Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moje sanje 2


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 6 x ocenjeno
2619 komentarjev na to temo

#1501 tigressa

tigressa
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 22. september 2010, 06:54

Pozdravljeni,


Sem nova tukaj in se še ne znajdem popolnoma. V bistvu sem forim že nekajkrat preletela, a registrirala se do sedaj nisem. Sedaj pa sem se, ker potrebujem vsaj približno razlago svojih sanj Če se nisem oglasila v pravi temi, me prosim preusmerite drugam, ker drugače....no, vsa napeta sem še vedno.

Spat sem šla okrog polnoči in kmalu zaspala. Potem sem celo noč se zaradi sanj prebujala na pol ure do uro in vsakokrat ko sem zaspala nazaj, so bile sanje enake. Sanjala sem svojo mlajšo hči (10 let), da je mrtva...da je umrla. Videvala sem njen obrazek, moder....Nisem se slišala jokati, ampak bolečino ob tem sem tako čutila, kot jo čutim sedaj, ko sem popolnoma budna.

Iskala sem po netu razlago za mrtvo hči, smrt, a vseeno....če je morda tu (ali kje drugje, me napotite prosim) nekdo, ki bi mi znal malo več povedati o tem....prosim...

Nekako verjamem, da sanje niso bile dobre...in to me drži v napetosti....


Hvala in lep dan

#1502 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. september 2010, 10:33

Živjo!

Hmm, verjamem da se počutiš negativno ob takšnih sanjah.
Ne vem, kaj se ti sicer dogaja, tako ne morem interpretirat tvojih sanj na tvoj način, vendar ponavadi se dejanska smrt nekoga v sanjah ne kaže tako, najverjetneje pa je itak povezano s tabo... morda te čaka kakšna sprememba, pa se je to povezalo s skrbjo zanjo... Morda pomeni, da morš pokopat kakšen svoj vzorec (ki ga nadaljuješ oz. vcepljaš tud tamalim) ali pustit da se razvija po svoje in da ene faze pač grejo in pridejo druge, ker je pač tako. x:)x
Jaz mislim da je kaj takšnega, seveda pa ne bo odveč preventivna dodatna skrb za hčerko, vendar ne s težo, krčem in ufuravanji, kaj da se lahko zgodi - kot rečeno, morda je ravno v tem point... Da pustiš, da ostane preteklost zadaj in da pač ne bo več tvoja punčka na točno tak način kot želiš in kot je bilo do zdaj - ne boš je mogla do konc življenja imet v vatki in je ujčkat in skrbet zanjo. Če je kakorkoli povezano z njo.
Če pa gre za tvojega notranjega otroka, pa razmisli, kaj je za v pepel. x:)x

xwizardx

....

men se je pa sanjalo o frnikolah... (ko sem bla majhna, sem jih zbirala xDDx)...
In so ble take množice teh frnikol oz. so mi jih eni ponujali; ene take kot 'kamnite', lepe, bele, ene take ful pisane, pa ene take steklene, ki so kot voda, take modrikaste pa kot s kakšno rozeto notri, pa sem si te izbrala...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1503 tigressa

tigressa
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 22. september 2010, 11:29

Marsa,


Hvala lepa za odgovor. Sem premlevala cel dan, kaj bi lahko v zvezi z njo to pomenilo, pa sem prišla do zaključka, da verjetno nič, čeprav bom malo bolj pozorna na dogajanje.

Verjetno se res nanaša name....da je kaj za v pepel....


Hvala in lepe sanje :D

#1504 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. september 2010, 11:34

:palec: :vio:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1505 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 23. september 2010, 11:13

grozljivka...kaj sem danes sanjala Objavljena slika ...da nam je sodelavka prinesla pokazat slike iz enega od njenih potovanj...in pridem vsa vesela tja, da jih pogledam, pa vidim kako jih obeša po steni svojega dela pisarne...opazim, da niso samo slike ampak da ima na steni nagačene kače in celo kožo od kače...zagrabila me je taka panika, da sem začela kr jokat in potem sem se zbudila...(v resnici se zelo bojim kač)...

