Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moje sanje 2


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 6 x ocenjeno
2619 komentarjev na to temo

#126 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 21. marec 2006, 09:19

x:Dx ...sej tiste sanje niso ble moje...mi ni delala funkcija "citat"...pol sem pa kopirala in pod črtico dala komentar.....zdej pa čakam, da prime aspirin, da bom lahko spala....če kdo rabi malo notranjega ognja, ga malček oddam..... x;)x



bogica!
lahko ga meni malo posljes, mene ne moti x;)x

lepo se pozdravi prosim!
ko prides nazaj pa malo povej kaj si mislis o cesnjevih cvetovih in podobno :8):


xsrcx t
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#127 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 21. marec 2006, 09:23

thx....in ok....zdej res nisem v formi za sanje...... x:)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#128 leOna4u

leOna4u
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 117

Objavljeno: 21. marec 2006, 09:23

x:Dx ...sej tiste sanje niso ble moje...mi ni delala funkcija "citat"...pol sem pa kopirala in pod črtico dala komentar.....zdej pa čakam, da prime aspirin, da bom lahko spala....če kdo rabi malo notranjega ognja, ga malček oddam..... x;)x



Sončka,
čimprej se pozdravi , lepo se naspi...........

mi te vsi nestrpno pričakujemo tebe in razlago...............

uživi
xrolleyesx
VARIATIO DELECTAT.
Raznolikost se prileže.
Fedrus

#129 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. marec 2006, 09:35

Ojla.
zadnje case ful sanjam, pa se mi vse odmakne, ko se zbudim... kasnej cez dan mi kaj uleti... in se SKOR spomnim, sam se ne, mi takoj odleti stran. x:)x

spomnim se pa sam necesa iz danasnjih sanj. xDDx
stopila sem v neko izbo, nek manjsi prostor, ampak nekje visje v hisi eni (ni bla v zvezi s hrano in v kleti, pac pa prej s kakimi oblacili in podobnimi zadevami).
no, stopim not in je bila CELA ta izbica prekrita s svilenim blagom, tko da se je svetilo blago, taka plemenitejsa tkanina, brez da bi jo potipal, si VIDEL, da je svila al se kaj... bolj fancy, bolj masivna kot svila, kot kako pregrinjalo. ampak vsa izba je bila prekrita s tem - sam po steni in stropu, ki sta bila v barvi svetlega lesa (tko kot smrekov les recimo), ni blo tega blaga.
Blago je bilo tople rjave barve... take skor mal na vijolicasto... al pa nekak... podobno tud barvi cokolade.... tko nekaj plemenitega skratka.....
na tem blagu (x:o)x) pa je na sredini lezhal oz. bil polozhen ogromen krompir. xDDx svetel, kot ostrgan ze. Cist skratka, kar svetil se je skor. ne nenormalno velik, da ne bi mogel bit krompir tak, a zlo velik, tak kot je tud krompir.
skratka - v sobi ki je bla vsa pokrita z rjavim svilenim pregrinjalom, je bil direkt pred mano (spodaj je valjda bila neka miza, ploskev, nekaj, ker je bilo dvignjeno, sam se ni videlo, ker je bilo pregrinjalo oz. blago cez) bel velik krompir. xokx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#130 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 21. marec 2006, 11:01

kako si to razlagas? :inocent:

#131 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. marec 2006, 11:27

ja no, krompir je pac krompir. xokx x;)x

xideax rjavo blago je pa zemlja... taka fina... xokx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#132 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 21. marec 2006, 12:07

x:Dx

marsa ma krompir! :palec: xDDx
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#133 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 21. marec 2006, 12:12

marsa
torej zemlja.... krompir pa proizvod nasega dela in zemlje! :palec: x8Dx
zemljin otrok... svilnata okolica... morda visji nivoji? krompir kot pridelek zemlje ce ga razmes kot nekaj manjvrednega ima svoj pomen, ce pa ga razumes drugace, pa ima morda drug pomen.
so tvoji simboli, ki tebi povedo nekaj. komu drugemu pa drugace.
nekak :vio: kaj misls?

x:Dx :palec: kul!

x:Dx

marsa ma krompir! :palec: xDDx



#134 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. marec 2006, 12:28

ja, saj skoz to simboliko si pa pomagas tud dokopat do cesa, ce odstiras po plasteh..
saj zato jih pa tud hocem ubesedit....

