ga zjutraj z živo barvo zmeraj narišeš na kartonček ali kakšen predmet ali nosilec, to počni teden dni, potem se itak aktivira, če izgovoriš njegovo ime in si ga v misliš predstavlajš.....simbol zate AMIS je v tej knjigi, pa dodaj še "učinkovitost" in "moč" pleg pa bo še bolj deloval....lep dan x;)x :palec:

#109 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. februar 2004, 13:45

Mega Borism! x^x
Tole je neprecenljivo, informacije iz prve roke, blazno me veseli in navdusuje, komaj cakam, da Marjetka ze si spedena ta net in vse... :o|o: x:Xx
Ko bo to varianta, jo povabim v Chat na pogovor in se boste lahko pogovarjali z njo in ji postavili vprasanje.
O, fino, super sem se spomnila, ziher bo za... samo mora najprej imeti net oz. kaj je ze... :o|o: x:o)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#110 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 18. februar 2004, 15:02

borism :2src: :2src: :2src:

x:)x thx x:)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#111 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 18. februar 2004, 20:21

Amis :2src: :palec:

Povej, če bo kaj učinka, če delaš prav, sem prepričan, da bo....lep večer
x;)x :palec:

#112 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 19. februar 2004, 09:08

x:Xx

bom sporočila x:)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#113 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 19. februar 2004, 09:21

Hvala ti.....lep dan Amis x:Xx :palec:

#114 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 19. februar 2004, 15:13

jupiiiiiiiiiiii, zdaj pa zaprem tole čudežno škatlico v obliki računalnika in divjam v knjigarno po knjigoooooooo :2src:

vidiš borism, res potrebujem ta čudežni čas (ko mi pa že včeraj ni uspelo, pa sem rekla da mi bo pa se je spet vse zaštrikalo pa recimo da se danes ne bo pa.................) x:Dx pa na format A1 ali A0 si ga moram narisat x:Dx x:Dx x:Dx

tralalalalala :wub: xsurprisex xrosex xrosex xrosex
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#115 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 19. februar 2004, 15:51

tudi jaz sem uporabnik vilinskih simbolov, ta teden me stranke v službi kar same kličejo, hehe, promet mi narastel sto na uro, pa honorar je izplačan ok polovica, sam je pa. Sem jih opozorila, da če najdejo kakšen listek z njim neznanimi simboli, da ga ne mečejo stran, pa so v smehu samo prikimali, pismo mam jaz sloves x:Dx
Sej ni treba poudarjat kateri simboli so bili. No čudež še čakam, me pa nekaj drugega zanima, tale novo življenje... aje to samo za nevem recimo če si želiš zanositi, al za nove stvari v življenju tud, npr. da si življenje na novo sestaviš... to mislim na TAE MOREI (aje pravo ime? Simbole imam prepisane na papriju, pa ne znam prebrat vsega...)
hvala za odgovor

#116 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 19. februar 2004, 19:09

Pozdrav Selene!

Kaj je nečitljivo napisano, povej približno pa da vidiva!
Me veseli glede zadovoljstva, no vidiš, da se je le začelo premikati na bolje...lep večer x;)x :palec:


#117 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 19. februar 2004, 20:29

joj Borism sej mislim, da sem prav prepisala ime, vendar ni v tem štos, ampak očitno midva res ne razumeva en drugega, vprašala sem glede simbola novo življenje, če je to kao za nosečnost, al da prečneš nato življenje znova. Al sem čisto mim treščila?
Pozdravček

#118 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 19. februar 2004, 20:44

Selene pozdrav!

Če te prej nisem razumel, te sedaj....saj ti odgovarjam, kar mislim, da te zanima.....ne to ni za nosečnost, ampak pa da se začne obračati nov list v tvojem življenju, če ga boš uporabljala se ti bodo obudili mrtvi občutki in čustva, kar mogoče v tem trenutku res potrebuješ. Tesnobnost ti bo raztopljena, fino ga je uporabljati skupaj z simbolom radosti. priporoča se pri opešanosti, prisluhnila boš vtisom, čustvom....najbolje ga nariši zvečer in ga postavi pod zglavnik, boš videla kako drugačna se boš prebudila v naslednji dan. Kar poskusi, brez skrbi, ni stranskih učinkov, za ponoči ne uporabljaj "živih" ključev(energija, gibanje, itd.), ker ob teh boš pa res bolj malo spala.....pa lepe sanje Selene x;)x :palec:


#119 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 19. februar 2004, 20:48

Jaz sem pa čisto mislila da je tale tudi, če želiš naraščaj, pismo sem pobrkala, nekje sem brala mislem da o temle grem gledat... aja pa nimam želje po novem angelčku poleg sebe, za enkrat, vendar nikoli ne reci nikoli...
hvala ti, zelo si prijazen ...
na zdej me bo pa cel večer matralo, kje sem tist brala, si delam delo po nepotrebnem x:o)x