če mogoče kdo zna tole interpretirat bi bila zelo vesele :)
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#1506 Andreja:)

Andreja:)
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 753

Objavljeno: 23. september 2010, 11:49

Nehaj se jih bat, ker so super lepe in krasne živalce, ki ti nič nočejo x;)x
Pa tudi tistim ne, ki so jih nagačli in posušili :sori:

#1507 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. september 2010, 11:54

Pinka - Da se sicer bojiš kač, je dost pomembna informacija, ne bi pa bilo odveč tudi, ko bi napisala kako sicer doživljaš to sodelavko... Lahko je karkoli...
No čeprav pravzaprav najbrž sploh ni pomembno, saj so sanje praviloma povezane z nami, ostali so takorekoč samo špegli, kača pa simbolično nima negativnega pomena, pomeni lahko tudi spremembe (še posebej ker si videla tudi kožo - levitev)... morda boš kaj spreminjala (morda službo, glede na to da se je pojavila sodelavka), morda je čas za drugačno *levitev*.
Ker so bile nagačene, to dodatno lahko pomeni ujetost v nečem, kar te omejuje in je treba it prek tega, v transformacijo. Če si sredi kakšnega pomembnega obdobja, je to lahko to.
Pa še nekaj o kačah in simboliki; kača tudi bdi nad zakladi, materialno ima lahko zelo dobro simboliko, ampak mogoče pa kaj preveč zatiskaš? Grabiš k sebi? Se nočeš odreči... (in še imaš potrebo po nekakšnem ovekovečenju nečesa [slike]...)... kaj takega...
Bodi malo pozorna na dogajanje v RL in če bodo še kakšne take sanje...
Skoraj gotovo ni nič groznega (ok previdnost pa itak ni nikol odveč... hm, razen če je ni preveč... x:o)x x;)x)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1508 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. september 2010, 12:05

Zadnjič (dan ali največ dva, predno so mi odpeljali avto) sem sanjala, da se peljem s kolesom in da so bile čisto prazne gume (res jih imam na kolesu in sem brez pumpe, pa sem zato pomislila na to in nič povezovala z ostalimi prevoznimi sredstvi)... Potem sem se vseeno peljala, so pa kar spuščale vse bolj, kar sproti, in na koncu pogledam, so bile pa kot razrezane in kar nekako v plasteh in so bili kar eni papirji zraven in takšno. x:o)x x:Dx
Da sem se v sanjah čudila: a dej, kar papir je not v gumah... xscratchx x:Dx xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1509 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. september 2010, 16:38

Sem vidla v dnevniku da imaš težave z avtom in to.. papirji v gumah bi lahko bli papirologija- "papirnata vojna"...

jap. Birokracija. xyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1510 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 24. september 2010, 09:30

Pinka - Da se sicer bojiš kač, je dost pomembna informacija, ne bi pa bilo odveč tudi, ko bi napisala kako sicer doživljaš to sodelavko... Lahko je karkoli...
No čeprav pravzaprav najbrž sploh ni pomembno, saj so sanje praviloma povezane z nami, ostali so takorekoč samo špegli, kača pa simbolično nima negativnega pomena, pomeni lahko tudi spremembe (še posebej ker si videla tudi kožo - levitev)... morda boš kaj spreminjala (morda službo, glede na to da se je pojavila sodelavka), morda je čas za drugačno *levitev*.
Ker so bile nagačene, to dodatno lahko pomeni ujetost v nečem, kar te omejuje in je treba it prek tega, v transformacijo. Če si sredi kakšnega pomembnega obdobja, je to lahko to.
Pa še nekaj o kačah in simboliki; kača tudi bdi nad zakladi, materialno ima lahko zelo dobro simboliko, ampak mogoče pa kaj preveč zatiskaš? Grabiš k sebi? Se nočeš odreči... (in še imaš potrebo po nekakšnem ovekovečenju nečesa [slike]...)... kaj takega...
Bodi malo pozorna na dogajanje v RL in če bodo še kakšne take sanje...
Skoraj gotovo ni nič groznega (ok previdnost pa itak ni nikol odveč... hm, razen če je ni preveč... Objavljena slika Objavljena slika)