ampak je vseen prevec nenavadno.. ker ce bi bla sam zemlja pa ta stos, se ne bi VEDL/CUTL, da je spodaj nekaj... oz. bi pac bilo na ravnem... in prostor bi bil prostor... tko je pa dal drugacne dimenzije prostoru, ker je blo vse zakrit, ni blo robov miz pa tega, to se je sam slutil spod...
in ni bilo cez kaksno svinjarijo prekrit, ces, sam zakrijemo nekaj in gor damo krompir x:Dx x;)x... pac pa je blo se v sanjah skrivnostno in nenavadno...
in blago si kar cutil skor med prsti, kljub temu da se ga dotaknila nisem.. tko taka draperija v bistvu... z vsemi valovanji in gubami, ko tko lepo pade taka tkanina.
No gor pa okol se je pa slutil svetel lahek les.. vse cisto, celo krompir - ker krompir je v zemlji, pa je pravzaprav 'umazan'.
zATo sem tud bla tolk pozorna da je cist, ostrgan celo morda... skratka, nobene zemeljske umazanije in tega....

Tinka a ne? xokx x;)x

saj res Tinka, glih vcer sem te pogresala, ta hip sems e spomnila. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#135 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 21. marec 2006, 12:46

in evo me :vio: x;)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#136 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. marec 2006, 13:05

jp. x;)x x8Dx
in v sanjah spet, ze zadnjic 1x sva se glih tu srecali. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#137 lauči

lauči
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 21. marec 2006, 13:12

Zdravo, Tu Lauči prvič. Sanjala sem, da sem šla v lokal in se usedla k mizi. Pri sosednji mizi sem opazila da sedi moj fant s svojim kolegom. K njemu se je usedlo mlado dekle,kateri je s kimanjem glave dajal znake ,da naj se ne vsede k njemu. Seveda sem takoj vedela za kaj se gre. Vstala sem stopila do mize in to punco zlasala. Kaj bi naj pomenile te sanje?

#138 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 21. marec 2006, 13:44

Zdravo, Tu Lauči prvič. Sanjala sem, da sem šla v lokal in se usedla k mizi. Pri sosednji mizi sem opazila da sedi moj fant s svojim kolegom. K njemu se je usedlo mlado dekle,kateri je s kimanjem glave dajal znake ,da naj se ne vsede k njemu. Seveda sem takoj vedela za kaj se gre. Vstala sem stopila do mize in to punco zlasala. Kaj bi naj pomenile te sanje?

Čau, lauči.

Mogoče so preveč očitne, zato ti ni jasno. x:)x Podobne sanje, da me punca vara z nekim tipom, ki ga nisem poznal (sem pa v sanjah slišal njegovo ime), sem imel tudi jaz nekoč. Mislil sem, da gre le za moje strahove in mojo navezanost nanjo. A glej ga zlomka: leto kasneje me je zapustila prav s tem tipom iz sanj. x:Dx
Possible—but highly unlikely.

#139 emmzi

emmzi
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 708

Objavljeno: 21. marec 2006, 13:45

no jst bom pa zapisala 2 sanje

neki sosolec ki nas je zapustil v 3 razredu in se presolal na drugo solo skregana sva bila
je prisel nma naso solo za 12 dni v pizami usi so bili prijazni do njega pa ceprav so bili vsi skupaj skregani
prisel je in se prav bedasto smejal
no pa smo sli v solo v naravi pa so bili za spat (vsak je imel svoj ) bungalov iz rumenih ploscic velik kasne pol metra pa vsak se zabasal v svoj bungalov :o|o: meni pa ni bilo udobno notri in sem vstala v bungalovu da je ta pocil in razpadel... naprej se pa ne spomnim...

2
prijateljica in jaz sva bili v solski knjiznici z 8 razredom smo se sli steklenico resnice(flaso) pa je prislo da sta se mogla sosolka in enden iz 9 razreda poljubiti s francoskim poljubom ok prsitala sta v tem pa je prisel fant od moje prijateljice... skragala sta se potem je njen fant jezno odvihral in tako zaloputnil vrata da so padla iz tecajev... sosolka se je pa zjokala...


LP
"Remember when I told you how my
Kin is different in some ways?
And how you should not fall in love
With someone like me, anyway...
Between the lines, people see signs
When they feel the sear, every day's fear...
And one night their torches
Find the girl without a name...
And the one who has her
Love is no more safe..."