#120 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 19. februar 2004, 20:56

Selene, saj nov list življenja je lahko tudi takšen začetek, ampak se mi zdi, daje le to prehiter korak, tu bi morala potem uporabiti simbole....spoznanja, razumevanja, če pa poznaš katero, ki bo rodila pa naj uporabi za lažji porod ključ rojstva" EILAN MUN"(mogoče misliš ti tega!!).....SELENE, saj je ja že vse skupaj čez 160 simbolov v objavi......če bi pa rad našla, kje si tisto prebrala pa uporabi simbol najdenja"ARDA NA"....Lp x;)x :palec:

#121 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 19. februar 2004, 21:07

ne poznam, si bom pa tole zabeležila, upam, da bom kdaj tud teta (mam sestro osem let mlajšo od sebe pa prijateljico, ki mi je blizu kot sestra)... veš kaj sem razmišljala, ko sem šla iskat tisto pa zakaj bi iskala, če mi lahko ti pomagaš ane x;)x ... kaj pa če bi recimo potrebovala pomoč pri zanositvi... da bi do nje prišlo, kateri simbol bi bil pa to. ker mogoče pa bo kdaj kakšna deklica tole brala in ji bo prav prišlo, sej tema je zato, da se kaj naučimo al pa korist iz tega potegnemo.... ane... aja pa še to, ko sva ravno na liniji. Koliko simbolov je primerno tko naenkrat imet ob sebi... ker meni so je v tem tednu znašlo po žepih kar nekaj listkov, pa v denarnici, pa na delavni mapi pa , haha, čudež še vedno čaka (sej ne pričakujem nič specifičnega, sicer je tole moje prebujanje v tem tednu in razmižljanje o določenih zadevih že čudež sam po sebi... aja Stankaa tud jaz sem narisala znak ljubezni x;)x

#122 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 19. februar 2004, 21:26

Selene, prav za nov začetek je primeren simbol "ILUR DANAI", to je pa lahko :
- nove ideje,
- nove spremembe,
- nova ljubezen,
- ROJSTVO OTROKA(to želiš ti!),
- nova služba(tudi ta ni odveč komu, ki jo išče!),
- če imaš na vidiku nov poslovni projekt,
- nov način življenja,
- nova energija.....
Sicer je pa tole najstarejši simbol med ključi. Tisti, ki si ga prej omenjala je simbol vstajenja ali novega življenja, Kot lahko vidiš je več teh klučev namenjenih za podobno stvar.
Primerno število simbolov ni nikjer določeno, stvar tvoje domišljije, no pretiravati ni treba na enkrat, toliko le glej, da so med seboj v neki povezavi.....recimo "komunikacija, hitrost, učinkovitost, uspeh", ti gredo maksimalno skupaj, potem pri učenju uporabi razumevanje, učenje, učinkovitost, pozornost.....lahko naštevam v nedogled.
Praviš čudež se še ni zgodil, saj to po mojem ni takoj ali tako drastično, jaz sem že povedal, da sem dobil obisk, ki ga sploh nisem pričakoval....drugič sem ob uporabi takorekoč v istem trenutku videl ptička , ki poje, pogledam gor proti nebu,vidim avion z čudovito sledjo, malo desno lepo mavrico...itd.....vse je bilo kot v neki čudoviti povezavi....
Torej eksperimentiraj, aja glede listkov sem ter tja, boš morala uporabiti znak reda misli, čustev, stvari pa se stvar hitro uredi.
Večkrat jih moraš narisati z pozitivnimi barvami in to ob dnevnih prehodih in trikratni izgovorjavi imena.....sedaj pa res lepe sanje, jaz odhajam v horizontalo, jutri pa le pazi...mlaj-prazna luna, zato izvoli simbol previdnosti "ENI LAVA"....LAHKO NOČ x;)x :palec:


#123 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 19. februar 2004, 21:31

Pa lunin post... hvala za odgovor... torej če želim novo ljubezen x:Dx moram tale znakec narisat, trikrat izgovorit njegovo ime no jaz se še zahvalim zraven... pa misliti na novo ljubezen...pismo da ne bo res pri meni otrok :eek: x;)x
eh ja, grem jaz mojemu angelčku poljubček za lahko noč dat pa se mal k njej stisnit... mi gredo že neumnosti po glavi.
Še enrat hvala x:)x

#124 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 19. februar 2004, 21:38

Zdaj, če si želiš bo že...., če ne pa obstaja preventiva, ja pozdravi angelčka.....LAHKO NOČ


:kiss: :sleeping: :detelca: xrainbowx xgoldfishx xcrossfingx

#125 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 19. februar 2004, 21:45

haha, iz te moke ne bo kruha, ker dejansko obstaja preventiva, ampak očitno danes povsod nekaj na glas razmišljam... x:Dx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0