Živjo Marsa,
sodelavka mi je čisto uredu, nobenih pripomb čez njo res :) Se strinjam, da so sanje v bistvu povezane z nami in ne tisto osebo, ki se pojavi v sanjah. Drugačno *levitev* hm ja to bi znalo tud bit ja Objavljena slika Premišljujem pa dosti o spremembah zadnje čase oz. če sem sploh pripravljena na njih ali me tako čisto uredu. No vidiš mogoče se sama v sebi počutim ujeta, ker me je verjetno strah spremembe.
Zatiskaš? hm da grabim ne vem ej mogoče je to kr vse s spremembami povezan...
Ja danes so bile tud precej neprijetne...kot, da mi je tast grozil in to s paradižniki Objavljena slika ...imel je zelo izrazen obraz...zelo močna jeza in bes...sem se zopet zbudila...sem imela občutek, kot da me hoče ubit...
Drugače pa res hvala..
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#1511 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. september 2010, 09:56

ah, ščip je bil, pa svašta privre takole, bogve odkod. x:)x

jp, spremembe. sej si škorpija. x;)x xupx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1512 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 24. september 2010, 10:26

ah, ščip je bil, pa svašta privre takole, bogve odkod. Objavljena slika

jp, spremembe. sej si škorpija. Objavljena slika Objavljena slika


sem tud na to pomislila ja...sam dejansko nimam veliko nočnih mor oz. že dolgo dolgo ne pomnim, da bi jih imela...

ma ja sej veš sem pa tud fiksna, pa se pol upiram k nora Objavljena slika kr neki Objavljena slika

Nehaj se jih bat, ker so super lepe in krasne živalce, ki ti nič nočejo Objavljena slika
Pa tudi tistim ne, ki so jih nagačli in posušili Objavljena slika


k bi bilo vse tko easy Objavljena slika
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#1513 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. september 2010, 10:29

štekam, saj sem še jaz (fixna), pa imam se7em nestalnih! xDDx

Ja, sem z mnogimi govorila oz. so me baral okol sanj, k so mel ful grozne zdaj v teh dneh (al pa čist čudne, moraste itd.), tko da sem to tud ščipu pripisala...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1514 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 24. september 2010, 10:30

Ker se bojiš kač v real lajfu, je še toliko težje.... vprašaj se zakaj se jih bojiš?je to magičnost, ki jih spremlja, je to njihova moč, oblika, sposobnosti? Kača lahko predstavlja tudi seksualno energijo, ali pa , kot že Marsa omenja tut transformacijo, pa magičnost... Ne vem zakaj mi pade na pamet Pluton... ker so nekako bitja takšnih energij??? Ker je pa vmešana še tvoja sodelavka.. hm, poskusi mal razčlenit vajin odnos.. mal opazuj dogodke v prihodnjih dneh tudi.... velikokrat dobiš v sanjah "namige" pa se ne zavedaš, šele ko "listaš nazaj", včaih klikne....
**


Delujejo mi hinavsko, ker se tko na tiho prikradejo kamor jim pač paše...drugače pa mislim, da je to posledica še iz otroštva, ker sem pogosto sanjala kače, ki so bile dejansko nočne more...Objavljena slika
Se kr strinjam s Marso ja glede transformacije...spremembe so na obzorju pa jih verjetno že precej močno zaznavam sam se jim še ne upam, čist približat
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#1515 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 24. september 2010, 10:36

štekam, saj sem še jaz (fixna), pa imam se7em nestalnih! Objavljena slika

Ja, sem z mnogimi govorila oz. so me baral okol sanj, k so mel ful grozne zdaj v teh dneh (al pa čist čudne, moraste itd.), tko da sem to tud ščipu pripisala...