#140 Kjara

Kjara
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 73

Objavljeno: 21. marec 2006, 15:22

Ma, tud men se ful sanja...danes kar nekaj sanj:

1. bila sem pri prijateljici na obisku, bilo nas je več punc in sem opazovala njeno stanovanje...ker nas je povabila na obisk zato, ker je ravno rodila (v resnici je že drugič rodila, ampak že nekaj časa nazaj), ampak njenih otrok ni bilo doma...sem vprašala, kje so, pa je rekla, da so pri njenih starših, da smo lahko mal same...pa njen fant je bil tud odsoten...ful sem si ogledovala njeno stanovanje - vse je bilo v bambusu, ful enga lesa...se mi je zdelo dokaj zanimivo, čeprav se mi je zdelo že preveč bambusa...potem pa sem videla še druge sobe - spalnico, ta mi je bila bolj všeč...mi je bilo pa zanimivo, zakaj ima notri dve zakonski postelji... x:Dx

2.po neki poti sem šla, zvečer, bila je že tema in preko ene jase, ko naenkrat proti meni pride, mislim da volk...sem obstala na mestu in ga počakala...mal me je bilo strah, ker je ful drvel proti meni, ampak sem vedela, da mi nič ne bo naredil, da naj samo stojim in ga počakam, da me je prišel samo pozdravit x:Dx x;)x In potem se je kar mal zaletel vame, da sem ga narahlo odrinila stran xDDx Potem je prišla še lisica, na enak način, nato pa še zajček in spomnim se, da sem desno roko obrnila dol proti zemlji, z dlanjo pravokotno in takrat se je zajček ustavil in obmiroval...in sem ga lahko pobožala...bil je tak puhek, nežen, mehak x:Ix prav toplo mi je bilo pri srcu, sploh, ker se mi je pustil pobožat x:Ix

3. šef je prišel do mene in me vprašal, če se je kaj spremenil / poboljšal od zadnjič, ko sem mu povedala, kako in kaj ( v resnici sva imela tak pogovor, vendar že takoj na začetku leta). Prav videlo se mu je, da ful da na moje mnenje, da ga je res zanimalo, če je kaj naredil na sebi, kako to jaz vidim x:Dx No in jst sem bila ravno v odhajanju na WC in sem kar nadaljevala, on je šel z mano, jst se kar vpričo njega usedem na školjko in se totalno u... x:Ix x:Dx x:Dx In mu rečem ful jasno in totalno tako kot je res: "NE". In to ga je kar mal "prizadelo", se je prav zasekiral, kako, a res, da se ni nič spremenil??? x?x
Svašta...pa tako je v resnici v moji službi... x!x samo ne vem, kaj bi ta wc zraven pomenil x:Dx x?x x?x

#141 highlander

highlander
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 202

Objavljeno: 21. marec 2006, 15:36

To noc sem spet sanjal en kup stvari. Ko se zjutraj zbudim, malo ostanem se v polsnu. Ne skocim takoj iz postelje, ker takrat pretrgam povezavo med podzavestjo in zavestjo in potem vse pozabim. Pri svojih sanjah sem pozoren predvsem na obcutke, ki spremljajo slike in zgodbe. Ce se osredotocim na kak obcutek v sanjah ali detajl, mi velikokrat naredi klik in potem povezem stvari.

V sanjah sem srečal Neila Younga.


The best xDDx


Meni v sanjah za podlago velikokrat spila kaka muzika. In zanimivo, da mi ta muzika zelo pomaga razumeti sanje. xmusicx

#142 irenica

irenica
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 21. marec 2006, 20:19

x:Dx ...sej tiste sanje niso ble moje...mi ni delala funkcija "citat"...pol sem pa kopirala in pod črtico dala komentar.....zdej pa čakam, da prime aspirin, da bom lahko spala....če kdo rabi malo notranjega ognja, ga malček oddam..... x;)x

:2src: Vidim,da nisem samo jaz zadnjič mislila ,da so to tvoje sanje. x:Dx
Lepo se pozdravi in se nam vrni v dobri-svoji formi. xsrcx

#143 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 21. marec 2006, 20:29

kul! pol so ble pa lepe sanje! x:)x in verjetno samo dobro pomenijo! x8Dx

ja, saj skoz to simboliko si pa pomagas tud dokopat do cesa, ce odstiras po plasteh..
saj zato jih pa tud hocem ubesedit....