Ja sej luna tud drugače name močno vpliva (beri: rojena ob polni luni :))...zgleda, da je to eden malo bolj zanimivih ščipov za vse Objavljena slika Objavljena slika
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#1516 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. september 2010, 10:43

aha, zanimivo, jaz sem pa na mlaj rojena, pa tud čutim Luno močno (itak je tud v ribah pa itak mam stelij v 4. hiši tud). x:)x


sem pa nekaj lepega sanjala, z enim moškim (ne vem kdo, nejasna podoba, ampak kot ljubezenskega pomena) sva se nekako *lovila* v sanjah, kot iskala, se skoz najdevala pa spet zgreševala, tko mal čudno je blo vse, samo splošni vtis je bil prijeten (ne mučen, ker sva se pač tolk težko našla).
ampak se ne spomnim dobro, ker me je zbudilo vreščanje. :o|o:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1517 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 24. september 2010, 11:17

aha, zanimivo, jaz sem pa na mlaj rojena, pa tud čutim Luno močno (itak je tud v ribah pa itak mam stelij v 4. hiši tud). Objavljena slika


sem pa nekaj lepega sanjala, z enim moškim (ne vem kdo, nejasna podoba, ampak kot ljubezenskega pomena) sva se nekako *lovila* v sanjah, kot iskala, se skoz najdevala pa spet zgreševala, tko mal čudno je blo vse, samo splošni vtis je bil prijeten (ne mučen, ker sva se pač tolk težko našla).
ampak se ne spomnim dobro, ker me je zbudilo vreščanje. Objavljena slika


zanimivo Objavljena slika jo zgleda obe močno zaznava (pa še kdo bi se najduObjavljena slika ) jz sem pa z močno Luno v 4. hiši in Biku ter celo na Rakovi stopinji...pol pa še opozicija z Venero, Soncem in Uranom...veš, da se mi pa zdi, da jo z leti vse bolj močno zaznavam al sem pa samo zdej tok pozorna na to...

uau kere lepe sanje...take si zelo rada zapomnim...sem se ravno spomnila na ene k sem jih imela pred leti zdej pa ravno ta komad (po radiju), k me na njih spominja Objavljena slika kaj vse človek doživi Objavljena slika ja komad k me spominja na sanje Objavljena slika
bad je pa k se zbudiš iz takih sanj v vreščanje, ki te takoj postavi na realna tla Objavljena slika ...sanje so včasih tok fajn Objavljena slika
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#1518 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 24. september 2010, 14:25

Pa pejte se solit s temi kačami, res :vragec:
evo, včer brala tole temo in pol dans sanjala, da sem morala na dejt (date) obvezno neky dizajnerskega obleč, in prva valovita večerna obleka mi ni pasala, ker je bila waaaay preohlapna (pa z busom sem morala it xrolleyesx ), pol so mi pa eno oprijeto komaj ritnici pokrivajočo obleko dal, k je bla iz plastične kačje kože in v takih modrozeleno svetlikajočo se barvi (barva ognja na plinskem štedilniku) je bila in mi je bila kt ulita, čeprav sm mislila, da mam zihr rit kt vogel od banke xcivx no, pa se je pol v špeglu vidla, da mi je strašno pasala, edin nekam ozka mi je začela ratvat, kr stiskala me je, da se sploh nism mogla usest na zic, ampak sem lah sam stala tm pred špeglo, na dejt sem pa pozabla, ker sem sam to gruntala, zakaj za boga nisem šla na depilacijo nog, ker sem imela kosmate noge, na tako obleko pa kosmate noge ne pašejo xcivx
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#1519 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 24. september 2010, 15:37

haha cookie x:Dx
jst tud prek kakim tednom dni sanjala kače, pa ni bilo glih prijetno.
me pa začenjajo že motit tele sanje, ki se mi vsake tolk ponavljajo. niso čist identične, je pa enaka tematika - nekoga ubijem, pol pa skor mene pobere od strahu in skrbi, kam nej zdej to truplo skrijem in kaj, če me dobijo. no to noč sem tipa zakopala na vrtu, so bili pa res taki gromozanski nalivi, da je bilo vse čist poplavljeno in me je blazno skrbelo, kdaj bo zdej kr priplaval na površje x:o)x


:ermm: :wOOt:

#1520 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. september 2010, 22:43

Uahhh! Mačka, skeri! :horro-cb:

(js sem enkrat nekaj takega sanjala, da je blo kr eno truplo zavito, pol so ga pa obrnil, in sem rekla - ojoj, Milica! x:o)x
Pa ne poznam nobene Milice.)