ampak je vseen prevec nenavadno.. ker ce bi bla sam zemlja pa ta stos, se ne bi VEDL/CUTL, da je spodaj nekaj... oz. bi pac bilo na ravnem... in prostor bi bil prostor... tko je pa dal drugacne dimenzije prostoru, ker je blo vse zakrit, ni blo robov miz pa tega, to se je sam slutil spod...
in ni bilo cez kaksno svinjarijo prekrit, ces, sam zakrijemo nekaj in gor damo krompir x:Dx x;)x... pac pa je blo se v sanjah skrivnostno in nenavadno...
in blago si kar cutil skor med prsti, kljub temu da se ga dotaknila nisem.. tko taka draperija v bistvu... z vsemi valovanji in gubami, ko tko lepo pade taka tkanina.
No gor pa okol se je pa slutil svetel lahek les.. vse cisto, celo krompir - ker krompir je v zemlji, pa je pravzaprav 'umazan'.
zATo sem tud bla tolk pozorna da je cist, ostrgan celo morda... skratka, nobene zemeljske umazanije in tega....

Tinka a ne? xokx x;)x

saj res Tinka, glih vcer sem te pogresala, ta hip sems e spomnila. :palec:



ha hahah x:Dx das bla ljubosumna, preprosto. mogoce?

Zdravo, Tu Lauči prvič. Sanjala sem, da sem šla v lokal in se usedla k mizi. Pri sosednji mizi sem opazila da sedi moj fant s svojim kolegom. K njemu se je usedlo mlado dekle,kateri je s kimanjem glave dajal znake ,da naj se ne vsede k njemu. Seveda sem takoj vedela za kaj se gre. Vstala sem stopila do mize in to punco zlasala. Kaj bi naj pomenile te sanje?



#144 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 22. marec 2006, 07:08

Jutro,
te noči so pa nore.....vsaka noč prinese svoje sanje:

1. sem sanjala da smo bili na praznovanju pri sorodnikih,
po dolgem času sem videla bratranca, ki je imel pred mnogo leti prometno nesrečo, in od takrat ima rahlo iznakažen obraz....in na tistem praznovanju naenkrat izgine in ga najdemo obešenega v stranišču..groza

2. nocoj so mojega partnerja stalno iskali ljudje ( po avtobusu, po ulici, v službi, doma....) kao da je bil povzročitelj nesreče v LJ in to v smislu izsilitve prednosti v enem križiču, da sta se pol dve ženski zaletele ena v drugo in ena je pri tem umrla.........
on pa trdi , da sploh ni bil tam...... a vendar so vsi natančno vedeli njegovo registrsko številko..............
ki je v resnici sestavljena iz samih 9..........


ej hvala za razlaago................. xsrcx

#145 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. marec 2006, 09:32

:vio:

men se je pa dons sanjal, da smo se nekam priselili.. pa sva kombinirala z Mitjo, kje bi kaj blo, da bi blo dost placa, pa prenasava stvari pa pac prckava, seliva... NENADOMA (x:o)x) pa ugotoviva, da je pravzaprav se ena soba. kar dodatna... ki je sploh nisva opazila, ker sva nekak skoz njo hodila, skratka, sploh je nisva upostevala v nacrtih in sva kar naenkrat dobila eno dodatno sobo. x:o)x x:px
prav lustn fletek je bil. xcivx
skoda k so ble sam sanje. xrolleyesx xDDx

~

pol se mi je pa sanjal, da je en frend, ki je bil vcas tud moj tip, tam zraven mene nekje lezal (jaz sem recimo lezala na kavcu in gledala tv al nekaj tacga) in me drzal za tazadno... jaz sem pa kar pustila, sam tko mal cudno se mi je zdel. x:px x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#146 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 22. marec 2006, 09:48

Uf, kere sanje.

Sanjala, da sm bla ko na neki tržnici in da me je lovila ena kolegica in da mi je šla ful na živce in sm se ji skrivala, ker se nism hotla z njo pogovarjat (drugač mava ok odnos). Mislm, da sm ji celo rekla v sanjah, kok mi gre na živce. :inocent: No, spomnim se, da je blo velik lepih rut na tej tržnici, pol sm bla kr naenkrat v eni trgovini s to bejbo, k me uvaja in je v sanjah prišla iz nekih eksotičnih krajev in je za vse sodelavce prinesla darila (lepe natikačke, prstane, uhane...), v glavnem nakit...pa ne tak drgaocen, ampak je bil lep. No, pol smo bli pa kr naenkrat pred vhodom enega bloka, kjer je blo ogromno čevljev...mojih pa ni bilo nikjer....na koncu vhoda je bil klanec navzdol, kjer je bilo ogromno fantov in sm se zadrla, kdo je moje čevlje vzel in da če mi ne povejo, bom začela naključno metat njihove čevlje stran....pol so vsi začel tečt po temu klancu navzgor proti men, sam mi niso nič hotli narest, jaz sem pa začela metat čevlje. Pol sm se pa zbudila. :o|o: Zdej pa kako dobro razlago, prosim. x;)x