Kač pa ne sanjam, sploh se ne spomnim če sem jih kdaj... Morda zato, k se jih *ne bojim* (mogoče bi se ipak kakšne mal ustrašla :vragec: x;)x), al pa zato, k nimam v lajfu nobenih sprememb. x:px

... dons sem nekaj zanimivega sanjala, pa me je zbudil sms, ko mi je čivknil (ko mi nekaj uletavajo eni sms-i pa jih nisem odjavla, k mi nič ne odtegnejo pa po eni strani se mi posrečeno zdi x:o)x x:Dx)...
No da sem bila kot v kakem grškem ambientu, v nekem atriju al kaj, po tleh so bli neki vzorci lepi pravilni, pol so bli pa kao stebri... taki belkasti, kot kamniti.
Taka mirna scena. Pol sem pa bližje prišla, je pa en kip bil kar v bistvu eno telo... kot en človek, pač takih oblik... v bistvu živ... in sem se ga hotla dotaknit al kaj... no pol mi je pa mobi čivknil. in sem hotla še ujet, pa je kar odtavalo... tako da se mi je izgubilo, kaj je sploh bilo...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1521 Minnie

Minnie
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 956

Objavljeno: 26. september 2010, 10:13

Kaj bi snovi zapravo trebali predstavljati? Danas sam imala priliku sanjati nekoga s foruma.

#1522 Minnie

Minnie
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 956

Objavljeno: 26. september 2010, 11:24

Minnie čisto odvisno predstavljajo. Največkrat so (baje) odraz našega zunanjega življenja, lahko pa tudi preroške kot jim pravijo.
Vsekakor jih je težko razlagat, če se že podaš v to.


Tako nekako sam i ja mislila.

#1523 Minnie

Minnie
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 956

Objavljeno: 26. september 2010, 19:11

Kao odraz našega vanjskoga života, njihovo bi "proučavanje" bio način upoznavanja nas samih (ili boljeg shvaćanja našeg doživljavanja svijeta oko nas). Kao način proricanja, upoznajemo pak dio za koji možda nismo ni znali da ga imamo. Mene to nekako sada počinje sve više zanimati.

#1524 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 27. september 2010, 11:20

Pa pejte se solit s temi kačami, res Objavljena slika
evo, včer brala tole temo in pol dans sanjala, da sem morala na dejt (date) obvezno neky dizajnerskega obleč, in prva valovita večerna obleka mi ni pasala, ker je bila waaaay preohlapna (pa z busom sem morala it Objavljena slika ), pol so mi pa eno oprijeto komaj ritnici pokrivajočo obleko dal, k je bla iz plastične kačje kože in v takih modrozeleno svetlikajočo se barvi (barva ognja na plinskem štedilniku) je bila in mi je bila kt ulita, čeprav sm mislila, da mam zihr rit kt vogel od banke Objavljena slika no, pa se je pol v špeglu vidla, da mi je strašno pasala, edin nekam ozka mi je začela ratvat, kr stiskala me je, da se sploh nism mogla usest na zic, ampak sem lah sam stala tm pred špeglo, na dejt sem pa pozabla, ker sem sam to gruntala, zakaj za boga nisem šla na depilacijo nog, ker sem imela kosmate noge, na tako obleko pa kosmate noge ne pašejo Objavljena slika



Objavljena slika
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#1525 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 29. september 2010, 13:03

Imela moro danes ponoči.
Nekako sem se znašla v boju -med dobrim in zlim (dobesedno) in to zlo me je hotelo čipirat - vtisnit odtis kristala (mislim, da bil diamant) na čelo. Sem bila vsa ohromljena in blazno žalost občutila, ter začela mrmrati:Jezus Kristus pomagaj...in to non stop..(očitno že kar naglas, ker me gospodič stisnil k sebi ter me miril)..jaz pa sem bila v takšnem pol budnem stanju in nikakor nisem mogla iz globin teme.
Potem pa..iznenada olajšanje. Zavest, da bom rešena, da je zlo premagano in da me nihče ne bo čipiral.
In od nekod zaslišala glas..oprosti mi za vse hudo, ki sem ti ga storil...(glas bil gospodičev) in grem stavit, da on ne bi zlepa teh besed izpljunil..

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0