#147 Kjara

Kjara
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 73

Objavljeno: 22. marec 2006, 10:35

Jst pa zadnje dni ful folka iz službe sanjam in to kar v enih x situacijah x:Dx

Včeraj sem sanjala sodelavko, s katero niti nimava tolk stika. Da me je peljala v eno dvorano, kjer je bilo ful plesnih drogov, ki so bili ful visoko na steni...si moral kar mal splezat gor...in potem smo plesali po tej celi dvorani, po drogovih...

Danes pa sem sanjala eno bivšo sodelavko, da smo bili nekje, v nekem salonu in je ona ličila en folk. In zraven mene je bil še moj sodelavec in jst njemu nakažem, naj pogleda značko, ki jo je imela ta bivša sodelavka na halji. Gor je pisalo nekaj takšnega kot glavna stilistka (ta beseda je bila sigurno: stilistka) in midva se spogledava. Pol pa men sodelavec namigne, če jo bom vprašala al je to njena nova služba. In jst v bistvu sem jo kar direkt vprašala: če ne dela več tam, kjer v resnici zdaj dela in če je zdaj stilistka... Pa pravi ona, da je imela dost in da zdaj počne to, kar pač najboljše obvlada. In potem je bilo še tako, kot da vse to skupaj snemamo in je ona rekla, naj ta del izpustimo... potem sva s sodelavcem šla in ona se je usedla za mizo in prižgala eno cigaro in rekla, da ima dost oz. je imela dost vsega tega igranja in da zdaj počne to, kar ji paše... (nekaj v tem smislu je bilo)...
x:Dx x:)x

Pol sem pa tud sanjala mojga bivšega, ki je stal zraven mene in jst sem šla po svoje in mi je kar sledil. Pa ful mi je nekaj razlagal, pa se ne morem več spomnit, ampak fora je bila, da je bil kar skoraj nag zraven mene - spodaj nag in skoz se je tam dol nekaj praskal. Men se je sicer mal čudno zdelo, x:Dx x8Dx ampak nisem hotla pozornosti usmerjat na to...
Pa spomnim se, da je šel čez ena vrata in jst sem potem gor napisala "slikar"...kr neki x?x x?x x?x

#148 irenica

irenica
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 22. marec 2006, 16:14

Prvi del sanj je bil ful čuden.Z nekimi ljudmi smo morali razdelit hrano.Najprej sem morala splezat na (kako naj opišem)....recimo kot prikolica od pol-tovornjaka,tista ko se dvigne,tam gor sem morala,komaj sem prišla gor(nekdo mi je pomagal),bila je dvignjena v zrak-skoraj navpično,potem pa sem dobila krožnik in sem morala več vrst hrane lovit nanj.Seveda se je ta "prikolica"zibala sem in tja in komaj sem obdržala ravnotežje.Komaj sem čakala,da smo končali in ,da sem lahko šla dol.
V drugem delu,pa sem šla teč.Tekla sem sama,v rokah sem imela nekaj podobnega utežem.In ,ko sem te uteži začela z silo potiskati navzdol,sem se začela dvigovati in sem se tako lepo gugala in tekla.In tako sem nadaljeva kar nekaj časa,gor in dol,bil je čudovit občutek :2src: ,potem pa me zbudil telefon. :V:

#149 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 22. marec 2006, 17:32

Še na hitrco moje sanje.
Sem v sanjah danes ponoči rodila sina. Pač malo štručko cartljala in potem se z gospodičem spreva okrog imena..no v osnovi sva dorekla, da bo Wiliam...problem je nastal kako se bo tole napisalo. Ali Viliam, ali Wiliam.
Sama sem hotela Wiliam..ker mu ravno tako paše(otrokecu...)kako se je končalo ne vem..spomnim pa se, da je bil tole zaželjen otrok..
toliko... x:px

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#150 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. marec 2006, 17:39

a daj ga lomt!!!!!!! x:Dx x:px
kok ti mene zabavas nataly! za posrackat! :D
sina. williama! x:Dx :palec: x:px

pa se drevo mors psoadit. xokx
(tega pa si itak ziher ze - a nimas nekih sadovnjakov tud? x^x)
pa si zmagala! xsuperx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0